Keresés

Részletes keresés

Authentik10 Creative Commons License 2020.02.26 -2 0 16047

Amit a 86-os vb-n csinált azt viszont soha senki nem fogja még csak megközeliteni sem, neki sem sikerült soha, de azért kellett hozzá a kokain.

Előzmény: Authentik10 (16046)
Authentik10 Creative Commons License 2020.02.26 -2 0 16046

Valóban, akkor fel is sorolhatnád ennyi erővel a BEK eredményeit, ja h vmi moszkvai csapat csapdosta ki onnan...meg röhögve a Real, Maradona zseni volt, de bőven van fekete folt a pedigréjében, a Barcaban se váltotta meg a világot, gyakorlatilag nem nyert semmit, inkább elment annak a kornak az újgazdag csapatához, az akkori Chelsea, City, vagy PSG volt az a Napoli.

Előzmény: sergino (16045)
sergino Creative Commons License 2020.02.26 -1 1 16045

Nem sikerült, de nekem pozitív volt a csapat. Meg lehetett volna nyerni a meccset, ami előzetesen nem annyira nézett ki. Mondjuk akinek az élete első fociélménye az első félidő volt, annak szerintem nem lesz több, de azt kell mondanom, hogy Gattusónak van elképzelése, és örülök h van tartásunk. Ami Messit illeti, hát szerintem Maradona mellé csak maximum Ronaldinho érhet fel. Teljesen más szint. Diego egy kibaszott zsonglőr volt.

Spirito Juve 1897 Creative Commons License 2020.02.25 0 0 16044

Este remélem meglepitek a divatbarcát. Maradona ott lesz a San Paoloban, nem csak a molinón

Juliano19820 Creative Commons License 2020.02.01 0 0 16043

Sziasztok!

Esélyes elmennem Nápolyba a barcelona elleni meccsre. Pár kérdésem lenne.

Curva A vagy Curva B-ben lenne külföldiként (persze Nápoly szurkolóként) biztonságosabb, jobb helyem? Sajnos 130 euróm nem lenne a Distinti szektorba.
Jegyet már régebben vettem Tabbacheriákban. Most láttam képet, hogy a stadionnál kezdték el árulni a jegyeket. Mikortól lesz publikus a jegyárusítás és kizárólag csak a stadionnál vagy Tabbachériákban is vásárolható (lesz)?

Panucci Creative Commons License 2020.01.28 0 0 16042

éééés ismét egy világot alapjaiban megrengető kérdés.

 

vajh a napoly, de laurentis mit akar/ mit lát petagnába?

sergino Creative Commons License 2020.01.27 -1 1 16041

Fantasztikus es varatlan gyozelem, kicsit arra emlekeztet, amikor a feljutas utan kvazi outsiderkent gyujtottunk nagy skalpokat. Nagyszeru, hogy ugy tunik valahogy kezd visszaallni az egyseg es a harapos kedv. Furcsa meccs volt, foleg Sarri nezopontjabol. Amit nagyon sajnalok, hogy eppen ebben a szezonban estunk szet, amikor a leginkabb nyilt a bajnoki cim.

Fercsi1 Creative Commons License 2020.01.27 -2 1 16040

PIO ATYA SEGÍTETT!💙🙏

A nápolyi Corso Garibaldi Macron üzletében a tulajdonos Alberto Zasso a mosolygós,Pietrelcinai Szent Pio atyát tartó szent képet ábrázolja, nyaka körül Napoli kék sállal.
A Napoli Magazine figyelmessége nem tudott elkerülni egy ilyen megható és hittel teli részletet.





seeman Creative Commons License 2020.01.26 0 1 16039

Több ezer dollárban mertem volna fogadni, hogy néhány hazai nyalonc weboldal még a mai Juve zakót is olyan címszöveggel hozza majd le, amelyben ott csillog Ronaldo neve.

