Keresés

Részletes keresés

tucatnev Creative Commons License 2004.06.18 0 0 4447
Ahem, asszem igazad van.
Előzmény: MC Szasza (4446)
MC Szasza Creative Commons License 2004.06.18 0 0 4446
Nyííííííííííílváááááááááááááán. :o)
Neked, meg nekem, meg még jópárunknak... De ahogy odaírtad az érkező játékosokhoz, szerintem néhányan simán azt hitték volna, visszatér a pályára. :)
Előzmény: tucatnev (4444)
tucatnev Creative Commons License 2004.06.18 0 0 4445
Ja, eggen: a végleges keret augusztus végére derül ki.
Előzmény: tucatnev (4444)
tucatnev Creative Commons License 2004.06.18 0 0 4444
Nyííííííííííílváááááááááááááán. :o)
Előzmény: MC Szasza (4443)
MC Szasza Creative Commons License 2004.06.18 0 0 4443
BALOGH JUDIT
Na jó, de mint edző.
Előzmény: tucatnev (4442)
tucatnev Creative Commons License 2004.06.18 0 0 4442

érkezik: Kárász Linda (BSE-ESMA), Koncz Nelli (ifiből), Maróthy Eszter (ifiből) BALOGH JUDIT

távozik: Göbölös Réka (?), Selmeci Andrea (?) Bujdosó Nóri (PVSK-kölcsön vissza), Lisina Ekatarina (PVSK-kölcsön vissza), Bartha Csilla (?) Nagy Viktória (visszavonul)

marad: Dömötör Renáta, Hetényi Zsófia, Izsák Judit, Kinter Dóra, Kiss Gabriella, Koncz Zsófia, Muszbek Zsuzsanna, Somogyi Nikolett, Zsoldos Zsófia, Sterbenz Tamás

tárgyalásban: 5 játékossal, 3 élcsapatbélivel, 2 B-s csapatbélivel.

Előzmény: chasseur (4441)
chasseur Creative Commons License 2004.06.18 0 0 4441
A noikosar.hu-n tapasztalható anarchia miatt ezúttal itt szerepel az átigazolási körkép (felelősség nélkül):


érkezik: Daliborka Vilipic (szerb, Parma), Semsei Barbara (Csata DSE), Bujdosó Nóra (BEAC, kölcsönből vissza), Ekaterina Lisina (orosz, BEAC, kölcsönből vissza)

távozik: Chantelle Anderson (amerikai, US Valenciennes), Ambrus Erzsébet (DKSK), Allison Tranquilli (ausztrál, hazatér)

marad: Fegyverneky Zsófia, Iványi Dalma, Béres Tímea, Károlyi Andrea, Keller Annamária (?), Czukor Tünde, Szakács Ildikó (?)

tárgyalásban: Svetlana Boiko (ukrán), Albena Branzova (bolgár), egy amerikai hátvéd


érkezik: Ivana Matovic (szerb, USK Praha), Lucie Blahuskova (cseh, Vigo), Maria Ruzickova (szlovák, Zala Volán, kolcsönből vissza), Zsovár Orsolya (Zala Volán, kölcsönből vissza)

távozik: Oksana Zakalyuznaya (orosz, Gambrinus Brno), Sanja Vesel (szlovén, ?), Török Szilvia (Szeviép-Szeged)

marad: Iveta Bielikova (szlovák), Honti Kata, Gordana Kovacevic (szerb), Horváth Zsuzsanna, Seres Éva, Szlimák Hajnalka, Vajda Anna

tárgyalásban: -


érkezik: Ana Jokovic (szerb, Crvena Zvezda), Fűrész Diána (Szeviép-Szeged), Ambrus Erzsébet (MiZo-Pécs)

távozik: Agne Abromaite (litván, ?), Csávás Andrea (visszavonul), Daniela Varda (szerb, ?), Fodor Csilla (BSE-Esma), Brankica Hadzovic (szerb, ?), Bellovai Zsuzsa (?), Marlous Nieuwveen (holland, ?)

