Keresés

Részletes keresés

sziporka66 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 335
monkat Creative Commons License 2009.02.02 0 0 333

De biztos tettünk olyat,csak azt akkor megőrizzük jó  mélyen magukban:)

 

Neked pld.jutott olyan az eszedbe nyilvánosan egy általad alulkvalifikált emberről,hogy mi lenne ha egy  ilyen  megújjazná a lányodat,stb...?

Hát nekem nem!

 

 

Előzmény: sziporka66 (332)
sziporka66 Creative Commons License 2009.01.30 0 0 332
Azt már ne mondja senki, hogy mi magán emberként nem tettünk hülyeségeket, amit később ne bántunk meg. Vagy nem mondtunk hülyeségeket. Csak épp nem volt ott a kamera.

nappapa Creative Commons License 2009.01.09 0 0 330
...későb, ha a gyerekek nagyobbak lesznek, bizony lesz miért szégyenkezni...ha....de lehet, hogy fel sem fog tűnni?
boulee Creative Commons License 2009.01.05 0 0 329
:-)
monkat Creative Commons License 2009.01.05 0 0 328

A velveten Schobert Norbi magyarázkodik már megint utólag,ahogy már ezt tőlük megszoktuk.Valamelyik bulvár címlapján is ők voltak,kommentálták ott is az eseményt.Azért sem vettem meg,mint ahogy nem veszek meg egy bulvárlapot sem,mert nekem is elegem van már ezekből a mondvacsinált celebekből.És nem érdekel mit ért el  RR,más is elért a maga világában sokat.

 

Annak viszont kifejezetten örülök,hogy ismét sikerül lejáratnia magát!Csak így tovább,aztán már a maradék sem fog kérni belőle.

Előzmény: aaj (327)
aaj Creative Commons License 2009.01.02 0 0 327
Amit Bangó Margit házában művelt a két lángész ,,Réka és Bódi Szilvi,,az min ősíthetetlen.Ez a két észlény még büszke is volt magára.Szilvi a vegetariánus?Akkor mitől olyan dagadt?RÉKÁNAK PEDIG BEKELLENE IRATKOZNI EGY TANULJUNK MEG VISELKEDNI TANFOLYAMRA.Kozsó nem értette mit akart mondani Margit a napraforgóval?A kétszínűséget kozsóka!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ti vagytok Magyarország celebei????Titeket titkolni kellene és elszúrni.Mint a lopott biciklit.
Hans Solo Creative Commons License 2008.12.21 0 0 325
El tudom képzelni, hogy egy személyes találkozás során Réka buta picsa stílusa felettébb izgatóan hat, az Ezredes Úr nyomban jelentkezne is szolgálatra, majd Rékát jó alaposan intézkedés alá vonná ;)))))
Előzmény: Törölt nick (324)
Zsuzsizsu Creative Commons License 2008.12.17 0 0 323
Ha ilyen finnyás, és kényeskedő, mi a bánatnak megy el egy evős játékos műsorba?? ugyanmár... buta liba
monkat Creative Commons License 2008.12.13 0 0 322
:-))
Előzmény: C.Holmes (318)
Detty-80 Creative Commons License 2008.12.13 0 0 321
Ezt nem biztos, hogy olvassa, de az update tv-n azon belül is a fórum (Réka válaszol) c.alatt az biztos. És ott is van szép vélemény bőven!
Előzmény: 5w (316)
Detty-80 Creative Commons License 2008.12.13 0 0 320
Ennek ehhez a műsorhoz meg ahhoz, hogy hogyan viselkedett semmi köze!
Előzmény: sziporka66 (317)
kata 03 Creative Commons License 2008.12.13 0 0 319

Sziasztok.

Volt régebben egy olyan megjegyzés,hogy láttam Rékát átmenni a zebrán és nem tudtam,hogy a fékre vagy a gázra lépjek.

Nekem is ez jutott eszembe a héten mikor néztem a Hal a tortán című műsort.

C.Holmes Creative Commons License 2008.12.13 0 0 318

Kedves Sziporka !  Sajnálom, én követtem el a hibát !

