Keresés

Részletes keresés

Shima29 Creative Commons License 2017.06.01 0 0 2980

"De ha valóban évekig biztosítja a szőrtelenséget, akkor nekem teljesen megfelel."

 

HA

 

Hónapok óta várok a fórumozóktól képeket előtte, utána képekről. de SEMMI.

Ezek szerint nem működik vagy nem csináltak.

Én tettem ki előtte-utána képeket hónaljról, ha visszagörgetsz megtalálod.

Elektrolízist vettem igénybe nem IPL meg holmi hitegetés. IPL kipróbáltam hónaljakon. Többmilliós kozmetikai gép.

70000-be került a kezeléssorozat első fele (10 alkalom), utána kaptam még 10-et ingyen mert annyit használt az egész (garanciát meg vállalhatnak, alacsony a villanásszámonkénti költség, szóval miért ne?).

Hát igen, 10%-os szőrcsökkenés, ezt tudja.

Ezen a területen nem volt erős a szőr hiába vagyok férfi, éveken át epilálva volt, az valamennyire gyengítette.

A lézerrel meg csak óvatosan, tapasztalt kollégához kell menni, orvos illetve mesterkozmetikus ajánlott, akinek vizsgája van az adott gép használatából.

A Doktor Úrnak jó gépei vannak, de azért nem tudok oda menni, mert messze lakok Pesttől, és nem tudom tartani a kezelési időközöket.

DE

Az elektrolízisnél nincs ilyen. Akkor mész amikor akarsz, és annyi szálat kezeltetsz amennyit enged a pénztárcád.

Az első kezelés után sajnos van visszanövés, de a második csodát hoz.

Hónaljon nekem első alkalomkor 400-at szedett ki, második alkalommal is, de utána ár csak 100-at. Most meg lehet rajta 20-30 kb.

Összköltség 44000 körülbelül. Hogy ezért mit kapok? Akár 10-20 vagy élethosszig tartó szőrmentességet.

Az elektrolízis szálankénti legolcsóbb ára 40/szőrszál.

Hölgyeknél bármilyen területet vállal.

Érdemes strandszezon után kezdeni, mert nap nem érheti 6 hétig, illetve ilyen-olyan kenőcs használata erősen ajánlott legalább 1-2 hónapig.

Ha felkeltettem az érdeklődésed írj.

Előzmény: Zsuzsufi (2979)
Zsuzsufi Creative Commons License 2017.05.31 0 0 2979

Nekem nem is mondták, hogy szőrtelen maradok örökre és nem is az a cél. De ha valóban évekig biztosítja a szőrtelenséget, akkor nekem teljesen megfelel. Utána legfeljebb újra elvégzem a teljes kezeléssorozatot és kész. És az a gép, amit én vettem, nem 100.000 Ft volt, hanem 35000, ami azért lényeges különbség. De mint írtam, nekem ez is sok pénz és nagyon remélem, hogy nem lesz pénzkidobás.

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (2976)
Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2017.05.31 0 0 2978

Bocsánat, de egy szó kimaradt a sietségben, a helyes mondat:

 

...hogy egy teljes LÁB lézeres szőrtelenítés árából (100 000 Ft) vehetnek egy örökre náluk maradó gépet....

Előzmény: Redzsi74 (2977)
Redzsi74 Creative Commons License 2017.05.30 0 0 2977

Köszönöm a választ, bár nem nekem szólt. Jól értem, hogy garanciát vállalsz a teljes szőrmentességért, 100.000 Ft-ért?

Köszönöm a választ.

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (2976)
Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2017.05.30 0 0 2976

Az ide írók egy része tényleg érdekelt az eladásban. 

 

Az otthoni gépek az un. fénygyantázásra valók, vagy még arra sem. Olyan kicsi az energiájuk, hogy a szőrtüszőt, a hagymát nem érhetik el. 4 nagyságrenddel kisebb az energiájuk, magyarán 10 000-szer kevesebb értékben adnak le károsító sugárzást. Így csak a szőrszálat roncsolják, ami időleges szőrvesztést ad. Sokan vannak, akik nem engedhetik meg maguknak a lézeres, garanciás szőrtelenítést és úgy gondolkoznak, hogy egy teljes lézeres szőrtelenítés árából (100 000 Ft) vehetnek egy örökre náluk maradó gépet. Így mindenképpen jól járnak. Egy dolgot nem kell elfelejteni, a szőr vissza fog nőni.

