Keresés

Részletes keresés

szaltósGera Creative Commons License 2007.11.13 0 0 103
azt hogy rákattinttgattál a saját reklámodra, vagy más aki ki akar veled szúrni (vagy csak túlontúl segíteni akar ) direkt rákkattintott sokszor egymás után a hirdetésedre.
szóval ne csodálkozz ha kizárnak:(
Előzmény: M41 2127 (102)
M41 2127 Creative Commons License 2007.11.12 0 0 102
Nem olyan régen kezdtem el én is ezt. Eddig volt olyan napi 1-2 kattintás aztán most hirtelen a mai napon egyik pillanatról a másikra 33, ami elég irreális. És ami még meglepő, hogy 0 dollár a bevétel...

Mi lehet ennek az egésznek az oka?
:sn4ke: Creative Commons License 2007.10.29 0 0 101
minden ott van szépen magyar nyelven a szabályzatban. több helyre is felrakhatod. nem kell új reg... egy számlával mehet sok weboldalon.
Előzmény: M41 2127 (100)
M41 2127 Creative Commons License 2007.10.28 0 0 100
Köszi a tippeket.

Még annyi kérdésem lenne, hogy ugyanazzal a regisztrációval lehet több oldalamon is hirdetni?
Vagy ha egy másik webszájton is akarok, akkor újra kell regisztrálnom?
Előzmény: szaltósGera (98)
szaltósGera Creative Commons License 2007.10.27 0 0 99
nem zárnak ki ha nem csalsz, vagy ha a látogatóid nem akarnak kitolni veled (pl gyors egymásutánban valaki 10* rákattint a kis látogatottságú oldalad hirdetéseire akkor abból is gond lehet sajnos)
Előzmény: demox (85)
szaltósGera Creative Commons License 2007.10.27 0 0 98
szerintem dobj fel egy blogmotort valamelyik tárhelyre pl: wordpresst és akkor nem lesz ilyen gondod, de ha valamelyik szolgáltatónál akarsz mindenképp blogot indítani és szeretnél hirdetni akkor a blogter.hu vagy freeblog.hu lehet a megoldás talán
Előzmény: M41 2127 (95)
szaltósGera Creative Commons License 2007.10.27 0 0 97
pontosabban szerkesztőségi blogok azok és a címlapon is azokat nyomják érthetően, az indexet messze el kell kerülni:)
Előzmény: :sn4ke: (93)
:sn4ke: Creative Commons License 2007.10.25 0 0 96
sajna nem tudom , nem ismerem a többi szabályzatát.
Előzmény: M41 2127 (95)
M41 2127 Creative Commons License 2007.10.24 0 0 95
Értem.
És tudnál esetleg mondani olyan blogszolgáltatót, ahol ez engedélyezve van?
Előzmény: :sn4ke: (93)
:sn4ke: Creative Commons License 2007.10.24 0 0 94
most nem tudom pontosan.. el kell olvasni a szabályzatot, hogy abból hány darabot enged a google egy oldalon. ha meghaladja az általuk engedélyezett számút akkor az már nem jelenik meg.
Előzmény: HA-SLN (91)
:sn4ke: Creative Commons License 2007.10.24 0 0 93
nem. a blog.hu szabályzata nem engedi a fizetős hirdetéseket. ahol látsz hirdetést az a blog index seggcsókolgató.
Előzmény: M41 2127 (92)
M41 2127 Creative Commons License 2007.10.24 0 0 92
Üdv.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha én mondjuk regisztrálok egy blogot a blog.hu-n, akkor oda is tehetek fel Adsense hirdetéseket?
HA-SLN Creative Commons License 2007.10.18 0 0 91

Sziasztok!

 

Most épp csinálgatok egy oldalt, ahová google hirdetéseket akarok elhelyezni.

Megy is a dolog rendesen, fél év alatt kb 50 USD jött össze!:-) Fantasztikus!:-)

 

Na de most nem is ez a nagy gondom.

Ha az oldalon több oszlopot is elhelyezek, minden gond nélkül meg is jelennek. Szalaghirdetések, pedig képtelenek ketten lenni az oldalon.

 

Vagyis ha kép albumban középre, és lentre is akarok tenni egy azonos hirdetést, vagyis azonos paraméterekkel rendelkezőt, akkor csak az egyik, az első hajlandó megjelenni. A második, vagy akár több is ezután nem jeleníthető meg.

Ha az elsőt kitörlöm, akkor az utána következő jelenik meg, és ha van több, akkor azok még mindíg nem.

