Keresés

Részletes keresés

.Logan. Creative Commons License 2013.08.05 0 0 7941

Igen, kicsit furcsa, de szerintem ki fogja hozni a maximumot és megint valami teljesen újat láthatunk tőle! Én örülök neki, hogy ő lett! :)

Előzmény: -g101- (7940)
-g101- Creative Commons License 2013.08.04 0 0 7940

Áh értem. Valahol el kell kezdeni és szép lassan előléptetnek. Akkor kétévente eljátszok egy főcím előtti áldozatot és 10 év után én leszek a Doktor. :D

Előzmény: Hamster (7939)
Hamster Creative Commons License 2013.08.04 0 0 7939

Ez azt mutatja, hogy ő is szereti ezt az egészet, és addig próbálkozott, míg meglett neki a jackpot :)

Előzmény: -g101- (7938)
-g101- Creative Commons License 2013.08.04 0 0 7938

Jó színész és a megfelelő korban van a Doktor szerepére. DE ez lesz a 3. szerepe a DW univerzumban. Ez csak nekem szúrja a szemem?

Előzmény: .Logan. (7937)
.Logan. Creative Commons License 2013.08.04 0 0 7937

Dr. no. 12: Peter Capaldi! :)

Can' t wait for it! :P

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.01 0 0 7936

Hát, igazából fogalmam sincs mi volt neked reklám, a gyakori? a facebook csoport? Vagy mi? Én nem reklámozni jöttem ide ember...

 

Gondolkodj már logikusan, ha reklámozni akarnék valamit, akkor már az első hozzászólásomban is ezt tettem volna, vagy tán a (volt)barátnőmet kívánom reklámozni? Őt meg végképp nem, dolgom van még vele a jövőben. offolás ide vagy oda, azért ez a topik már több mint 5 éves, és több ezer kommentje van, ami a dokiróól szól, ne legyen már gond abból, ha valaki segítségért ír ide pár hosszázólást, mert esetleg az élete feldordult. Ez nem offolás. Reklám meg végképp nem.

Előzmény: ISN (7935)
ISN Creative Commons License 2013.07.01 0 0 7935

1. Kezd(?) off-topik lenni az egész beszélgetés.

2. Ha valaki reklámozni akar valamit, akkor vállalja azt fel, és lehetőleg egynél több hozzászólást erre ne pocsékoljon.

3. A (leggyomorforgatóbb) burkolt reklámot elhelyezőt én szívem szerint jól arcon lendíteném.

 

További kellemes Doctor Who fórumozást!

Törölt nick Creative Commons License 2013.06.30 0 0 7934

távol maradni? mégis miért? :D

hiszen már ott zajlik az élet, öhöm... :D

azért az durva, amikor kiírja valami plázacsaj, hogy most éppen megy shoppingolni vagy strandra :D

amúgy nem tudom hogy leírtam-e már de 20 éves vagyok és budapesti.

Előzmény: -g101- (7933)
-g101- Creative Commons License 2013.06.30 0 0 7933

Nem vagyok benne. Igyekszem távolmaradni a Facebooktól.

Előzmény: Törölt nick (7932)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.30 0 0 7932

persez hogy visszaszerezhetem, csak nem most, hanem egy kis idő elteltével.

De  pl te benne vagy facebookos ki vagy doki csoportban? Csak kíváncsi vagyok.

Előzmény: -g101- (7931)
-g101- Creative Commons License 2013.06.30 0 0 7931

Látom el vagy keseredve. Én szívesen segítenék, ha tudnék, de sajnos te vagy az egyetlen, aki ezen a dolgon segíthet. Elég sokat megosztottál már velünk. Rákérdezhetek, hogy mi volt az oka a szakításnak? Nem mindegy a jövőre nézve, hogy mi is történt a múltban. Azt hiszem kicsit több magabiztosságra lenne szükséged és pozitív hozzáállásra. Igenis visszaszerezheted! :)

(Well.... I guess... :D)

Előzmény: Törölt nick (7930)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.30 0 0 7930

Nahát a barátnőm soha nem fórumozott,  pláne nem index fórum, tehát csak és kizárólag nektek írom, ha neki akarnék írni, meg sajnáltatni magam, akkor a gyakorikerdesek.hu-ra írtam volna, bár már azt sem nézi szerintem, tuti, mert már ugye nem érdeklem őt. :(((((((

Előzmény: -g101- (7929)
-g101- Creative Commons License 2013.06.29 0 0 7929

Ezt most tényleg nekünk írod, vagy csak abban reménykedsz, hogy a volt barátnőd is olvassa aztán megsajnál?

