Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

KiVi Papa Creative Commons License 2005.02.23 0 0 5354

Én is elég sokat kerestem, és ez volt a legjobb, amit találtam: www.seriouswheels.com/cars.htm

Úgy láttam, más is megtalálta :-)

Előzmény: Dimage Dani (5347)
Dimage Dani Creative Commons License 2005.02.23 0 0 5353
Elég sűrű a szombatom, de lehet hogy benézek hozzátok.
A könyv régebbi kiadás, mint a kabrió pályázatos?
Szkennelt katalógust énis találtam, ott még retusálni is kell a képet :C
Némileg kapcsolódik a pályázathoz: pénteken 21 órakor a TCM (cartoon network) adón fog menni a Bullitt című, 1968-as film, amiben egy Mustang, és egy Charger kergeti egymást San Francisco utcáin. A másik amit érdemes megnézni, az a Gone in 60 seconds eredeti, 1974-es változata (DC-n keressétek), 40 perc folyamatos autósüldözéssel.
Előzmény: Hammer (5349)
Dj Velocity Creative Commons License 2005.02.23 0 0 5352

Szerda:

 

Evo: Nekem nagyon tetszik, jó a megjelenés, sztem elég morcos-jógyorsnagyautósnak tűnős lett!

Vader: Nekem ez is nagyon tecc! Első pillantásra azt hinné az emberfia, hogy ejnye-bejnye, az a bumper pöttyet csálé, de biza nem az felebarátaim, hanem ívelt az alja, bizon'! :D

Enyém ótó: majti

Mazda 2 Street: Kicsit fury... a zöldes-sárgás fényezéshez képest nagyon elüt a kék ablak és a kékes árnyalatú kerék, melynek oldala erősen súrolja a sárvédőlemez belsejét...

Yaris RS (vagy GT): elsőre nem rossz, egy MÁV logo még elfért volna (vagy kevésbé peremes gumi) :)

Yaris (a másik): nah ez már sokkal szebb, érdekes, a hátulja olyan nissan micras lett, a háccsó kerék meg a szélesítése sem lett az igazi... de jó

Urban Legend: Oahhh, nagyon szép lett (talán lehetne élénkebben sötét az alja meg a gumik! SAKÁL!!!!

 

 

igy már olvashatóbb :)

Dj Velocity Creative Commons License 2005.02.23 0 0 5351

Szerda:

 

Evo: Nekem nagyon tetszik, jó a megjelenés, sztem elég morcos-jógyorsnagyautósnak tűnős lett!

Vader: Nekem ez is nagyon tecc! Első pillantásra azt hinné az emberfia, hogy ejnye-bejnye, az a bumper pöttyet csálé, de biza nem az felebarátaim, hanem ívelt az alja, bizon'! :D

Enyém ótó: majti

Mazda 2 Street: Kicsit fury... a zöldes-sárgás fényezéshez képest nagyon elüt a kék ablak és a kékes árnyalatú kerék, melynek oldala erősen súrolja a sárvédőlemez belsejét...

Yaris RS (vagy GT): elsőre nem rossz, egy MÁV logo még elfért volna (vagy kevésbé peremes gumi) :)

Yaris (a másik): nah ez már sokkal szebb, érdekes, a hátulja olyan nissan micras lett, a háccsó kerék meg a szélesítése sem lett az igazi... de jó

Urban Legend: Oahhh, nagyon szép lett (talán lehetne élénkebben sötét az alja meg a gumik! SAKÁL!!!!

 

 

más: TUGGYA VKI, LESZ MA OVTV???

 

 

megin' más: (délelőtt elírtam a sorozásnak a napját: Kedd(asszem))

hope_vds Creative Commons License 2005.02.23 0 0 5350
Gyerekek, gyertek csetre fel!
Hammer Creative Commons License 2005.02.23 0 0 5349
én nem felejtettem el :-) ezek szerint odaért. remélem egészben. belföldre nem vészes a csomagköltség. talira nem jössz szombaton? öreg amcsi képeket valóban nehéz találni. én is csak olyanokat láttam, amit leírtál. vagy még rosszabb: beszkennelt eredeti katalógusokat... kattintgass rá versenyzők linkjeire, guglizzál, csak találsz valamit...
Előzmény: Dimage Dani (5347)
Ja-NOS Creative Commons License 2005.02.23 0 0 5348

Hammer!

