Keresés

Részletes keresés

erzsás Creative Commons License 2015.09.16 0 0 309

Sziasztok! Én is csak megerősíteni tudom, hogy minden OK,Szept 12-én szombaton voltunk, forinttal fizettünk,Van ami megéri,van ami ugyanennyi, mint itthon.Határnál odafelé okmány ellenőrzés két perc reggel 7-kor. Hazafelé csomagtartó ellenőrzés fél perc.Várakozás:16 -kornegyed óra.Migránssal egy azaz egy darabbal nem talákoztunk.Női pólók 900-1500 Nike adidas, Melegítők  3600-tól felfelé, pirospaprika 1550 idei,cipők  Nike 5000-től. Természetesen mind utánzat.

Zoltán Ver Creative Commons License 2015.09.09 0 1 308

Ma voltunk a piacon, minden rendben van. Forintot mindenhol elfogadták, mi nem váltottunk semmit. A határon kicsit szigorúbb az ellenőrzés ezért körülbelül fél órát vártunk hazafelé. Az árakról annyit hogy minden eredeti kínai viszont olcsó. Egy normál cipő három és ötezer forint közt, de egy Nike air max például nyolcezer forint. A pólók ezer forint, a rövidszárú zokni 100 és 120 forint. Farmer 2500 és 5000 forint közt alakul. Érdemes egy öreg török faszinál venni, ő a legolcsóbb. Próbafülke nincs mindenhol, olyankor nyilvánosan kell próbálni. Ha hármat veszel akkor még olcsóbb a farmer. A parfüm árak is kedvezőek, először ötezer mikor elfordulsz lesz négy majd két lépés után háromezer forintra csökken. Vicceltem egy ottani faszival hogy veszek egy zastavát erre mondja hogy van gépfegyver ha kell, mondom neki én a gépkocsira gondoltam. 

Előzmény: Ferenc Ürmös (307)
Ferenc Ürmös Creative Commons License 2015.09.07 0 0 307

sziasztok ! tényleg nincs nyitva a szabadkai piac ? lécci segitsetek,ne hogy potyára menyek át! a miningránsok miatt azt irták hogy nincs ,de tényleg? előre is köszi!

Bombyna Creative Commons License 2015.09.07 -2 1 306

Bezartak a mauglik miatt.

Előzmény: lehoczs (305)
lehoczs Creative Commons License 2015.09.03 0 0 305

Sziasztok!

 

Szeretnék jövőhéten kimenni a szabadkai piacra, csak nem tudom, hogy jelenleg mi a helyzet a migránsokkal arra fele?

thcr7kata Creative Commons License 2015.08.10 0 0 304

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy mely napokon van piac? Vagy mindennap?

A válaszokat előre is köszönöm. 

macusnéni Creative Commons License 2015.07.03 -1 0 303

Semmi gond,nyugodtan lehet menni.A piacon menekültek nincsenek,azok elhúzódnak.Az erdőben,a Tisza árterén közlekednek.A kerítés után mi lesz?Az kérdés.Éjjel,meg hajnalban mászkálnak.Én is csak egyet láttam Ásotthlomnál jött át a másik oldalra az úttesten.Két rendőrautóval találkoztam csak.

Előzmény: nadri75 (302)
nadri75 Creative Commons License 2015.07.03 0 0 302

Sziasztok!

A szabadkai piacra szeretnék menni. Tudja valaki milyen a helyzez kint?

piacon ft-t elfogadják? Hol érdemes váltani?

Rusznákné Kinga Creative Commons License 2015.06.30 0 0 301

Sziasztok!

