Keresés

Részletes keresés

koperecki_szilveszter Creative Commons License 2007.10.20 0 0 67
nem jött össze:)
koperecki_szilveszter Creative Commons License 2007.10.20 0 0 66
Ma Hamburgban összejöhet egy gyözelem föleg hogy van der Vaart se lesz pályán.
Utána meg jöhet a Lyon.
koperecki_szilveszter Creative Commons License 2007.10.06 0 0 65
Hát én sok különbséget nem látok a legjobb meg a megérdemelt között akkor mikor egy bajnokságrol beszélünk.Mondjuk egy meccsen megeshet,hogy nem pont az nyer aki megérdemelné de egy teljes bajnokságot már csak a legjobb csapat tud megnyerni.
Szerencsével meglehet nyerni egy meccset vagy kettöt de egy bajnoksagot már nem.
Előzmény: Törölt nick (61)
koperecki_szilveszter Creative Commons License 2007.10.06 0 0 64
Igy van,irtam is ,hogy a glasgow ellen nagyon jo elsö félidöt jatszottak.A Barca ellen is volt helyzetük de az is igaz hogy ök is sokat kihagytak.Mint mondtam már,aBL-nek nincs vége.
Előzmény: yourownhOle! (62)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.05 0 0 63
Igen, jól játszottak, voltak helyzeteik, de nem használták ki őket, ezért kikaptak, akárcsak mi is a ki-ki meccseken (Milan, Arsenal, Panathinaikos, PSV, Mallorca). A BL-hez kell egy "rutin"-szerű valami. A Werder kezdte kapisgálni, aztán eladták/sérült pár játékos, máris nem megy.
Előzmény: yourownhOle! (62)
yourownhOle! Creative Commons License 2007.10.05 0 0 62
nem tudom, itt egyáltalán nézte-e valaki a Vfb 2 CL-meecsét egyáltalán, de korántsem azt az arcukat mutatják, amit a bajnokságban. ilyesmik mennek itt, hogy elképesztően gyenge, amit nyújtanak, pedig csak az eredmény mutatja ezt, simán mehettek volna már a szünetben 2 góllal a Barca ellen is, ha belőnek a 3-4 ziccerből egyet. Glasgowban is végig pariban voltak, tény, hogy kurva szar százalékban használják ki a lehetőségeiket, eddig az eredmények maradnak el, amit egy ilyen szélső pályán becsúszott bajnoktól, ilyen kerettel többet ne is igazán várjon el az ember.
Előzmény: Gabe-18 (59)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.05 0 0 61
Mindig kell valami, ha nem éppen a Bayern 10-15 pontos előnnyel nyeri a bajnokságot, akkor megkérdőjelezhető. A Schalke győzelme is az lett volna, más kérdés, hogy nem érdekelne ki kérdőjelezi meg azt, mint ahogy ez a jog most teljes mértékben téged is megillet. :))
De: pl. 2002-ben ki volt a jobb a Leverkusen, vagy a BVB? 2001-ben mi, vagy a Bayern? Különben elég régóta nézek meccseket és egyéb sporteseményeket, hogy a legjobb - a bajnok - és a megérdemelt szavakat ritkán használjam egymás mellett.
Hogy ne célnélküli provokációnak értsd, amit gondolok, tavaly azt mondtam, megérdemelten lett a legjobb a Stuttgart, amelyik 8 meccset zsinórban behúzott. Most látszik, hogy az a teljesítmény 150%-kal és nem kis szerencsével lett behúzva. Akkor egy csapat volt a többi közül, most azért mégiscsak a bajnok az ellenfél, motiváltabbak a csapatok. Meg is látszik.