Előzmény: Törölt nick (7928)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.28 0 0 7928

Lehet hogy ismeritek is ha benne vagytok egy nyílt facebookos , doktoro who-s csoportban. Sőt biztos. Elveszítettem, ti el sem tudjátok képzelni mit élek át pedig már egy hónapja nem hallottam a hangját és semmiről nem tudok, hogy mi van vele. Szövögetek a fejemben trükköket, hogy esetleg a későbbiekben hogyan tudnám visszahódítani, visszaszerezni,feltéve ha már nem lesz mástól gyereke és feltéve ha még élni fogok, mert a szívem elég sokat problémázik mostanában,szedek is rá orvosságot. Húszas éveinek elején jár, én meg fiatalabb vagyok nála 1 évvel. Céltudatos vagyok, és ha kibírja a szervezetem még legalább 6 évig, akkor úgy állhatok majd elé, aki jól él és virul. Akkor talán újra elindulhat valami. Mondanom sem kell, hogy nagyon komoly terveim vannak vele még mindig.

 

Elnézéseteket kérem hogy egy kicsit kiadtam ami bennem van(tördéke az egésznek ami fáj és amitől szenvedek)

 

Szar elveszíteni azt, akitől gyereket akarsz és akivel leakarod élni az életedet, aki az Istennőd és aki halálosan magába bolondított tudtán kívül.

 

A remény van nekem. Ez hajt előre az életben és fel az élet létráján. Semmi más csak ez a lány. Csak bírjam.

 

Egyébként a párom kedvéért én is elkezdtem nézni a sorozatot, de csak azért hogy a kedvében járjak és tudjak vele erről is beszélgetni.

 

Üdvözöllek titeket

 

Egy szerencsétlen és pancser srác.

-g101- Creative Commons License 2013.06.27 0 0 7927

Küldtem e-mailt a megadott címedre.

Előzmény: Törölt nick (7924)
.Logan. Creative Commons License 2013.06.24 0 0 7926
Előzmény: .Logan. (7925)
.Logan. Creative Commons License 2013.06.24 0 0 7925

Nem semmi egy kérés :D

Lesz egy ilyen találkozó 1 hónap múlva, ezen talán részt vehetnél vele:


Előzmény: Törölt nick (7924)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.24 0 0 7924

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni mindenképpen, ti ismeritek a doctor who sorozatot én nem. A barátnőm is nagyon nagy fan, még a szülinapi tortája is ezzel kapcsolatos volt.

 

A segítség kérésem lényege: dobott a barátnőm, és vissza szeretném szerezni, kínszenvedés amióta nincs velem

 

Meg akarom lepni valamilyen ki vagy dokis programmal itt Budapesten, muszáj lenne, kérlek titeket segítsetek.

 

A facebokomat pedig szívesen megadom privátban, ha esetleg ott jobb lenne erről beszélgetni. Szóval, tudtok valami jó dokis programot? bármit, bármit, de nem otthon való dokis filmnézésre gondolok, mert tuti nem jönne el hozzám most, és én sem mehetnék hozzá. Közös programra gondolok, bármi. Előre is köszi!

 

 

Gábor

szanti.cst Creative Commons License 2013.06.15 0 0 7923

Elérhető a klasszikus részek egy része indavideón.

www.indavideo.hu/profile/szanticst

Hamster Creative Commons License 2013.06.03 0 0 7922

Valahogy így :)

Előzmény: mouser (7921)
mouser Creative Commons License 2013.06.03 0 0 7921

én nagyon sajnálom, mert bár az előzőket is nagyon szerettem, de a 11-es volt a kedvencem. ő az elődeivel (az előző két dokival) ellentétben nemcsak őrült volt, de bolond is :-)

