Keresés

Részletes keresés

SzárnyasFerenc Creative Commons License 2018.01.05 0 3 17607

Szerintem azért, mert a minimálár csökkentése nem befolyásolja a megtett licitek "körülményeit", a fix ár módosítása viszont igen. Gondolj bele, vásárlóként hogy éreznéd magad, ha egy aukció közben egy olyan fix árat állítanának be, amennyiért azonnal megvetted volna. Nem lenne túl igazságos.

Előzmény: Generic Jingle (17606)
Generic Jingle Creative Commons License 2017.12.20 0 0 17606

Azt tudja valaki, hogy ha egy licitált terméknél a minimálár csökkenthető, akkor a villámár miért nem?

Gotha'72 Creative Commons License 2017.12.14 0 1 17605

jó, jó, érzem benne azért hogy ez már lejárt technológia meg minden .. csak az elvek. Nyilván az üres adathordozó maga megér ennyit. Csak pár éve rá voltak izgulva a másolt videókra, cdre, dvdre. Na mindegy, váltsunk témát. Itt sincs új már a nap alatt, ez is igaz.

Előzmény: Real Putyur (17603)
Generic Jingle Creative Commons License 2017.12.14 0 2 17604

Nekem is van "pár" ilyen kazettám, 1986-tól kb. 2006-ig aktívan kazettáztam, és a kor szokásának megfelelően felírtam a papírra, meg a kazettára, hogy melyiken mi van. Mai fejemmel persze inkább csak egy külön papírt tennék a tokba, de ez már késő bánat. Még nem kezdtem el hírdetni ezeket, főleg időhiány miatt, de most csak azért, mert nem üresek, és a papírok is össze vannak firkálva, dobjam ki őket a kukába? Ha valakinek így is kellenek, miért fosszam meg az illetőt a vásárlás, beszerzés élményétől, magamat meg attól, hogy több helyem legyen a lakásban, és még egy kis pénzike is a házhoz álljon? Magam sem hinném, hogy ma valaki ezzel nagyüzemi módon próbálkozna. Főleg nem kazettán.

Előzmény: Real Putyur (17603)
Real Putyur Creative Commons License 2017.12.14 0 3 17603

Azok az árak kis jóindulattal az üres kazetták árai. Nem kifejezetten a zenét árulja (az csak bónusz).

 

Szerinted érdemes ma zenét/filmet árulni, amikor bármi, bármikor letölthető (komoly lemezritkaságok, bootlegek is)...? :-/ Érdemes párszáz forintért (mínusz a kazetta ára) másolgatni...? Be se kapcsolnám ennyiért a cuccot.

Egy letöltött mezei mp3 is van olyan minőség, mint egy jó középkategóriás deckkel készített felvétel egy átlagos használt kazettára (vagy legalábbis vájtfül, illetve műszer kell ahhoz, hogy meghatározd a különbséget). Nyilván a "minőségi deck" sem egy többszázezres Nakamichit takar.

 

(Ettől függetlenül necces, de én nem a csalást látom benne. ÉN letakarnám a feliratokat, de ugye nem vagyunk egyformák.)

Előzmény: Gotha'72 (17601)
SzárnyasFerenc Creative Commons License 2017.12.14 0 0 17602

Ez a téma havonta előjön itt a topicban, már jó párszor kitárgyaltuk, nincs új a Nap alatt. :)

Előzmény: Gotha'72 (17601)
Gotha'72 Creative Commons License 2017.12.14 -1 0 17601

sok kazettám van, csak nem árulom. Főleg nem ott ahol minden ilyenre ugrottak régen... De már 3 forintért is megengednek ilyet. Na ez a baj vele.

Előzmény: SzárnyasFerenc (17598)
SzárnyasFerenc Creative Commons License 2017.12.13 0 3 17600

Valószínűleg maximum pár száz Ft-ért fogja tudni eladni őket, nem ebből fog megélni. Én nem sajnálom tőle. :) Persze ez egy összetett kérdés - ha milliókat keresne rajta, talán más megvilágításba kerülne a dolog. Amúgy lehet, hogy valakinek egy ilyen kazetta kuriózum.

Előzmény: gepesz (17599)
gepesz Creative Commons License 2017.12.13 -3 1 17599

Persze, hogy majdnem mindenki csinálta. Más formákba, de most is.  Pendraive, külső tároló.

Ő viszont anyagiakért csinálja. Nem másabb egy kicsivel?

Az meg számomra érthetetlen, hogy miért veszi meg valaki?

Előzmény: SzárnyasFerenc (17598)
SzárnyasFerenc Creative Commons License 2017.12.13 -1 2 17598

Te sose írtál kazettát vagy CD-t? Nem DVD-ztél közösen nagyobb társasággal (jogtalan vetítés...)? Azt se tudod, mi fán terem a torrent? Ne legyünk már álszentek...;) Vannak ennél nagyobb problémák a világon.

