Keresés

Részletes keresés

CSABEE Creative Commons License 2005.06.02 0 0 432
A "Tanár Úr", mint a legrosszabb játékos? Szerintem pihenj le egy kicsit.
Előzmény: brady (431)
brady Creative Commons License 2005.06.02 0 0 431

Bocs, hogy kijavítalak, de Jessy játszott a Fradi tarcsiban aztán onnan került a Vasashoz, majd Belgiumba.

Amúgy szerintem nagyon sok nevetségesen gyenge idegenlégiós volt a 90-es években. Jópár elfeledett nevet elevenítettetek fel. Én azonban egy magyar játékosra tenném a voksomat. Galaschek a Vasasból.

Előzmény: r.tonyo (422)
Nano18 Creative Commons License 2005.06.02 0 0 430

na ahogy itt ilyen évkönyveket bujtam  mire leletem hihetetlen most a Fradisták biztos nekem esnek de én sirok a röhögéstöl :)

 

FTC 1998-99es kerete :) (eekora favágó banda a világon nincs :) kiemelném a klasszisokat)

 

Bükkszegi Zoltán, FÜLÖP zoltán, Füzi Ákos, JAGODICS Zoltán, Szrdjan KOSZTICS, KOVÁCS Béla, KRISTON Attila, LENDVAI Miklós, MÁTYUS János, Nagy Norbert (RIP), Nyilas elek, PÁLING Zsolt, Schulcz Levente, SELIMI Zenun, Simon Tibor (RIP), Sitku Illés, SZÚCS Mihály, TELEK András, UDVARÁCZ Milán, VÁMOS János, VÁMOSI Csaba, Vincze Ottó. edzö: Nyilasi Tibor

 

:DDDD 22/14 iszonyú tehetség :-) Mit néztek ezek amikor összigazolták ezt a csapatot :)

 

Nano18 Creative Commons License 2005.06.02 0 0 429

nálam a fradi két klasszisa viszsi a primet mindig jókat röhögtünk rajtuk :

 

Fülöp Zoltán (magas vörös "enyhén" darabos egy gólját láttam életemben) ISZONYAT :)

másik klasszisom Limperger Zsolt eccsém nem volt kutya köze nem volt az élethez :D

r.tonyo Creative Commons License 2005.06.02 0 0 428
Te jó ég!!:))
Előzmény: haromttt (426)
emgergo Creative Commons License 2005.06.02 0 0 427

Jaj, végigolvastam, hullára röhögtem magam.

 

"Diósgyőrben játszott 3 szudáni (vagy csádi?). Csak a Komi nevűre emlékszem. Mintha valamelyik megyei bajnokságban játszana jelenleg :-)."

 

Szudáni trió volt, emlékeim szerint Hadra és Bakumba volt a másik kettő. De egy diósgyőri szurkoló lehet, hogy jobban tudja.

 

Az én abszolút győztesem (BVSC-drukkerként volt elég szörnyű alkalom, amikor néztem):

 

Aubel Zsolt.

 

Hát az a csávó döbbenet volt. Leigazoltuk a III. Ker.-től, előkészületiken lövöldözte a gólokat, aztán megsérült. Amikor felépült, csereként beállt a Zete ellen, és lőtt 3 gólt. Mindenki kész volt, hogy mekkora király :-)

 

Aztán egy évig az égvilágon semmi. Hihetetlen borzalmas játékos... Beszóltak neki egy meccsen: "bazmeg ez olyan hülye, hogy ha nincs rajta védő, megkeresi" :-)))

 

Az újpesti Keita is nagy esélyes. Szerintem 2 tucat kókuszdióért cserélték az erdő szélén, mert szép mozgása volt...

 

A szintén BVSC-s Brovcsenko (vigyázat, nem összekeverni Bondarenkóval, aki igen jó emberfogó volt!) is szörnyű volt. Bár a Győrnek egyszer 30-ról lőtt egy bazi nagy gólt.

