Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.31 0 0 79251

A Tungsram-csarnokban lesz a mai Gödöllő-Budaörs meccs

 

http://hunvolley.hu/?p=16160

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.26 0 0 79250

Végre sikerült lejátszani a gödöllői röpislányoknak a TFSE elleni mérkőzést, még ha idegenben is zajlott a csata. És szépen győztünk is a ragyogóan játszó lányoknak hála! Viszont a mai napon a Kaposvár már túl nagy falat volt! :O

 

Na mindegy. Remélem a következő hazai meccsen már szurkolhatunk újra a csajoknak! ;)

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.22 0 0 79249

Legalább uszoda lesz már! Bár azt a Kormány építi meg! :P De ez ellen is rendesen hallatták a hangjukat a gödöllői polgárok! :o Bezzeg a tüntetés ment az építkezés előtt, pedig ez kulcsfontosságú beruházás a város életében!

 

Igen, a sportcsarnokkal már régen kampányolnak Gödöllőn a polgármesterjelöltek! :P Könyörgöm, valaki építse már föl! :o Valószínű, hogy elsőként az MSZP-s Sabau írta bele a választási programjába! :P

 

Érdekes, hogy Gémesi-csapata el akarja adni a balatonlellei üdülőt! Ez nem annyira jó hír! Arra hivatkoznak, hogy túl költséges a városnak... Pedig régen ugyanez a városvezetés hozta létre ezt a nyaralási és táborozási lehetőséget a gödöllőieknek. Gondolják át a dolgot a képviselő testületben, ha lehet. Nem szabad elkapkodni a dolgot!

 

Már várom az év első Gödöllői Szolgálat újságját! ;)

Előzmény: Bumburnyák (79248)
Bumburnyák Creative Commons License 2019.01.21 0 0 79248

..ezzel aztán a sportcsarnok bekerült abba az illusztris csoportba, amit a meg nem valósult ígéretek alkotnak..   :-))))))))

Előzmény: Törölt nick (79245)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.20 0 0 79247

Megújult a könyvtár ruhatár rendszere – Praktikus, gyors és vidám

 

http://szolgalat.com/megujult-a-konyvtar-ruhatar-rendszere-praktikus-gyors-es-vidam/

 

"Az új, tiszta, korszerű szekrények különböző méretűek, így a látogatók attól függően választhatnak közülük, hogy kabátot, vagy épp kistáskát szeretnének elhelyezni. A vidám, színes szekrények zárhatók, százforintossal működnek, amit a használatot követően a berendezés visszaad."

 

Ez tényleg jól hangzik. Biztonságos és még a százast is visszakapom! Irány a könyvtár! :) 

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.20 0 0 79246

Február 4-től vonatok helyett pótlóbuszokkal és HÉV-vel utazhatunk

 

http://szolgalat.com/februar-4-tol-vonatok-helyett-potlobuszokkal-es-hev-vel-utazhatunk/

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.20 0 0 79245

http://godolloihirek.hu/cikkek/2019/01/17/sport/roplabda-meccs-helyett-ismet-a-viz-volt-az-ur

 

"Negyven napon belül másodszor fordult elő, hogy nem tudták lejátszani a Gödöllői RC – TFSE NB I. Ligás női röplabda mérkőzést..."

 

Igen, ez az időjáráson és a csarnokon is múlt. Még gondolkoztam is, hogy elinduljak-e otthonról. Aztán mégis nekivágtam az útnak, jót sétáltam. Sok kedves és mosolygós röplabdás lánnyal is találkoztam, így egy percig sem volt bennem harag, hogy elmaradt a meccs! :) 

 

"Elég, ha csak a Lidl-áruház mostani helyét, a Táncsics Mihály úti sporttelepet, vagy a LEAR melletti területet említjük. Legutóbb pedig az egykori belvárosi teniszpálya helyét szemelték ki erre a célra. Majd a közbeszerzés során kiderült: vagy nincs érdeklődő kivitelező, vagy nagyon drágán építene. Ebből eredően a sportcsarnok-építés egyelőre lekerült az önkormányzat napirendjéről."

 

Igen, ez nem könnyű dolog. Mégis, ha már Gémesi György beígérte, akkor biztos meg is fog valósulni. Csak egy kérdés van. Mikor? De azért azt szeretném, ha az önkormányzat újragondolná az ügyet, mert ez égetően fontos lenne a városnak!