Itt egy változat: https://www.origo.hu/sport/futball/20200126-napoli-juventus-serie-a-olasz-foci-eredmeny-video-ronaldo.html?utm_source=hirkereso

Ronaldo nélkül ugyanis nincs élet a Földön! :-)

Előzmény: gabriolet_c (16038)
gabriolet_c Creative Commons License 2020.01.26 -1 1 16038

Megfogadtam, hogy a Juve meccsig nem szólok hozzá. Megérte kiböjtölni :-)

 

Sokszor voltam kritikus a csapattal, sajnos volt rá okom. De úgy tűnik ezen a héten megfordult a negatív spirál. Győzelem a kupában és győzelem a Juve - látjátok átruccanók,így is lehet - ellen.

 

Mindkettő teljesen megérdemelt.

 

Bántottam eleget Lorenzot, Callejont, Hysajt, Zielinskyt. Most miden kiválóan játszottak, a lelkület kitették a pályára. Köszönöm, Grazie!!!

 

Nagyon nagy győzelem ez. Tudom, hogy  sok keserves, nehéz, brusztolós meccs van még a szezonban, de hiszem, hogy megindulunk felfelé. Most a 6. hely elérése és a Coppa Italia megnyerése tűnik reális célnak. Ha ez sikerülne akkor a BL-ben minden perc csak hab a tortán.  (Bár a tendenciákat látva ki tudja ...? :-) )

 

És amit éreztünk, sejtettünk, úgy néz ki, hogy a korábbi sikerek alapemberei közül párat már nem látunk a mi mezünkben pályára lépni: szerintem Allan, Koulibaly és Mertens még ebben a pár napban eligazol.

 

Köszönjük Nekik a sok szép percet, a győzelmeket. Sok sikert Nekik a továbbiakban.

De mi továbbra is azokért a játékosokért szorítunk, akik maradtak Napoli mezben.

 

FORZA NAPOLI! FORZA NAPOLI! FORZA NAPOLI! FORZA NAPOLI!

 

Pretorious Creative Commons License 2020.01.26 0 0 16037

Valakinek nagyon bejött a ma este :)

„...if he were to become Juve's coach it would be fun to try to beat him," Zielinski concluded.”

https://www.calciomercato.com/en/news/zielinski-if-sarri-calls-me-to-juve-i-won-t-answer-83755

Előzmény: Tomano (16036)
Tomano Creative Commons License 2020.01.26 -1 0 16036

ez megvan ;)

Előzmény: Tomano (16035)
Tomano Creative Commons License 2020.01.26 -1 0 16035

a vezetés minidg jó dolog... de...

Cuadraado kezezett és semmi... az olasz játékvezetés még minidig gusztustalanul működik...

 

 

AVANTI NAPOLI

zsolyika Creative Commons License 2020.01.06 0 0 16034

Nagyon bosszantóak ezek az ajándék gólok, de nem csak ezért vezet az Inter. Egyszerűen jobbak nálunk :-(

zsolyika Creative Commons License 2019.12.19 0 0 16033

Szerintem a BL-lel már nem számoltak komolyan és ezért engedték el. A sorsolást ismerve pedig Ancelottival sem lenne esély a Barcelona ellen, a Pool elleni 4 pont ellenére sem. Ha újra játszanák a Pool elleni meccseket a kieséses szakaszban nem hiszem, h újra összejönne a 4 pont és ezzel a továbbjutás a Pool ellen. Más a csoportkör ott jobban el lehet engedni a pontokat. Főleg, h így is meg lett a Poolnak a csoportgyőzelem. Kár volt a Genk elleni x-ért, de majdnem mindegy az esetünkben, hogy 1. vagy 2. helyen jutunk tovább ugyanolyan nehéz csapatokat lehetett kapni.

Előzmény: madbalee (16032)
madbalee Creative Commons License 2019.12.19 0 0 16032

Jaja egyetertek veled. De ha mar elengedtek a szezont, meg a 4. helyet akkor Carlo a BL-re maradhatott volna föleg, hogy ö kupadezö

Előzmény: zsolyika (16031)
zsolyika Creative Commons License 2019.12.19 0 0 16031

Igazad van, de 11 pontra van a 4. hely, amit jelen pillanatban elérhetetlennek tartok. Nem láttam semmi változást a Parma ellen a játékban ment a szenvedés, mint eddig is. Ezt a szezont el kell engedni és elkezdeni a jövő csapatát építeni, ahogy írta gabriolet_c is.