 

Mi a férjemmel és pár ismerőssel mennénk ki július 12-én a szabadkai piacra? Nem tudom, milyen a helyzet kint? A bevándolrókkal kapcsolatban. A tévé csak ezzel foglalkozik és a hírek. Egy hírt se láttam végig szóval csak bele bele kapcsolgattam (nincs időm -16 hónapos baba anyukája vagyok :) :) ) ha valaki most volt kint leírná, hogy mit látott? Köszönöm szépen előre is. Kinga

Bombyna Creative Commons License 2015.06.21 0 0 300

Barmikor kerhetik a zoldkartyat a hataron kedvuktol fugg. Max annyi baj tortenhet hogy nem engednek at titeket. De ez eleg nagy szivas ha pl nem csak a kozelbl ugrotok at. Megeri kivaltani 3perc a biztositonal es ingyn van nem erdemes ezzel szorakozni. Mit akartok venni a piacon? Egy ismeros most volt es azt mondta a ftot mindenhol elfogadtak es olcso minden. Mez pl 1kg 650ft. Burket vegyetek. Reszletes elmenybeszanolot kerunk)))))

Előzmény: Szigeti Ildikó (299)
Szigeti Ildikó Creative Commons License 2015.06.21 0 0 299

Sziasztok mi kedden mennenk a szabadkai piacra erdeklödnek hogy zöldkartya kell-e??eurot vigyunk vagy kint valtsunk dinart?forint is jo kint elfogadjak?

Bombyna Creative Commons License 2015.06.04 0 1 298

Barmikor kerhetik a hataron es akkor nem engednek at max ennyi lehet de nem erdemes ezzel probalkozni ha surgos a dolog bemesz a biztositodhoz es egybol megirjak ha postan kered az egy kicsit lassabb kb 1het. De nem kell erte fizetni.

Előzmény: Veszprémi Zsolt (296)
Bombyna Creative Commons License 2015.06.04 0 0 297

Klassz volt az egesz. Penzt vegul elore valtottunk . Igen Uvac verhetetlen de meg csak kepeken lattam. Tara is szuper a turkizkek vizevel.

Előzmény: U T A (295)
Veszprémi Zsolt Creative Commons License 2015.06.04 0 0 296

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy akarunk menni szabadkára. Halottam olyat h zöld kártya kellene az autó? Igaz ez, és kell-e még más is? Utoljára mikor voltunk forgalmi + személyi elég volt és nem kértek mást

U T A Creative Commons License 2015.05.29 0 0 295

Mi május első hetében voltunk a Kazán-szorosnál, Derdap Nemzeti Parkban, gyönyörű időt fogtunk ki. A várat Galambócon renoválják, fel van tatarozva minden oldalán.

 

Váltani Szabadkán szoktam, Kelebia után már írja pár helyen a Menjacnica-t, én konkrétan a mecset mellettiben váltok bal oldalt ahogy megyünk befelé. Magyarországon Szegeden váltanak a Tisza Lajos krt.-on, meg még valahol, ha pedig beljebb jársz Szerbiában, akár Nisben vagy Krusevácban az Exclusive Change-ekben tudsz forintot váltani (a tulaj magyar). Itt találod őket http://www.exc.rs/rs/map 

 

És ha már Szerbia és Kazán, ha van idő, kedv, pénz, érdemes lemenni délre az Uvac kanyonhoz kirándulni egyet, gyönyörű hely, illetve nyugaton a Tara Nemzeti Parkba szintén.

Előzmény: Bombyna (294)
Bombyna Creative Commons License 2015.05.25 0 0 294

Klassz hely a kazan szoros. Galambocon ebbe estunk bele kemeny volt ilyet meg nem lattunk. Mindenhol betort ablakok autok hasig ero vizben a jardan 30cm jeg.http://index.hu/kulfold/2015/05/25/csak_ne_panaszkodjunk_az_esore_galambocot_jegtablak_leptek_el/

Bombyna Creative Commons License 2015.05.25 0 0 293

Az mar jobb mint amennyit nekem vontak le. En inkabb valtok penzt ahova megyek es ahol tudok kartyaval fizetek. A penzfelvet csak vegso esetre ok.

Előzmény: pamag (292)
pamag Creative Commons License 2015.05.23 0 0 292

Rosszul fogalmaztam (itt meg nincs javítási lehetőség):

szóval a kedvezményes készpénzfelvételi díj 1 euró illetve azóta 1.8, ez összesen ennyi, nincs plusz ennyi-annyi százalék.