 

"Adott viszont a városvezetés egy telket a helyi röplabda klubnak.  A Táncsics Mihály útról megközelíthető helyszínt nem mindenki fogadta kitörő örömmel. Ettől függetlenül elindultak a tervezési és engedélyezési folyamatok. Az építkezés azonban még nem."

 

Van jövőkép! Kivárjuk! ;)

Előzmény: Törölt nick (79243)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.20 0 0 79244

2019. január 19-én szombaton délelőtt félpályás útlezárással járó demonstráció volt Gödöllő a Szabadság úton. Volt itt minden, MSZP-s zászlóval ellátott kocsi is. Bár nem voltak sokan a jelenlévők, mégis kiálltak az eszméikért, még ha én nem is nagyon értek velük egyet. De igaz, ami igaz, hogy engem már a politika már nem nagyon izgat! :o De azért jó lokálpatriótának kell lenni. Fontos törődni városunk életével. Persze, bírálni senkit sem akarok, megbántani meg tényleg nem! :)

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.20 0 0 79243

Azt hiszem, a gödöllői röplabdásoknak kijár majd az új csarnok, hiszen annyi szép sikert hoztak a városnak! Tudom, ígéret már van, hogy lesz. De nem kell aggódni, biztos felépül majd. Csak kicsit áldatlan állapot, hogy egy kis eső vagy hó miatt az Egyetemi Sportcsarnok alkalmatlan a játékra, mert beázik a játéktér! :(

Bumburnyák Creative Commons License 2019.01.17 0 0 79242

..és szombaton jön a következő..

 

 

 

 

 

 

 

..elmehetnének a halál f@szára..

Előzmény: Törölt nick (79240)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.16 0 0 79241

Ökumenikus imahét: „Az igazságra és csakis az igazságra törekedj…”

 

Az önkumenikus imahét programja:

 

Január 21. hétfő Szentháromság-templom /Kertész Dániel református lelkész
(utána: szeretetvendégség!)
Január 22. kedd Premontrei templom/ Albert Gábor evangélikus lelkész
Január 23. szerda Görögkatolikus templom/ Lőrik Levente baptista lelkipásztor
Január 24. csütörtök Baptista imaház / dr. Stella Leontin kanonok, plébános
Január 24. péntek Evangélikus templom / Balogh P. Piusz premontrei apát
(utána: szeretetvendégség!)
Január 26. szombat Református templom / Sivadó János görögkatolikus parókus
(utána: szeretetvendégség!)

 

http://szolgalat.com/okumenikus-imahet-az-igazsagra-es-csakis-az-igazsagra-torekedj/

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.16 0 0 79240

Gödöllőn is volt egy kormányellenes tüntetés. Igen zajosak voltak, de jogukban áll demonstrálni. Egyes elbeszélések szerint úgy 300-an lehettek kint a hidegben. Nagy rendőri védelmet kaptak, nem is esett bántódásuk. Gémesi György nem reagált az ott elhangzott dolgokra. Úgy látom, hogy jól is tette, hogy nem szólalt meg ez ügyben...

Bumburnyák Creative Commons License 2018.12.31 0 1 79239

BUÉK !

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.22 0 0 79238

Minden kedves gödöllői városlakónak én is boldog Karácsonyt kívánok! Közben már Frei kávézó is van a településünkön. Ami jó dolog, bár nem vagyok annyira kávés, de a finom sütiket én is szeretem! Fehér Karácsony ugyan nem lesz, de remélem minden vallásos és nem vallásos ember megtalálja a boldogságát ebben az ünnepben. Érdemes ellátogatni ilyenkor egy Misére vagy egy Istentiszteletre, mert óriási élményben lehet részünk! Mert tudjátok, a Karácsony a szeretet ünnepe! :)

Előzmény: Bumburnyák (79237)
Bumburnyák Creative Commons License 2018.12.22 0 1 79237

..Gödöllő, boldog Karácsonyt..!

 

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.20 0 0 79236

Bevallom, hogy voltak olyan évek Gödöllőn, amikor az adventi vásár csalódást okozott! :( De idén végigjártam a Főtértől kezdve a Karácsonyházig, majd a Kastélytól a Pálmaházig. Nagyon jó árukat árultak mindenhol, jó volt a pezsgés, a hangulat. Tehát ajánlom mindenkinek, hogy nyugodtan látogasson ki és vásároljon valamit! :)

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.01 0 0 79235

Bürgi, ahogy az ismerősei hívják, kihívót kapott a hivatalban, a bejárós Sophie, a yorki személyében. :) ♥

 

Bumburnyák Creative Commons License 2018.11.29 0 0 79234

..ez jó hír, vagy sem..?

