Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.09 0 0 87

NNo és kitől fogadsz el referenciát? :)

 

 

Előzmény: Törölt nick (86)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.09 0 0 86

Biztos hogy létre fog jönni. Csak eléggé el vagyok havazódva. a munkám össze vissza szólít. Meg hát, az is biztos hogy szeretem a referenciákat megtudni előtte. " De biztos. van olyan aki mellé ülhet de nem az indexről!" Volt már rá példa, nem is egy.

Előzmény: Törölt nick (85)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.08 0 0 85
ez benne a jó hogy nincs mozi!! és ilyen Nő sincs!!
legalább is nekünk!!:) De biztos. van olyan aki mellé ülhet de nem az indexről! :D))))))))))))
Előzmény: Törölt nick (84)


Törölt nick Creative Commons License 2013.07.08 0 0 84

Melyik moziba mész? Melléd ülnék...

:-D

Előzmény: Törölt nick (77)
szexworker Creative Commons License 2013.07.08 0 0 83

Nagyon dögösen nézel ki.

Egy szex házimozihoz mit szólnál?

Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.07 0 0 82
ma voltam moziban!
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.07 0 0 81
lábad belsõ hajlata!
Baszom a Puncit Creative Commons License 2013.07.07 0 0 80

Ez igen ez jó. De veled nem mennék. Talán. Ki tudja.

Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.07 0 0 79
ez igen! ez legyen rajtad! ez önmagában is ok hogy megkívánjalak! De az amit a nõi páncélod rejt,az sokkal jobban izgat!! a puncidra kicsit több szõrt akarok!!
mert annál jobb illat nincs,mint a szõrös puncid illata!
Ez lesz a premier?
Előzmény: Törölt nick (77)
NSFW_ Creative Commons License 2013.07.06 0 0 78

Jó lesz! :-)

Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.06 0 0 77

Szerintem valami hasonló cucc jó lesz a moziba. Vagy valami szerényebb kéne?

 

Előzmény: Törölt nick (76)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.06 0 0 76
:D
Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.06 0 0 75
so sem tudom mi az a P!?
:)))))))))
Előzmény: Törölt nick (74)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.06 0 0 74

:- P

Előzmény: Törölt nick (73)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.05 0 0 73
A legbetegebb ember aki valaha meléd ülhet a moziba! minden képzeletedet felülmúlom! rozzant perverz öregember! .....csak is az ereimben még lüktető hormonokal telt vérem ami hajt,hogy a forró spermámat tenyeredbe élvezzem!!‘ aztán lehajtott fővel távozzak!! ,csak egy utolsó vissza pillantás hogy lássam az arcodon a döbbenetet!.......
Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.05 0 0 72

Ez nagyon jó. :- )

Előzmény: Kovi Mark (53)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.05 0 0 71

Elég rozzant öreg és perverz vagy? Mert akkor.........

Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.05 0 0 70
Óóó...Basszus!!!!!!‘ ez rólam szól!!!!!!!!! ;)
Előzmény: Törölt nick (69)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.05 0 0 69

Ülök a moziban. Alig van pár ember. Egy idegen, öreg, rozzant fickó mellém ül. Erőszakkal elveszi a kezem. Végig nyalja a tenyerem és elkezdi verni a farkát a kezemmel. Amikor elélvez sietve távozik. És akkor én megkóstólom az anyagot. Aztán a miniszoknyám alá benyúlok és a lucskos kezemmel megsimizem a csiklómat.

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.05 0 0 68

HMMM! Ilyesmit én is olvasnék! Talán írnék is.

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.05 0 0 67

Leveleznék a témában...elfantáziálnék férfival, nővel....