Előzmény: pamag (291)
pamag Creative Commons License 2015.05.23 0 0 291

Konkrétan:

Az OTP ügyfelei az otp-s betéti kártyájukkkal kedvezményt kapnak az OTP külföldi érdekeltségű, külföldön lévő saját bankautomatáinál. (Szlovákiát, Szerbiát, Bulgáriát tudom - lehet, hogy máshol is jelen vannak.)

Ez sokáig összesen 1 euró volt, azóta följebb ment, utoljára 1,8 vagy 1.88 euró rémlik.

Rajta van a bank honlapján.

 

Amúgy a külföldi készpénzkivételért általában úgy 3-4 euró plusz az összeg valahány százaléka/ezreléke a díj.

Nemcsak bankonként változik, hanem bankon belül egyes kártyafajtáknál is.

 

Úgy rémlik, olvastam arról, hogy más banknál létezik olyan, hogy külföldön ingyenes a felvétel - de ez régebben volt, és nem jegyeztem meg, melyik bankról volt szó.

 

Mindenesetre böngészd át a saját bankod honlapját, hol mennyibe kerül az ATM használat.

Előzmény: Bombyna (289)
Bombyna Creative Commons License 2015.05.22 0 0 290

Holnap kazan szoros. Ha valakit erdekel majd elmondom milyen volt.

Bombyna Creative Commons License 2015.05.22 0 0 289

Az mit jelent? En egyszer csinaltam ilyet es ezreket vontak le erte.

Előzmény: pamag (288)
pamag Creative Commons License 2015.05.22 0 0 288

OTP-s kártyával olcsóbb a külföldi saját automatákból a felvétel.

Persze fillérre kiszámolva lehet, hogy egyes pénzváltóknál sikerül jobb árfolyamot találni - csakhogy az idő, türelem, sok utánajárás... kis különbségért.

Nekem nincs türelmem hozzá, ha kis tételről van szó.

Előzmény: Bombyna (287)
Bombyna Creative Commons License 2015.05.22 0 0 287

Ajaj.ennel meg az is olcsobb ha eurot valtanal at:)

Előzmény: pamag (286)
pamag Creative Commons License 2015.05.22 0 0 286

Én a horgosi MOL-kút oldalában lévő OTP automatából :)

Az autópályát meg a tankolást viszont kártyával fizetem.

Előzmény: Bombyna (285)
Bombyna Creative Commons License 2015.05.22 0 0 285

Roszke fele hol szoktatok dinart venni? Ibusznal nincs.

Csibi. Creative Commons License 2015.05.03 0 0 284

sziasztok !

 

Engem is érdekelne a szerbiai piacozás mit érdemes onnan behozni ?

Pénzváltás hol lehetséges , mennyire beszélnek a piacon magyarul ?

Valami térkép vázlatott tudnátok küldeni mi merre , illetve az odajutás lehetőségét illetve piac cimét !

Előre is köszönöm !

lámpáslaci Creative Commons License 2015.04.28 0 0 283

Szia! Igen, nyitva van május 1-2-án is!! Telefonon megkérdeztem. Leírom ide a tel.számot, ahol lehet érdeklődni +381 24555377.

Előzmény: Ervin Németh (281)
lámpáslaci Creative Commons License 2015.04.28 0 0 282

Én is azt szeretném tudni, h május 1-én vagy 2-án nyitva van-e a piac? 

Előzmény: Ervin Németh (281)
Ervin Németh Creative Commons License 2015.04.27 0 0 281

Sziasztok! Május 1-én nyitva lesz a szabadkai piac? :)

DonEzio Creative Commons License 2015.04.20 0 0 280

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék, készülünk a családdal egy tavaszi bevásárlásra, gyerekeknek cipő, melegítő stb kellene.
Nos az lenne a kérdésem, sokat hallottunk Ungvári piacról, de Szabadkai piacról is. Melyiket ajánlanátok? Milyen árakban vannak pl: a körlégtalpas Air Max-ek?
Akik voltak mostanában azokat szívesen meghallhatnám. :)
Köszönöm előre is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!