Ha  rajonganod kell mindenképen , akkor legalább válasz arra méltóbb embereket.

 

Előzmény: sziporka66 (304)
sziporka66 Creative Commons License 2008.12.12 0 0 317
A viselkedése legyen az Ő gondja, szerintem és viselje is a következményeit!!

Viszont nekem a tornái nagyon jól bejöttek és hatásosak is, NEKEM meg ez a legfontosabb!

Hisz, ez az ÉN életem és azt kell kívenni, ami nekem jár  és kell :-))

5w Creative Commons License 2008.12.12 0 0 316
szerintetek ezt az oldalt szokta olvasni rubint????????de örülnék ha igen!
Nagyon csunya hasa van nemtudom miért vagánykodik velük mint a gyerekek!
tényleg jol megkapták margittol.De nagyon csunyán viselkedtek és arrol margit nem tehetett hogy ezt az országot huzta ki!De persze réka ezt ugy álitotta be hogy margit rosszul főz!
5w Creative Commons License 2008.12.12 0 0 315
:)
na ennyit rubint rékáról!
Tudtam hogy ez hülye na de ennyire????????
Egy képmutató rosz ember ez a nő!Ráadásul nevetségesen táncol!Hiába tette magát hogy ő is tud ugy táncolni mint szilvi de sajnos hát hiába sportol akkor sem tud táncolni!Bár szerintem ő úgy érezte ebben is ő volt a legjobb!Egy idióta!Azért mászott rá norbira annak idején hogy hires legyen!
A tegnapi adásban meg ocsmányul viselkedett!Gangzta zoli egy idiota de legalább öszinte!Kozso rendes de befolyásolhato.Réka és szilvi meg egy idiota!
Detty-80 Creative Commons License 2008.12.12 0 0 314
Lányok! Megkapta a kér ribanc és még nincs vége a műsornak!!!!!!!!!!!Yessss!!!!:D
Hans Solo Creative Commons License 2008.12.12 0 0 313
ja, és Réka, eszeM, iszoM, alszoM, tornázoM, dolgozoM, stb. egyébként nem olyan nehéz, még akár a te hülye agyaddal is megjegyezhető.
Hans Solo Creative Commons License 2008.12.12 0 0 312
azt eddig is tudni lehetett, hogy rubint réka egy ostoba, buta picsa, de a tv2-nek köszönetően az is kiderült, hogy az előbbieken felül unintelligens és alulszocializált is.

mindezek ellenére blokkolnám :DDD
sziporka66 Creative Commons License 2008.12.12 0 0 311
Látom a B.Szylvi topikja is, forog nem csak a Rékáé.

Ma a Bangó Margit kiossza őket. Nagyon kíváncsi vagyok rá. Ilyen viselkedés mellet megérdemli mindkettő. Nem csak a házigazdának kell igazodni a vendéghez a vendégnek is a házigazdához!

Én a desszerten akadtam ki. Az egyik cukornélkülit akart a másik meg édesítőszerrel nem eszik fagyit. Én szegény Margit arcát figyeltem.

B.Sylvi ha vegás, hogy lehet ilyen kövér, valamit kurva szarul csinál. Ez nem lehet vegás, teljesen kizárt. Ez tuti, hogy hazugság!

Rohanok tornázni:-))

Előzmény: monkat (309)
monkat Creative Commons License 2008.12.12 0 0 310
Mármint ahogy Rubint R.kezeli a helyzetet.
Előzmény: monkat (309)
monkat Creative Commons License 2008.12.12 0 0 309

Sajnos ő nem nagyon tud viselkedni,bebizonyította ezt már párszor,aztán ha meg megszólják,jön ezzel az irigyek rám dumával.Nagyon nagy értelmi- szegénységi bizonyítvány róla az e heti szereplése. Az meg egyenesen közönséges,ahogy állandóan a szex témán lovagol.

 

És még ő szólja meg Gangszta Zolit,hogy az egyszerű és semmire sem való,meg tesz megjegyzéseket egy Kossuth díjas érdemes művészre,a háta mögött.