Diszkrétfiú Creative Commons License 2013.06.23 0 0 66

Lányok,hölgyek!Sokat fizetnék azért ha meztelen nőt láthatnék élőben,nem csak számítógépen!Testi hibás 31 éves fiú vagyok,nem tudok szép nőkkel kapcsolatba kerülni.Várom Komárom Esztergom megyei nők jelentkezését akik teljesítenék a vágyamat.Lehetsz Szlovákiából is.Semmi szex semmi tapizás,csak azt szeretném ha levetkőznél előttem és ennyi.5 perc és már ott sem vagyok.Teljes diszkréciót várok el és természetesen én is ezt nyújtok!Ja és ne legyél prosti,nem arra vágyok!Lehetsz kapcsolatban is,a titkod titok marad bízhatsz bennem.5 perc és kisegítlek anyagi gondodból.Mivel fontos hogy tetszél és szimpi legyél,teljes alakos arcos fényképes jelentkezést küldj a diszkrecio12@gmail.com emailcímre!Köszönöm!!

Ricky 555 Creative Commons License 2012.12.08 0 0 65

Engem a kötözős bilincselős szex izgat, ami konkrétan "elrablással" kezdődik :)

LK89 Creative Commons License 2012.05.27 0 0 64

Én arról fantáziálok, hogy női ruhában vagyok tetőtől talpig és valami csinos nő (szintén erotikus női ruhában) megbasz... Erotikus, de álom, álom.

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.07 0 0 63

olyan regen volt benne reszem, pedig mennyire ehzem utanna...

exhi Creative Commons License 2011.10.06 0 0 62

Az utolsó nyárias hétvégét kihasználva napozás az erkélyen meztelenül, mi így szoktunk itthon. Kellemes melegben el el bóbiskol az ember egyszer félálomból felnézve látom a napszemüvegem mögül, hogy az erkély korláton áthajolva a szomszédasszonyom (jó karban lévő 40-es családanya) leselkedik át. Vártam egy kicsit, hogy csak akar valamit és megszólít, vagy tényleg kukucskál. Eltelt vagy 5-10 perc és még mindig csendben leskelődik, gondolom ő is úgy vélhette,hogy alszom. Elkezdte izgatni a fantáziám a dolog és azon vettem észre magam, hogy a szerszám megmozdul és el kezd ágaskodni. Enyhe nyögés a szomszéd erkély felől. Így feküdhettem kb.10-15 percet amikor a fej eltűnt. Na gondoltam vége a szomszédasszony megy és megkeresi a vibrit és már én is indultam volna be, hogy könnyítek magamon amikor a szomszédban hallom nyílik az erkélyajtó. Vártam lesz e folytatás, és lám újra megjelent egy női fej a cerka ismét az égnek állt. Ám most a fej után megjelent egy kéz és benne egy mobiltelefon. Hoppá itt fotó készül futott át rajtam. Erre azért megmozdultam, azonnal visszahúzta a fejét, nyújtózkodva felkeltem és mint aki most ébredt egy kis szundikálásból. Felkeltem és az erkélykorlátnak támaszkodtam. Ő is úgy tett mint aki egy kicsit levegőzik. Köszöntünk majd pár szót váltottunk, úgy álltam, hogy továbbra is jól lásson, nagyon élveztem a szitut. Így beszélgettünk jó ideig, a végére annyira felbátorodott, hogy egészen az erkély szélén a korláton áthajolt. Élveztem először a kukkolását is, majd utána a nyilt meztelenkedést is előtte. 

Mielőtt bementem megkértem, hogy a legjobban sikerült képet küldje el MMS-ben.

desire4 Creative Commons License 2011.06.15 0 0 61

pipacsmezo naplemente, bukolikus es elnyutt, e nekem is tetszik!

Előzmény: Törölt nick (60)
ferdefac Creative Commons License 2011.06.12 0 0 57

En arrol fantazialok,hogy ket csinos no kenyezteti a ferde farkamat,szerintem tuti dolog!

desire4 Creative Commons License 2011.06.08 0 0 55

Andi drága, mukodik meg az oldal , tanácsra lenne szuksegem.

Előzmény: Andigirl (-)
Kovi Mark Creative Commons License 2010.09.29 0 0 54
Most így visszaolvasva is tetszik nekem!:-XD
Van két csinos lány akivel megvalósíthatom?!:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!