Keresés

Részletes keresés

JPBemondó Creative Commons License 2007.01.09 0 0 1266

 

Talán arra, hogy a véleményüket az arcukkal is merik vállalni.

 

Nem úgy, mint egyesek.

 

Előzmény: Törölt nick (1264)
JPBemondó Creative Commons License 2007.01.09 0 0 1265

 

"nő a számuk folyamatosan"

 

Ezt hallja meg egynyári...

 

Előzmény: fletotőke (1262)
JPBemondó Creative Commons License 2007.01.09 0 0 1263

 

Mellébeszélsz, "bátor" elvtársam.

 

Előzmény: Törölt nick (1261)
fletotőke Creative Commons License 2007.01.09 0 0 1262
A homokosokat el kell fogadni, de azt is tisztázni kell, hogy azok beteg emberek. Ez utóbbi hiányzik manapság és azért nő a számuk folyamatosan. Nem a homokosok kapnak jogokat hanem az emberek válnak azzá.
JPBemondó Creative Commons License 2007.01.09 0 1 1260

 

Megint elmentek otthonról, egynyárika?

 

Előzmény: Törölt nick (1259)
balacy Creative Commons License 2007.01.08 0 1 1258
Ertem, szoval kellene egy uj T4-es lista, hogy kikre van szuksege az emberisegnek.

Amugy a kerdes az volt, hogy ki donti el azt, hogy kire van szuksege az emberisegnek?
Eddig csak engem tamadtal, de ertelmes valaszt nem adtal.

(amugy javaslom ilyenkor ne az animal szexet keverd bele, hanem apedofiliat, az hatasosabb, foleg azoknal, akik nem veszik eszre, hogy mellebeszelsz es nem a kerdesre valaszolsz)
Előzmény: Törölt nick (1256)
JPBemondó Creative Commons License 2007.01.08 0 0 1257

 

...vagy a sunyi gyávaság, elvtársam?

 

Előzmény: Törölt nick (1256)
JPBemondó Creative Commons License 2007.01.07 0 0 1254

 

Újabb, vastag koromréteg... Mit számít az már...

 

Előzmény: balacy (1253)
balacy Creative Commons License 2007.01.07 0 0 1253
hat ahogy a tunusz adta link szovegere folyamatosan reagaltal... (abban kifejezetten hormonalis dologrol van szo) es ahogy azt forsziroztad, hogy milyen jo lenne, ha nem szuletnenek, mert kinek kellenek..., meg parhuzamot vontal a betegsegek ill. szuletesi rendellenessegek es a homoszex hajlam kozt, mint olyan elteresek kozt, amiket nem kivan a szulo a gyerekenek... Magyaran kivant es ildomos dolognak tartanad azt, ha kezelesben reszesitenek a varandos noket, nehogy homokos gyerekuk szulessen...
Hat ezekbol en azt szurtem le, hogy te mellette lennel egy ilyen "kuranak".

Gyógyításról kezdtünk el beszélgetni, amit ugye sokféleképpen lehet alkalmazni.

Nem, az indito cikk kifejezettem az amcsi kutatok hormonalis iranyultsagat taglalja. Nem altalanossagban volt szo a "gyogyitasrol".
Előzmény: nures (1246)
JPBemondó Creative Commons License 2007.01.07 0 0 1252

 

"Normális, inteligens, értelmes ember meg is tudja válaszolni"

 

Normális, intelligens, értelmes ember nem tesz fel blőd és provokatív kérdéseket, hugicám.

 

Előzmény: nures (1250)
JPBemondó Creative Commons License 2007.01.07 0 0 1251

 

" talmud ügyben pedig sikerült megvédenem a magam igazát"

 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Előzmény: nures (1249)
nures Creative Commons License 2007.01.07 0 0 1250
Aranyos, ahogy te tanítónénit játszol, akinek minden blőd kérdésére kutyakötelessége válaszolni mindenkinek.

A kérdés abszolút nem blőd, nagyon is egyszerű és egyszerűen meg is válaszolható.
Nem mondta senki hogy kötelező rá válaszolni, de én azt hittem ez itt egy vita és nem fikafórum. Neked úgy látom az utóbbi fekszik.

