Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.08.12 0 0 14
"Nem unjátok még a PéterKÉM -ezést? Nem volt elég az ezen az ügyön vesztett 8% így választás előtt?"

javíts ki ha tévedek, de a választások előtt nem volt péterKÉM ügy...

Előzmény: Antisystem (11)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.12 0 0 13
gondolom nem semmiért... valami haszna bizos van rajta... 30 millió? :)

mondjuk érdekes azért, hogy OV apja állami megrendelései miatt (200 millió, ha jól rémlik), mekkora ballib hiszti volt. de ha a miniszterelnök haverja kap 10-szer annyit, az cseppet sem korrupciógyanús... bizos magyar nemzeti érdek a román plázaépités...

Előzmény: Antisystem (8)
huszabi Creative Commons License 2002.08.12 0 0 12
Nem emlékszel?
Horn et. megmondta anno:

"Jogszerű, de nem etikus"

Előzmény: Antisystem (4)
Antisystem Creative Commons License 2002.08.12 0 0 11
Jó BaSand!

Nem unjátok még a PéterKÉM -ezést? Nem volt elég az ezen az ügyön vesztett 8% így választás előtt?
Eb legyek, ha itt az Indexen legalább 5 hozzászólásban nem próbáltalak megóvni titeket ettől...
Voltaképpen nagyon unom, hogy még mindig Megyot kell védenem, csak a T. konzervatív oldal gondoskodik a bal oldal permanens egybetartásáról...már rég egymásnak ugrottunk volna SzVSz rendszer-pártiak és antikapitalisták, ha nem biztosítanátok a folyamatos immunizálást :-) Mert azért a Viktor/Péter egyértelmű...

ÜdV

Előzmény: BaSand (7)
Angina Pectoris Creative Commons License 2002.08.12 0 0 9
Jaja. Gyorsan bontsátok le a jogállamot, majd állítsátok fel a megfelelő államvédelmi hatóságot, és tessék minden jogszerűen megkötött, de etikátlannak tartott szerződő minden vagyonát elkobozni. Volt már ilyen a történelemben, és milyen jól működött. Mindennek ez az átok jogállam az oka, meg a jogszerűen megkötött szerződések! Kezdjetek hozzá a jogállam felszámolásához! Ja, hogy már hozzákezdtetek? Akkor rendszerváltást! Vissza a régit, hiszen a többség ma is azt akarja Mekegi szerint.
Előzmény: Antisystem (4)
Antisystem Creative Commons License 2002.08.12 0 0 8
Na nemán... Megyo csak úgy 2,5 milliárdot akar tenni valakinek a zsebébe, semmiért?
Ne csináld már...

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (5)
BaSand Creative Commons License 2002.08.12 0 0 7
Jó ötlet. Spékeld meg a Greshem PéterKÉM lobbypénzeivel.
Előzmény: Antisystem (4)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.12 0 0 6
támogatom
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.12 0 0 5
esetleg a megyó haver román üzletembernek szánt 2,5 milliárdot adjuk nekik... lehet jobban járnak...
Előzmény: Antisystem (4)
Antisystem Creative Commons License 2002.08.12 0 0 4
Mondok jobbat!

Vegyük vissza az előző nómenklatúra talpnyalóitól a felszedett végkielégítéseket, mondjuk 6 havi minibálbér kivételével.

1, Abszolút korrekt
2, Több lé
3, És a népnek is megmarad az ünnepi látványossága.

ÜdV

Előzmény: Angina Pectoris (-)
BaSand Creative Commons License 2002.08.12 0 0 3
Persze, hogy csöndben van. Számolja a 23 millió románt. Ha beszélne, belezavarodna, hiszen már huszotnél tart.
Előzmény: Angina Pectoris (-)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2002.08.12 0 0 2
Fogod magad, felállsz, és elmész körkörös pógártársaiddal segíteni a szerencsétleneknek.
A Pannon szerint voltatok vagy 1500-an a tüntetésen. Inkább segítenétek a bajbajutottakat.

A propagandát meg ideje lenne abbafejezni.

Előzmény: Angina Pectoris (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.12 0 0 1
keller száját betömték az államtitkári pozicioval. azota nagy csondben van a fiu. pedig ordibalhatna boven, lenne miert
Előzmény: Angina Pectoris (-)
HERTAY MIKSA Creative Commons License 2002.08.12 0 0 0
csúsztatsz, hazudsz...
de te már senkit se érdekelsz itt... :P
Előzmény: Angina Pectoris (-)
Angina Pectoris Creative Commons License 2002.08.12 0 0 topiknyitó
A Medgyessy-kormány több száz milliót akar költeni a tüzijátékokra egy hét múlva. Most, amikor emberek százainak viszi el minden vagyonát az árvíz, több száz milliós kárt okozva. Hol van most Keller László, aki néhány hónapja azt követelte, hogy az imázs- és tüzijátékpénzeket tessék az árvízkárosultakra költeni? Érthetetlen, hogy Keller úr most miért hallgat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!