Előzmény: Zsuzsufi (2975)
Zsuzsufi Creative Commons License 2017.05.30 0 1 2975

Szia Redzsi74,

 

Azt nem tudom, hogy ezen a fórumon ki beépített, ki forgalmazó, ki tulajdonos, stb, de az biztos, hogy itt sokan írnak személyes tapasztalatot otthoni szőrtelenítőkről. Én folyamatosan figyelem a fórumot már egy ideje, és nemrég vettem én is egy ilyen gépet. Biztosra akartam menni, ezért alaposan körüljártam a témát. Én is egy Silk'n gépet vettem kb. 2 hónapja, mint sokan előttem, a 100000 villanásosat (Silk'n Jewel). Én még ennek az árát is soknak tartom egy szőrtelenítőért, de ha beválik, akkor megéri... már észrevettem változást, de még nem vagyok megnyugodva teljesen, remélem, hosszú távon is jó eredményeket hoz...

Előzmény: Redzsi74 (2974)
Redzsi74 Creative Commons License 2017.05.30 0 0 2974

Sziasztok!

 

Újonc vagyok, de komolyan érdekelne az otthoni IPL téma. Rengeteg készülék van a piacon, számtalan különböző vélemény. Senki ne vegye magára, de objektív véleményre vagyok kíváncsi. Nem forgalmazóra, nem "beépített emberre", nem milliós professzionális készülék tulajdonosára, aki természetesen "ócsárolja" az otthoni gépeket, hanem tényleges, személyes tapasztalatra lenne szükségem. Feltéve, ha ilyen kérés működik itt...:) hálás köszönetem előre is...

zumizu Creative Commons License 2017.05.12 -1 0 2973

Jujj, miket írtam xD 

Előzmény: Nikkyy987 (2972)
Nikkyy987 Creative Commons License 2017.05.12 -1 0 2972

Szia!

 

Elég sokan írtak már korábban erről a típusról, olvasgass vissza.

Én is ezt használom, itt vannak pl. az én hozzászólásaim: http://forum.index.hu/Article/showResultList?o=4&aq_text=&aq_cre=&user_id=1649543&topic_id=&forum_id=0&aq_ext=0&t=9094704

 

Vagy itt van zumizu, akinek szintén Silk'n Glide-ja van, én az ő hatására vettem meg az enyémet :) http://forum.index.hu/Article/showResultList?o=4&aq_text=&aq_cre=&user_id=1638222&topic_id=&forum_id=0&aq_ext=0&t=9094704

 

Nikkyy

 

 

Előzmény: Niki-halas (2971)
Niki-halas Creative Commons License 2017.05.11 -1 0 2971

Sziasztok! 

 

Van e vélemény, tapasztalat a Silk'n glide vagy a Philips Lumea Prestige gépekröl.

 

Szerintetek melyiket lenne érdemes megvenni????

Remélem olvassa vki és kapok választ.

 

Niki

Nikkyy987 Creative Commons License 2017.05.05 -1 0 2970

Szia Barlaura,

 

A barátnőm ilyen Jewelt vett, miután javasoltam neki a Silk'n-t. Én Infinity-t használok, mert világos a szőröm, neki viszont sötétebb, így mondtam, hogy ő is próbálja ki a márkát, legfeljebb visszaviszi...  Jewelt vett, mert egyedül használja és sötét a szőre, tehát ideálisak a "színei". Ez volt kb. 5 hónapja és mondanom se kell, nem vitte vissza. Tök jól ritkul a szőre, azóta is hálálkodik, úgyhogy én mindenkinek szívesen javaslom.

 

Nikkyy

Előzmény: baralaura (2968)
Povimari Creative Commons License 2017.05.04 0 0 2969

Én Philips Lumea Advanced készüléket használom több mint 3 hónapja. Meg kell mondjam, hogy egyáltalán semmit nem veszek észre. Semmit nem csinál. Az arcomon van 2 db szőrszál, kb legalább 12 szer lekezeltem, de semmi eredmény. Se a hónalj, se a láb, se a kéz, sehol nem kevesebb a szőr. A 3-as fokozatot használom, ég a bőröm, szinte égett szagot érzek, de a szőr az bizony nem tűnik sehová. A legszebb az volt, hogy én Németországban élek és itt is vettem a készüléket. Volt 90 nap pénz visszaküldési garancia. Nos, én a 86.napon visszaküldtem a készüléket a Philipsnek (a címük egyáltalán nincs feltüntetve a weboldalon, de nagy nehezen megnéztem egy másik linken) pár nap múlva visszajött a készülék, hogy ilyen cím nem létezik. Csak email címük és telefonszámuk van.

