Keresés

Részletes keresés

Győző 2 Creative Commons License 2018.08.19 0 0 85867

Tisztelt kising- én elismerem ellenfeleim jó tettét és annak hangot is adok ( nem úgy mint Te ), évek óta kész Dunakeszi Duna parti strandjára csak ma mentem le először, el kell ismernem jól megcsinálták, van büfé, gyerek játszótér wc, stb. Egy bibije van csak, hogy fényévekkel előbb meg lehetett volna csinálni. Egy hibát találtam, lehetett volna egy két sakk és kártya asztalt is csinálni-de remélem ami késik nem múlik !! apropó mi van a régi strand területével- rég halotam róla, de lehet, hogy figyelmetlen voltam.

MTELA Creative Commons License 2018.08.13 0 0 85866

sajnos:

nem Dunakeszin folyik a soros világbajnokság:-(

pedig mekkora megtiszteltetés ez egy városnak ahol támogatnak egy sportot...

 

Törölt nick Creative Commons License 2018.07.07 0 1 85865

Majd mindjárt jön a helyi megmondóemberünk, és kijelenti: márpedig a munka minősége kifogástalan, a víz a hibás!

Előzmény: karrimor (85864)
karrimor Creative Commons License 2018.07.07 0 0 85864

Barátság útja 42,járda javítás után,előtte 25 évig nem állt a víz!

 

ELAMT Creative Commons License 2018.07.05 0 0 85863

mikor lesz a műszaki átadás?

 

Előzmény: karrimor (85858)
ELAMT Creative Commons License 2018.07.05 0 0 85862

lassan elkészül! sajna sok hepe hupa maradt. reménykedtünk, hogy sikerül az aknafedeleket nem besüllyedősre csinálni, de már mostanra a nagy kanyarban zökken a busz is, meg a személykocsi is!

:-(

 

Előzmény: karrimor (85861)
karrimor Creative Commons License 2018.06.17 0 0 85861

karrimor Creative Commons License 2018.06.03 0 1 85860

Úrnapi virágsátrak

karrimor Creative Commons License 2018.06.03 0 0 85859

karrimor Creative Commons License 2018.06.02 0 0 85858

Győző 2 Creative Commons License 2018.05.30 0 0 85857

Ügyesek voltatok! A modellek meg szépek-mert a túránknak ott volt egy ellenőrzési pontja ( MALÉV clubnál ), a gyerekek aki indultak nagyon dicsérték-a vége felé én is megnéztelek bennetek !!

 

Előzmény: karrimor (85856)
karrimor Creative Commons License 2018.05.27 0 1 85856

A DMBK egyesület immáron negyedszerre rendezi modellrepülős gyereknapot a Dunakeszi repülőtéren.

MTELA Creative Commons License 2018.05.21 0 0 85855

már nem kell. végeztek.

Előzmény: Győző 2 (85854)
Győző 2 Creative Commons License 2018.05.21 0 0 85854

Ebben igazad van !-Megpróbálok az Önkomival a héten beszélni !!

Előzmény: MTELA (85852)
karrimor Creative Commons License 2018.05.20 0 0 85853

 Idén immár hetedik alkalommal rendezik meg Dunakeszi-Alagon a nemzetközi military versenyt.

MTELA Creative Commons License 2018.05.18 0 0 85852

egy jobbító szándékú megjegyzés. a lakótelepnél egyszerre minden bejáratot felszedtek majd lezártak és elkezdték betonálni. ma reggel rokkant idős édesapámért mentem akiért nem tudtam a ház elötti parkolóba beállni. Ha ő 87 évesen tudna ekkora távot megtenni akkor nem lenne szükség segítségre, de sajnos amilyen messza tudtam megállni, nagyon kellemetlen helyuetbe kerültünk. Ha mentőnek kellett volna jönni valakiért, hát nagyobb baj is lett volna.

erre azért az építés vezető figyelhetne..

Előzmény: mzdude (85851)
mzdude Creative Commons License 2018.05.18 0 0 85851

Szépen dolgoznak a fiúk. Talán kicsit lassan, de az meg nem baj.

 

Az megfontolandó lenne, hogy ha már bővülnek a parkolóhelyek (általában a zöldterület rovására - ami persze nem nagy veszteség, mert ezek nem igazán gondozott zöldterületek, inkább gazos részek), akkor a megmaradó zöldterület valamiféle védelmet kapjon. Karó, terméskő, akármi - különben a szerényebb igényességű lakótársak semmit sem kímélnek, ha arról van szó, hogy az ablak alatt kell parkolni.

Előzmény: karrimor (85850)
karrimor Creative Commons License 2018.05.18 0 0 85850

KukR Creative Commons License 2018.05.17 0 0 85849

Dunakeszin keresek megbízható takarítónőt.

Van esetleg valakinek javaslata? 

 

Mindentfelzabáliusz Creative Commons License 2018.05.07 0 0 85848

"kising" bácsi csak a politika topicban brillírozik! 

 

Győző 2 Creative Commons License 2018.05.05 0 0 85847

Sajnos ez Magyar betegség-nálunk a tolerancia szintje-zéró. családom mikor haza jön -akár volt szocializmust építő országból, akár nyugatról mindegyikük ezt mondja!!!

