Keresés

Részletes keresés

biglike Creative Commons License 2004.12.14 0 0 47

Persze hogy kházban jobb de mivel fázós kutya a gazdik télen úgyis beviszik a házba!

Minap megkérdeztem jól éreznék a magukat panelban!

Válasz:

Tény kertes házban jobban érzik magukat, de panelban is tartható, feltéve ha elviszed napi 3* sétálni és jól megmozgatod h kifáradjon!!!

Így is rengeteg él a környéken!!

Előzmény: Pocó (46)
Pocó Creative Commons License 2004.12.14 0 0 46
Szerinted hol jobb egy vizslának? Kertes házban vagy másfél szobás panelban?
Előzmény: biglike (45)
biglike Creative Commons License 2004.12.14 0 0 45
Miért csak kertes házba????;(
Előzmény: kiseszta (44)
kiseszta Creative Commons License 2004.12.14 0 0 44

Sziasztok!

 

Magyar vizsla kolykok eladok, december vegi elvitellel, oltva, feregtelenitve. Csak kertes hazba, ara 15 ezer forint.

Erdeklodni e-mailben.

 

biglike Creative Commons License 2004.12.05 0 0 43
igen erre gondoltam!:)))
Előzmény: Pocó (42)
Pocó Creative Commons License 2004.12.05 0 0 42
Erre gondoltál? /Részletek reklámokból/

A kutya-macska kész káoszt teremt a háznál. Fellökik a kukát és sáros lábnyomokkal pettyezik a vadiúj perzsa szőnyeget. De gondolj a szeretetre! Játszanak majd veled, a nyakadba ugranak, kitörő lelkedesükben össze-vissza nyaldosnak. Nincs is jobb ismerkedési mód, mint kedvencünk bravúrjainak bemutatása a megismerni kívánt személy előtt. Új, nagyobb szomszédság, sok állatbarát kávézó, üzletek és parkok - a Sims Unleashed valóban minden feltételt megad saját kedvenced létrehozásához.
Ár: 7,490 Ft

Az Electronic Arts bejelentette az első kiegészítőt a Sims 2-höz, a The Sims 2: University-t. A kiegészítő kibővíti a játékot a fiatal sim-ek egyetemre menetelével és ottani életükkel. Nem csak szervezeteket hozhatnak létre, a Simek választhatnak a 11 fő tantárgyból, melyeknek jegyeiért meg kell dolgozniuk, fel kell készülniük a vizsgákra és 4 új karrierutat is megnyithatnak. A játékosok örömére a Simek vágyai és félelmei is alkalmazkodnak az új környezethez, társasághoz és egyetemi célokhoz, amelyek teljesülése új jutalmakhoz és tulajdonságokhoz vezet, kiteljesítve az egyetemi és utána következő élet céljait. Az egyetemi élet izgalmaihoz hozzájárulnak a fergeteges bulik, átverések és további kapcsolatfelvételi lehetőségek a társalgóban, uszodában, tornateremben és kávézókban. Csakúgy, mint a valóságban, a leégett Simek itt is vállalhatnak részmunkát, korrepetálást vagy kockázatosabb vállalkozásokban is részt vehetnek, mint a pénznyomtatás vagy ???titkos társaságok” összejövetelei. A kiegészítés 2005 márciusában kerül majd a boltokba, hazánkban a Sims sorozat történetében először magyar nyelven.
2004.11.22.

Előzmény: biglike (41)
biglike Creative Commons License 2004.12.03 0 0 41

The Sims Unleashed.

Házat kell építeni családot csinálni bele, és ennek a kiegészítőnek a lényege, hogy a Sim-ek kisállatot(kutya, cica, teknős, tengerimalac,papagáj,kakadu)kell nevelni.Kiállításra viheted őket bevásárolhatsz, neveld őket, különben szétszedik a házad!

Olyan mint az életben csak könnyebb egy szinttel.

Előzmény: Pocó (40)
Pocó Creative Commons License 2004.12.03 0 0 40
Ez milyen játékból van?
Előzmény: biglike (39)
biglike Creative Commons License 2004.12.03 0 0 39
Egyenlőre itt egy kép hogy néz ki, de ez nem az én játékomból van hanem a netről, ste még asszem lesz több is:
Előzmény: biglike (38)
biglike Creative Commons License 2004.12.02 0 0 38
Próbálkozom
Előzmény: Pocó (37)
Pocó Creative Commons License 2004.12.01 0 0 37
Várom a képekete :)
Előzmény: biglike (36)
biglike Creative Commons License 2004.11.30 0 0 36

Biztos, nem ismerek ilyeneket.

 

Képzeld nekem is van két saját biglim(persze gépen egy sims játékban), egyik kislány, neve spot(bi), másik kisfiú, smokey(tri).Képet sajnos egyenlőre nem tudok mutatni róluk!

Azért próbálkozom még!