 

Hogyan lehet 2, vagy annál több szalaghirdetést elhelyeznem? Találkoztatok a problémával?

 

Köszi előre is!

 

Pap László

rebel1885 Creative Commons License 2007.10.18 0 0 90

Szia Gery!

 

Attól függ, hogy mennyi a kattintás után járó jutalékod, hogy a hirdető mennyit ajánlott fel egy kattitásért az Adwords kampányában. Persze a pénz nagyrészét a Google nyúlja le, és csak töredék jut az Adsense felhasználóknak.

 

ui: szeretem a filmjeid :)

Előzmény: Törölt nick (89)
harzol Creative Commons License 2007.06.27 0 0 88
Míg ki nem tiltanak.
Amit csinálsz (megkéred a látogatóidat a kattintásra) ugyanis az egyik legdúrvább szabálysértés.
Valószínűleg szerencséd van és még nem szúrta ki a google, talán azért, mert a látogatóidnak csak kis része "támogat a klikkeléssel".

Amit csinálsz az egyrészt csalás, másrészt a hirdetők megkárosítása. A pénzükért ugyanis nem kapnak semmit.
Előzmény: ferenctamas (87)
ferenctamas Creative Commons License 2007.06.27 0 0 87
Kedves demox!

A dolog nyitja - véleményem szerint az elég érdekes honlap, amit lehetöség önálló domain alatt csinálsz. Ez elöbb-utóbb hozza a látogatókat. Nekem is évekbe telt, hogy elérjem a mostani látogatottságot, de ez stabil. Nem trükközök, nem csalok, csak a látogatóimat arra kérem, hogy kattintásokkal támogassák az oldal ingyenességét. Az Adsense pár hónaponta normálisan fizet. Szóval, szerintem ennyi.

Előzmény: demox (85)
papir1 Creative Commons License 2007.05.13 0 0 86
Sziasztok,

nem reklám a következő, a véleményeteket szeretném kérni. Találtam két érdekes dolgot:
1, ez egy kész weboldal amelyben elhelyezhető adsens, eby és clickbank azonosítód és minden keresésre rengeteg hirdetés dob ki, amellyel esélyed van pénzt keresni, a kész web grafikailag és tartalmilag is módosítható, itt lehet megvenni: commonsensesearch.com

2, ez egy érdekes program, a tulajdonos azzal értékesíti, hogy ezzel neki a ppc reklámjai teljesen ingyenesek, itt értékesítik:
getgoogleadsfree.com

Mi a véleményetek? Használhatóak szerintetek ezek a programok? Azért kérdezem, mert a tapasztalataim is kicsik és ráadásul az angol is nagyon gyengén megy. Véleményetek előre is köszönöm :)
demox Creative Commons License 2007.05.12 0 0 85
Egyre rosszabbul érzem magam, honapok alatt az ember összeszedi a 100 dollárt, én a napi 0,01 - 0,03 $ bevétellel nem is álmodom erről és a végén kizárják. http://www.marketivaforex.extra.hu/ demox
harzol Creative Commons License 2007.05.04 0 0 84
:sn4ke: Creative Commons License 2007.05.03 0 0 83
személy szerint akarod tudni kivel levelezel? :))) ehh....

egyébként nekem meg rendszeresen jönnek a mailok, hogy azt észlelték, hogy saját magamnak kattintgatok és vigyázzak mert tiltás leszen a vége, a google reklámok ellenőrzött linkek tehát élnek és ne teszteljem.:))
ebben az az érdekes, hogy gyakorlatilag fel sem megyek a weboldalamra ...

(az még hozzá tartozik, hogy találkoztam már jópár olyan google hirdetéssel ahol nem élt a link, oldal nem elérhető stb)
Előzmény: zuzzi (82)
zuzzi Creative Commons License 2007.05.03 0 0 82

Üdv mindenkinek !

 

Röviden a véleményemet szeretném megosztani veletek tanulságos!

 

Nagy reményekkel indultam az Adsense programba és az elején minden müködött szépen 20-30 kattintás naponta de volt kissebb nagyobb hullámvölgy is a kattok számában.

Eleinte olyan 3-4 dolcsi volt naponta tehát egy katt 1 cent felett volt naggyából.

Aztán ahogy teltek multaka napok ugyanannyi kattra egyre kevesebb összeget fizetett szép fokozatosan ment lefele pedig a hirdetések ugynazok voltak mint azelőtt . És nem hiszem hogy a hirdetők 2-4 hét alatt ennyivel csökkentették volna a hirdetési tarifájukat ( én is hirdetek ezt tudom biztosan ). Oda jutottunk ,hogy volt olyan katt is ami forintban nézve5-10 ft volt  0.03 cent  EZ IGEN  ! de valahogy majd lesz gondoltam magamban .