A pontszám arra való, hogy eldöntsék, ki a bajnok. A legjobb/megérdemeltség meg egy más kérdés. Vagy Anderson (vagy Merk) 2001-ben a legjobbá tette egyéni megoldással a Bayernt? Esetleg Kutzop egymaga döntött a (nem)megérdemeltségről?
Előzmény: koperecki_szilveszter (58)
koperecki_szilveszter Creative Commons License 2007.10.04 0 0 60
Hm,tetszett ahogy harcoltak a görögök.S az a masodik goljuk..
Előzmény: Gabe-18 (59)
Gabe-18 Creative Commons License 2007.10.04 0 0 59
Hát még nem biztos hogy elbukták,de óriási pálfordulás kéne,amire nem igen utal semmi.
Eddig a Werder és a VFB szereplése katasztrófa,és a Schalkénak is hiányozhat nagyon majd hogy az első meccsen nem szereztek egy pontot se...
Előzmény: hanke71 (55)
koperecki_szilveszter Creative Commons License 2007.10.04 0 0 58
Phrasenschwein?

Na jo,mondjuk kellett a BVB segitsége is.Mert pont akkor verték meg a Schalket amikor nem kellett volna.Igy hat, keine Schalle..
Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.04 0 0 57
5€ ins Phrasenschwein...
Előzmény: koperecki_szilveszter (53)
koperecki_szilveszter Creative Commons License 2007.10.04 0 0 56
Csakhogy nem biztos,hogy a rangers megint megveri a lyont.Majd meglátjuk.
Előzmény: hanke71 (55)
hanke71 Creative Commons License 2007.10.04 0 0 55

A BL VfB-nek elveszett, mert a Rangers 6 pontos, otthon gondolom megveri a Lyont, tehát 9 pont. A Stuttgart megverheti otthon a Lyont és a Rangerset, idegenben Barca 0 esély, Lyon max. döntetlen.

Nincs esély szerintem továbbjutni.

Sőt a Lyon is mostantól az UEFA-ra hajt, így kegyetlen nehéz lesz a 3.hely megtartása is.

Hajrá Német futball!

 

Előzmény: koperecki_szilveszter (54)
koperecki_szilveszter Creative Commons License 2007.10.04 0 0 54
Ami a bajnoksagot illeti ha jol emlekszem a mult bajnoksagba is gyengen kezdtek.Elsö meccsen siman kikaptak 0-3-ra a Nürnbergtöl.Mat azt is hittem Armin Veht lassan ki is rakjak de vegül hagytak dolgozni es bajnokot csinalt a svabokbol.
Fiatal csapatrol van szo szerintem ha felepülnek a serültek helyrejön a csapat is.
A BL sincs meg elveszve.
Előzmény: hanke71 (51)
koperecki_szilveszter Creative Commons License 2007.10.04 0 0 53
Nekik volt a legjobb pontjuk,tehat ök voltak a legjobbak.Ennyi.
Miert nem volt több pontja a Schalkenak vagy a Bayernek vagy a Bremanak vagy akar a Gladbachnak?
Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.04 0 0 52
Dehogy voltak a legjobbak. Nekik volt a legtöbb pontjuk, és a közhely szerint...
Előzmény: koperecki_szilveszter (45)
hanke71 Creative Commons License 2007.10.04 0 0 51

Ismét megbukott a BL-ben a VfB.

Eddigi eredményei:

Skót 2.helyezett-német bajnok 2-1

német bajnok-spanyol 2. (még csak nem is bajnok) 0-2

Az eddigi teljesítmény a BL-ben nincs mit szépíteni: NULLA!

Egy német bajnok ennyire nem deglarálhatná magát, mégiscsak a német bajnokság győzteseként van a BL-ben.

A BL nagyon erős a Stuttgartnak, a bajnokság szintén. Ritka alkalom lehet, hogy bajnokként még az UEFA Kupát érő helyek (4-5, esetleg 6.) egyikére sem ér oda a Stuttgart.

A Lyont meg kell verni 3 hét múlva (de ők már nem másodikok, bajnokok) különben az UEFA-ba való átkerülés is ugrott.

Hajrá Német futball!

