Keresés

Részletes keresés

károlyjanos Creative Commons License 2010.03.11 0 0 84

Kedves  asszonyom  egy  normális  anya  felvilágositja  a lányát a szexualitásról    elmond  neki  mindent  öszintén  hogy  mit  hozott  asors  az egy  dolog  gratulálók  annak  az  anyának  ki beválalja  lányával a szexet  az  egy igazi  nő  de  nem  kurva  van  vér  a puncijában  vagy  menyire  külőm  ki a férje tudta nélkül  csalja

Előzmény: zoldborso (70)
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.09.22 0 0 83

mindegy, vagyok aki vagyok, én legalább leírom amit gondolok és nem sumákolok. Mondjuk rákérdezhetnék, hogy te pl. mit keresel ebben a topikban de nem teszem. Maradjunk annyiban, hogy én vagyok az bepötyögi a kimondatlan gondolatokat.

 

Előzmény: Kockás Has (80)
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.09.22 0 0 82
véleményem sem lehet a témáról? Vagy mindenre legyintünk azt' jólvan?
Előzmény: Kockás Has (80)


zoldborso Creative Commons License 2008.09.22 0 0 81
Nem volt teljesen véletlen. :-)
Előzmény: KÍ (79)
Kockás Has Creative Commons License 2008.09.22 0 0 80
Tudod, Anteris, a HUSZ-on végzett tevékenységed arra a régi történetre emlékeztet, amikor a néni panaszkodik, hogy a szomszédok a szeme láttára szexelnek, aztán kiderül, hogy látcsővel nézi.

Vagy hogy egyszerűbb metaforával éljek, akit nem izgat a homoszexualitás, miért tölt ennyi időt a melegbárokban?
Előzmény: Törőlt_nick (75)
Creative Commons License 2008.09.22 0 0 79

értem én a pontosítást :-)

azért vicces :)))

Előzmény: zoldborso (78)
zoldborso Creative Commons License 2008.09.22 0 0 78
Azt mondtam: Talán...!
:-DDD
Előzmény: KÍ (77)
Creative Commons License 2008.09.22 0 0 77
egy lakatlan szigeten sem kellene :-) :-)
Előzmény: zoldborso (70)
zoldborso Creative Commons License 2008.09.22 0 0 76
Köszönjük a reprezentatív metszet kinyiltakoztatását! (Mert hát ki is lenne a reprezentatív metszet, ha nem Te, kedves Anteris!)
Előzmény: Törőlt_nick (75)
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.09.22 0 0 75
ugyan már, az a pár elfuserált kan aki itt pedzegeti a témát távolról sem reprezentatív metszete a társadalom rajtuk kívül eső egyéb hímjeinek. Szerintem beteges fasság ez mindenféle kombinációban. 
Előzmény: Amarilli (73)
zoldborso Creative Commons License 2008.09.21 0 0 74
Én végigolvastam. Erről nem esik szó. Nem is hiszem, hogy olyasmi, amit el lehetne magyarázni.
Előzmény: Amarilli (73)
Amarilli Creative Commons License 2008.09.21 0 0 73
Én még soha nem fantáziáltam ilyenről ( bár azt el tudom képzelni, ha megismernék egy nekem tetsző apát és fiát, akkor megfordulna a fejemben, de valószínűleg csak a két férfi szintjén ), talán ezért nem is értem, mi ebben jó, és ezért is lep meg, hogy mennyi férfit izgat az anya-lánya. Az, hogy két vagy több nővel akarnak lenni, érthető, de mi a jó abban, ha anya és lánya, mi pluszt ad nekik ez a formáció? Lehet, hogy kérdések helyett persze inkább végig kéne olvasnom a topikot :))
Előzmény: zoldborso (72)
zoldborso Creative Commons License 2008.09.21 0 0 72

Engem nagyon feszélyezne, azt hiszem, ha apa és fia lenne egyszerre az ágyamban.

Amúgy is kellemetlen rivalizálás szokott folyni apák és fiúk között...

