Keresés

Részletes keresés

joy Creative Commons License 2009.03.21 0 0 328

Bezzed te! Werner.

Előzmény: VonBraun (326)
Mirdad Creative Commons License 2009.03.21 0 0 327

 

  Semmi gond, a téma megy tova :)

VonBraun Creative Commons License 2009.03.21 0 0 326
"Nem személyiségi, egészségügyi vizsgálatról, hanem "papajelenségek kutatásáról" tárgyaltunk."

Többek között ebből is látszik, hogy halvány segéd fogalmad sincs arról, amiről egyébként véleményt mondasz. Talán ismerkedjél meg előbb azzal, amit ilyen "keményen" véleményezel.

Így tovább.


Előzmény: joy (325)
joy Creative Commons License 2009.03.21 0 0 325

Nem személyiségi, egészségügyi vizsgálatról, hanem "papajelenségek kutatásáról" tárgyaltunk.

 

Úgy vesszük, mint kéred.

Kár volt ennyit is szólnod.

:o(

Előzmény: VonBraun (323)
VonBraun Creative Commons License 2009.03.21 0 0 324
Az mi, hogy "tudományos társaság"?
És igen, te vagy a hiteles természetesen.

Vegyétek úgy, hogy nem is tettem meg ezt a témához tartozó bejegyzést. További hasznos eszmecserét kívánok.
VonBraun Creative Commons License 2009.03.21 0 0 323
Egy rólad készített vizsgálatnak a nagyvilág elé tárásáról mi lenne a véleményed?

Előzmény: joy (320)
joy Creative Commons License 2009.03.21 0 0 322
Mire jó?
Előzmény: Mirdad (317)
joy Creative Commons License 2009.03.21 0 0 321

Sem a Celladam, sem a Béres csepp nem gyógyszer, nem is csodaszer!

Nem torpedózott meg az MTA semmit, nagyon jól ismerem mindkettő valódi történetét.

Egyiküknek sem az Akadémia tett keresztbe, hanem a gyógyszerészek ellenezték akként történő bejegyzésüket, és az orvosi kar tiltakozott a kilinikai próbák ellen -mivel a szokásos megelőző eljárásokon egyk szer sem ment keresztül.

No és természetesen a szokásos össznépi téboly, a "Nehogymánekiksikerelegyen!".

 

 

Ha megnézem is a filmeket, akkor sem hitelesek, a jutúb tele van ámító hamisításokkal.

Nem hiteles hírforrás.

A akarnám sem tudnám, cégnél letiltották a jutúbot.

Előzmény: Mirdad (316)
joy Creative Commons License 2009.03.21 0 0 320

"...Ezen az oldalon a már lezárt vizsgálataink leírását olvashatja, amelyekről a megbízón és a vizsgálatot végzőkön kívül más személy részére nem áll módunkban információt adni..."

 

-1 Az oldal nem tudományos társaságé, hiteltelen.

-2 Ettől a pillanattól hazugság az egész. aki nem mutatja lezárt "vizsgálat"ainak anyagát bárkinek, az azért teszi, mert van mit titkolnia.

Előzmény: menroting (319)
menroting Creative Commons License 2009.03.20 0 0 319
Ez valós dolog s a hétköznapi életben is alkalmazzák .
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=88697445&t=9116285
Előzmény: joy (314)
Mirdad Creative Commons License 2009.03.20 0 0 318

 

  Ez igen! Köszi!

 

 http://www.youtube.com/watch?v=B0RD4xxNJsg

 

  Ez is a jútyúbról van :) Ott van Clinton, de addig nem hiteles, amíg

a főszkeptikus Vágó Úr nem adta rá áldását ;) :)

Mirdad Creative Commons License 2009.03.20 0 0 317

 

  "Távérzékelés M.o.-on:

http://rvhungary.blogspot.com/2008/12/lezrt-vizsglatok.html"

 

  Nagyon jó!

 

Előzmény: VonBraun (309)
Mirdad Creative Commons License 2009.03.20 0 0 316

 

  "Akadémia kiadványa."

