Keresés

Részletes keresés

régi vendég Creative Commons License 2006.06.26 0 0 1
Zircen érdemes megnézni a múzeum könyvtárat a ciszterci kolostorban pl. de kigyalogolhattok tündérmajorba is (régi eszterházy kúria, remélhetőleg már felújítva) és onnan már csak egy köpés szinte a mamutfenyő amit valamelyik eszterházy ültetett. a cuhaszurdok is nagyon szép, Zircről vonattal el Vinyéig, gyalog vissza Porva-Csesznekig, aztán vonat vissza Zircre. Bakonynánán érdemes megnézni a római fürdőt, ami a galya patak kis vízesése. Bakonybél alles zuzammen nagyon oké hely, Csesznekkel együtt. személyes kedvencem még Jásd, ahol anno volt valami Mária jelenés, most van egy kút és nagyon helyes a falucska is. (innen át is lehet gyalogolni egészen Bakonynánáig a patak mellett) Tésen érdemes megnézni a Szélmalmokat, Bakonyoszlop is nagyon szép hely. Gézaháza, ördöglyuk stb. stb. Csak ajánlani tudom! Régen voltam ott táboroztatni gyerekeket, és nagyon sokat túráztunk. Zircen vannak fogadók (Tündérmajor, Erdei, Jeskó ha jól emléxem még) szerintem itt érdemes elsőre megszállni és innen bármerre lehet túrázni indulni.
bindera Creative Commons License 2006.06.26 0 0 0
nem 0
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.26 0 0 topiknyitó
pl: Cuha-völgy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!