Normális, inteligens, értelmes ember meg is tudja válaszolni, vagy ha nem, hát azt mondja: Nem tudom, kifogtál rajtam.
Ehelyett te itt büfikézel mint egy hároméves a homokozóban, csak mert nem tudsz választ adni egy kérdésre, vagyis beégtél mint az olajos rongy kispofám.
Égted magad azóta is tisztességgel, de folytasd csak nyugodtan, engem szórakoztat, mellesleg tapasztalatot is szereztem:

A homoszexualitás nem csak szexuális, hanem mint fényesen igazolod szellemi és morális degeneráció is.
Vagyis triplán nincs szüksége rá a normális emberek társadalmának :-)
Előzmény: JPBemondó (1247)
nures Creative Commons License 2007.01.07 0 0 1249
Mint említettem volt, férfiember vagyok, tehát maximum tanítóbácsit játszhatnék, és kisfiad lehetnék ha nem lennék jóval idősebb nálad.
Így viszont esetleg te lehetnél az én kislányom kedves Bemondónéni.

Szenvedni hálisten egy pillanatig sem szenvedtem, kitűnően érzem magam, talmud ügyben pedig sikerült megvédenem a magam igazát, tehát nem kell hogy kínosan érezzem magam.

Te azért csak ugrálj neki nyugodtan továbbra is a kapunak, saját fejedet vered tropára kis leszbikém.

By by :-)
Előzmény: JPBemondó (1248)
JPBemondó Creative Commons License 2007.01.07 0 0 1248

 

" tisztázd ezt a fogalmat hogy "égés", aztán nézz tükörbe"

 

Inkább visszaolvasom, amit itt talmud-fordítás kapcsán összeszenvedtél, kislányom.

 

Előzmény: nures (1245)
JPBemondó Creative Commons License 2007.01.07 0 0 1247

 

"Te viszont még arra sem vagy képes válaszolni..."

 

Aranyos, ahogy te tanítónénit játszol, akinek minden blőd kérdésére kutyakötelessége válaszolni mindenkinek.

 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Hát csak erőlködj tovább...

 

 

Előzmény: nures (1245)
nures Creative Commons License 2007.01.07 0 0 1246
Kedves balacy, idézd légyszíves azt a hozzászólásomat, ahol azt mondom hogy én "hormonális szerekkel kezelnék" bárkit is.

Gyógyításról kezdtünk el beszélgetni, amit ugye sokféleképpen lehet alkalmazni. Többek között hormonális szerekkel. Azt azonban soha sehol nem írtam, hogy én bárkinek is "hormonális szereket javasolnék", mert ilyet legfeljebb egy szakorvos javasolhatna, én meg nem az vagyok.
Előzmény: balacy (1243)
nures Creative Commons License 2007.01.07 0 0 1245
Kedves Bemondó, te most olyan vagy mint a kiskutya aki mindig nekiugrik a kapunak ha elmegy előtte valaki, aztán mindig visszapattan és mindig jól beüti a fejét.
Csak röhögni tudok rajtad.

Ha neked az a célod hogy felbosszants, közlöm veled hogy nem fog sikerülni. Azzal hogy sértegetni próbálsz, csupán saját magadról állítasz ki bizonyítványt, én nem megyek bele efféle szardobálásba ami feltehetőleg a te lételemed.

Kíváncsi lettem volna hogy mivel tudnád alátámasztani amit állítasz, de látom hogy semmivel sem. Javaslom előbb tisztázd ezt a fogalmat hogy "égés", aztán nézz tükörbe.
Eddig én minden hozzám intézett kérdésre meg tudtam válaszolni úgy, hogy megvédjem saját állításaimat, és senki sem tudott felhozni ellenem korrekt ellenérveket.

Te viszont még arra sem vagy képes válaszolni, hogy miért lenne szüksége a világnak homoszexualitásra.
Szóval aki itt egyfolytában égeti magát mindenki előtt az te vagy kiskomám :-)
Előzmény: JPBemondó (1241)
balacy Creative Commons License 2007.01.07 0 1 1244
kinek van szüksége a homoszexualitásra, miért lenne ez lényeges az emberiség szempontjából?

es ki donti el, hogy mire van szuksege az emberisegnek? ez olyan T4 szagu dolog...
Előzmény: Törölt nick (1224)
balacy Creative Commons License 2007.01.07 0 0 1243
akkor miert hormonalis keszitmennyel kezelned?
Előzmény: nures (1233)
balacy Creative Commons License 2007.01.07 0 0 1242
hogy egy betegség meggyógyítása érdekében az ember kénytelen elfogadni bizonyos mellékhatások kockázatát.

ezen temaban javaslom dr. Csécsey könyvét, föleg a képek tanulmányozásást (és a minöségük dicséretet!!). majd azutan alkossal velemenyt a mellekhatasokrol es az elviselhetosegrol/elfogadasrol, vagy gondolkodjal azon, hogy kinek milyen hormonalis szert javasolj.
Előzmény: nures (1218)
JPBemondó Creative Commons License 2007.01.06 0 1 1241

 

Leginkább a fekete, zsíros, kormos rétegben, amit vakargatsz magadról.