Persze így lemaradtam a visszaküldésről, de én voltam a hibás mivel túl későn küldtem vissza. Telefonon vagy emailba adnak csak tanácsot. Nem tudom, hogy volt már valaki aki vissza tudta küldeni a készüléket? Én már írtam itt márciusban, hogy nem vagyok elégedett, de továbbra is fent kell sajnos tartanom a véleményem.

 

baralaura Creative Commons License 2017.04.28 0 0 2968

Üdv!

 

Én úgy vettem ki, hogy egy ember teljes testének szőrtelenítésére kb 15 ezer villanás kell. Akkor miért vannak ezek a horribilis számok, hogy 400? Emiatt néztem ki a Silk n Jewelt, ami 100 ezer villanás, szóval még így is bőven elegendőnek kell lennie. Észrevételeim szerint a villanások számától függ, h  a gép mennyibe kerül, így ez 35 körül megkapható... bár kicsit riasztóan olcsó is. Úgyhogy kíváncsi lennék a véleményetekre, és hogy van-e itt valakinek ilyenje. 

 

ez lenne az

Shima29 Creative Commons License 2017.04.27 0 0 2967

Sziasztok!

Hosszú idő után újra jelentkezem.

Megint voltam Pesten Katinál.

Bal illetve jobb hónaljról 100-100-a kellett eltávolítani.

Intim részről a múltkori 850-nel ellentétben csak 550-et.

Péniszről meglepően sok jött le: 550, a zacskóról "csak" 350. Fájt istenesen, de kibírtam.

Ezután már gyerekjáték volt, a bal fenekemről 1400 darab.

Legközelebb 3 hónap múlva megyek csak, addig gyűjtök.

.Nysima. Creative Commons License 2017.04.10 0 0 2966

Nem hinném, hogy gond lenne, ha szünetet tartasz a kezelések között és mivel folyamatosan ritkul a szőr a kezelésekkel, így a 6. kezelés után már megritkul annyira, hogy igencsak megkönnyítse a borotválást a nyaralás alatt, mivel kevesebb lesz a szőr, így a borotválás ideje lecsökken... nyaralás után meg lehet folytatni. De ha szerencséd van, akkor neked elég 6 kezelés is a tartós állapot eléréséhez, de inkább a legrosszabbra kell számítani, hogy nem elég, aztán legfeljebb örülhetsz :) :)

 

Olyan szerintem nincs, hogy egy alkalom elegendő legyen arra, hogy 1-2 hétig szőrtelen maradj, mivel az "alvó" fázisban lévő szőrtüszők odapofátlankodnak. :)

Előzmény: Nickaa (2965)
Nickaa Creative Commons License 2017.04.05 0 0 2965

Szia Nysima!

Köszönöm a választ! Úgy örülök neki, hogy valaki választ, úgyhogy tényleg nagyon köszi! :)

Én nem szeretnék hűde nagyon napozni, és ha napozok sem barnulok igazán. Szóval attól nem félek, hogy nem lesz elég fehér a bőrőm a kezeléshez :D

Inkább az égetéstől félek. Nehogy valami maradandó sebet szerezzek.

Mire eljutok az ötödik hatodik kezelésig, az már bőven június közepe-vége és megyek nyaralni. Mivel ezek a gépek sem tudnak végleges szőrteleníteni csak tartósan, így hát az lenne a lényeg, hogy ne kelljen sűrűn borotválni a lábamat, ha elmegyek pl egy hétre nyaralni, hanem mondjuk 2-3hétig sima legyen. És ne azért legyen sima, hogy aztán hosszúnadrágban járjak. Hanem pl. csinálok egy kezelést, aztán rá 1-2hétre irány nyaralni, és ott már ne kelljen ilyesmivel bajlódni :D  De akkor ezek szerint ezt nem lehet?

 

Köszi!

Nickaa

 

Előzmény: .Nysima. (2964)
.Nysima. Creative Commons License 2017.04.03 0 0 2964

Szia Nickaa!

 

Borotválni nyugodtan lehet, csak epilálni és gyantázni nem szabad.