marad: Eördögh Edit, Brosovszky Mónika, Bukovszki Mónika (?), Koncz Judit (?), Szavercsenko Jekatyerina, Demeter Anita

tárgyalásban: Milka Bjelica (szerb, Szolnoki MÁV-Coop), Szőke Ildikó (Foton-Sopron)

SZOLNOKI MÁV-COOP SE:

érkezik: -

távozik: Ana Perovic (szerb, BSE-Esma), Katrina Hibbert (ausztrál, ?), Milka Bjelica (szerb, DKSK?)

marad: Englert Orsolya, Angela Djelmis, Csákány Emőke, Papp Krisztina, Gina Farmer (új-zélandi), Vida Anna, Horti Dóra, Szélesy Judit (?), Fülöp Dóra

tárgyalásban: Svetlana Volnaya (ukrán, Aix-en-Provance), Iveta Marcauskaite (litván, Bourges), Farkas Andrea (Szekszárd)


érkezik: Török Szilvia (Orsi Sopron)

távozik: Andra Mandache (román, ?), Ujhelyi Petra (?), Fűrész Diána (DKSK)

marad: Roczkov Viktória, Szopkó Eszter, Donkó Orsolya, Kajdacsi Judit, Mészáros Kornélia, Russai Petra, Pungor Krisztina

tárgyalásban: Monika Veselovski (szerb, Buducnost Podgorica), Ines Ajanovic (szerb)


érkezik: Ana Perovic (szerb, Szolnoki MÁV-Coop), Darida Csilla (Zala Volán), Fodor Csilla (DKSK), Varga Rita (Zala Volán)

távozik: Snjezana Vasic (szerb, ?), Horváth Adrienn (?)

marad: Kosjár Katalin, Hagara Zsuzsa, Andó Ivett

tárgyalásban: Kalmár-Nagy Dóra, Wendy Palmer(amerikai), Németh Bernadett

Big (the real) Creative Commons License 2004.05.31 0 0 4440

sok lesz már nekik:)
chasseur Creative Commons License 2004.05.31 0 0 4439
AZÉRT EGY KÉPET MEGÉRDEMEL A BAJNOKCSAPAT...


BÁR NEKEM 8...

PIETRO Creative Commons License 2004.05.23 0 0 4438
Hajrá Diósgyőr!!
tucatnev Creative Commons License 2004.05.11 0 0 4437
Alakul a vasárnap... ...már több szurker is visszajelzett, lesz majd ott hangulat!!! Gyertek ti is!
Big (the real) Creative Commons License 2004.05.11 0 0 4436

nah:O))

örülök, hogy így felpezsdült a topic, látjátok, lehet szorgalmasan is írni

semmi szükség megmagyarázni, hogy mi történt, mert nem is volt semmi különös, de a sztori a tipikus példája annak, hogy valaki hallott valamit, amit a szomszédjának a szobatársa hallott és jólértesülten továbbadja

szal a meccs előtt a pécsiek egy fekete leplet tartottak a fejük felé, és mivel a pécs színe fekete, aszittük, hogy valami koreo lesz

de igen bénán álltak ott, amit nem értettünk, ezért megkérdeztük, hogy meghalt-e valaki:)

aztán volt a gyászszünet, amit szintén nem tudtunk, hogy miért van, mivel nem lehetett érteni a bemondót, aszittük, hogy a móri áldozatokra emlékeznek vagy horváth jucira
stb

ennyi a történet, vihar egy lavór vízben

NB2 Creative Commons License 2004.05.11 0 0 4435
Boris!