Előzmény: Gotha'72 (17597)
Gotha'72 Creative Commons License 2017.12.11 -1 0 17597
LadyP Creative Commons License 2017.11.16 0 1 17596

Nagyon komoly! :DDD

Előzmény: Gotha'72 (17595)
Gotha'72 Creative Commons License 2017.11.15 0 0 17595

Facen volt, de kapott annyi hozzászólást, hogy szerintem felgyújtotta, mindenesetre már levette :D

Előzmény: LadyP (17594)
LadyP Creative Commons License 2017.11.15 0 0 17594

Hát ez kész :'DDD Hol található ez a csoda?

Előzmény: Gotha'72 (17593)
Gotha'72 Creative Commons License 2017.11.15 0 1 17593

Kvajó :D

 

-OFF-olok, ez nem Vatera kivételesen.

"180*200 cm-es használt kókuszmatrac eladó. Kávé és penészfoltok is vannak rajta. 5.000 HUF"

 

már csak a jeligével tudnám fokozni a kedvet- "igényeseknek"

 

-ON-

Előzmény: Real Putyur (17585)
LadyP Creative Commons License 2017.10.13 -2 4 17592

"hozzam jojjon ki aranyhinton egy kilenctagu bizottsag a Vateratol, es nyujtson be fohajtva egy kutyaborre irt kervenyt, hogy meltoztassak fizetni"

 

zseniális, telitalálat :DDDD

Előzmény: Real Putyur (17585)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.11 -2 2 17591

Igen, benne van az egész reménytelen, fájdalmas szélmalomharc tökéletes leírása :)

Előzmény: nemzep (17589)
nemzep Creative Commons License 2017.10.11 -3 1 17590

"mire rajovok hogy mi a stajsz, addig mar a vegere ertem"

Ez jóóóó...és milyen igaz!

Előzmény: Real Putyur (17588)
nemzep Creative Commons License 2017.10.11 -2 2 17589

Én elolvastam. Végig :D És jóóóóó! Olvasmányos :D Megérte, jól indul a napom!

Előzmény: Real Putyur (17585)
Real Putyur Creative Commons License 2017.10.10 -1 3 17588

Latod. Es ha haragszom...? :-)

Nekem meg mindig vegig kell olvasni a ketsoros hamisrolexes nyafizasokat, mert mire rajovok hogy mi a stajsz, addig mar a vegere ertem.

Ugye hogy igazsagtalan a vilag...?

 

Lapozzunk.

Előzmény: W_B (17587)
W_B Creative Commons License 2017.10.10 -2 2 17587

Huh, mennyit írtál.. :-D

Ha már egyszer nincs új a nap alatt, akkor legalább kiírhattad magadból.

Ha nem haragszol, most ezt nem olvasom végig. :-)

Előzmény: Real Putyur (17585)
H_G Creative Commons License 2017.10.10 -1 4 17586

Mi bajod van Dél-Koreával, neked is kigyulladt a Samsung akkumulátorod? :)

 

Előzmény: W_B (17584)
Real Putyur Creative Commons License 2017.10.10 -3 6 17585

Igen, szerintem is ez a topic a Vateraval foglalkozik.

 

De.

 

Nem veszed eszre, hogy ugyanazt, ugyanugy ragjatok, evek ota, csak mindig mas szavakkal, mas megfogalmazasokkal, mas mondatszerkezetekkel...? Es kozben semmi, de semmi nem valtozik, minden marad ugyanugy, egy atkozott szelmalomharc az egesz, egy orult suletlenseg; mit szelmalomharc, nem harcol itt senki senkivel (a sas nem kapkod legyek utan), csak a sz@r gyurmazasa megy naprol-napra, hetrol-hetre, honaprol-honapra, evrol-evre... Morgas, meltatlankodas, anyazas, fikazas, jogtalansagok kialtasa, demokracia es szolasszabadsag hianyolasa... Magyarul a SEMMI. Senkinek egy epito javaslata - minek is, sose foglalkozna vele senki. Senkinek egy otlete - minek is, mindenki csak hoborog, ahelyett hogy magaba nezne. Senkinek egy epeszu gondolata - minek is, hiszen epp eleg bedobni nehany hivoszot (penzehseg, gonosz Vatera, penzehseg, inkompetens ugyfelszolgalat, penzehseg, hamis termekek, penzehseg, bunkok, penzehseg, nepperek, penzehseg, stb.); es maris ugrik a saskahad, egymasnak adjak a szot, lamentalnak, morgolodnak, fejeket kovetelnek... es kozben a kutya ugat, a (vateras) karavan meg halad.

Errol szol ez a topic.

 

---

 

Ugye milyen unalmas volt ez a par sor...?