Ugye a napozás után eleve nem nagyon ajánlott semmi ilyen végleges szőrtelenítő gép használata, mert a bőr megéghet. Gondolom azért lehet csak az 1-es fokon használni, mert az csökkentett erősségű és így nem ég meg a bőr. 

Eleve a nap miatt barnul a bőr és ugye a kezelés annál hatékonyabb, minél világosabb a bőr és sötétebb a szőr, úgyhogy a napozást ezért sem javasolják a szakemberek. Én úgy tudom, hogy a kezelések között egyáltalán nem lehet napozni. Napra azért szabad menni szerintem. :)

 

Üdv.:

Nysima

Előzmény: Nickaa (2963)
Nickaa Creative Commons License 2017.04.02 0 0 2963

Sziasztok!

 

Én még csak ipl gép vásárlása előtt állok (Silk'n glide-al szemezek) és kérdéses számomra, hogy ha ezt a kezelést az első 4 alkalommal 2 hetente kell csinálni, akkor a 2 hét eltelte között lehet lábat borotválni? Mert azért 2 hét alatt megnő... vagy 2 kezelés között nem szabad? Egyes termékeknél az van, hogy napozás után lehet használni igaz csak az 1-es szinten. És ha volt egy kezelés utána mennyi ideig nem lehet napra menni? 

Legyen szíves aki tud, az válaszoljon erre a két kérdésre. 
Köszönöm!

 

Üdv.:

Nickaa

Shima29 Creative Commons License 2017.04.01 0 0 2962

Üdvözlet!

 

Én még mindig várom különböző emberek hozzászólásait, amiben leírják hogy mit(miket) szeretnének szőrtelennek tudni milyen tartósan azaz mennyi ideig.

Kíváncsian várom a terveket :)

Prevej Creative Commons License 2017.03.23 0 0 2961

Köszönöm. Igen, ezt olvastam, még mielőtt tanácsot kértem volna. Egyébként is átnéztem az egész anyagot, hátha találok valamilyen támpontot a problémámhoz. Reméltem, hogy mégis...

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (2960)
Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2017.03.23 0 0 2960

2950-es hozzászólás.

Előzmény: Prevej (2959)
Prevej Creative Commons License 2017.03.23 0 0 2959

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni. Otthoni használatra villanófényes szőrtelenítő készüléket szeretnék választani.

 

A legnagyobb gondot számomra az arcomon megjelenő szőrszálak (állon és ajak felett) okozzák. A bőröm fehér, a hajam világosbarna. Nem szeretném kidobni a pénzt, ha nem lehet a készülékkel hatékonyan megoldani a dolgot. De ha csak nagy százalékban segítene, arra is szívesen áldoznék. Fájdalmas eljárásokat viszont nem szeretnék vállalni.

 

Van-e valakinek tapasztalata e téren? Melyik típust válasszam? Ahogy tájékozódtam a netről, a Silk'n Glide Infinity 400000 tűnik szimpatikusnak. Esetleg a Me My Elos Touch 300k? Vagy a PHILIPS SC2009/00 LUMEA?

Nikkyy987 Creative Commons License 2017.03.17 0 0 2958

Szia KeenOn

 

Nekem egészen világos a szőröm. Már túl vagyok a teljes kezelésen az Infinityvel és nekem bejött. Nem azt mondom, hogy minden egyes szőrszálam eltűnt, de elképesztő a változás (láb, kar).

MeMyElos-t én is nézegettem anno, mert tényleg jókat írtak róla, de végül azért nem azt választottam, mert olvastam róla pár negatív véleményt is és azt nem vették volna vissza, ha nem jön be. Kockáztatni pedig nem akartam. 

Előzmény: KeenOn. (2952)
bigmasterg Creative Commons License 2017.03.16 0 0 2957

Nekem pl. hónaljon epilátortól benő a szőr, begyullad, meg volt, hogy sebes is volt szőrtelenítés után.

Borotva meg nem sokat ér, hamar megnő és szúrhat is.

 

Nekem már jó, ha otthoni IPL-el ezeket el tudom kerülni.

Előzmény: Shima29 (2956)
Shima29 Creative Commons License 2017.03.16 0 0 2956

Sziasztok!

 

Akkor ezek szerint az emberek többsége meg van elégedve a tartós eredménnyel, és nem vágytok több évtizednyi szőrmentességre?