Előzmény: Amarilli (71)
Amarilli Creative Commons License 2008.09.21 0 0 71
Azt nem tudom, mennyire gyakori, hogy valóban megtörténik, de hogy meglepően ( legalábbis számomra az ) sok férfi fantáziájában szerepel, az biztos. Kíváncsi lennék, hogy az ellenkezője is ilyen gyakran előfordul-e, hogy a nők álmodoznak-e vajon az apa-fia kombinációról?
zoldborso Creative Commons License 2008.09.21 0 0 70

A lányom jelenlegi pasija lenne az utolsó férfi, akit megkívánnék. Talán még egy lakatlan szigeten sem kellene.

Amikor viszont a régi szeretőm csurgatta a nyálát a nagylányaimra (is), akkor nekem is megfordult  a fejemben...

Csakhogy ez tipikusan olyan dolog, hogy lehet, hogy az anyának (ha elég romlott nőszemély) megfordul ilyesmi a fejében, de a lánynak aligha. A legtöbb tizenéves lány meg van róla győződve, hogy egy 30 feletti már aggastyán. És mire rájönnek, hogy még 40 felett is van élet, addigra a mamájuk már nem szokott sem olyan kívánatos, sem oly belevaló lenni, hogy ilyesmi történhetne.

Amíg viszont úgy éreznek és gondolkodnak, ahogy ilyenkor természetesen teszik, addig a megrontásuknak minősülne, ha ilyesmire rávenném őket (nem is hiszem, hogy menne). Meg aztán anyák és lányok között amúgy sem szokott felhőtlen lenni a viszony...

Én elhiszem, hogy néha előfordul ilyesmi, de meglehetősen ritka lehet.

Muslinca 19 Creative Commons License 2008.09.18 0 0 68
Ez a topic tipikusan az "éhes disznó makkal álmodik" szindróma. Nem hinném, hogy hármasban olyan gyakori lenne az ilyesmi. Az viszont előfordulhat, hogy valaki egy anyával és a lányával is kavar külön-külön.
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.18 0 0 67
Az unoka-dédnagymama mindent überel.
Előzmény: Törölt nick (66)
Sagarakti-Surias Creative Commons License 2008.09.12 0 0 65
Mire vársz még?
Előzmény: apontkokos (61)
dsh Creative Commons License 2007.05.01 0 0 64
és tetszett vagy inkább undorított a dolog?
Előzmény: apontkokos (61)
BSBB Creative Commons License 2007.04.29 0 0 63
Hát öregtölgy
Te aztán dinasztiákat b....... + :-))



Nekem egy alkalommal volt , két 7 hézaggal Anya és lánya.
Úgy került be naplómba---

Kalmár leány húsvét előtt 2 héttel,húsvétkor Kalmárné az anyja



Anyósomnak is ajánlottam az akciót,

de visszautasított,hogy nem vagyunk cigányok.



Amikor Exemmel már romlott a kapcsolat,

mondtam is Neki és Anyósomnak,hogy akkor biztosítsanak nőt nekem,

ha már a pénzem kell nekik,

vagy bejelentelek benneteket a rendőrségen,

hogy ebben a családban senki sem akar ke...ni..
Előzmény: öregtölgy (56)
Ferencmetro Creative Commons License 2007.04.29 0 0 62
Tettél rá célzást, vagy megbeszélted anyukáddal?

(ha két nő összepusmog intim dolgokról.... :)
Előzmény: apontkokos (61)
apontkokos Creative Commons License 2007.04.28 0 0 61

a multkor anyám 10 évvel fiatalabb pasija nézett rám ugy......hogy a tekintetével szétkefélt.......sztem ez járt a fejében.....esetleg mindkettőnket egyágybaizibe...

nemtom24 Creative Commons License 2007.04.27 0 0 60

Jajaja. Jó kis sztori... :))))

És lassan az unokának is lesz egy lánya akit majd megdugsz, nem?

hehehe persze

Előzmény: öregtölgy (56)
csabilaci Creative Commons License 2007.04.26 0 0 59

:))

 

nemsokára megyek vállalati buli...

 

:))

Előzmény: öregtölgy (56)
Afrikaans6 Creative Commons License 2007.04.17 0 0 58

"Hát, a nagyi, a lánya, és most már nézegettem az unokát ... Ott a liftben állva megdugtam."

