Keresés

Részletes keresés

Skat95 Creative Commons License 2011.02.04 0 0 7787

Nekem tegnap szurta egyik haverom a pc-t amikor beleszurta a tűt elég para volt mert nem lett elérzéstelenítve, de kilehet birni ha nagyon akarja az ember. Tegnap este hőemelkedésem volt de már 2 hete köhögök és sztem ez is közrejátszott. Ma már birtam enni, igaz fél óráig szopogattam egy szelet kenyeret de lement. Most este meg már ettem csokit ittam colát meg már cigiztem is ma. Igaz bevan dagadva a nyelvem de kilehet birni. Ja am nem mondtam el szüleimnek h megcsináltatom a pc-t és még nem is vették észre, ha valaki nagyon figyel észrelehet venni a beszédemen h van valami, de szerencsére eddig elbirtam titkolni. Ha szeretnétek pc-t ajánlom mindenkinek nekem nagyon tetszik.

15/F

Kriszta333 Creative Commons License 2011.02.02 0 0 7786

Nekem most van 4. napja meg a pc-m (:

Amikor szúrták.. nem fájt, lehetett érezni, de abszolút nem volt gáz. Lefújták lidocainnal. Be se dagadt meg semmi, csak mivel köhögök már 3 napja folyamatosan.. valahogy megrántottam és feldagadt. Corsdylom van.. napi 3x öblögetek vele. egész júl tudok már enni, beszédgondok persze vannak, de nem fáj :)
Ma elkezdtem sós vízzel is öblögetni, meg jeget szopogatok :)

Szerintem marha jó muri :) Vágj bele, ha szeretnéd.. ne félj :) Sokkal rosszabbra számítottam amúgy.. elképzeltem a halálomat.. és kellemes csalódás ért :)

Amúgy én a PiercingVarázsba csináltattam.. Kassai utcában. 5-ért :)

PcGirl Creative Commons License 2011.01.19 0 0 7785

Nekem szeptemben óta megvan a nyelv pc-m, semmi gond nincs vele, most a legeslegkissebb van benn. nem bántam meg h megcsináltattam :)nagyon szeretem <3 és otthon észre sem vették még :P

malnaqueen Creative Commons License 2011.01.06 0 0 7784

Europarkban Elvisnél.. de szerintem ez egyén függő én valahogy "immunis" vagyok a pc-kre :D:D na csak vicceltem szerintem ha sokat ömblögetsz akk semmi nem lesz mert én cigiztem ettem minden de utána egyből csináltam ezt az öblögetést.. és semmi nemvolt az első 4-6 napban sem..

Előzmény: bigyesz88 (7776)
dancs_o Creative Commons License 2011.01.02 0 0 7783

november 21.-én csináltattam.. ennél a srácnál-> www.piercingvarazs.hu

nagyonjóldolgozik..

nagyon jó lett (:

a legnagyobb pc-t rakta be, hogy feltudjon rá dagadni a nyelvem.

teljesen egyenes, stb.

tisztaság teljesen megvan, és nemkell aggódni..érzéstelenít.:DDDD

lidocainnal fújta be a nyelvem.

elzsibbadt, aztán jött a szúrás. egyáltalán nemfájt, egy nagyonpici nyomást éreztem a nyelvemben. és ennyi.

mikor kijöttem ugyanúgy tudtam beszélni.. cigizni.:DDD

alkoholt viszont nemihattam.

másnapra fedagadt a nyelvem picit fájt.. nemtudtam enni, inni is alig.

körülbelül 4-5 nap a tényleges fájdalom. utána elviselhető..[:

első két napon levest ittam, szivószállal.

viszont 5-6 nap múlva.. már mindent ettem.

néha ráharaptam a pcre, mert ugye a legnagyobb volt bent. a 22 mm-es.

most van megúgy kb másfél hónapja.(:

már bármit csinálok vele. nemis érzem, se ha eszem, se ha iszom.

soha. egy hét után cseréltem ki kisebbre.18 mm.esre.

azóta azvan bent.(:

nagyonszeretem.nem bántam meg, hogy megcsináltattam.:)

 

 

csini csaj Creative Commons License 2010.12.27 0 0 7782

sziasztok nekem picit fájt a szúrás de ami  utána következett  két hétben az százszor rosszabb volt de mondjuk ki lehetett birni és tökre szeretem a 

nyelvpiercing a legjobb!!!