 

  Melyik Akadémia? Az MTA, amelyik megtorpedózta a Celladamot, Béres-cseppet, stb.? :)

 

  Nem muszály dokumentum-filmeket nézni. De mi azért berakjuk őket ;)

Előzmény: joy (314)
joy Creative Commons License 2009.03.20 0 0 315

Nem is a jutúbon megjelenő akármi nevezhető a hiteles hírforrásnak!

Akkor a 23 hónapos kisunokám Akadémikus, 3,5 éves bátyja meg Nobel-díjas professzor.

Előzmény: KomOmbo (312)
joy Creative Commons License 2009.03.20 0 0 314

Nem zavar, hogy ezeknek a híreknek 99%-a hírlapi kacsa, és az 1% pedig a totális sikertelenség?

A legeklatánsabb példa Uri Geller "együttműködése" a magyar rendősrésggel.

 

No és a 7ek sem az Akadémia kiadványa.

Előzmény: menroting (308)
KomOmbo Creative Commons License 2009.03.19 0 0 313
"Kenytelen leszek eszerint vegre valahara belekezdeni a nyelvtanulasba . :-9"

Kénytelen leszel, mert ezeket a dolgokat sosem tudjuk meg a "celebektől" ;)
Ami itthon megy, az "hipnózis", ahogyan Posta Imre nagyon jól megfogalmazta.
Előzmény: menroting (302)
KomOmbo Creative Commons License 2009.03.19 0 0 312
Mi kell még? Bemondja a kormányszóvivő, vagy este a Szellentés István az idióta celeb-híradóban? :))

http://www.youtube.com/watch?v=B0RD4xxNJsg
Előzmény: KomOmbo (311)
KomOmbo Creative Commons License 2009.03.19 0 0 311

"tudsz példát az alkalmazott telepátiára?"

 

Szerinted Clintonnal mi történt ezen a videón??

Bepezsgőzött? ;)

 

Itt az USA volt elnöke (akkor talán még AZ IS VOLT!)......részt vesz kísérletekben..és még "bizeste a celeb-híradóban, vagy mi kell még? :)

 

CIA- Mind Control (Elme k>http://www.youtube.com/watch?v=B0RD4xxNJsg

Előzmény: joy (306)
KomOmbo Creative Commons License 2009.03.19 0 0 310

Olvass, tájékozódj: errefe már nem menő csak úgy beírkálni butaságokat,

elvenni az írások élét: ez nem polidili ;) :)))

Előzmény: joy (307)
VonBraun Creative Commons License 2009.03.19 0 0 309
http://rvhungary.blogspot.com/2008/12/lezrt-vizsglatok.html
menroting Creative Commons License 2009.03.19 0 0 308
"Elsősorban a hírhedt titkosszolgálat tett szert jelentős előnyre e téren: a KGB aktív vagy kisegítő állományába módszeresen bevonták az okkultistákat, amatőr érdeklődőket és komoly szaktudósokat egyaránt. Mint azt Richard Deacon az izraeli titkosszolgálatról írt könyvében kiemeli, a nyugati világ sokáig nemtörődöm szkepticizmussal figyelte e kísérleteket, egyedül az izraeliek éreztek rá a dolog elképesztő veszélyességére. Kész tervek születtek a paranormális hadviselésre, főként a gondolatátvitel - s annak lehallgatási lehetősége -, valamint a „testen kívüli érzékelés” érdekelte az oroszokat. E sötét szándékok kiterjedtek volna az országon belüli ellenzék viselkedésének teljes megváltoztatására - távszuggesztió alkalmazásával.
Úgy tűnik, az okkult módszerek alkalmazásának látszólagos ideológiai ellentmondásait a „hasznosság” kulcskifejezésével lehet feloldani. A katonai célú kutatás körében és különösen a titkosszolgálatok világában ugyanis, úgymond, akkora a tét, hogy nemzetbiztonsági okokra hivatkozva minden hatásos eszköz birtokba vétele és felhasználása elfogadott.
Ezzel magyarázható, hogy a kezdeti idegenkedés után az ellenoldalon munkálkodó CIA is „tisztánlátó” parafenoméneket kezdett alkalmazni az ellenség szándékainak megtudására, akiket - legalábbis egy részüket - csak a minap töröltek a szervezet fizetési listájáról.
A kilencvenes évekre egyébként a parapszichológia számos ország rendőrségében is felbukkant. IRA-bombákat a brit, eltűnt gyermeket és veszélyes terroristát pedig a magyar rendőrség is keresett már ilyetén külső munkatárs alkalmazásával. Úgy tűnik tehát: most, az ezredforduló környékén megszűnt mindenféle racionalista távolságtartás e téren - csak és kizárólag az eredmény felmutatása számít…"