 

De ehhez tisztázni kéne, hogy mik lesznek a célok az új projektben?

  1. Bajnoki cím? Esélytelennek találom, ahhoz akkora pénzre lenne szükség, amennyivel ADL nem rendelkezik. Ehhez egy sejk kell. Az Juve és az Inter olyan gazdasági fölényben van (lásd Higany, Pjanics, Nainggolan stb. leigazolása), amit nehezen lehet áthidalni.
  2. A tuti BL szereplésekre rámenni és ott minél jobb eredményeket elérni, esetleg EL-t nyerni reálisnak tűnik (mi lehetnénk az új Sevilla), de alapvetően most is ebben az állapotban vagyunk. Ez az állapot különböző trófeák nélkül egy idő után szerintem unalmassá tud válni és komoly játékosokat (akikkel pl. bajnoki címet lehet nyerni) ehhez a projekthez nehéz megnyerni. 2014 óta nem nyertünk semmit. Idén talán rá lehetne menni a Coppa Italiára. Az águnkon van az Inter, a Lazio és az Atalanta. Ők az esetleges bajnoki cím, ill. BL helyekért való harcban feláldozhatják a kupát. Ha döntőben vagyunk ott meg bármi lehet talán még a Juve ellen is, ha addig összeszedjük magunkat.
  3. A többi eshetőséget inkább hagyjuk, mert az visszaesés lenne. Ami rosszul esne az utóbbi kb. 10 év után, de akkor is mi csapatunk lenne.

 

Ha meg van a kiválasztott projekt akkor jöhetne ehhez a megfelelő edző. Jelenleg nem tudom, hogy ki lenne a legalkalmasabb. Mivel szerintem a 2. pont a reális jöhet egy Mazzari (személy szerint nem bánnám), talán Sarri, ha megbukik a Juvénál (de őt most annyira utalják, h ez esélytelen. Utálni nem utálom, de haragszom rá amiért a Juve edzője. Lehet, h én is utálnám, ha egyből a Juvéhoz ment volna tőlünk, de így kevésbé bánt.)

 

Ami a játékosokat illeti Mertensből és Callejonból aligha látunk egy centet is (ha jól tudom nyáron lejár a szerződésük), ha csak nem sikerül mondjuk télen Kínába eladni őket. Bár én úgy tudom, hogy Mertens nyáron ingyen megy az Interbe. (ez fájna).

gabriolet említett még Allant és Koulibalyt, őket a 2. projekt esetén jó pénzért el kell engedni, mondjuk Allant egy 100-asért és Koulibalyt 150-ért, bár ezután az idény után 100-nál több nem reális. Az MU talán fizetne értük 100-at 100-at. ;-)

A transfermarkt szerint 2021 nyarán az alapemberek közül lejár Zielinski és Milik szerződése is. Velük már tárgyalni kéne. Náluk látok esélyt a maradásra, mert a Napoli az ő szintjük. Egy európai top 10es csapat (Barca, Real, PSG, angol top 6 stb.) kispadjára igazolniuk a címeken kívül értelmetlenség lenne.

Insigne? Nekem alapvetően kedvencem, nápolyi, de az utóbbi időben történtek miatt, lehet, hogy el kéne engedni. Nyáron már 29 lesz, lehet, hogy akkor még 50 millió felett kapnánk érte.

 

Egy csomó kérdőjel a jövőt illetőn, majd kiderül, hogy merre indul el a csapat.

 

Mit várok még az idei szezontól?

Bízzunk Gattusoban, hogy elindulunk vele felfelé és fogyasztható lesz a játékunk, de egyetértek gabriolettel és szerintem is a keserves győzelmek, unalmas döntetlenek tavasza jön egy 7. hellyel.

A Barcelona ellen lehetőleg ne 2 sima vereséggel essünk ki és nyerjünk Olasz Kupát.

Egy kupagyőzelemmel elfogadható lenne ez a szezon, bár nyáron egészen másról álmodoztunk.

 

FORZA NAPOLI!

 

Áldott karácsonyt és BUÉK mindenkinek!

