Keresés

Részletes keresés

DVlad Creative Commons License 2015.10.13 0 1 91

Üdv!

 

Erről van véleménye valakinek? Esetleg tapasztalata?

http://aminapi.com/edu/uj-4-hetes-nyelvtanitasi-formula/

http://alkalomtozsde.com/edu/mar-4-het-alatt-beszelhetsz-idegen-nyelven/

 

Előre is köszönet!

Aventinus Creative Commons License 2015.04.07 0 0 90

Itt is felhívnám a tisztelt felhasználók figyelmét a reklámlehetőségekkel kapcsolatos szabály változására.

csini26 Creative Commons License 2015.04.07 0 0 89

Van 1 tuti nyelv suli neten/ skype-on, jó árakkal, lehet heti 1 óra vagy akár minden nap kényelmesen otthonról. Én japánul  tanulok náluk de foglalkoznak még angol, német, francia, román, stb. rengeteg nyelvvel korrekt árakon. Ha érdekel valakit csörgessen meg a 70/942-6129-es számon.

Ja ugyanez a "suli" szervez Japánba nyelvi táborokat is max. 3 hónapra jó árakon. A náluk tanulóknak viszont ingyenes a szállás és az étkezés , csak a kiutat kell megoldani, ill. az órákat kifizetni. Akit érdekel ezzel kapcsolatban is megcsörgethet. 

Rácz Anikó Creative Commons License 2014.10.31 0 0 88

Sziasztok!

 

Én német tanuláshoz tudok egy kis segítséget: www.dil.hu

Videóleckés oldal, alaptól- felsőfokig, időkorlát nélkül! Otthonról tanulhatsz, a saját tempódban.

 

Kérdezhetsz is a tanártól, ha esetleg valami a videók megnézése és a feladatok gyakorlása után is érdekel, nagyon szívesen válaszolunk az egyéni kérdésekre is.

 

Tanár mellett vagy helyett is nagyszerű választás!

 

Regisztrálj be, próbáld ki ingyen!

bgmaster0123 Creative Commons License 2013.10.21 0 0 87

Szia! 

Szeretnél jól megtanulni angolul ? Akkor én a http://nyelvipercek.hu/-t ajánlanám neked. 
Nemrég fizettem elő rá és megérte.....magántanárhoz is járok és ezzel egészítem ki a tudásom. Rengeteget fejlődtem tőle itthon, tanárom meg is lepődött. 
( heti 2x1 órát járok magántanárhoz) 
Amit veszünk abban az 1 órában azt egészítem ki ezzel és nagyon bevált. 

Tényleg jól le van írva minden, példákkal demonstrálva . 
Egy szóval tanár nélkül is tanulható, de magántanárral könnyebb :) . 

GO! alap csomag 24.000 Ft de ha használod az én kupon kódomat akkor csak 14.500 Ft a csomag !! (kezdőtől a felsőfokig)

Ajánlókódod: 65328 
Törzsvevő kód: ajanlas14500 

Szerintem a nyelv nagyon fontos a mai világban. Egy jó nyelvtudással , több pénzt is lehet keresni......szóval 14.500 Ft-os csomag nem is olyan rossz befektetés !! 

Egy kis leírás mi is vana csomagban: 

-Az egészen kezdőtől a felsőfokig 
140 profi tanári videómagyarázattal 
-Minden fejezethez magyar nyelvű írásbeli magyarázat, illetve magyar nyelvű tanári oktató videó 
-Minden feladathoz és szöveghez anyanyelvi angol hanganyag 
-Minden fejezethez automatikus javítású feladatok tartoznak, többféle feladattípusból 
-Személyre szabott kérdezési lehetőség a tanárok felé 
-Összességében: több, mint 100 egyéni órányi tananyag, 3 cédényi hanganyag, 2 nyelvkönyvre való feladat és írásbeli magyarázat, konzultáció a tanárokkal – mindez most egy munkafüzet áráért 
-A GO! tanfolyamodat profi kiegészítő tanfolyamokkal teheted még teljesebbé: élő szöveges, beszéd- és szókincsfejlesztő tanfolyamok vásárolhatóak a csomag mellé 

Mindez 14.500 Ft-ért !

szjozsi79 Creative Commons License 2012.10.08 0 0 86

Önszorgalomból szeretnék megtanulni egy nyelvet, otthon. Tudom, hogy ez elég nehéz, de hátha sikerül. Viszont kéne pár ötlet, hogy kinek milyen módszer jött be, mondjuk ha például szavakat kell megtanulni. Elsősorban a szókincset kéne fejleszteni, aztán jöhet a nyelvtan.

Írtam egy kis programot, ami szavakat kérdez magyarul, és 4 vagy 5 vagy akárhány válasz közül kell kiválasztani a megfelelőt (mint a kvízpart nevű játékban).

Ez persze csak egy lehetőség, szerintem lehetne a szó helyett képet tenni, úgy kicsit vizuálisabb. Vajon ez mennyire jó módszer, mennyire hatékony?

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.03 0 0 85

Rengeteget le tudsz tölteni, van bőven.

Előzmény: E$zter333 (84)
E$zter333 Creative Commons License 2011.10.02 0 0 84

Hello!

 

Szeretnék japánul megtanulni, ha esetleg valaki tudna nekem e-mailen küldeni néhány könyvet, hangoskönyvet, vagy ilyesmit, akkor NAGYON HÁLÁS LENNÉK!!!:):):):):):):)

e-mail címem:eszter_03@yahoo.com

Előre is köszönöm nagyon szépen!!!:)

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.14 0 0 83

hello

 

angol újrakezdéshez keresnék otthoni tanulási lehetőséget, házhoz jövő tanárt, vagy mást.