http://epa.oszk.hu/00800/00804/00044/3389.html
Előzmény: joy (306)
joy Creative Commons License 2009.03.19 0 0 307

No, ez az oldal, mint hiteles hírforrás?

 

Mi a túró köze van az ionoszféra-kutatásnak a telepatikus dilinyóhoz?

Előzmény: KomOmbo (301)
joy Creative Commons License 2009.03.19 0 0 306

Mert ami nincs, azt nem lehet alkalmazni.

 

Te tudsz példát az alkalmazott telepátiára?

Előzmény: menroting (282)
repcsepista Creative Commons License 2009.03.18 0 0 305
Zajlik az élet, s valakik kivül -belül figyelnek?
 Ippeg hogy vége a kévézásnak, (s irtó dögös vagyok, amit higyjetek már el, hogy valóban az aszrtál szinten, mint van hogy gondoljuk magunkat, meg most csináljuk is?- az az alak, aki a kezembe nyomta azokat az irásokat, dögössé tett, de olyan dögössé, hogy kőcsön kenyor vissza, mert vissza mindent a feladóknak, amire csak egy zázad részét se irtam volna le a mi is ufónkba) ahogy mondom kávézás közbe begyüvük hozzátok örömmel, főleg most,mert most fel van függesztve az amcsi táblákon a magyar -messad board, amikor kik azok akik félnek tőllünk, mert én nem akakdályoznám meg, hogy bárkik...kell, nem, értünk egyet, vagy ha nem, miért nem lehetne mindenkinek, legalább egy luka?
 Most meg szünidő van, uhujihijijijjjj... de rögtön ti mentek biciglni, beálltam egy biciglis csapatba, amikor a rendőrkocsik körbe fogták a bicigli csoportot, én meg szépen a szükre -daruval, amit kiszedtem a kukából, meglógtam. Mire hazaértem, ledobom a bicajt, hát ott áll a rendőrkocsi a ház előtt, come hier!
 Mit gondoltok honnan tudják hogy hol lakom? - nem a Googlerul? Ráadásul mondom mengyek a a kocsi vezető engedélyért, mikor a feleseégem szépen becsukta az ajtót, amikor dörömbölk meg káronkodok... most megint, come hier!
 A feleségem pont a fürdüben volt, de ha nem, akkor ugyis azt mondta volna, főleg otthagytam a gyerekeket, hogy nem ismer, meg ez a bam, nem itt lakik, uhuhuhuhuuuu... van olyan hogy szerncse, vagy balsors akit régen tép...
 De...akartam hogy mengyek vissza az I.D.-val, amit nem értettem hogy mi, meg mi a száma, amivel még gyanusabb lettem... s most angolul mondom a nevem, na tessék...nincs olyan, mig magyarul, amiikor hun gari vagy, jah! de nem gagarin! Végre megtalálta amit akart, s csak ennyit akartak, meg mondom, ez meg ezek az én fiam meg lányaim, akiket szintén: minden rendbe, csak a közlekedési szabályokat tartsátok be.
 Tegyük fel, ha minden moccanatunkat tudnak figyelni, most lehetséges, hogy a HAARP-pal, meg érzéseinket érzékelni? - hogy manipullálni,(money) manupláció vissza!? Oda -vissza?
 Ezt mint barátnak irom, nektek, meg ha tenleg, lehetséges minds ower matter, miért ne, de miért ne?
 True Lies magyarul, igaz hazugságok, mig hazug igazságok?
 Mellesleg, engemet minden érdekel, s ennyi rövid arasznyi idő, állna csak rendelkezésünkra, vagy az ami mi álmunk, valóban valóságra válhat? Mindent, megTündi, lehetséges?
 Áldás, béke brekekekekeeeeeeee....
Előzmény: HegyenVolgyon (304)
HegyenVolgyon Creative Commons License 2009.03.18 0 0 304

Jó estét, kedves Repcsepista!