 

Páling szerintem szintén a nagyon pocsék vonulat egyik meghatározó játékosa. Csakúgy mint Praj.

 

A (többek között) fradista Kecskés is hihetetlen volt, és sosem bírtam Durót, bár neki legalább a lövőereje megvolt és nem bizonyult tökéletesen tehetségtelennek.

Előzmény: Lucilius (403)
haromttt Creative Commons License 2005.06.02 0 0 426
Jessy nem fejegetett billiárd golyóval, csak volt valakivel egy fogadása, hogy eltudja-e fejelni a billiárdgolyót a 11-es ponttól a kapuig. Nyert....:-)
Előzmény: r.tonyo (422)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.02 0 0 425
:-))))))
Előzmény: PEDRÓ (424)
PEDRÓ Creative Commons License 2005.06.02 0 0 424

Moke, vagy Demollari.

Mind a kettő az ETO-ban játszott.

Mokét azóta embercsempészet miatt lecsukták, Demollari meg amikor itt játszott is olyan öreg volt, hogy alig volt neki foga.

Mind a kettő tragédia volt.

Austin_Powers Creative Commons License 2005.06.02 0 0 423
Nálam továbbra is a Csepel szezononként 1-3 gólra hitelesített középcsatára, Jakab Csaba viszi a prímet. Éveken át kezdő volt...
r.tonyo Creative Commons License 2005.06.02 0 0 422
Jessy a fradiban nem játszott viszont az MTK-ban igen. Pont akkor amikor kiestünk sajna. tőlünk ment a Vasasba. Nem tudom mit keres ebben a topicban, nem volt penge, de példás volt a hozzáállása. Róla még az az emlékem, hogy az akkoriban induló Kurír c ujság olyan felvételeket közölt róla, hogy biliárdgolyóval fejelget:)
Előzmény: badhool_16 (410)
CSABEE Creative Commons License 2005.06.02 0 0 421
Annak idején elterjedt, hogy veszprémben annyira megszerették, hogy megválasztották az állatkert tiszteletbeli tagjának... :-)
Előzmény: r.tonyo (419)
Attilio Creative Commons License 2005.06.02 0 0 420
SZVSZ Forrai...de elég sokan pályáznak eme megtisztelő címre
r.tonyo Creative Commons License 2005.06.02 0 0 419
Jean Claude Mbemba Veszprémben is játszott, rúgott kb öt gólt 93 (vagy 92?) tavaszán.
Frank meg a budafokból tűnt el végleg.
Előzmény: Törölt nick (413)
CSABEE Creative Commons License 2005.06.02 0 0 418
Kongóiak, de tökmindegy! :-)
Előzmény: Törölt nick (413)
CSABEE Creative Commons License 2005.06.02 0 0 417

Az első mondatodat nem egészen értem. Mintha két Claude lenne, úgy érthető.

 

Az egyik Mbemba Frank, a másik Jean-Claude. És mindkettő volt a Vasasban.

 

Vaszil rulez!  És Buús Iván? :-)

Előzmény: Törölt nick (414)
Enrico_IRR Creative Commons License 2005.06.02 0 0 416
rosszul emléxel
Előzmény: badhool_16 (410)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.02 0 0 415
Még pontosabban: Jean-Claude Mbemba.
Előzmény: Törölt nick (414)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.02 0 0 414

Mbemba teljes neve: Jea-Claude Mbemba. De volt valóban egy másik, Claude nevű játékos is a Vasasban.