 

Előzmény: nures (1240)
nures Creative Commons License 2007.01.06 0 0 1240
Oda is kozmált vele.

Érdekelne hogy szerinted ez miben mutatkozik meg.
Előzmény: JPBemondó (1239)
JPBemondó Creative Commons License 2007.01.06 0 1 1239

 

"engem roppantul nem érdekel ez az egész téma "

 

Nem is te hoztad fel, hanem valami nures fikanick.

 

Oda is kozmált vele.

 

Előzmény: nures (1236)
nures Creative Commons License 2007.01.06 0 0 1238
Egyébként ha megfigyeled, eddig egyetlen egy vérszegény próbálkozás jött ennek megválaszolására, de valójában az se magyarázott meg semmit.

JPBemondó pedig különösen kínos precizitással kerüli eme kérdés figyelembevételét
:-)))
Előzmény: Törölt nick (1224)
nures Creative Commons License 2007.01.06 0 0 1237
Hát nagyon úgy néz ki, hogy leginkább te.
Előzmény: JPBemondó (1235)
nures Creative Commons License 2007.01.06 0 0 1236
Szerintem te szívózol nyuszóka, mert engem roppantul nem érdekel ez az egész téma annyira, hogy nyújtsam mint a rétestésztát.
Te köszörülsz itt rajta ezerrel amint látom. Az meg, hogy tudsz héberül és arámiul a jövőre nézve bíztató. Egészségedre. Nyilván Luzsénszky Alfonz is tud, ha már le tudta fordítani a talmudot.
Azt meg hadd én döntsem már el, hogy neki hiszek-e, vagy egy hozzád hasonló macskajancsinak (akinek mint mondtam nem igazán érdeke a zsidó gyűlölködés igazolása).

Próbáld meg valahogy felfogni, még ha nehezedre is esik, hogy több hitelt adok olyanoknak, akiknek a világról alkotott felfogása ha nem is 100 %-ig azonos, de legalább közelít az enyémhez.



Előzmény: Törölt nick (1234)
JPBemondó Creative Commons License 2007.01.06 0 1 1235

 

Most akkor ki ég, nurescica? :DDDDDDDDDD

 

 

 

nures Creative Commons License 2007.01.06 0 0 1233
Genetikai deformáltságnak tekintem.
Előzmény: Ella Deb (1223)
nures Creative Commons License 2007.01.06 0 0 1232
Nézd, én nem akarom folytonosan ismételni magam. Megjegyeztem már többször is hogy nem csodálkozom azon, hogy a zsidók megpróbálják a talmudban leírt gyűlölködéseiket letagadni és félremagyarázni. Elég égő ez nekik, és felettébb kínos.

Mármint hogy a "gojok" is tisztában vannak az irántuk táplált beteges gyűlölettel.
Ne nekem akarja ezt itt minden zsidó megmagyarázni, mert engem nem érdekel.
Felfogtam hogy rólam mint keresztényről milyen véleménnyel van egy hithű zsidó.
Tudomásul vettem hogy az én vallásom legszentebb érzelmeit miként mocskolják és gyalázzák a talmudban. De nekem ennyi.

Nem vagyok hajlandó vitatkozni senkivel, csak tudomásul veszem a zsidóság velem és a többi gojjal szembeni érzését.
Aztán én is hasonlóképpen "szeretem" őket. Fejezzük be ezt a vitát.
Előzmény: Törölt nick (1222)
nures Creative Commons License 2007.01.06 0 0 1231
Több lehetőséged is van arra, hogy ne kelljen ilyen számodra irritáló dolgokkal szembesülnöd aranka. Pl. egyszerűen átsiklasz felette, és nem reagálsz. A gyűlöletkeltést én úgy látom te próbálod forszírozni, sajátmagad ellen - sikertelenül.

Mondd, miért jó az neked, ha itt időről-időre szénné égsz? :-)

Nincs más ami kitöltse az értékes szabadidődet?

Azt meg ne akard nekem megszabni hol és mikor hangoztassam a véleményemet, tudod itt nem te vagy az egyetlen, és lehet hogy valaki mást érdekel. Nem muszáj ám neked mindig mindenbe beleütni a nózidat. :-)
Előzmény: JPBemondó (1221)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!