Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

tibony jan. 5. © 3651

Tisztelt,Forumzok!

Tudtok-e ajanlani amerikai forumot hasonloat mint ez.Munka ismerkedes stb.

Tibony

sani07 jan. 4. © 3650

Pedig mukodik az oldal.

Előzmény: Kakaós Lekvár (3649)
Kakaós Lekvár jan. 4. © 3649

hello

jobsinusa bejott kuldtem is egyre,talan valaszolnak

de ez a masik oldal nem jon be se safarival se mozillaval egy feher oldal csak

Te kint vagy?  Lehet le van tiltva innen.

koszi

Előzmény: vrev (3648)
vrev jan. 4. © 3648
Előzmény: vrev (3647)
vrev jan. 4. © 3647

vagy kakaonak is de www.jobnewsusa.com/miami/

Előzmény: vrev (3646)
vrev jan. 4. © 3646

irjatok lekvarnak de www.jobnewsusa.com

Kakaós Lekvár jan. 4. © 3645

Hello

USA munkak erdekelnek,mar voltam 6 honapot hotel teruleten.

(2 temakort kizarok: takaritas es pincer/mosogato/etterem mindenes,ezek nem erdekelnek)

email-em nyilvanos

Dobjon mail-t aki illetekes.

vrev jan. 4. © 3644

nem jon be , pedig pontosan masoltam a google-bol , oda kene menni keresni , de ennel GYORSABB ha kikeresed a miami yellow pages TELEFON konyvbol a cimeket , telefonszamokat , miamivel az a baj hogy rengeteg a hispanic es creol=haiti konkurrencia , connecticut jott be nekem nagyon

Előzmény: vrev (3643)
vrev jan. 4. © 3643
Előzmény: tibony (3642)
tibony jan. 4. © 3642

Tisztelt,Forumozok!

Idos Emberek gondozasat,hazvezeteset vallalom Felesegemmel ottlakasert,barhol Amerikaban,

Referenciaval rendelkezunk  hivatalosan tartozkodunk az Allamokban.Nemdohanyzo nem italozo 55 eves hazaspar amerikai jogositvannyal.

Tibony

vrev jan. 4. © 3641

pizsamaosztas mikor lesz ? akkor uccu szunyalni my fool

Előzmény: Motley Fool (3640)
Motley Fool jan. 4. © 3640

Szamolni se tudsz, nem hogy oktatni. 

Előzmény: vrev (3639)
vrev jan. 4. © 3639

nincs kivel veszekedned kisocsem ugye ? irjal nyugodtan , mindig ki foglak oktatni

Előzmény: Motley Fool (3638)
Motley Fool jan. 4. © 3638

Elvegezted a szamitast tucatszor es meg mindig nem erted. 

Jobb ha szamolgatsz tovabb. Ha lenne penzed mondanam vegyel szamolo gepet hatha azon kitudod szamolni. 

De nem tellik :D

Előzmény: vrev (3637)
vrev jan. 4. © 3637

a mai datum konnyen megjegyezheto,mert ezt a szamolgatast mar tucatszor elvegeztem ugyanis valaki mindig turkal a zsebemben es ez NEM nem NEM fog valtozni,majd idekuldom azokat is olvasgatva szamolgatni nyugdijakat

vrev jan. 4. © 3636

USA nyugdij NEM KAMU NEM nem NEM

vrev jan. 4. © 3635

az a havi 1100 az havi 2200 mert 6 honapot pesten lustalkodok es a havi 2-3 ezer ugy jon ki hogy van bankbetetem jonehany tiz ezer , meg ne usson a guta kedves gettolako olvasotarsam , mennyit gurizel ossze havonta rengeteg munkaval  ? ha nem titok 

Előzmény: Motley Fool (3633)
vrev jan. 4. © 3634

tetszik ahogy erolkodsz mint egy 5 eves gyerek , most heti 160-at fizetek motelre , ez havi 700 , mehetnek one bedroomba havi 400-ert de inkabb kidobok plusz 300-at mert ez kenyelmesebb , tudod itt orlando/kissimmii-ben nincs se dzsumbuj se getto , sajnalom hogy gettoban laksz de nem adok penzt neked se se se

Előzmény: Motley Fool (3633)
Motley Fool jan. 4. © 3633

Az valoban eleg, de te csak havi $1100-at kapsz abbol pedig csak dzsumbuj heti beres motelre tellik es $19.99es jatek helikopterre :P

Előzmény: vrev (3632)
vrev jan. 4. © 3632

tehat rosszul szamolsz , havi 2-3 ezer dodo eleg ra , irigykedj csak , csak be ne sargulj 

Előzmény: Motley Fool (3631)
Motley Fool jan. 4. © 3631

COLA 1.5% volt, a medicare levonasod utan talan $5-8 hoz neked. Abbol nem tellik a koszveny gyogyszerre. 

Előzmény: vrev (3630)
vrev jan. 4. © 3630

megkaptuk az allami nyugdij emelest , kevesebb szazalekosan mint az amit orban adott magyarban

vrev jan. 4. © 3629

hat nem is a gettoban lakok melletted

Előzmény: Motley Fool (3628)
Motley Fool jan. 3. © 3628

Gondoltam, hogy kitudnad fizetni hiszen azert laksz a dzsumbujban. Azert zokogsz minden evben mikor a nyugdij emelesre kerul a sor, hogy milyen keveset adtak megint. Nem kell aggodnod sokaig a koszvenyed kicsinal hamar. 

Előzmény: vrev (3620)
vrev jan. 3. © 3627

egy dodoert vetted ? hol lax ?

Előzmény: Törölt nick (3626)
Törölt nick jan. 3. © 3626

itt az első dodó

Előzmény: vrev (3625)
vrev jan. 3. © 3625

segitsetek KI KI ....minimum 1 millio dodoval...ennel kisebb osszeg nem erdekel

vrev jan. 3. © 3624

ersze ersze...en IS IS..raszorull a segitsegemre...nem eloszor probalkozik

Előzmény: Törölt nick (3623)
Törölt nick jan. 3. © 3623

Sztem csak segíteni akart.

Előzmény: vrev (3620)
vrev jan. 3. © 3622

magyar fool

_gaq.push(["_setCustomVar", 5, "Status", "anonymous", 2]); _gaq.push(["_setCustomVar", 1, "Level-1", "Regionalis_kozossegek", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 2, "Level-2", "Amerika", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 3, "Level-3", "Usa_Munka_(nem_kamu)", 3]);