A sivalkodas a hamis Rolexek korul legalabb ennyire unalmas. Es az tizszer-szazszor-ezerszer ennyi volt mar; es lesz is meg. Mert lesz. Mert valamin mindig kell ragodni. Mert kitiltottak, pedig csak jutalekkijatszottam, trukkoztem, csaltam; meg nem fizettem, mert nem lepek be, meg az emailt se olvasom, hozzam jojjon ki aranyhinton egy kilenctagu bizottsag a Vateratol, es nyujtson be fohajtva egy kutyaborre irt kervenyt, hogy meltoztassak fizetni, kulonben nekem jogomban all nemtudni a kotelezettsegemrol, es utana se nezek, mert akkor ugye nincs, eltunik a semmiben, elengedi a Vatera, mert az nekem alapbol jar, hogy ingyen legyen minden. Meltanyossagbol. Meg a Vatera adjon mindenre garanciat, meg szavatossagot, meg keszfizeto kezesseget, meg karteritsen mindenert, es fizesse a telefonszamlamat is, mert csak; meg azonnal zarjon ki mindenkit, akire ramutatok, vagy csak gondolom hogy ramutathatnek majd egyszer, majd, hacsak, amennyiben. Es egyebkent.

 

Nem megyek a Vatera forumara. Nem, mert kitiltottak. Igazsagtalanul, vagy egy evtizede - akkor, egyszer leirtam, es kesz. Nem ragodok rajta, nem forgatom az imamalmot, nem stresszelek, nem irom be havonta, hogy hogy bantak velem. Most se irom le, aki akarja, keresse vissza. Nem erdekes, nyeltem egyet, tul vagyunk rajta.

Tul kene mar lenni ezen a hamisrolexen, hamisnike-n, hamis abasamuelen, meg a hamis biztonsagerzeten is. A bolhapiac, az a dzsungel. Vagy te eszel, vagy teged esznek. Ha ezzel nem tudsz megbekelni es egyuttelni, gyere vissza a szakuzletek, markakereskedesek, vilaghiru aukcioshazak biztonsagos langymelegebe. A dzsungelt ugysem fogod megvaltoztatni, ott a dzsungel torvenyei ervenyesek. Lehet megprobalni bemenni a torveny machetejevel; aztan egy ido utan a machete kicsorbul, a vandor elfarad, a lelkesedes elhal; es a dzsungel meg mindig ott lesz, a maga athatolhatatlan orok valojaban.

Es csak rohog.

Rajtad.

Előzmény: W_B (17582)
W_B Creative Commons License 2017.10.10 -1 2 17584

"Akkor meg...?"

 

Akkor meg mi?

Dél-Kóreával sem vagyok kapcsolatban, mégis elítélem.

Attól, hogy nem a Vaterától kapok fizetést, még véleményes sem lehet róla? Nem is posztolhatok róla?

Vagy hogy gondoljátok?

Előzmény: nemzep (17583)
nemzep Creative Commons License 2017.10.10 -2 1 17583

"Szerencsére semmilyen kapcsolatban nem vagyok a vaterával."

 

Akkor meg...?

Előzmény: W_B (17582)
W_B Creative Commons License 2017.10.10 -1 2 17582

Ez a fórum a vaterával foglalkozik.

Ez pedig a vaterával kapcsolatos dolog.

Ha nem tetszik, akkor tovább lehet menni a vatera fórumára, ahol csak a nekik tetsző hozzászólásokat tűrik meg.

Előzmény: Real Putyur (17579)
nemzep Creative Commons License 2017.10.10 -2 2 17581

"(Ha nekem van egy butikom, és egy roma behoz egy nagy szatyor Adidas cipőt, a szokásos ár tizedéért, akkor tudnom kell(!), hogy vagy lopott (orgazdaság), vagy hamis. Nem védekezhetek azzal, hogy nem vagyok cipőszakértő.. mint ahogy a bolt ajtóra sem írhatom ki, hogy nem vagyok felelős a boltomban árult termékekért.)"

 

Ez így van. De most eddig nem az eladókról, hanem a Vateráról beszéltél. Ezeket pedig nem a Vatera árulja.

Az eladóknál lévő áru ellenőrzése a NAV hatásköre és nem a Vateráé.

Előzmény: W_B (17574)
nemzep Creative Commons License 2017.10.10 -3 1 17580

"Miért perelném be őket..? Nekem nem okoztak kárt."

Na erről van szó. Úgy tűnik, nemigen van károsultja a Vaterának. Hiszen látod...mindenki tudja, miket árulnak...de bizonyítani kell a vádakat. Azt pedig az tudja, akinek a birtokába kerül a termék.

Előzmény: W_B (17578)
Real Putyur Creative Commons License 2017.10.10 -2 3 17579

Akkor miert ragod meg mindig ezt a gumicsontot? Mar [n+1] alkalommal kielemeztuk a helyzet visszassagat, a helyzet nem valtozott - minek errol ennyit beszelni...?

Uncsi. 

Előzmény: W_B (17578)
W_B Creative Commons License 2017.10.10 -2 0 17578

Miért perelném be őket..? Nekem nem okoztak kárt.

Ha okoztak volna, már bepereltem volna őket, ne aggódj.

 

Szerencsére semmilyen kapcsolatban nem vagyok a vaterával.

Előzmény: Real Putyur (17577)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!