 

Sajnálom, mikor valakit bántanom kell a véleményemmel, de ha zavar valami, inkább őszinte vagyok.

Természetesen sem jogom, sem szándékom beleszólni abba, hogy harpoljál te is, mindössze tettem egy kinyilatkoztatást arról, ami nem tetszik.

 

Szívesen beszélgetek, írogatok én is, de a te stílusod annyira nehéz és érthetetlen (számomra), hogy jó, ha egy fél oldalnyi írásodból össze tudok szedni 3 mondat lényeget.

Ha értelmesen és nem csak egyirányúan szeretnél kommunikálni, nem lenne esetleg kedved közérthetőbb formába önteni a gondolataid?

 

Akárki lássa lelkem, nem a bántani akarás vezérel továbbra sem, mert látom te sem vagy rossz ember, csak talán rosszul fejezed ki magad.

 

 

És ha megengedsz egy személyes kérdést még, régóta szeretném már megkérdezni tőled, mi az oka a névváltoztatásaidnak? Ha nem szeretnél rá válaszolni, nyugodtan írd meg azt, de kérlek, a lehető legegyszerűbben.

 

Tisztelettel.

Előzmény: repcsepista (303)
repcsepista Creative Commons License 2009.03.18 0 0 303

Kedves Hegyen Völgyön....

 Megengeded hogy én is HAARPolhassak, s ha igen, mindenki abszolit ulti csak önamagából indulhat ki, aztán szólj egy szót, megmodom ki vagy. Nos akinek Jézus x magyuar tudata van, annak nem számit semilyen olyan, mint a HAARP vagy legyen ördög démon, maga halál, bennetek kárt nem teszen.

 Sose voltam vallásos, de kerestem mindennek az értelmét, először hogy miért vagyok, belelértve tégeded, meg a hozzád hasonlókat, akik már ellenséget keresnek, legyen vallás vagy ataizmus ellen vallás vagyar matahorrizás midnen tagadás, azok találnak, de én nem vagyok se a te ellensegged, sem senkié, hanem otthon vagyok, mint mikor egy izráeli.... na nem egészen, mert ott bajok  vannak, de mondjuk egy földim, most ragadjam ki mert te nem beszélsz magyarul, ezért nem kaphahahahahaaaaa... lebegőt, mekk mekk icckiri, ne picckolj be?

 Occxegezve, amit mondtál, nem tartozik a témához se, meg meg meg ....vissza mindent kérlek szépen, mert ugyis mi ki x vissza?

 Vegyük ugy, amibe te is meg én is meg mindenkivel megegyezhetünk, mindent lehet áldásra meg átokra forditani. S zerintem itt, igen igen amit e -wilágnak hivok, minden kisérlet, meg kisértés lenne? Még magamba sem vagyok biztos, de azt tudom kiben hiszek jól... nos itt lenne a bibi?

 Üdv üdv.. mindenkinek, kinek?

Előzmény: HegyenVolgyon (289)
menroting Creative Commons License 2009.03.18 0 0 302
Kenytelen leszek eszerint vegre valahara belekezdeni a nyelvtanulasba . :-9
Előzmény: KomOmbo (300)
KomOmbo Creative Commons License 2009.03.18 0 0 301

http://www.thelivingmoon.com/45jack_files/index.html

 

Forolszkin kolega linkje. Ismét, mert olyan gazdag tárház, hogy csak na....

Évekig el lesz vele az ember:)

KomOmbo Creative Commons License 2009.03.18 0 0 300

Nemtok sajnos a filmhez szöveget. Jelemző, hogy nálunk nem vetítenék le semmi pénzért az ilyen doku-filmeket ;) Nagyon szívesen a linkeket, de én csak megismételtem :)

 

Előzmény: menroting (298)
menroting Creative Commons License 2009.03.18 0 0 299
Köszi a linkeket ! :-)
Előzmény: KomOmbo (295)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!