Keresés

Részletes keresés

justNick Creative Commons License 2024.01.15 -1 1 30810

A Moszkva teret nem próbáltad még, hátha nem is volt annyira kódolt az az üzenet :)

 

Milyen jól jött volna, ha rájössz, hogy álmodsz és akkor egyből meg is kérdezhetted volna, hogy mit is akart pontosan közölni, hogyan fordítsd le azt az éber állapoti világodra.

 

Egyébként mi a kockázata szerinted annak, ha valaki megpróbál álmában kommunikálni és olyan információhoz jutni, amit nem kell álmoskönyvön átfuttatni?

Előzmény: alomhajos (30808)
alomhajos Creative Commons License 2024.01.15 -1 0 30809

Szívesen!
Szép dolgok ezek a teák, de nem biztos, hogy tartalmazzák a napi 100 mg aszkorbinsavat, amit hónapokon át-, folyamatosan szedve, komoly gyulladásgátló hatása van (beleértve a lappangó szívkoszorú-erek belső falának rejtett gyulladásait is; - lásd Papp László kardionlógust). Szóval, gondold meg... nekem egy egyszerű vérvételkor, le kellett kössék a tű helyét, mert könyökbehajlításra 10 perc alatt sem állt el a vérzés.

áh.

Előzmény: füegy (30807)
alomhajos Creative Commons License 2024.01.15 -1 0 30808

Igen, a ma éjszakai álmomban, méghozzá kétszer is megjelent (lefordítva a szimbólumot: kétszeres megerősítés), ebből gondolom, hogy esetleg valamilyen hitbéli/vallási segítségre, tanácsra van szüksége. Nem ezért jöttem fel ide, de gondoltam, ha már itt vagyok, rákérdezek, hátha van köze az álomnak ehhez a helyhez. Ugyanis álmomban mindkét esetben a Moszkva-téren (nemtom mostanság mi a neve) beszélgettünk. A "Moszkva-teret" pedig, mint álombéli szimbólumot lefordítva, egy régi-, közkedvelt, megszokott találkozóhelyként lehet értelmezni, ami ráillik a vali-fili fórumra.
Amúgy nem Tóth Gabi volt, csak az arca hasonlított rá, volt rajta egy hosszabb barna kabát, és az első találkozás során vele volt egy fiatalabb-, kissé elkényeztetett fiútestvére is, aki felszállt a  vellamosra. :-)

Na mindegy, csak úgy érdekességként megkérdeztem... 

áh.

Előzmény: füegy (30806)
füegy Creative Commons License 2024.01.15 -1 0 30807

Köszönöm, megjegyzem.

Vérhígitónak a somkórót ittam egy darabig, a fűzfakérget meg az időszakosan belobbanó izületeimre iszom, lapachó teával együtt. 

Előzmény: alomhajos (30804)
füegy Creative Commons License 2024.01.15 -1 0 30806

Álmodban, pl. 

Előzmény: füegy (30805)
füegy Creative Commons License 2024.01.15 -1 0 30805

Valaki megjelent előtted ilyen arccal, és jelentőséget tulajdonítasz neki ? 🙂

 

Előzmény: alomhajos (30803)
alomhajos Creative Commons License 2024.01.15 -1 0 30804

"Igen, minden rendben volt. "

Ühüm, arra ne vegyél mérget! Ha a szíved bejelzett, akkor van ott valami rejtett baj, csak orvosilag még nem kimutatható. Ha nincs semmilyen véralvadási-zavarod, akkor azt javaslom, hogy minden nap reggel, vegyél be egy tabletta ASA-Protectet egy pohár meleg(!) vízzel; - én legalább tíz éve ezt teszem.
Gondolom tisztában vagy vele, hogy réges-régen a gyógynövényekben jártas öregek, a nyárfa-kérgét hántották le és főztek belőle teát a természetes tartalmú szalicilsav miatt. (Ma már nincs erre szükség, mert az aszpirin is pont ugyanazt a szalicilsavat tartalmazza, csak mesterséges úton állítják elő.)

Szóval, fogadd meg a tanácsomat, mert tisztában vagyok a mostani orvosokkal... de persze azt csinálsz amit akarsz. :-))

áh.

Előzmény: füegy (30802)
alomhajos Creative Commons License 2024.01.15 -1 0 30803

Jauvan-jauvan, az öröm kölcsönös!

"Mesélj, mi van veled?  😉"

Semmi sokáig. Hónapokig eszembe sem jutott a fórum, most meg napok óta az éreztem, hogy be kell nézzek, csak az évzárási-nyitási munkák miatt kiment az eszemből, aztán ma megint eszembe jutott...

Csak úgy kíváncsiságból: van valaki az ide írogatok közül, aki arcban valamelyest hasonlít Tóth Gabira? (Igen, arra az agyonsztárolt celebre gondolok, akit nagyon nem kedvelek.)

áh.

Előzmény: füegy (30801)
füegy Creative Commons License 2024.01.15 0 0 30802

"EKG-t is csináltak"

 

Igen, minden rendben volt. 