XD

cintikee Creative Commons License 2010.12.27 0 0 7781

haljátok... miaz a kis valami a nyelv alján pont ahol bemegy a szár mellet? :||  ilyen fehér valami=/

kicsipuszedlii Creative Commons License 2010.12.18 0 0 7780

Szijjasztok. Egy kérdés: lehetek allergiás a szilikon nyelvpiercingre??

rebi717 Creative Commons License 2010.12.02 0 0 7779

most nézem h kék körülötte :O.. eznormális?:)

rebi717 Creative Commons License 2010.12.02 0 0 7778

ma csináltattam :)):D a szurás egyáltalán nem fájt.. de most annál inkább :S..

  jeget szopogatom meg corsodyllal öblögetek esetleg van valami egyéb jo tanács???:D

BV201 Creative Commons License 2010.12.01 0 0 7777

Csak jótanácsként:

1. Tök mindegy, hogy műanyag, vagy fém, mert nem ér a fogakhoz.

2. Műanyag szárral sem lehet cigizni, mert nem a szár gyógyul, hanem a seb. :)

3. Ha nincs fémallergiád, akkor tök fölösleges műanyag szárat tenned. A műanyag eltörhet, lenyelheted, a fém örök élet és biztonságos.

bigyesz88 Creative Commons License 2010.11.29 0 0 7776

Szia! Megmondanád, hogy hol csináltattad a nyelvpiercingedet? Ezt a szilikonos dolgot már hallottam mástól is és neki sem dagadt be. Szerinted amiatt? Vagy az teljesen mindegy, mert egyén függő, hogy mennyire dagad be?

Előzmény: malnaqueen (7775)
malnaqueen Creative Commons License 2010.11.28 0 0 7775

nekem a szál ami benne volt ilyen szilikon ( nemis tudom pontosan ) szálat rakott bele mondjuk nekem azért mert azt mondta hogy ezzel cigizhetek.. de nagyon bejött nekem fel se dagadt nem is fájt tudtam beszélni és enni is :) nagyon jó, imádom :P

Előzmény: rebi717 (7771)
Juccii.22 Creative Commons License 2010.11.28 0 0 7774

Köszi a választ! voltam a fullánkba most lesz decemberben akció 3500ért szúrnak nyelvet, uh szerintem oda megyek.

Előzmény: Csicsuska (7766)
Noncsuu. Creative Commons License 2010.11.27 0 0 7773

Köszii a tanácsot^^

Csicsuska Creative Commons License 2010.11.27 0 0 7772

Nem tudom, hogy kezdő ékszernek raknek-e be müanyagot... lehet...

Bár egy oldalon azt hallottam, hogy nem ajánlják, csak az orvosi fémet...

Szerintem elég csak, müanyag gömbös ékszert választanod, fém szárral... ha meg full fémet raknak bele, nem gondolnám, hogy 2hét alatt leszedné a fogzománcot...

 

 

 

Én nem vagyok pösze... valaki az, ám ha kicserélik kisebbre, utána "megszűnik" pöszeség mindenkinél.

 

(amúgy nekem is van ajak piercingem-monroe-, de nekem nem szedte le a fogzománcot...)

 

 

 

Előzmény: rebi717 (7771)
rebi717 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 7771

sziasztok..! a napokban szeretnék nyelv pc-t csináltatni..Csak fontos lenne h ne fém legyen hanem müanyag.. mert van ajak pc-m és a fém leszedte a fogamrol a zománcot.. nemszeretném még 1x végigjátszani ugyanazt.. szóval az lenne a kérdésem h lehet-e már alapbol müanyagot rakatni bele vagy elöször kötelezö az orvosi fém?:S meg hogy beszélni fogok tudni max annyi hogy kicsit pösze leszek?!:D

Csicsuska Creative Commons License 2010.11.26 0 0 7770

Attól függ... hallottam már olyat, ahol nem lidocainozzák, van ahol igen... szerintem nem fáj, és egyén függő a vérzés is... nekem egyáltalán nem vérzet...

 

(egyébként most járok a 4.napnál... egyáltalán nem volt bedagadva, beszélni is tudok pöszeségnélkül, és enni is tudtam ...  de ezek is egyénfüggők...)

Előzmény: Noncsuu. (7769)
Noncsuu. Creative Commons License 2010.11.26 0 0 7769

Hello

Ha szúrjék a nyelv pc-t akkor az vérzik?Mennyire fáj?Simán átszúrják vagy lidocainnal vagy hogy?

Ennyi lenne a kérdésem:)ha van kedvetek válaszoljatok légyszii:)

malnaqueen Creative Commons License 2010.11.26 0 0 7768

látom régen írtad nekem most 1 hetes a pc-m és ugyan olyan fehéres a nyelvem :S

neked mikor lett jobb? :)

Előzmény: kicsipuszedlii (7748)
tiri274 Creative Commons License 2010.11.25 0 0 7767

köszi.

Hát nem tudom, ma/most nem fáj úgy.

Holnap azért szólok a pierceremnek, hogy mi lehet mert megyek kontrollra. Remélem nem lesz gond.

 

Előzmény: Csicsuska (7764)
Csicsuska Creative Commons License 2010.11.24 0 0 7766

Fullánkot nem tudom, de én kedden csináltattam Ivók Móninál (Monyó Body Piercing- Szakszervezetek háza) nyelv pc-t 5000ft.