 

Nálam Vaszil Gyula pályázik a címre jó eséllyel, bár ő zömmel a 80-as években "alkotott", sajnos a Fradiban :-(

Előzmény: Törölt nick (413)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.01 0 0 413
két különböző játékos, Claude játszott a Vasasban, az öccse Mbemba a Disógyőrben is focizott , elefántcsontpartiak voltak.
Előzmény: Cicabugyi (401)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.01 0 0 412
már én sem tudom melyik országból de idehoztak, 99-ben 4 afrikait, de csak Komi kapott szerződést, nagyon gyenge játékos volt, még vagy pár évig nyomta Demecserben másod és harmadosztályban, azóta nem halottam felőle.
Előzmény: Lucilius (403)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.01 0 0 411

Ha már felhoztad a "legrosszabb focimecs" témát,akkor leirom én is az enyémet:)

Ez egy osztályozó mecs volt '90-es évek elején Szegeden a vendég a Vasas volt.Az egész meccsen egyenrangú ellenfelei voltunk a fővárasoiknak és nekünk elég lett volna a 0-0.Majd jött a 89-dik perc amikor is Szabó Gyula(akkor szegedi játékos),röplabdásokat megszégyenitő leütést csinált egy szöglet után a tizenhatoson belül.Nem is az fájt,hogy nem jutottunk fel az első osztályba csak rossz volt átélni,hogy egy gerinctelen ember miatt(aki utána a pletykák szerint pont a fővárosba igazolt)történt mind ez.Ami utána volt azt inkább nem irom le,de volt balhé nem kicsi:)))

Egyébként a legrosszabb játékos nálam,Urbán Flórián!!!!!!

 

Előzmény: zeck77 (404)
badhool_16 Creative Commons License 2005.06.01 0 0 410
Jessy jaccott a Fradiban, en emlexem ra.
Előzmény: haromttt (379)
Csabaking Creative Commons License 2005.06.01 0 0 409
Fatusi Babatünde.
ken adams Creative Commons License 2005.06.01 0 0 408
scholes túlértékelt?? fura... szerintem pont h inkább alulértékelt...
Előzmény: backup/6 (405)
backup/6 Creative Commons License 2005.05.31 0 0 407
Nem a Te hozzászólásodra reagáltam. Csak hát hiába írtok ide bárkit, akit rossz játékosnak tartotok, biztos, hogy van nála is rosszabb (például én :-)).
Előzmény: zeck77 (406)
zeck77 Creative Commons License 2005.05.31 0 0 406
Én kérek elnézést a kérdésemért...
Előzmény: backup/6 (405)
backup/6 Creative Commons License 2005.05.31 0 0 405
Szerintem sokkal érdekesebb kérdés: kik a közelmúlt legtúlértékeltebb játékosai?

Nálam Beckham, Scholes és Barthez
zeck77 Creative Commons License 2005.05.31 0 0 404

Előre is bocs, de nem tudom, hogy van-e topic minden idők

legrosszabb focimeccsével kapcsolatban...Mivel talán ez áll hozzá a legközelebb, ide írom a kérdésemet.

Emlékszik még valaki azokra az időkre, amikor évente kb. 3 bajnokit adott

a TV? Az 1986/87-es szezon is ilyen volt. Egy kettősrangadó napján a televízióban életem azóta is legrosszabb meccsét láttam. Az egyik haverommal néhány éve döbbentünk rá,

hogy mindketten tanúi voltunk a nagy eseménynek egymástól függetlenül, és hatalmas hatással voltak ránk a látottak. Azóta nálunk fogalommá vált az a kifejezés, hogy "egervideoton", merthogy erről a meccsről volt szó... 90 perc sárdagasztás, "fergeteges" hangulat. Kérem, hogy akinek szintén vannak emlékei a meccsel kapcsolatban, ossza meg velem, hiszen évekig abban a tudatban éltem, hogy csak engem kísért annak a találkozónak az emléke.... Előre is köszönöm az értékes infókat! :)

Lucilius Creative Commons License 2005.05.15 0 0 403
Diósgyőrben játszott 3 szudáni (vagy csádi?). Csak a Komi nevűre emlékszem. Mintha valamelyik megyei bajnokságban játszana jelenleg :-).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!