Nagyon-nagyon megérdemli azt,amit Bangó Margittól kap,ezzel kapcsolatban csak annyit jegyeznék meg,hogy az meg aztán igazán nem egy érett,egészséges  személyiségre utal,ahogyan a helyzetet kezeli.

Előzmény: sziporka66 (308)
sziporka66 Creative Commons License 2008.12.12 0 0 308
Én is láttam a főző műsort és meg kell vallanom teljesen, kiadtam, pedig nekem nincs bajom a Rékával.

Viszont így nem szabad viselkedni senkivel!! A japán konyha ilyen!! Ez mindenkinek illene tudni!!!!

Én nem csak a jó dolgokat látom meg a rosszat is, de a viselkedéséért mindenki vállalja a kritikát.

Nem hiszem, hogy csak húst kellene enni, szerencsétlen állatok. És azt sem hiszem csak a hústól, lehet valaki vékony, ízmos, energikus, fitt stb.

Detty-80 Creative Commons License 2008.12.11 0 0 307
Ha 100 évig élne a Réka és a kis szutyok Szilvike akkor se lehetnének fingok a Bangó Margit seggébe!!!!!!!!!!!!!! :D Várom a holnapi adást ott jól elküldi őket a Margó, ahová valók és még így is szalonképes lesz! Ebből látszik Réka alias egér egyénisége a ma esti műsorban kibontakozott, hogy csak akkor mer kritizálni és beszólni, ha nem hallják! Persze szemtől szembe már megy a sírás!

Ui: Bódi Szilvi is vegetáriánus? Úgy néz ki , mint aki pacalt körömpörkölttel eszik! Fikáz mindent és, ha hazamegy zabál zsíros bödönből!
matyaskari Creative Commons License 2008.12.11 0 0 306

azért azt megnézném ahogy a norbit szopja, csak derékból hajlong hogy szálkásítson..láttam ma ebbe a főzős műsorba a rohadt kis gecit,a másik rossz kis kurvával, borzasztó...én Ganxta helyében szájbavágtam volna őket oszt kész.

ari007 Creative Commons License 2008.12.11 0 0 305
Gyerekek ez a Réka 1 szánalmas műpicsa, tényleg azt hiszi, hogy a pasik a szálkás nőket szeretik, ez a baj kis hazánkkal, még 1 ilyen szánalom is lehet média szereplő.
A mai hal a tortán adás megmutatta milyen is ő. :DDDDD
sziporka66 Creative Commons License 2008.12.11 0 0 304
Nem bántottál meg.

Elégedett is, vagyok önmagammal, és ez még megerősítik az iwiw-ben, ezt írtam is régebben a Norbi fórumban. Rengeteg levelet kapok az iwiw-ben és jellemeznek is és a képeimet is. Minek írni a képek önmagukért beszélnek. Én kedvelem a Rékát és a Norbit (ennyi). Hogy sok pénzük van, LEGYEN, MEGDOLGOZTAK ÉRTE!!

Minek lenne nekem jobb vagy több, ha ŐK szegények lennének, akkor nekem tán több jutna!!

Ugyan már, EZT NEM GONDOLHATJA SENKI KOMOLYAN!

MINDENKI a SAJÁT SZERENCSÉJÉNEK vagy SZERENCSÉTLENSEGÉNEK a KOVÁCSA!!

 

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9125685

 

Itt a régebbi írásom, a Norbi fórumban :-))

 

Előzmény: C.Holmes (303)
C.Holmes Creative Commons License 2008.12.09 0 0 303

Te is helyes nő vagy biztos vagyok benne. De ezt a beteges rajongásodat nem értem.

Ha neked is olyan lehetőségeid lettek volna mint rajongásod tárgyának akkor te is elégedett lennél önmagaddal és nem keresnél ilyen ...............

Remélem nem bátottalak meg!?

Előzmény: sziporka66 (302)
sziporka66 Creative Commons License 2008.12.08 0 0 302

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!