Előzmény: Juccii22 (7765)
Juccii22 Creative Commons License 2010.11.24 0 0 7765

Sziasztok!van itt valaki aki veszprémi és tudja, h a fullánkba mennyiért szúrják s nyelvpc-t? bocs ha valaki írta már,de nincs időm visszaolvasni a sok hozzászólát.

Csicsuska Creative Commons License 2010.11.24 0 0 7764

Csak tippelni tudok...

 

Nekem egyszer sikerült úgy elvágnom a kezem, hogy tényleg idegsérülésem lett... -össze is varrták a sebet, de nem vették észre, hogy átvágtam egy ideget - csak miután meggyógyult, utána vettem észre, hogy ha valami odaütődik, akkor elzsibbad az egész kezem, és tényleg krvára fáj...

 

Szóval, ha át is szúrt valami idegszálat a piercinges, nem vettétek volna észre... (alapjáraton sem gondolnám, hogy van valami tünete, amiből egyből le lehet vágni hogy baj van, de még, ha be is volt lidocainozva a nyelved, akkor meg pláne...)

 

Ha tényleg törént valami idegsérülés, akkor valami funkciónális zavart biztos, hogy tapasztalni fogsz hosszú távon - fájdalom, íz érzékelési funkciós zavar -

Előzmény: tiri274 (7763)
tiri274 Creative Commons License 2010.11.24 0 0 7763

Hello!

Nekem szombat óta van nyelvpiercingem.

Minden rendesen ment, fel is dagadt de már lelappadt, néha még fáj is de ez természetes.

Viszont, a nyelvem alsó jobb felén bizonyos mozdulatokkor nagyon fáj. Tényleg nagyon, és ha beveszek fájdalomcsillapitót nem múlik.

Ezt kb. 2 napja vettem észre.

Gondoltam arra, hogy eltalálhatott valami ideget mert tényleg borzalmas, de azt rögtön észrevettük volna, nem??

 

Csicsuska Creative Commons License 2010.11.24 0 0 7762

Szerintem -mivel, hogy nekem szintén van orr és ajak feletti is...- nem gondolnám, hogy összefüggésben van a nyelvvel... Nyelvnek kicsit más a felépítése... nem mondanám biztosra, hogy nem fog bedagadni, max ha problémamentesen gyógyult, akkor nagy valószínűséggel a nyelveddel sem lesz probléma, de ez nem zárja ki a bedagadást. - szerintem-

Előzmény: wszasz (7761)
wszasz Creative Commons License 2010.11.24 0 0 7761

Szijasztok!!lenne egy kérdésem.Nekem vn orr és ajak piercingem és nagyon szeretnék a nyelvembe is de a szüleim nem engedik....és az lenne a kérdésem h szerintetek ha a másik 2 piercingem nem dagadt be meg nem volt vele semmi bajom akkor ha megcsináltatnám nyelvbe akkor annak se lenne semmi baja??mert nagyon szeretnék csak nem tudom h meg e csináltassam mert ha megtudják akkor nagyon mérgesek lesznek....szerintetek??

Csicsuska Creative Commons License 2010.11.24 0 0 7760

Nah... hát elkezdtem a 2. napomat, mivel tegnap 9kor rakták be... eddig semmi dagadás, már fájni sem fáj egyáltalán... enni is tudok rendesen. úgy, hogy tök jó:)

grr. Creative Commons License 2010.11.23 0 0 7759

sziasztok. : )

azt szeretném kérdezni ,hogy az normális , hogy 4napos nyelv piercingem van ..

és most a dagadás elmúlt , de helyette a piercing körül megdagadt ?

és a nyelvem alsó része nagyon fáj. :S

plusz mitől van az , hogy most éppen sárga a nyelvem ?

Csicsuska Creative Commons License 2010.11.23 0 0 7758

Ma délelőtt csináltattam nyelv pc-t. Eddig semmi extrát nem vettem észre... annyi, hogy nehezebben rágok, vagyis nekem kicsit olyan érzés, mint amikor megégeted a nyelved, és érzékeny, de semmi több. Inkább attól féltem rágás közben, hogy ráhaparok az ékszerre.

 

délelőtt 9kor rakták be, de eddig még be sem dagadt... remélem nem is fog, beszélni rendesen tudok, - ezzel szerencsére nincs problémám mivel, jövőhéten nekem is vizsga - egyedül, a rágással vannak gondjaim, bár így is simán ettem krumplilevest, meg palacsintát...:):):)

 

Az ékszer behelyezés egyáltalán nem fájt.  ( van tapasztalatom, mellbimbómon kívül mindenhol van... intim - köldök - monroe - orr - fül 2-2)

 

Szerintem, sem a köldök, sem a monre, és a nyelv sem "fáj", egyáltalán.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!