Előzmény: alomhajos (30795)
füegy Creative Commons License 2024.01.15 0 0 30801

Kit látnak szemeim????? 

Csak nem ........ ? 

 

 

Örülök, hogy "látlak " !!!!!!!!!!! . 🤗

 

Voltam három évig húsmentes,  de "visszatérve" a leghiányoltabb  (csirkéből készült ) ételeket megengedem magamnak, de továbbra sem eszem belsőséget, sertésből vagy marhából készült ételeket, felvágottakat, ilyesmit. Azt gondolom, ez most úgy belefér, hogy a testem és meg a lelkem vágya félúton közelít.

Jobb szeretnék teljesen húsmentesen, de ha csak ennyire telik, akkor most ez van. 

 

Mesélj, mi van veled?  😉

 

 

 

 

 

 

Előzmény: alomhajos (30797)
alomhajos Creative Commons License 2024.01.15 -1 0 30800

Beszarás, jobban csinálja mint Voldemort! :-) Annak csak hét horcrux-a volt, ez meg már több tíznél jár! :-))

áh.

Előzmény: Lamma lamasszu (30799)
Lamma lamasszu Creative Commons License 2024.01.15 -1 0 30799

Ivángáborka zombi a Matematika Tan és az Erkölcs Tan meg a tisztitoszeres izé............Cleaning Cloths is

Előzmény: alomhajos (30798)
alomhajos Creative Commons License 2024.01.15 -1 0 30798

"zombi iván gáborkának adjatok mán valami kitüntetést attol talán lenyugodna.............."

Ez az évtizedek óta elmeroggyant most épp milyen nickneveken pedálózik? Csak azért kérdem, mert én kb 26 éve írok ezen a nicken, de mivel ritkán járok errefelé, fingom nincs, hogy ezek a jól ismert kaméleonok mikor-, milyen új nicknevek mögé bújnak.

áh.

Előzmény: Lamma lamasszu (30794)
alomhajos Creative Commons License 2024.01.15 -1 0 30797

"Ami neked a dohányzás, az nekem a húsevés."

Csak az első két-három hét nehéz, mert hozzá vagy szokva. Utána viszont könnyebb, és az lesz a csodás, hogy felfedezed azt, hogy intenzívebben érzed az ételek ízét, továbbá, hogy milyen sok rengeteg ízletes húsmentes étel van, amit te magad is elkészíthetsz. Ezen kívül nem muszáj teljesen húsmentes életmódot választanod, hetente pl. 10 dkg hal belefér a tej-, tojás mellett. Ezen kívül vannak magyaros levesek (pl, zöldbab- és krumplileves), amelyekhez azért szükség van 5-10 dkg füstölt, kockázott bacon-re (5 liter leveshez), hogy megadja azt a régi, hagyományos ízt. 

Fél év múlva pedig azon fogsz meglepődni, hogy a korábban imádott, eredeti házi kolbász és sonka megkóstolása már nem okoz különösebb élvezetet, inkább semlegesnek érzed; - főleg azáltal, hogy meglepődsz a füstölés és a fűszerek intenzív ízén, amelyet most már elkülönülten is érzel a hús ízétől (amelynek önmagában nincs is íze a füstölés és a fűszerek nélkül).

áh.

Előzmény: füegy (30768)
alomhajos Creative Commons License 2024.01.15 -1 0 30796

"Nagyon szerettem álmodni én is :) Mindig is intenzív, színes, bonyolult álmaim voltak. Sajnos, amióta a tudatos álmodás útját járom, azóta van valami blokk az emlékezés előtt, most éppen ezen dolgozom, hogy feloldjam. Úgy hívják, hogy "átszüremlés". Addig ugyanis nem tudok sehová sem haladni, nem jutok előre. Időnként teljesen meglepetésszerűen bejön egy tökéletes tudatos álmodás, de akkor meg "elröpködöm". Szóval van min dolgozni :)"

Kész elmebaj, ahogyan megerőszakolod a természetes szellemi/lelki énedet azáltal, hogy az elméddel próbálod befolyásolni. Dehát te tudod, majd rájössz... vagy nem. Méghogy álomjóga... phuuu, ezt is jól kitalálták a nyugati embernek.

áh.

 

Előzmény: Barátocska :) (30765)
alomhajos Creative Commons License 2024.01.15 -1 0 30795

"Mostanában volt egy izgalmasabb szakasz az életemben, a szivem rendellenes táncba kezdett.

 

Tudjuk, hogy az ilyesmi nem tréfa, kicsit meg is ijedtem.

Jön az álom, legeslegkedvesebb tanítóm elém áll, magához ölel, érzem, tudom, hogy az ő szíve vizsgál most engem, azt is éreztem, hogy energiacsere folyik, pár másodperc után elenged és megnyugtat, hogy csak nyugalomra van szükségem, szervi baj nincs.

Ezt nagyon egyszerűen írtam le, de ennél sokkal magasabb rezgésű volt az álomban.