Sőt van olyan aki csak gyengíteni akar rajta, és nem eltüntetni?

Mert akkor érthető az otthoni gépek vásárlása.

Erre eddig még nem gondoltam, így most megkérdezem.

bigmasterg Creative Commons License 2017.03.14 0 0 2955

Ahogy nézem Homedics a gyártó neve.

Itthon ezeket láttam   -itt a két drágább, ami  IPL (villanófény) és RF (bi-poláris rádiófrekvencia)

és ezeket.

 

Én viszont ezzel a Silk'n géppel szemezek. ár/értékben jónak tűnik, a 240ezer villanással. 

 

Amúgy magyar oldalon itt találtam pár gépről összefoglalót.

 

Angolul nyilván többet lehet találni. Pl itt találtam  my elos-ról is és Silk’n Flash&Go-ról is. 

Illetve itt is található pár összehasonlítás.

Előzmény: KeenOn. (2954)
KeenOn. Creative Commons License 2017.03.14 0 0 2954

Nagyon köszönöm!  Utánanézek ennek a gépnek...  :)

Előzmény: bigmasterg (2953)
bigmasterg Creative Commons License 2017.03.14 0 0 2953

Kedves KeenOn.

Utóbbi napokban olvasgattam a témában és a MeMyElos gépekre mondják, hogy ipl + rf technológia miatt működik mindenféle (akár sötét) bőrön és világosabb szőrtipuson is. Viszont világos bőr, sötét szőr esetén a sima ipl hatékonyabb nála. 

Előzmény: KeenOn. (2952)
KeenOn. Creative Commons License 2017.03.14 0 0 2952

Nysima, a világos szőrszálakon is működik, ez is saját tapasztalat? Vagy bárki?

Én éveken át gyűjtögettem, mert nagyon rossz helyen volt sok sötét szőrszál...  elmentem az egyik nagy központhoz, ahol természetesen elvállaltak. 

Viszont a kezelés ideje alatt (ami több havonta van, és több alkalommal, tehát 1,5 - 2 évet ölel fel) az említett testrészeket csak borotválni szabad, csipesszel húzogatni, gyantázni nem.
Ergó nálam az eredmény arcon az lett, hogy a sötét szőrszálak a toka-áll vonalon valóban eltűntek, cserébe egy csomó világos szőrszál a borotválástól jól megerősödött... azaz százezres éveken át összespórolt tök felesleges kiadás után nő létemre marad a napi borotválkozás...
Szóval ha ez működik világos szőrszálon, akkor elgondolkodnék, mert rühellem, de légyszi, akinek gyakorlati tapasztalata van erről, az mondja...

Előzmény: .Nysima. (2934)
Shima29 Creative Commons License 2017.03.02 0 0 2951

Igen, az elektrolízis valóban nem sorolható a humánus megoldások közé DE azért annyira nem kibírhatatlan. Igaz közhely, de van abban valami hogy a szépségért meg kell szenvedni. A hegről meg valóban annyit hogyha megfelelően gyakorlott ember csinálja akkor elhanyagolható, szabad szemmel nem látható. Én úgy vettem észre magamon, hogy ilyen kis mikro méretű gödröcskék keletkeztek, melyek szerencsére színben nem térnek el a környezetüktől, így nem láthatóak. Ehhez persze hozzájárul az is, hogy védeni kell a napfénytől legalább másfél hónapig, illetve ajánlott különböző krémek használata a bőr gyorsabb regenerálódása érdekében. Az IPL jó bőrt szépíteni de nem szőrteleníteni sok évre kiterjedően nem ad szőrmentes állapotot. Aki folyton fenntartó kezelésekre vágyik (jó kis nyerészkedés a kezelőhely részéről) az menjen nyugodtan IPL szalonba, nem fog fájni, nyoma sem lesz, de eredménye sem. Nekem is feltűnt hogy ingyenes utókezelésekért nem kellett könyörögni, hanem szinte kérés nélkül kaptam.

Még mindig várom a képeket az otthon magukat kezelőkről, előtte utána. Bizonyíték nélkül ki hiszi el hogy működik? Mondani/írni mindent lehet. Köszönöm.

A Doktor úrnak legalább vannak fent a honlapján előtte utána képek, az meggyőzött, de mivel nem rendel vidéken, így nem jelentkeztem be hozzá. Pestre nem tudok egyenlő időközönként felmenni.

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (2950)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!