 

Előzmény: koperecki_szilveszter (50)
koperecki_szilveszter Creative Commons License 2007.09.22 0 0 50
most miert kötekedsz?
Előzmény: pizarro2429 (48)
koperecki_szilveszter Creative Commons License 2007.09.22 0 0 49
Ma meg egy" schwache Leistung" a Brema otthonaba.Igaz 3-1-nel Hilbertnek volt egy szabalyos megnemadott golja es Gomeznek egy kapufaja.
pizarro2429 Creative Commons License 2007.09.22 0 0 48
hallani, én is sok mindent hallok :-)
Előzmény: koperecki_szilveszter (47)
koperecki_szilveszter Creative Commons License 2007.09.21 0 0 47
A sat 1 adta a Vfb-t és talán a pro7 a bayernt.
En a bayernt nem csipem,ugy hogy nem is neztem a meccset de halottam,hogy irto gyengék voltak.
A nürnberg is gyengus volt a romanok ellen.
Előzmény: hanke71 (46)
hanke71 Creative Commons License 2007.09.21 0 0 46

Láttam mind a 7 német csapatot a nemz. kupában.

A Bayern legalább győzött, de a Stuttgart, mint a német bajnok nem engedheti meg magának, hogy így lejárassák a Bundesligát. Az 1.félidőben valóban jók voltak, de mégis kikaptak.

Amúgy melyik adón nézted a meccset, te is a Premiere-n?

Az eredménytől függetlenül a Barca ellen megint nekik szurkolok, ha erőszakosan játszanak, el lehet csípni Ronaldinhoékat.

Szerintem nincs gond a német focival, várjuk meg okt.elejét. Troztreaktion.

Hajrá Német futball!

 

Előzmény: koperecki_szilveszter (45)
koperecki_szilveszter Creative Commons License 2007.09.21 0 0 45
A Stuttgart bajnok lett mert a tavaly ök voltak a legjobbak.Miert lenne ez szomoru?
A skotok ellen meg egy nagyon jo elsö felidöt jatszottak.Nagyon hianyzik viszont a csapatnak Delpierre biztonsága meg szerintem Magnin is kéne a pályan.
Szerintem az egész német focival gond van.CSak nezzük meg ,hogy jatszott ma a Bayern.
Előzmény: hanke71 (44)
hanke71 Creative Commons License 2007.09.20 0 0 44

A Rangers ellen tipikus rutintalan csapat benyomását keltette a VfB, Khdeira, Tasci ennél sokkal több kellet volna.

Szomorú, hogy a Stuttgart tavaly bajnokságot tudott nyerni.

Németországot bajnokként képviselve elfogadhatatlan ez a teljesítmény.

Már az UEFA Kupa induláshoz elegendő 3.hely is kegyetlen nehéz lesz.

Csak azért is: Hajrá Német futball!

 

Előzmény: koperecki_szilveszter (43)
koperecki_szilveszter Creative Commons License 2007.08.10 0 0 43
Ma este,megynyito meccsen a Stuttgart a Schalket fogadja.
Gomez serült,Cacao sincs a kezdöcsapatban.Ugy tünik Marica lesz a stuttgartiak egyedüli csatara.
koperecki_szilveszter Creative Commons License 2007.07.25 0 0 42
A legujabb szerzemenyek.Ewerthon es a roman Marica a Donyezktöl.
Ma este viszont siman nyert a Bayern a Liga-Pokal elödöntöjeben a Stuttgart ellen.
koperecki_szilveszter Creative Commons License 2007.06.10 0 0 41
Elment Hildebrand es jött helyette Schäfer a Nürnbergtöl.

akkor meg jött Bastürk,Gledson(Rostock) visszajött Meissner,Ljuboja,Tomasson.
Az utobbi kettövel szerintem nincsmit kezdjenek.
yourownhOle! Creative Commons License 2007.05.20 0 0 40
a Valenciába.
Előzmény: SuperBazza (39)
SuperBazza Creative Commons License 2007.05.20 0 0 39
Hová igazol Hildebrand?
horst_fuchs Creative Commons License 2007.05.20 0 0 38
egyébként szvsz nagyon mutatja a Bundesliga idei szezonját, hogy a Stuttgart lett a bajnok. Ezzel nem a Stuttgartot akarom leírni, vagy valami, sőt, az ő "hajtásukat" dícsérni és mindezek mellett a másik "3" csapatot leírni, mert ők cseszték el maguknak a szezont(talán még a Hamburgot is ide lehet írni.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!