Előzmény: Pocó (35)
Pocó Creative Commons License 2004.11.30 0 0 35
Használj a paint helyett vmi komolyabb programot. Lehet letölteni a netről szabadon használható freeware minősítésű progikat, de egy alap képkezelő sem kerül túl sokban.
Előzmény: biglike (34)
biglike Creative Commons License 2004.11.30 0 0 34
Van mindegyiken kölyök és tudod nem mindegy milen a kép a legtöbb ilyen nagyításban darabos lett(paintbe sokkal nagyobb mindegyik!!!)
Előzmény: Pocó (33)
Pocó Creative Commons License 2004.11.30 0 0 33
Tök jók, de kérdezhetek vmit?

Ha ezek kölyök kollekciók, akkor miért nem kölyök kutyák képeiből raktad össze /kivétel a biglik/?
Előzmény: biglike (32)
biglike Creative Commons License 2004.11.29 0 0 32

Ha-ha-ha!

Csak azé' me' szejetem a fójumos éjetet!!!

Ezek az én füzetborítós műveim, ha érdekel csak szólj s megmutatom neked milyen képekból kreáltam össze painten:

bernis-vizslásbernis-vizslásszetteresszetteresbiglisbiglis
Előzmény: Pocó (31)
Pocó Creative Commons License 2004.11.29 0 0 31
Úgy eltüntél, azt hittem már vmi baj történt veled, de szerencsére nem :)
Előzmény: biglike (30)
biglike Creative Commons License 2004.11.29 0 0 30
Mert?!!!
Előzmény: Pocó (29)
Pocó Creative Commons License 2004.11.28 0 0 29
Már kezdtem aggódni, hogy vmi baja történt.
Előzmény: Bern_i (26)
Pocó Creative Commons License 2004.11.28 0 0 28
A képen én vagyok. Nincs új kutyám, bővel elég ez a két szélhámos is. De mint az album címéből is látszik, egy kis biglinél voltam Tappanccsal látogatóban. A beagle topicban hirdette meg a gazdija eladásra :( Remélem meggondolja magát vagy jó gazdija lesz, mert tündéri kis tricolor :)
Előzmény: biglike (27)
biglike Creative Commons License 2004.11.26 0 0 27

Új kutyád van?

Te vagy a képen?

Előzmény: Pocó (25)
Bern_i Creative Commons License 2004.11.25 0 0 26
Ne csodálkozz, azon, hogy nincs itt biglike, mert nem működik jól a gépük.
Előzmény: Pocó (25)
Pocó Creative Commons License 2004.11.23 0 0 25
Hali, nézd meg a képtáramat, frissítettem :)
crumerum Creative Commons License 2004.11.02 0 0 24

Elnézést, itt nincs a Bogáncsnak témája, honlapon vannak az elérhetőségek.

 

Előzmény: crumerum (23)
crumerum Creative Commons License 2004.11.02 0 0 23
Sziasztok!
Az eszertgomi Bogáncs Kutyaotthonban van egy beagle-szerű kiskutya.
Ennyi infó van róla: Bocitarka a neve, közepes termetű, beaglekeverék szuka. 4 hónapos. 
http://www.freeweb.hu/bogancsotthon/kepek/bocitarka.jpg

Ha valakit érdekel, akkor itt a fórumon is van egy Bogáncsos topc, vagy honlapjukon, www.bogancsotthon.fw.hu lehet elérhetőséget találni.
biglike Creative Commons License 2004.10.15 0 0 22
Szerintem tök jó név a Dugó és nagyon ari!!!
Előzmény: Bömby (21)
Bömby Creative Commons License 2004.10.14 0 0 21
Ő a DUGÓhúzó, faDUGÓ, DUGÓvics stb. szóval Dugó!!! Törzskönyvi neve: MÓNI, de szerintem az nagyon gáz egy kutyának és mivel fettentő pici volt amikor hozzánk került, így ragadt rá a Dugó név. Sokan elhűlnek ezen, de ez van!!! :)
Előzmény: biglike (20)
biglike Creative Commons License 2004.10.14 0 0 20
Nagyon édes!Hogy is hívják?
Előzmény: Bömby (18)
biglike Creative Commons License 2004.10.14 0 0 19

Hmmm..................

Talán a második?

Előzmény: oliverhu (16)
Bömby Creative Commons License 2004.10.14 0 0 18

Oliverhu, az enyém 7 hónapos  és még mindig egész nap alszik!

(reggeli séta után azonnal elaszik 8 - 1/2 1 -ig, majd egy kis séta, de tényleg kicsi éppen hogy elintézi a dolgát, majd alvás 5-ig, ekkor egy hatalmas túra az erdQben kb. 1/2 1 órás, majd ismét alvás 1/2 8 - 11-ig, séta és reggelig durmolás) És ez így megy minden nap! Én csak örülök neki, hisz így be tudom osztani a napom, hogy ha ébren van vele legyek :)))

Előzmény: oliverhu (12)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!