Előzmény: madbalee (16030)
madbalee Creative Commons License 2019.12.16 0 0 16030

Szerintem fontosabb lenne a Napolinak a BL hely elerese, mint mondjuk a legjobb 4 köze jutas

Előzmény: gabriolet_c (16029)
gabriolet_c Creative Commons License 2019.12.12 -1 1 16029

Sikerült a továbbjutás a csoportból és elküldték Carlo-t. Az úgy mester Gattuso lett.

Háááát.

Emlékszem voltak aggályaim Ancsa érkezésekor: ő vagy az adott liga legjobbjaival nyert bajnokságot,
vagy úgy nyert BL-t hogy közben a bajnokságban vergődött a csapata. Utóbbi velünk is megeshetett
volna ebben a szezonban :-)

Szerintem itt is igaz a mondás: ha nem megy a kupi, nem a bútorokat kell lecserélni. Persze olcsóbb
kivágni az edzőt, pláne, ha tényleg siralmasak az eredmények, mint lecserélni a fél csapatot.
A döntésnek sajnos megalapozott az indoka. De a bajok nem elsősorban Carlonál vannak szerintem.
Az eredménytelenség ellenére bírtam, hogy ő az edzőnk. Igaz eddig egyedül csak Rafát rühelltem a
trénereink közül.


Persze ADL nem egy olyan elnök akinek az edzők a tenyeréből esznek, szinte mindenki haraggal vált el tőle.

De a probléma ott van szerintem, aki elég régóta nézem csapatunk minden meccsét, hogy egy generáció kifutott,
elfogyott a nafta az újak meg nem olyan jók.  Szerintem menjen Insigne, Callejon, Allan és Koulibaly is.
Mehet Dries is. Ha igaz akkor F. Ruiz-ért is sorbanállnak a kérők. Jó sok dellát - értitek dellát - lehet
kaszálni értük.


Új csapatot kell építeni a maradókból és az újonnan jövőkből. Nem lesz egyszerű. Pláne nem Gattuso-val.
Szerintem Ancelotti szakmai magasságába sosem jut el. Lehet, hogy szétharapja a csapatot az öltözőben,
és tényleg mindent kiadnak a fiaink minden meccsen magukból, de aki látta, tudja mire elég a rohanós tempofutball
a Salzburg részéről,  ha az ellenfélnek taktikája és focitudása is van. ( A Pool és mi is legyőztük őket.)
Attól tartok mi is elmegyünk ebbe a fizikai irányba: nem baj ha lesz sebessége a csapatnak,
csak tudjon majd ennél  a sebességnél játszani is.


Szóval vannak aggályaim GG nápolyi kalandját illetően. Az szép lenne ha valahogy idejönne Ibra és
egymás torkának ugranának  Gattusoval az öltözőben vagy akár a pályán is.

Szerintem bajnoki feltámadás nem lesz - ne legyen igazam. Keserves győzelmeket unalmas döntetlenek
váltogatnak és marad a középmezőny eleje. Meglátjuk, hogy januárban ki igazol el.Akkor majd okosabbak leszünk.
A két idei meccset jó lenne megnyerni,persze nyerni mindig jó. A januári sorozatunk brutál lesz.

A BL-ről: jobb koncentrációval simán hozhattuk volna az első helyet, de igazából a továbbjutás a lényeg.
Ha elsők lettünk volna, akkor a Reál, Tottenham, Atletico, Dortmund, Lyon, Chelsea  csomagból kaphatnánk
ellenfelet, másodikként az alábbiak egyikét kapjuk: PSG, Bayern, City, Barca, Lipcse, Valencia.
Szerintem utóbbiak között a Lipcse és a Vale verhető, míg előbbiek közül talán a Lyonnál érezném csak
erősebbnek a csapatunkat. Persze nem a jelenlegi formájában. Ha a PSG, Bayern, City, Barca valamelyikét kapjuk,
hááát nem mi leszünk a favoritok. De messze még február vége.

Mindenesetre felemás volt ez az ősz: jó nemzetközi szerepléssel, veretlenül megvívott csoportkörrel.
És pocsék bajnoki sorozattal.

Kíváncsi vagyok a folytatásra, de sokkal kevésbé vagyok optimista, mint Ancelotti érkezésekor.