Előzmény: Törölt nick (79228)
Bumburnyák Creative Commons License 2018.11.29 0 0 79233

..szép fa..(volt)..kár érte..

Előzmény: Törölt nick (79230)
Bumburnyák Creative Commons License 2018.11.29 0 0 79232

..koncepciók jönnek..koncepciók mennek..a közlekedési káosz marad..

Előzmény: Törölt nick (79231)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.29 0 0 79231

Gödöllő – Rövid és középtávú közlekedési tervek aktualizálása 

 

http://godolloihirek.hu/tartalom/godollokozlekedesikoncepcio2018.pdf

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.29 0 0 79230

A város karácsonyfája

 

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.07 0 0 79229

Ott is voltam a Budaörs elleni mérkőzésen! Jó meccs volt, de 1-3-as vereséget szenvedett a Gödöllő! :( Azért Kilyénfalvi Zsófia egy álomnő! ♥

Előzmény: Törölt nick (79227)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.07 0 0 79228

Gémesi György lemondott a Zöld Híd Kft.-t tulajdonló szervezet elnöki posztjáról

 

https://444.hu/2018/11/05/gemesi-gyorgy-lemondott-a-zold-hid-kft-t-tulajdonlo-szervezetek-elnoki-posztjarol

Törölt nick Creative Commons License 2018.10.18 0 0 79227

Holnap valószínű, hogy jó lokálpatrióta leszek és kinézek a női röplabda meccsre! :)

Törölt nick Creative Commons License 2018.10.18 0 0 79226

100 éves a forssai evangélikus templom

 

http://szolgalat.com/100-eves-a-forssai-evangelikus-templom/

Törölt nick Creative Commons License 2018.10.18 0 0 79225

Dr. Gémesi György szeretné a mihamarabbi 3-as számú főút Gödöllő déli elkerülő, 2x1 sávos főút megvalósítását. Ehhez kérte a Kormány segítségét. 

 

 Vécsey László ezeket a dolgokat szeretné megvalósítani a városunkban! 

 

A honatya ezek közül a köznevelési intézmények közelében bizonyos napszakokban fennálló parkolási anomáliákat, a Dózsa György út M3-as lejáró csomópont Kornya Mihály utca közötti szakaszának vizsgálatát (szervizút bővítése a bevásárlóközpontok között), hét korforgalom (például: Szilhát-Bajcsy kereszteződés, Bethlen Gábor, Ádám, Mátyás király utca kereszteződés, Petőfi tér, Ady sétány Isaszegi út találkozása)  és egy lámpás kereszteződés (Szent János, Szőlő, Röges utca találkozása) kiépítését, a Haraszti iparterület feltárását, valamint a Vác viszonylatú forgalmi terhelés területvásárlással megvalósítható enyhítését nevezte meg.

Törölt nick Creative Commons License 2018.10.12 0 0 79224

Nem rossz cukrászda és étterem a Solier, de szerintem van nála jobb is!

Előzmény: Bumburnyák (79223)
Bumburnyák Creative Commons License 2018.10.12 0 0 79223

..bár meg van a külön véleményem az efféle "objektív" listákról..de ez jó hír..

 

..miközben az ezt megelőző kettőt inkább hagyjuk..

Előzmény: Törölt nick (79222)
Törölt nick Creative Commons License 2018.10.12 0 0 79222

A top 10 cukrászda között a Solier!

 

http://szolgalat.com/a-top-10-cukraszda-kozott-a-solier/

 

A top 10 cukrászda pontos rangsorát nem hozta nyilvánosságra a Dining Giude, csupán annyit, hogy az I.helyezett a váci Mihályi Patisserie lett, a többiek nevét ABC sorrendben tették közzé:


Mihályi Patisserie – Vác, Auguszt Cukrászda (Fény utca) – Budapest, Bergmann Cukrászda – Balatonfüred, Desszert.Neked – Budapest, Desszertem – Miskolc, Dolcissima – Budapest, Gerbeaud – Budapest, Harrer Csokoládéműhely és Cukrászda – Sopron, Solier – Gödöllő, Százéves Cukrászda – Gyula;

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!