Nőikosáron nincs regisztráció, gyakorlatilag nem is hihető semmi ami ott zajlik, lévén bárki írhat bárki nevével.
DKSK-n meg 4 oldal lököttséggel van tele, néha egy-két értelmes hozzászólás. Akinek kevés az ideje nem megy oda olvasgatni.
Marad ez a fórum a normális emberek beszélgetésére.

chasseur Creative Commons License 2004.05.11 0 0 4434
Boris, azt azért te is tudod, hogy a DKSK fórum nem a vendégszeretetéről híres. Nekem nem hiányzik az, hogy a neonáci gyerek meg a társai elküldjenek a bánatba. Egyébként én ezzel az emberrel nem fogok megbeszélni semmit, csak bemásoltam a véleményét, jelezve tucatnévnek, hogy ne nagyon várja a "mea culpát".
borishun Creative Commons License 2004.05.11 0 0 4433
Miért ne beszélhetnéd meg? Viszont...:

Miskolci volt, aki felvetette dksk fórumon a témát, ki is fejtette nemtetszését és Big is valamit reagált. Ha erre te ODA beirod a reakciód, nincs vele semmi gond, de így szimplán csesztetésnek gondolom, akárhány hozzászólásod is van.

De nem tragédia, ha másként látjuk a dolgokat,csak érdekes :).

Egyébként nem Big érdekében beszélek, ha valaki nem érdekel, akkor ő az, csak a szitu nem tetszik, de ezt is meg lehet beszélni szerencsére :)

Előzmény: tucatnev (4432)
tucatnev Creative Commons License 2004.05.11 0 0 4432
Na, nézzük újra...

Ez egy női kosárlabda szurkolóknak létrehozott topik. Egy női kosárlabda mérkőzésen történt valami, amit a női kosárlabda szurkeker megbeszélnek. Ráadásul olyan helyen, ahol nekem olyan 6000 körüli hozzászólásom van, tehát nem fikázni járok ide, huszonkilencedik nickkel. És még az is itt van, aki megtette az egészet. Miért NE beszélhetnénk meg itt?

De mindegy, amíg big nem nyilatkozik, addig tartom magam az eddigiekhez.

Előzmény: borishun (4431)
borishun Creative Commons License 2004.05.11 0 0 4431
Chasseur, Tucatnév

Nem akarjátok érteni, az nem baj, nem zavar, de nem itt lett a téma felvetve. Felőlem Mo-n található összes fórumon megtárgyalhatjátok. Egyébként meg a DKSK fórumon van regisztráció, szal...

tucatnev Creative Commons License 2004.05.11 0 0 4430
Mi azért gőzerővel készülünk a Zalaegerszeg elleni második meccsünkre... ...szeretettel meghívok mindenkit a Gabányiba vasárnap, 19:15-re. Nagyon fontosmeccs ez nekünk, ha győznek, ők győzne, ha veszítük, akkor mi veszítünk...
chasseur Creative Commons License 2004.05.11 0 0 4429
Boris, a dolog nem egy másik fórumon történt, hanem a csarnokban. És nem hiszem, hogy nekünk kellene elgondolkodni... Bár ahogy ennek az embernek a hozzászólásait követem itt a fórumon, majd ideböfög valami fölényeskedő megjegyzést három ponttal a végén.
Előzmény: borishun (4426)
tucatnev Creative Commons License 2004.05.11 0 0 4428
Hát tudod, inkább beszéljük meg itt, itt van regisztráció...
Előzmény: borishun (4426)
tucatnev Creative Commons License 2004.05.11 0 0 4427
"A MiZo-Pécsi VSK mély fájdalommal tudatja mindenkivel, hogy csapatunk legelhivatottabb szurkolója, támogatója, fiatal tehetséges játékosunk, Fegyverneky Zsófia édesapja, Fegyverneky Zsolt, 44 éves korában, 2004. május 06-án Ausztriában autóbaleset vétlen szenvedőjeként elhunyt.

Emlékét, személyiségét, odaadását, csapatunk és sportágunk iránti szeretetét örökre megörizzük! "

De az ok talán mindegy. A gyász, az gyász marad. Anno nem ismertem a Szolnok gyúróját sem, és csak ott a meccsen a hangosbeszélőből tudtam meg, hogy elhunyt és végigálltam Szolnokon.