FORZA NAPOLI!!! FORZA NAPOLI!!! FORZA NAPOLI!!! FORZA NAPOLI!!! FORZA NAPOLI!!!








gabriolet_c Creative Commons License 2019.12.02 -1 0 16028

Nagyon reménykedtem, hogy a szerdai szép BL eredmény és jó játék után apró bajnoki győzelmekkel megindulunk felfelé.

 

De tegnap megismétlődött minden rossz  ami a korábbi hetekben. Kilátástalan és eredménytelen, edzőbuktató játék.
Megmagyarázhatatlan összeállítás. Újabb sokkoló vereség.

Nem tudom, meddig kellene várnunk Carlo elküldésével? Megvárjuk míg a Genk is lepofoz bennünket hazai pályán?
De ha tovább is jutunk a BL csoportból, a 16 között ezzel a teljesítménnyel  senki ellen nem lesz esélyünk.

Nem akarom ismételni magam: a mester nem tudja hatékonyan használni ezt a keretet. Mert lehet, hogy volt pár
félrement nyári igazolás, és néhány sérülés, de ennél a teljesítménynél több van a csapatban. Legalábbis remélem.

Valami állandóság kellene, stabil szerkezet és  fix kezdőcsapat.

Az udinei meccset fel is adhatjuk, csak verjük meg jövő kedden a belgákat.

Azért decemberben is kellene pár bajnoki pontocska, mert a január kegyetlen lesz. (Inter, Lazio, Fior, Juve)

Nem tudom mi jár az elnök fejében: csendben várni és januárban eladni mindenkit, aki piacképes?
A keret egy része érzésem szerint nem tud, a másik fele pedig nem akar Carlo rendszerében / a csapatunkban játszani.

Üzletileg nem mindegy, hogyan kommunikáljuk a ballaszttól való megszabadulást, de a teljesítményükkel a játékosok
hétről-hétre csökkentik az árukat. Ezzel károsítják a tulajt, de a vásárlók is megfontolják, hogy ilyen fociért
hajlandók-e komoly zsét kicsengetni. (Egy ilyen Callejon-ért, Insigne-ért nem fognak kapkodni a vevők, de Allan, Koulibaly
is sokat vesztett az árából.)

Attól tartok leginkább, hogy ADL-nek hamarosan elege lesz és eladja az egész pereputtyot, aztán irány a középszer,
vagy az ingázás a két osztály között.

A keddben,  egy gyors edzőváltásban és egy januári mercato-ban reménykedem. Ez a szezon lefőtt. Kérdés a hogyan tovább?

FORZA NAPOLI!!! FORZA NAPOLI!!! FORZA NAPOLI!!! FORZA NAPOLI!!! FORZA NAPOLI!!!

 





gabriolet_c Creative Commons License 2019.11.20 -1 0 16027

Foglaljuk össze hogy állunk.


Röviden: katasztrófa. Teljes szakmai és morális válság.

 

Pedig a Juve elleni vereség ellenére nem kezdtük rosszul a szezont. De a Cagliari ellen megkezdődött a zuhanás.
Persze egy ilyen meccs belefér, de ez csak a jéghegy csúcsa, a lejtmenet kezdete volt. Utána keservesen levertük
a Bresciát és a Hellast, de azóta teljes homály. A BL-ben volt egy salzburgi bravúr, de az i-re saját pályánkon
nem tudtuk feltenni a pontot, lehet kaparni az Anfielden vagy majd utána otthon győzelmi kényszerben a Genk ellen.
Jelenlegi állapotunkban nemhogy a ragadók, de a kötelezők behúzása sem sikerül.  

A mélypont nálam, és a válság kicsúcsosodása az Atalanta elleni hazai döntetlen volt. Tökéletesen jellemezte az
eddigi szezonunkat.  Kihagyott helyzetek tömkelege, és elemi védekezési hibák. Fejben teljesen szét vagyunk
esve: ezt mutatja a siralmas helyzetkihasználás és az is,  hogy állandóan reklamálunk, ha ránk fúl az ellenfél
már esünk össze, és csodálkozunk, ha a reklamáló játékosunk helyéről indított akciókból rendre gólokat kapunk.