Azután jött a hidegzuhany mint már sokunknak :

 

A szöveg : Érvénytelen kattintások miatt számláját zároltuk !

Persze  előzmény semmi csak az, hogy soha többet nem vehetek részt az Adsense programba mert érvénytelen kattintásokat csináltam !

Mint valami bűnöző "te voltál nincsen mese bűnös vagy !" DIKTÁTOR MODJÁRA .

Próbáltam fellebbezni de tök folösleges volt ugyanazt írták akkor is annyi különbséggel ,hogy a levél aljára odairták hogy ugyan többet ne írjak már mert NINCSEN MÓDJUK A TOVÁBBIAKBAN VÁLASZOLNI A FELLEBBEZÉSEMRE !

Köszi micsoda rendes válasz volt .

 

Na most röviden ennyi úgyhogy nem minden fenékig tejföl ám ezeknél .

 

Apropó tudja valaki ,hogy igazából kivel is e-mail ezünk ha valami gondunk van mert én csak azt tudom hogy Adsense csapat és puff !

Olyan mint egy fantom csapat nem tudni hogy kik és hol vannak :

 

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.04.26 0 0 81
Nekem 2 hét volt....
Előzmény: :sn4ke: (78)
kaixo Creative Commons License 2007.04.02 0 0 80
lehet, hogy itt olvastad, mindenesetre itt van egy hivatalos válasz a kérdésedre...: AdSense technikai problémák
Előzmény: fari77 (77)
domainnameshosting Creative Commons License 2007.03.16 0 0 79
Sziasztok,
Aki .com, .net, .eu- s+ sok más domain neveket szeretne.

Domain nevek, 8.75 USD-tól +n ingyen tárhely*. Linux, Windows
2 hónap Tárhely csak: 3.99 USD/hó
5 GB Tárhely � 250 GB Transfer, 500 Email cím� INGYEN! Software, 10 MySQL Adatbázis � 50 Email Forward, Forum, Blog, Photo Galéria � Reklámmentes +++ sok, sok extra...
*Az ingyen tárhely tartalmaz kis reklámfelületet.

www.domainnameshosting.eu
:sn4ke: Creative Commons License 2007.03.16 0 0 78
automatice a dolog. pár nap (van hogy pár hét is) kell mire beáll a rendszer full magyarra.
fari77 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 77

Sziasztok!

 

Hogy lehet elérni, hogy csak magyar nyelvű google hirdetéseket kapjak? Valahol azt olvastam, hogy a scriptbe kell variálni, de mit?

 

Előre is köszi!

hyperix Creative Commons License 2007.03.12 0 0 76

 

Sziasztok!

 

Tanácstalan vagyok!

Adlogger vs Adsense jelentés problémám van.

Tegnap egy új reklámblokkot helyeztem el az oldalamon.

A mai napon minden kattintás az új blokkon kötött ki, ezt az adloggerben is látni.

Délelőtt még 1-2 órás késéssel követte at Adsense jelentés is az eseményeket, de délután megállt pedig láttam, hogy továbbra is csak az új helyre kattintanak(látszik a mérete a blokknak amire kattintanak, meg más is látszik).

Végre estére hozzáadott egy pimaszul alacson értékű kattintást amit viszont a régi blokkomon ejtettek meg szerinte.

Szerintem nem kattintottak rá a régi blokkomra a mai napon.

Vagy az Adlogger nem mér rendesen, vagy az Adsense.

Nekem hitelesebb az Adlogger mivel minden találatról minden adatot szinte tudok.

Megvan minden ip, kattintásig eltelt idő, reklám mérete, szine, url je, stb,

Szerintetek mit tegyek? Jelezzem feléjük?

Esetleg kizárjam őket csalás miatt az összes családtajukkal együtt!!??? :)

Ahogy ők szokták?

Várom az ötleteket.

Egyébként aprópénzről van szó, de hát ezért az elvek mégiscsak fontosak.

 

vertesandras Creative Commons License 2007.03.08 0 0 75
Akarsz szépet és jót???
Klikk ide http://statisztikus.hu
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.07 0 0 74
Mondja már meg valaki hol kell beírni a PIN kódot a Payment History résznél. én nem látok semmiféle olyan helyet ahova be lehet írni.
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.27 0 0 73
Ezt a PIN kódot egészen pontosan hova kell beírni az admin felületen?Milyen gyorsan küldik ki a PIN kódot ha valaki eléri az 50 dollárt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!