 

kéne egy szintfelméreő is elötte.... van valakinek valami tippje? 

&bátortalan& Creative Commons License 2011.08.11 0 0 82

Kedves Fórumozók!

 

Ezen a honlaphoz sok cikket találhatnak azok, akik a cigány nyelvvel vagy a cigány kultúrával foglalkoznak!

http://www.romanishib.hu/

 

evass Creative Commons License 2011.01.06 0 0 81

http://www.spanyolportal.hu/

http://www.e-spanyol.hu/

http://www.mansionspanish.com/cursobasico/icurso00.htm

 

Jól jöhetnek a fenti linkek azoknak, akik spanyolul tanulnak...

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.01 0 0 80
Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.27 0 0 79

Warum nicht auf Deutsch?

Előzmény: mosiah (78)
mosiah Creative Commons License 2010.11.27 0 0 78

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, mivel igazából nem ismerem a mostani nyelvkönyv felhozatalt. Iskolában 12 évig tanultam németet, de 8 éve egyáltalán nem foglalkoztam vele, akkor sem ment túl jól de mára szinte mindent elfelejtettem, azóta az angolt tanulom. Szeretném azonban felfrissíteni német tudásomat, de nem akarok nyelvtanárhoz járni (angolból járok), hanem otthon szeretnék kicsit foglalkozni a némettel, az alapok megvannak. Kiejtéssel nem lesz gond, szóval elég volna az otthoni egyedüli tanulás.

A kérdésem az, hogy tudtok e ajánlani valamilyen könyvet, hozzá tartozó munkafüzetet? Amely alkalmas otthoni tanulásra, és van hozzá pl megoldókulcs, tehát tanár nélkül is jól használható. Előnyben részesíteném a különféle sorozatokat (az angol Headway-hez hasonló tankönyveket), de minden megoldás érdekel. Köszönöm.

Fehér Réka Creative Commons License 2010.09.27 0 0 76
Gondolom visszajelzések alapján tudják követni..csomó diák keres tanárokat online..
Előzmény: Lucash (73)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.26 0 0 75
Valszeg a tnarok fizetnek. MAs ilyen adattarakban ugy van.
Előzmény: Lucash (73)
LL.junior Creative Commons License 2010.09.26 0 0 74
passz, fogalmam sincs. Biztos megvannak rá a módszereik. Követik a látogatásokat, vagy mittudomén.
Előzmény: Lucash (73)
Lucash Creative Commons License 2010.09.26 0 0 73
a név is baromi jó, skypesuli..:) rögtön az online tanításra asszociál az ember :) viszont azt nem értem h csak a tanároknak kell regisztálni a diákoknak nem, akk hogy tudják követni h működik-e a dolog...
Előzmény: LL.junior (72)
LL.junior Creative Commons License 2010.09.25 0 0 72
de nem egy elvetélt dolog. Én is sokat gondolkodtam régen ilyesmi profilon, hogy lehetne csinálni tanároknak
Előzmény: Fehér Réka (71)
Fehér Réka Creative Commons License 2010.09.25 0 0 71
Ja, értem.. Igen , az még talán valóban nem jellemző profil...
Lucash Creative Commons License 2010.09.24 0 0 70
én még nem találkoztam olyan magántanár adatbázissal ami kifejezetten az online oktatókat gyűjtené, így értettem!
LL.junior Creative Commons License 2010.09.23 0 0 69
ilyen annyira még nincs sztem

klasszik magántanár adatbázisok vannak, de online magántanár adatbázis nincs még, legalábbis én nem láttam.
Előzmény: Fehér Réka (68)
Fehér Réka Creative Commons License 2010.09.22 0 0 68
Azért szerintem azt túlzás lenne állítani, hogy nincs ilyen... van egy pár magántanár adatbázis a neten...
Előzmény: LL.junior (67)
LL.junior Creative Commons License 2010.09.21 0 0 67
tényleg első abban, amit csinálnak. Online magántanár gyűjtő adatbázis. Ilyen még sztem nincs nagyon. Nem?
Előzmény: Fehér Réka (64)
Fehér Réka Creative Commons License 2010.09.20 0 0 66
Jó kis honlap, nekem nagyon bejött... Majdnem kedvet kaptam egy kis olaszt tanulni..:)
Lierna Creative Commons License 2010.09.19 0 0 65
Sziasztok!
Aki olaszul szeretne otthon tanulni vagy gyakorolni, ajánlom az alábbi lapot: http://webs.racocatala.cat/llengua/it/index.htm
Itt mindenféle gyakorlat van: nyelvtani, szókincsfejlesztő, dalok, mesék, videók, játékok.
Fehér Réka Creative Commons License 2010.09.16 0 0 64
Mármint hogy érted, hogy az első is a témában?
Lucash Creative Commons License 2010.09.15 0 0 63
Talán ez az első is a témában...
Előzmény: LL.junior (61)
Fehér Réka Creative Commons License 2010.09.15 0 0 62
skypesuli? még nem hallottam róla, de első ránézésre ez egy tanárgyűjtő site,nem? akik gondolom skypeon keresztül tanítanak
jó mondjuk felületes voltam...
LL.junior Creative Commons License 2010.09.15 0 0 61
tisztább a hangja mindenesetre. A skypesuli nevű oldalt próbáld ki, az a leghíresebb a témában szerintem. Legalábbis több ilyenről nem tudok.
Előzmény: Fehér Réka (60)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!