Az Atalanta meccset rég le kellett volna zárni, több góllal vezetni a végére. (Ahogy a Cagliari ellen is.) Ehelyett
jött egy vitatott helyzet, hisztizünk ezerrel és a kontrából gólt kapunk. De még ekkor sem állunk le, sőt Carlo
patáliát csap, ahelyett hogy nyugtatná a csapatot és a hátralevő időben a támadásra bíztatná őket. Én ekkor éreztem,
hogy tehetetlenségünket leplezzük az állandó vitatkozással.

A római meccs ugyanez pepitában:  mindent kihagyunk, míg a hazaiak ennél jóval kevesebb helyzetből rúgnak kettőt.
És a döntetlenek papíron sokkal gyengébb, de fejben összeszedettebb csapatok ellen. Sok éve nem látott
eredménytelenség, egyre távolodó BL helyezések. (Bajnoki cím? Ugyanmár...)

Mi az oka ennek? A nyáron régóta nem látott költekezésbe fogtunk és itt tartottuk a két legkelendőbb emberünket
(Kalidou és Allan). Ehhez képes az új szerzemények  talán Di Lorenzo-t kivéve - siralmasan muzsikálnak: Lozano,
Llorrente, Elmas alig rúgnak gólt.) De ezt elviselnénk, elbírnánk, ha régi csapattagok, a húzóemberek hoznák
magukat: Insigne, Callejon, Fabian Ruiz, Zielinsky halvány árnyéka önmagának, a tavaly ilyenkor rúgott góljaiknak a
töredékét érték el az idén. Ha az utóbbi meccseken nem lenne Arek ilyen formában - nem is értem miért nem
játszott a Genoa ellen? - még ennél is sokkal rosszabb helyzetben lennénk.

A Sarri féle állandó kezdő helyét átvette az állandó és teljesen összevissza rotálás. A mester nem tudja megtalálni
a nyerő összeállítást, sokszor tűnik esetlegesnek, hogy éppen ki kezd, vagy éppen kit kire cserél le. Egy jól
sikerült meccset három rossz követ.

És akkor ott a sérülések: noha a rotáció miatt kisebb a terhelés, mégis állandóan rengeteg a sérültünk.

Ami régi vesszőparipám: nincs a középpályán labdaszerző emberünk Allan mellett, jelenleg helyett. Még gyengébb
csapatok ellen sem tudunk labdát szerezni, így állandóan futunk az ellenfél után és a védelem is nagyobb nyomás alatt áll.
Ráadásul Allan sem lesz fiatalabb, amit két éve, vagy tavaly ősszel végigbírt, azt idén jó ha hatvan percig tudja tolni,
és akkor is kisebb hatékonysággal. Mondom: teljesen magára van hagyva, mert Fabian Ruiz, Zielinsky , Callejon nem a
tipikus labdaszerzők és kiismerték a játékukat.

És akkor ott a balhé, amiről nem tudom, hogy a következménye vagy az oka a jelenlegi vesszőfutásnak. Lehet, hogy
nem értetek vele egyet, de szerintem elnökünknek teljesen igaza van. Itt egy megerősített keret, a játékosok minden
kívánsága teljesül és nincsenek eredmények, sőt a pontvesztésekhez flegmaság és irritáló hozzáállás társul.
Az ő pénzéért nem lát eredményeket, joggal tehet szankciókat. Más kérdés, hogy Carloval egyeztethetett volna.

 

Carlo nálam megbukott, a jövő heti két meccsen dől el végleg a sorsa. Ha a csúcsformától távoli Milan ellen
nem nyerünk - ne adj' Isten - kikapunk és a Pool ellen is zakózunk, akkor én leváltanám az edzőt. A magyarázat
egyszerű: nem tud mit kezdeni ezzel a többre hivatott kerettel.

