Keresés

Részletes keresés

lolcsi3 Creative Commons License 2008.05.23 0 0 13
Pár tanácsra ill tapasztalatra lenne szükségem az intim szőrtelenítéssel kapcsolatban. Ezidáig mindig borotvával értem el a megfelelő hatást, azonban nemrég gondoltam úgy, hogy ideje váltani. Egyrészt azért, mert sajnos tartós hatást nem lehet elérni így, másrészt mert az eredmény sem tökéletes!

Szóval rászántam magam az intim gyantára. Kinek milyen tapasztaltai vannak az intim gyantázás kapcsán? Továbbá milyen márkájútermékeket ajánlotok? Előre is nagyon köszi a hozzászólásokat, szreintem egyáltalán nem vagyok egyedül ezzel a kérdéssel.

Szeretnék örömet okozni a barátomnak és nekem is kényelmesebb lenne havonta 1-2x lecsupaszítani a puncim. Remélem nem fáj nagyon...
monicsabi Creative Commons License 2007.01.04 0 0 12
Legjobb intimgyantás élményemet egy Veszprém megyei kisvárosban
egy nagyon tündéri kozmetikus csajtól kaptam!
Ha jól emlékszem rosebraun vagy rosenbraun@atw.hu cimen lehet
utolérni ilyen témában.
eMa member Creative Commons License 2006.08.28 0 0 9

Irna valaki  olyan is, aki legalább 1 éve elégedett a végleges szőrtelenítés eredményével!?

Én az arcomat kezeltetem, 3 kezelést kaptam eddig. Most a 2 nyári hónapot kihagyva, újra folytatom, mert látom a változást.

A villanófényes szőrtelenítés valóban végleges szőrtelenítés, vagy csak egy tartósan szőrmentes állapot?

Mindig reklámízű hozzászólásokat olvasok, hol vannak a sikeresen kezelt szőrtelenek?

Előzmény: molyolo (8)


molyolo Creative Commons License 2006.05.23 0 0 8
Elképesztő, miket lehet szőrteleníteni.
Előzmény: kucsera_bandit (7)
kucsera_bandit Creative Commons License 2006.05.22 0 0 7



www.szor.hu

Szalon: 1134 Budapest, Visegrádi utca (Római kert)

Bejelentkezés: 06 30 966 1111

Email: info@szor.hu



kucsera_bandit Creative Commons License 2006.05.22 0 0 6


[link1]
Szalon: 1134 Budapest, Visegrádi utca (Római kert)
Bejelentkezés: 06 30 966 1111
Email: info@szor.hu

Törölt nick Creative Commons License 2002.12.12 0 0 5
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.12 0 0 4
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.12 0 0 3
Muffvadász Creative Commons License 2000.11.15 0 0 2
rawen!

Először talán olvasni kellene: már létezik két db borotvált punci, két db borotvált fütyi, egy db borotvált kuki és egy borotvált hónalj című topic. Ezekben nyagyon sok dolgot leirkáltak már az emberek pont ezekről ami téged érdekel. Talán inkább valamelyik topicot fel kellene hozni.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: rawen (-)
rawen Creative Commons License 2000.11.15 0 0 topiknyitó
Sziasztok,

Velemenyeket szeretnek gyujteni a fenti temaban egy oldal keszitesehez. Olyanok levelet/velemenyet varom akik mar probaltak, vagy most is csinaljak...

Baratnok/Baratok velemenye is erdekelne.

Elore is koszonom

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!