Most meg "big" barátunk volt szerencsés elkurjantni magát a gyászszünet előtt, hogy "Mi van, meghalt valaki?"

Nnnna, ez már tahóság, de az igazán baj az, hogy nem hajlandó belátni saját hülyeségét.

Előzmény: Joe_d (4425)
borishun Creative Commons License 2004.05.11 0 0 4426
Nem tartom korrektnek egy másik fórumban történteket átcipelni máshová (ide), főleg, hogy nekünk abszolút nem számít, mit gondol, vagy csinál az illető, mindenki magának számol el a saját dolgaival, ha nem okoz közvetlen kárt másnak. Ezen azért elgondolkodhattok...

FORZA PVSK!

Joe_d Creative Commons License 2004.05.11 0 0 4425
Mi történt egyébként?
chasseur Creative Commons License 2004.05.11 0 0 4424
Azt várhatod kedves tucatnév, idézet a nőikosár "Ez Miskolc" című topicjából:

"pécsi válasz erre 2004.05.10 18:46:13 (45)
bigthereal, te meg egyszer nem vagy képes azt mondani, hogy: igen, hibáztam?!! Magyarázod itt a parasztságodat..."

"bigthereal válasz erre 2004.05.10 18:51:15 (48)
miben hibáztam volna?
megmondom neked, kispofa: semmiben"

Persze, ő soha... Egyébként érdemes végigolvasni a topicot, elég szomorú, hogy vannak ilyen emberek.

Előzmény: tucatnev (4423)
tucatnev Creative Commons License 2004.05.11 0 0 4423
Mi az hogy... ...és itt nem az a baj, hogy sértő voltál, hanem utánna: érzéketlen. ZSÓFI OLVASHATTA A SORAID? Szégyeld magad... ...itt az ideje egy Mea Culpának...
Előzmény: charley11 (4422)
charley11 Creative Commons License 2004.05.10 0 0 4422
Big!

Most olvastam a DKSK fórumon a tegnapi meccs (DKSK-PVSK 65-71) előtti gyászszünet alatti dicstelen szereplésedről.
Háát, ha ez igaz, nem lehetsz büszke magadra....

Big (the real) Creative Commons License 2004.04.23 0 0 4421

áll a bál...
borishun Creative Commons License 2004.03.30 0 0 4420
Maxvell, ha ott voltál, láthattad, hogy RL kezet fogott Tapodival, esetleg nem akartad észrevenni?
Előzmény: Maxwell11 (4418)
Big (the real) Creative Commons License 2004.03.30 0 0 4419

a legtöbb bíró gyenge...
Előzmény: Maxwell11 (4418)
Maxwell11 Creative Commons License 2004.03.22 0 0 4418
Aki látta a Máv Coop se - Mizo pécs meccset az csak fogta a fejét, milyen gyenge teljesítmény nyújtottak a bírók.Nevezetten Szabó4 és Vigh.
Én nem azt mondom h. olyan marha könnyű egy ilyen rangos találkozót levezetni de ha nem felkészültek agyban akkor inkább ne válalják el.
Bődületes híbákat követtek el.
Sajnos ez rányomta a bélyegét az egész mérkőzésre.Végeredményben nehezen de 1 ponttal nyert a szolnok.Látszott a két csapat közötti különbség, mármint a tapasztalatban.A nemzetközi porondon szerzett tapasztalatban. most a szolnoknak volt szerencséje, de múltkor a pécsnek.
Sajnos Rátgéber László megmutatta igazi fehér fogát, mivel a mérkőzés végén nem félreérthető mozdulatokkal adta tudomására Tapodi edzőnek nem kíván kezetfogni vele.Ezek szerint van még mit tanulni a pécsnek is a sportszerűségről és a tisztességről.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!