 

Fotód nincs róluk? :)

Előzmény: öregtölgy (56)
Clitoris_Hunter Creative Commons License 2007.04.17 0 0 57
fhú de jó kis történet volt, szerencsés lehetsz így is, én is szívesen lettem volna a helyedbe
Előzmény: öregtölgy (56)
öregtölgy Creative Commons License 2007.04.17 0 1 56
Hát így örtént: Nejem vállalati buli, ismerkedés, majd késöbb baráti kapcsolat a kolléganő férjével is. Egy alkalommal, mikor az új kocsimmal mentünk hozájuk, az asszonyka, kyváncsi lett az új kocsira, s én mondtam, gyere le, nézd meg személyesen, s fordukunk egy kört. Rögtön vállalkozott rá. Mellém ült, s hogy hogy hol nem, de megérintettem a melbimbóját, a nyári ruhán kersztűl. Frenetikus hatása volt. Rögtön kezdett nyögni, tekergőzni, és én sem voltasm rest, kibontottam azokat a gyönyörű, éppen egy maroknyi, de kemény kebleket, s elkezdtem a nyelvemmel simogatni. A másik kezem már is kutató útra indult lefelé s a két láb közt hamar megtaláltam,a már bőven nedves bejáratot a mennyországba. Rájöttem, hogy a melbombót finoman, a csiklót meg durvábban kell izgatni. Már bőven élvezett. A farkam meg állt mint a cövek, majd el tört mujszály voltam kivenni. Ő, persze rögtön elkapta, és auon nyomban elkezdte szopni. de nem ios akár hogyan. Élvezettel, szívta nyalta, az ujával meg a heréimet fogta, a mutató ujjával meg megkereste a az anális pontokat, s így hamar elélveztem, Ő meg csak szívta, nyelte, nem akarta abbahagyni, mig Ő is el nem élvezett. Ez a kapcsolat aztán évekig megmaradt. Egy alkalommal a társaságban ahová be csöppentem idösebb hölgyek társasága volt. Az én elöbbi asszonykának a mamája is ott volt, de haza akart menni, én persze felajánlottam, haza viszem. Utólag visszagondolva, ezek a véletlenek nem egészen voltzak véletlenek. Lehet, hogy a mama tudott a viszonyunkról? Nem tudom, de mikor haza értünk, este volt, és az utca kihalt. Kis beszélgetés, célozgatás, s mivel a mama ápolt volt, s elég jól tartotta magát, Egy életem egy halálom, át öleltem, magamhoz húztam, és nivek nem tiltakozott, jött a csók. Közben megfogtam a mellét, s itt is azonnali élvezés indult meg. Most már tudtam, mi követkzik. Ami a lányával. Szópás, és élvezés az utolsó cseppig. Ez a viszony is elindult. Hát, a nagyi, a lánya, és most már nézegettem az unokát, aki szép 16-éves lánnyá csrepedett. Egyszer eggyütt mentünk a liften, egy-két egyértelmű célzás, jó visszajelzés, a következő pillanatban, már fogtam a mellét, ami igen csak nagyra nöttek, de nem voltak olyan érzékenyek mint az Anyué, de a gyönyörök kapuja annál érzékenyebben reagált. Ott a liftben állva megdugtam. Mondtam, ilyen felhevültenne menjen haza, menjünk le a kocsiba, egy kicsit kocsikázzunk. Hát ki a vikkendházba, s ott aztán rendesen levezettük a feszültséget. Eggyütt az sosem volt. Hogy tudtak-e egymásról, azt nem kérdeztem. Nekem így is jó volt. Azóta a Nagyi, meg a mama meghalt, az unoka elhízott. és itt a vége.
Clitoris_Hunter Creative Commons License 2007.04.17 0 0 55
szeretnék én is ilyen ártatlanul belekeveredni. :P de hát még egy csajjal sem voltam, akkor meg miről beszélünk :(:S
Előzmény: Törölt nick (54)
Clitoris_Hunter Creative Commons License 2007.04.17 0 0 53
nem küldenék róluk egy képet, kíváncsi lennék rájuk
Clitoris_Hunter Creative Commons License 2007.04.17 0 0 52
mázlista
Előzmény: Törölt nick (51)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!