MTELA Creative Commons License 2018.05.05 0 0 85846

a héten reggel amikor indultam volna dolgozni, az autóm elött állt egy autó keresztbe. fél órán át vártam, mire végetért a bucsuzkodás a kedves szülő és a gyermeke közt. Az hogy nem tudok parkolni amikor hazaérek este már megszokott, de hogy reggel 7 kor dolgozni se tudok elindulni az már nincs nagyon rendben. Kötelezővé tenném, hogy az iskolánál legyen egy " piros szőnyeges sáv," ahol a szülők megállnak, az iskola egy dolgozója kisegíti a gyereket, és a szülő gördülékenyen húz tovább! Miért van az, hogy más országokba, de még szerbiába is így működik, csak kicsiny falunkban nem. Na és kedves Bauer Úr most megerősíthetsz ebben, mert a szemétszállító autó sem fér oda a kukákhoz, hatalmas késést eredményezve a munkájában. ( tudom amugy sokkal korábban járnak, de néha bizony pont belefutnak ki tudja miért..)

 

Előzmény: kukucs33 (85845)
kukucs33 Creative Commons License 2018.05.03 0 0 85845

A Szent István Általános iskola reggelente közúton megközelíthetetlenné vált. Gyalog, esetleg biciklivel van rá esély, hogy a gyerek ne késse le az első óráját, de köszönhetően a kőnehéz iskolatáskáknak, ez igencsak egészségtelen mozgásforma a kisiskolások számára. Tudom, hogy mindig van még lejjebb, bár elképzelnem nehéz, hogy még hova. De annak azért örülök, hogy a helyi felelős (?) politikusaink pezsgővel ünnepeltek. Nekik biztosan van ebben sok jó.

 

Ahhoz megint csak gratulálni tudok, hogy a Frédikevill épületében úgy lett új orvosi rendelő, hogy pl. a gyerekorvost a (nemrég felújított) Fóti úti rendelőből vitték oda. Tehát akinek eddig közel volt, az most örüljön, hogy a beteg gyerekével ezután utazhat? Mert a helyi lapban ezt sikersztoriként tálalták. Hát, valakinek biztosan az...

 

Tényleg, meddig van még lejjebb???

Győző 2 Creative Commons License 2018.05.03 0 0 85844

Kedves Kising ! Normális dolognak tartod úgy megszervezni az Állam illetve a Fővárosi Önkormányzat részéről, hogy egy időben újítják fel a 3-as metró észak-pesti részét illetve az M2-es autó utat?? Így teljesen megbénítják északpest és észak-pestmegye közlekedését!! Vendégeskedik nálam egy gyerekkori barátom fia-aki nyugatra nősült már vagy 20-éve, építőmérnök-s ezen a szervezésen fel van háborodva-illetve párszor végig mentünk az M2-ön ( nem egy nap) s az ott látott munkatempó és egyebek is kiverték nála biztosítékot !! Hát ennyit jelenlegi vezetésünkről! Azért írtam a Dunakeszi topikba ezt mert a MI közlekedésünket nehezíti ezen szervezési mód !!

Győző 2 Creative Commons License 2018.05.03 0 0 85843

Köszönőm kérdésed, a család jól van, az én egészségem picit sz@rakszik, de ez a korral jár! Igazad van nem látok terveket, előre mutatást, de hát ezt már az elmúlt nyolc évben-megszokhattuk !! Csak a folytatjukat hajtják, de hát mit folytatnak??? Csak én korrektnek érzem magam és ezért írom meg a jó is és a ROSSZAT is!!! Olvasd a kővetkező hozzászólásom!!!

Előzmény: MTELA (85842)
MTELA Creative Commons License 2018.04.29 0 0 85842

Kedves Győző bá,

remélem minden renben és egészsége is jól szolgál. Remélemy a család is rendben van.

Sajnos annyi minden jót nem lehet elmondani, az önkormányzat részéről, bár mostanában már nem hallatszik hogy több pénzt szórnak el.

Most jön a városra a kánaán, mert ugye közelít a választás tehát látványos dolgokat kell megtenni.

sajnos itt is dívik az arrogancia, tehát nem halljuk a következő időszak terveit, és látható hogy nem volt sikeres a lobbi, hogy a 2b út felujítása zökkenőmentes tervezéssel haladjon.

most blokkolja a várost minden reggel, és minden délután.

nem várható hogy hamar vége legyen, sőt csak romlik majd a helyzet.

de biztosíthatom, nem lesz változás a következő választásnál sem.

Bauer úr akkor sem pályázik pedig itt sokan szerették volna.

 

Előzmény: Győző 2 (85841)
Győző 2 Creative Commons License 2018.04.20 0 0 85841

Tisztelt Bauer Úr-én tartom a szavam, hogy nem csak a rosszat írom az Önkomiról-ma megint kellemes dolog ért, telefonon érdeklődtek nálam, hogy az egyik általam kezelt társasház körül építendő parkoló kivitelezésével van -e valami gondunk! Mondtam, hogy egy volt de azt is le tudtam velük kulturáltan rendezni-( speciel, hogy hozassanak egy mobil Wc-oda !! ) Megtették kb. 4 óra alatt !!

karrimor Creative Commons License 2018.04.07 0 0 85840

 Immár 5. alkalommal került megrendezésre április 7-én, szombaton Dunakeszi amatőr tömegsport futóversenye, a FutaKeszi

kukucs33 Creative Commons License 2018.04.05 0 0 85839

"Dockworker"-ként van jelen a srác a tetőfedős topicban, őt keresd.  (itt: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9069436 )

A cég ugyan nem Dunakeszin van, de nálunk már dolgoztak pár éve, gondolom most is kijönnek.  

Előzmény: r_agi (85838)
r_agi Creative Commons License 2018.04.03 0 0 85838

sziasztok! Dunakeszin keresek bádogost. Esetleg tudnátok ajánlani? Előre is köszönöm! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!