A keretről: az idei teljesítmény alapján - függetlenül a néhány szép eredménytől - Fio, Pool, Salzburg idegenbenli -
nyugodtan hívhatjuk járókeretnek is. Lehet, hogy nem népszerű döntés, de megválnék  Insigne, Callejon, Ghoulam, Hysaj
Tonelli, Karnezis állományól. Előbbiek esetében a gyatra teljesítmény, utóbbiak esetében a játéklehetőség hiánya miatt.
Lehetne hozni fiatal labdaszerző középpályást, gólerős csatárt, játéklehetőséget kapó szélső védőt.
Kalidouval meg Allannal pedig le kell ülni és tisztázni, hogy menni akarnak, akkor sok pénzért  mehetnek,
vagy maradnának, de akkor tegyék oda magukat úgy, ahogy az előző években tették.

Ha Carlo lapát, akkor egy fiatal olasz vagy fiatal külföldi edző jöhetne. A "nagy nevekkel" nem volt szerencsénk ( Rafa, Carlo),
míg az "ismeretlenebb", akkor még nem befutott olasz edzők (Mazzarri, Sarri) esetében nyerő döntés volt kinevezésük.  

És itt a Mertens "ügy". Dries nálunk lett klasszis, de már megegyezett az Interrel. Csak az a kérdés, hogy mikor vált:
télen, akkor még kapunk érte pénzt, vagy nyáron, akkor ingyen mehet. Sokat köszönhetünk neki, és érthető,
ha pályafutása vége felé még egy zsíros szerződést aláír, vagy aláírt. De egy kicsit az az érzésem, hogy elhagyom a
süllyedő hajót helyzet van. És pont az Interbe? Milyen produkciót fog letenni ellenük, ha pár hét múlva már az ő
mezüket fogja viselni? (Nagyon hasonló a DeVrij féle átigazoláshoz, ugye tudjuk, mi történt az utolsó Lazio - Inter meccsén.)

De hogy a jó dolgokról is írjak: a stadion szép lett :-)
Szerintem Merettel nagyon jó vásárt csináltunk ahogy Di Lorenzoval is. Remélem Arek mellé más is felnő és Fabian, Elmas,
Zielinsky is megtalálja a korábbi formáját, Allan pedig mielőbb felépül.

Amiben bízok: a Milan és a Pool ellen csakazértis, dacból megmutatja a gárda, hogy van benne spiritusz, koncentráltak és
eredményesek leszünk elöl és akkor két szép győzelemmel kilábalhatnánk a gödörből. Nagy szó lenne oda-vissza elverni a vörösöket,
és a BL továbbjutás lendületével hozhatnánk sorba a bajnokikat is. De két kudarc - ez ellen a Milan ellen az iksz is az lenne -
beavatkozást kényszerítene ki.  

Forza NAPOLI!!! Forza NAPOLI!!!  Forza NAPOLI!!!  Forza NAPOLI!!!  Forza NAPOLI!!!





 


madbalee Creative Commons License 2019.11.18 0 0 16026

Arrol mar lekesett egy Hamsikkal:)

Előzmény: sergino (16025)
sergino Creative Commons License 2019.11.06 0 0 16025

Az megvan, hogy Ibra Nápolyba akar jönni és megnyerni a Serie A-t? Akkora legenda akar lenni, mint Maradona.

FJ_1976 Creative Commons License 2019.11.05 0 0 16024

Nézve az eredményt ez a Genk meglepően szarul produkál ma.

Előzmény: Tropea (16022)
FJ_1976 Creative Commons License 2019.11.05 0 0 16023

Ezaz mikor nincs Serie A topik:D

Előzmény: Tropea (16018)
Tropea Creative Commons License 2019.11.05 0 0 16022

Ez nem egyenes kieséses meccs. 

Előzmény: FJ_1976 (16021)
FJ_1976 Creative Commons License 2019.11.05 0 0 16021

2-3 többet ér mint egy 0-1

Előzmény: Tropea (16020)
Tropea Creative Commons License 2019.11.05 0 0 16020

Egyelőre a kiesés alakul. Arra mindenki felteheti a házat, hogy a Napoli idén is kikap Liverpoolban.

Előzmény: Tropea (16015)
madbalee Creative Commons License 2019.10.31 0 0 16019

MArio Rui mit vetettt/benazott, hogy nem jatszik?

Tropea Creative Commons License 2019.10.25 0 0 16018

Verjétek meg a Salzburgot! :-D

Előzmény: FJ_1976 (16016)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!