Előzmény: Hamster (7920)
Hamster Creative Commons License 2013.06.03 0 0 7920

Matt Smith kiszáll a Ki vagy Doki?-ból

Ha van magyar cím, amit rühellek leírni, az ez, a Doctor Who magyarítása, de mindegy, ez legyen az én bajom, a sorozat rajongóinak meg az, hogy kiszáll a kultikus scifiből Matt Smith, a legutóbbi Doktor. Smith 4 éven át alakította az időutazó főszereplőt és az idei karácsonyi[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Spawn85 Creative Commons License 2013.03.22 0 0 7919

Múlt héten volt egy kb. fél órás beszélgetés itt Londonban a Regent Street-i Apple Store-ban Matt Smith-szel, természetesen a nemsokára (március 30.) visszatérő DW-ről (többek között).

Mivel épp szabadnapos voltam (mivel vendéglátásban dolgozom, nekem a munkahetem nem hétfőtől-péntekig van, hanem mindig máshogy), ezért elmentem. Jópofa volt.

Matt beszélt nagyon kicsit a Special részről, ami az 50 éves évfordulóra készül, konkrétan annyit árult el, hogy ő már olvasta a forgatókönyvet, és hogy ő és Jenna-Louise Coleman tutira benne lesznek. Ja, meg hogy nemsokára nekiállnak forgatni.

A legjobb rész a kérdezz-felelek volt a végén, ahol megkérdezték tőle többek között, hogy melyik negatív karaktert játszaná el szívesen a DW-ből (erre viccesen csak annyit mondott, hogy elég snassz lenne azt mondani, hogy a Mestert ) vagy hogy melyik a kedvenc Sherlock része.

Megkérdezték, hogy melyik a kedvenc DW része azokból az időkból, amikor még nem ő volt a Doktor. Erre azt mondta, hogy a Blink, amire nagy nevetés volt, hiszen azt a részt is a jelenlegi showrunner, Steven Moffat írta. De tényleg a sorozat egyik legjobb része szerintem is.

A saját részei közül azt mondta, hogy az 5. Évad első része az egyik kedvence, hiszen abban alakította először a Doktort, és abban találkozott Amy-vel. Mondta, hogy nagyon szeretett Karen Gillan-nel és Arthur Dawill-lal együtt dolgozni.
Illetve hát Jenna-Louise Coleman-t is nagyon dicsérte.
Még annyit mondott, hogy a DW special rész forgatása után Amerikába megy egy filmet forgatni Ryan Gosling-gal (aki nemcsak szerepelni fog a filmben, hanem rendezni is fogja azt), de aztán jön vissza következő DW évad forgatására.

privateer Creative Commons License 2013.03.07 0 0 7918

Kiss állóvízfelkeverés.

Egy ideje kinn van ez a játék, nem is volt róla szó itt a fórumon?
http://store.steampowered.com/app/217080 

Hamster Creative Commons License 2012.12.29 0 0 7917

A képet nem én csináltam, vityu75 készítette, a trolik miatt.

Előzmény: Hamster (7916)
Hamster Creative Commons License 2012.12.29 0 0 7916

The Really Impossible Astronaut:

 

tgunda Creative Commons License 2012.12.26 0 0 7915

Nekem kifejezetten tetszett. Moffat szokásához híven pár eredeti ötletet is bedobott, például az égigérő paszuly... ööö... csigalépcső ötlete, "belül magasabb, mint kívül".  Pár helyen az idő rövidsége miatt szakadt, ugrott a történet, jobb lett volna a két ünnepnapra két részben megcsinálni. És persze lehet rágódni Moffat utolsó csavarásán tavaszig, vagyis mi lesz a megoldása az "egy ember nem halhat meg kétszer" rejtélynek.

Előzmény: .Logan. (7914)
.Logan. Creative Commons License 2012.12.26 0 0 7914

Na, kinek, hogy tetszett? :)

OPi Creative Commons License 2012.12.24 0 0 7913

muszáj a múlton veszekedni?

Előzmény: -g101- (7912)
-g101- Creative Commons License 2012.12.24 0 0 7912

Gondolom te is időutazó vagy, mert holnap lesz a karácsonyi rész.

Előzmény: privateer (7911)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!