 

Kijavítottam a Hummert, most postoltam. A B oszlop nem hiszem hogy rossz mert ahhoz hozzá se nyúltam. Az eredetit meg plz töröld ki!:)

köszi

Dimage Dani Creative Commons License 2005.02.23 0 0 5347
Hammer: sry, teljesen kiment a fejemből a nyeremény, remélem nem került sokba a postaköltség.
Más: napok óta kutatok amerikai autós képek után, de vagy kisfelbontású, vagy amatőr képeket találok csak. Ti honnan szeditek?
hope_vds Creative Commons License 2005.02.23 0 0 5346
http://www.tuning.cl.ee

igen, ezek lengyelek:)
Előzmény: kis cápa (5345)
kis cápa Creative Commons License 2005.02.23 0 0 5345

Skacok az észteknek mi a www. címe?

 

Ja és ezek meg a lengyelek?  http://www.vt.hapay.pl/

hope_vds Creative Commons License 2005.02.23 0 0 5344
evo -nekem hátulról jobban tetszett, ez egy kicsit túl konzervatív nekem, bár az USA-ban biztos sikeres lenne
veder -???
lancer evo -szokásos Velo...a légbeömlő túlzott sztem, és értelmét se látom, és én a Honda-logót lekaptam volna a felnikről
mazda -háát, túlzott ültetés, ráadásul lemarad az árnyék a kerekekről, nekem a minta sem jön be, a pajero jobb volt...
RS -szépek a felnik. csak nem illenek a képre/kocsira sztem. szép a fényezés, viszont a lökös kicsit túl egyszerű lett ezzel a kopipészttel, kis kép felesleges, a rendszám meg világít szegény...
yaris -itt-ott maszat, a sárga rész lehetne sötétebb, meg a sárkány nem kéne rá, de nem rossz
legend -???
Hammer Creative Commons License 2005.02.23 0 0 5343
sorolok:
Evo - szép! kicsit X-Typos a C-oszlop, kicsit újpassatos a lámpa, és teljesen egyedi a hűtőmaszk.
Vader - nagyon dark! szc
Lancer - nekem nem tetsz a fülke formája, túl magas. pedig szép munka.
Mazda 2 - éles felnik,végre!!! szokásos stílus, érdekes mintával.
Yaris RS - szép kezdés. a felnik túlzottak, és egy kicsit dülöngélnek. az eredeti felesleges
Yaris, a sárkányos - szc, talán a keréktől eltekintve
Urban Legend - nszc (nagyon szép cica), azért megnézném szemből is!
_GreG Creative Commons License 2005.02.23 0 0 5342
Láttam a vectrát, még ismerős is volt (de télleg), de nem tudtam honnan..
Előzmény: Dj Velocity (5338)
Hammer Creative Commons License 2005.02.23 0 0 5341
na, a feliratok jól elcsúsztak. imádom ezt a fórumot...
Előzmény: Hammer (5340)
Hammer Creative Commons License 2005.02.23 0 0 5340
a Mazda hogy beszopatta a jónépet, a tanulmányaival, meg az álcázott prototípusaival az MX-5 esetében. lehet, hogy a TT-vel ugyanígy járunk

ibuki





ibuki
rx-8 like





rx-8-szerű
phantom





vt-fantom
real





és ez az igazi!
Tomchy01 Creative Commons License 2005.02.23 0 0 5339
Csá!

Állítólag ez lesz az új TT:
TT

(vagy ez csak nekem újdonság???)

Tomchy
Dj Velocity Creative Commons License 2005.02.23 0 0 5338

nah, mivel tegnap nem tudtam, ezért ma sorozok:

 

Hétfő:

Polo VTRS: nekem tetszik, de rátok bízom

Polo FEV: Szép, nagyon tetszik, főleg nekem is az ajtó! Én ilyenre nem vállalkoznék :)! Talán az első kerék lehetne szélesebb... Grat a 4. helyért - sakál

Golf Tuning: szép lett, kicsit k3evés, kár hogy ziccer a kép

Polo Tuning: ez így nekem nagyon kevés... ilyen mértékű ablaksötétítést eddig csak az ukrán volgákon és ladákon láttam...

Polo Street: nah ez már sokkal szebb. A pufó tükröződése nem valóságos, viszont harmonizál a felnikkel :) szép lett, egy kicsit több munka ráfért volna

Golf GTi: szép lett, az ajtón kívül (mer az drága lenne) még egy hétköznapi embernek is megvalósítható

Golf SE: hehe, nem rossz ötlet, nekem is volt már hasonló munkám a megane-ból :)

 

 

más: láttátok a T&S ehavi számában az t&s apró rovatban a 100. oldalon ott van a vectra meghírdetve, ami a multkor volt a hvtm-en :)

 

 

Hgergo Creative Commons License 2005.02.22 0 0 5337
Köszi
hope_vds Creative Commons License 2005.02.22 0 0 5336
hvtm-tali 2005.02.26. 17:00-tól