( SZívultrahang is megerősítette, hogy minden rendben) "

Napi 1 Aszpirin-Protect vagy ASA-Protect, amiről tudjuk, hogy egy nagyon régi-, jól bevált gyógyszer. Amennyiben nem csupán szív-ultrahangot, hanem EKG-t is csináltak és kiderítették hogy van szívritmus zavarod, akkor komolyabb vérhígítót is felírnak. 

áh.

 

Előzmény: füegy (30762)
Lamma lamasszu Creative Commons License 2024.01.15 -1 0 30794

zombi iván gáborkának adjatok mán valami kitüntetést attol talán lenyugodna..............

mától.iszom Creative Commons License 2024.01.14 0 0 30793

Szép ez a kép. 

Arra asszocialnék: hogy valami őstengerből induló élet, ami fokozatosan lesz szárazföldivé is, de megfosztva a valós lélegzéstől buborékban (vagy egymástól egyesével elzárva..., nem tudom.)

Aztán mindebből a barna, sáros földi süppedésből mintegy felszabadítási lehetőségként a szerelem ( a John Lennon-Yoko Ono szimbolizálta magaslatokban), már eltűnik lassan a körülvevő buborék, a hártya, a máz, a lepel. Tartunk a mennybe (írod), aztán megint az őskáoszba.

Előzmény: Tiszta tudat (30790)
MemetikaTan Creative Commons License 2024.01.12 0 0 30792

Jó link:

 

Index Fórum linkelés

 

 

Előzmény: MemetikaTan (30789)
Tiszta tudat Creative Commons License 2024.01.12 0 0 30791

A téma hasonló lesz ha jön az ihlet...:), tetszenek az űr fotókon a gomolygó ködökben megjelenő

alakzatok. Nagyon izgalmas amit belelátok.

 

Előzmény: Tiszta tudat (30790)
Tiszta tudat Creative Commons License 2024.01.12 0 0 30790

Lényegében igen. Most inkább élek.

 

Az egyik hobbim a festészet, valami varázsa van számomra, de még technikailag fejlődnöm kell....tervezek nagyobb méretű festményeket.

Ez a festményem még akkor készült amikor "fertőzött" voltam. :) látszik rajta a Transzcendens,meg a mennybe menetel a tisztító tűzön keresztül...:) a képzelet szülte...

Előzmény: ErkölcsTan (30784)
MemetikaTan Creative Commons License 2024.01.12 0 0 30789

Akik ZombiJézuska mesét is meszopálták, "mélytorokra" ... na azoknak még nehezebb.

 

Persze van  Transzcendentális Meditáció "mélytorkos" mese is.

 

Előzmény: ErkölcsTan (30787)
Fat old Sun Creative Commons License 2024.01.11 -1 0 30788

Akik ZombiJézuska mesét is meszopáltál mélytorokra ... na azoknak még nehezebb.

 

Aki képtelen magyarul beszélni, de mániás közléskényszere van... na annak a legnehezebb.

 

 

Előzmény: ErkölcsTan (30787)
ErkölcsTan Creative Commons License 2024.01.11 0 0 30787

Akik ZombiJézuska mesét is meszopáltál mélytorokra ... na azoknak még nehezebb.

 

Persze az nem másokank való örömszerzés okból történt, hanem pszichovírosok miatt.

 

Nátha sem olyan, hogy akarod, vagy nem akarod. 

Előzmény: füegy (30786)
füegy Creative Commons License 2024.01.11 0 1 30786

Nem is hiszed, milyen nehéz ideáig eljutni. ! 

Előzmény: ErkölcsTan (30785)
ErkölcsTan Creative Commons License 2024.01.11 0 0 30785

Előzmény: ErkölcsTan (30784)
ErkölcsTan Creative Commons License 2024.01.11 0 0 30784

Megvilágosodtál, hogy a megvilágosodás csak egy  ... lényegtelen dolog. ??? !! :-) 

Előzmény: Tiszta tudat (30782)
Barátocska :) Creative Commons License 2024.01.11 0 0 30783

Hát....öööö.... nahát! :o Elképedtem rendesen :) 

Előzmény: Tiszta tudat (30782)
Tiszta tudat Creative Commons License 2024.01.11 0 0 30782

Szerintem azért mert megtudtam azt amire kíváncsi voltam. Amikor belemerültem a Buddhizmusba 

akkor eléggé fanatikus voltam,....jöttek is a szatorik 1-2 év múlva, és a gyakorlás csúcspontján a megvilágosodás

élménye, ami semmihez sem hasonlítható.

Onnantól kezdve ellaposodott, de bennem van a lehetőség hogy "visszatérjek".

 

Most van több hobbim ami elégedettséggel tölt el, persze a buddhista elvek dolgoznak bennem, úgyhogy egyre józanabban látom a dolgokat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Barátocska :) (30767)
füegy Creative Commons License 2024.01.09 0 0 30781

Végignéztem. 😉

Előzmény: justNick (30773)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!