0. Hammer
1. HoPe
2. Sezlony
3. _Greg_
4. Scarpiron
5. Velocity
6. roobi
7. Tyler
8. Bá(:nt
9. geerri
10. Kisg
11. Hyts
12. Conki (talán, esetleg inkább este felé)
13. (Szerencsés szám!) Tomchy (De nem 100%)
14. Andras

javasolt helyszín: Chagall Café
[img]http://hopephp.uw.hu/terkep.jpg[/img]
Előzmény: Hammer (5315)
hyts Creative Commons License 2005.02.22 0 0 5335
Sziasztok!
Havonta fel szeretném tenni a tunerek képéből a legjobb hármat (szubjektiv véleményem szerint) az oldalamra, és azok közül az elsőt pedig a címlapra helyezném. Hammer már "áldását" adta az ügyletre, de ha valaki közületek nem egyezik bele hogy "publikáljam" képet akkor az nyugodtan szóljon (vagy itt vagy e-mailben: hyts@freemail.hu) és nem lesz kint. Egyébként csak azok közül választok, amelyek 1024x768-as (vagy nagyobb) méretben is elérhetőek. Januárban Greg Seat Murciája "nyert", második Kivi Jaguar SS 650-e, harmadik Roobi Acura JSX Type-r. :)
Hammer Creative Commons License 2005.02.22 0 0 5334
ja, és postold be. (az egyik kizárt, a lapos majdnem olyan, mint amit én is elkezdtem ebből az Ibizából, csak nem fejeztem be. azért majd megmutatom, ha elkészül)
Előzmény: RolandJoe (5324)
Hammer Creative Commons License 2005.02.22 0 0 5333
melyik az? túl nagy lett a mérete?
Előzmény: RolandJoe (5324)
.roobi. Creative Commons License 2005.02.22 0 0 5332
oké, megpróbálom, majd ha lesz vmi elküldöm
Előzmény: Hgergo (5331)
Hgergo Creative Commons License 2005.02.22 0 0 5331
roobi, GTI

igazából mindegy, hogy milyen kisbusz, én Mazda E2200-ra, Ford Transitra, vagy VW Transporterre, esetleg valamilyen koreai csodára gondoltam. Csak egy csipetnyi tuning kellene, szélesebb kerék, enyhe ültetés, és a dobozos részen annyi ablak - beleértve a tetjét is - amennyi csak elfér. A színe bíbor, fekete, vöröses, ízléssel. Tulajdonképpen egy láványtervre lenne szükségem

Előzmény: .roobi. (5328)
Hammer Creative Commons License 2005.02.22 0 0 5330
hétfőn
Előzmény: Tomchy01 (5322)
[ GTi ] Creative Commons License 2005.02.22 0 0 5329
én is.
Előzmény: Hgergo (5327)
.roobi. Creative Commons License 2005.02.22 0 0 5328

nem teljesen világos, most azt szeretnéd ha vki csinálna egy tuningot a kisbuszodról?

ha igen akkor ha mutatsz képet, lehet h tok segíteni ...

Előzmény: Hgergo (5327)
Hgergo Creative Commons License 2005.02.22 0 0 5327
Sziasztok!

A segítségeteket kérem! Mivel én nem vagyok egy PC guru, kellene nekem egy tuner, aki csinálna néhány képet egy sajátosan átalakított kisbuszról.

Ha van időd és kedved, kérlek keress meg:

kocsiscsakg@freemail.hu

Kösz

Gergő
fblint Creative Commons License 2005.02.22 0 0 5326

Hééé...kimaradt az észt polocskám innen! Érdemes bepostolni? Hogy sikerült? Válaszokat azoktól kérem, akik látták az észteknél a művemet.

159: Jujj, hát ez tényleg szép, de azért ezekből a képekből még nem kaptam ihletet a kupéra, a kabrióra, a wagonra. Most már kezdenek kialakulni a változó, szép formák a kocsik terén, d emég az audi keresi a helyét, a bmw is (szerintem) és az opel, meg folyamatosan megújuló márka arculatot vált. De a mostani Zafira az kész csőd lesz! (szerintem) A www.auto.cz -n lehet látni pár képet róla. Szerintem gááázz! Akkor most hova megyünk szombaton? Olvasnom kéne a fórumot, mielőtt baromságokat kérdezek?!

Előzmény: Hammer (5319)
Tomchy01 Creative Commons License 2005.02.22 0 0 5325
Egyet se búsulj: küldd be a HVTM-re, mi meg majd jól lefikázzuk az észteket... ;O)
Előzmény: RolandJoe (5324)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!