Keresés

Részletes keresés

Tamás Creative Commons License 2008.05.09 0 0 14178
Igen, össze-vissza.
Előzmény: kismókus32 (14177)
kismókus32 Creative Commons License 2008.05.09 0 0 14177

Szia, Tamás!

 

Vizsgáztatsz ebben a vizsgaidőszakban is?

(Azt meg sem merem kérdezni, mely' napokon.... csak annyit: délelőtt vagy délután?) ;)

Érdeklődéssel várom válaszodat: kismókus

Tamás Creative Commons License 2008.04.18 0 0 14176
Amikor az oktató akarja. A formális vizsgaidőszak decemberben kezdődik, de az egyes kurzusokon az illetékes tanszék/oktató olyan szabályt vagy számonkérést ír elő, amilyet akar + van, aki a hiányzást is szigorúan figyeli.
Előzmény: brigitta_gitta (14175)
brigitta_gitta Creative Commons License 2008.04.18 0 0 14175
köszönöm szépen az infot, még annyit szeretnék kérdezni, hogy mikor vannak az első számonkérések.
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.11 0 0 14174
Komolyra fordítva a szót: ahogy Tamás is írta, jópár adminisztratív teendő vár az új hallgatókra, és nem árt, ha az érintettek személyesen is megjelennek. Beiratkozás, index kitöltése, diákigazolvány igénylése, ismerkedés az egyetemmel (mit merre találsz a labirintusban) és az elektronikus rendszerrel. Satöbbi.
A későbbiekben megteheted, hogy ellógod kihagyod az első heteket, mert egy-két kivételtől eltekintve minden adminisztratív melót el lehet intézni a neten, de az első félév tényleg problémás kissé.
Előzmény: brigitta_gitta (14169)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.11 0 0 14173
Basszus, éreztem, hogy nem kellett volna elkésnem rögtön az első napon! :-))
Vége az életemnek. Vajon a Mekdonáldzba még elmehetek dolgozni?
Előzmény: lmrck (14171)
Tamás Creative Commons License 2008.04.11 0 0 14172
B+, ez titkos, fenének kotyogod el...
Előzmény: lmrck (14171)
lmrck Creative Commons License 2008.04.11 0 0 14171
ne felejtsd el azt sem, hogy ilyenkor osztják le előre az álláshelyeket a diplomaosztó utáni időszakra!
Előzmény: Tamás (14170)
Tamás Creative Commons License 2008.04.11 0 0 14170
Á, semmi érdekes nem történik olyankor. Csak beiratkozás, tantárgyfelvétel, ilyesmi... >:-)))
Előzmény: brigitta_gitta (14169)
brigitta_gitta Creative Commons License 2008.04.09 0 0 14169

sziasztok!

 

azt szeretném kérdezni, hogy sulikezdésnél mi történik az első pár hétben, és hogy nagy baj lesz-e, ha nem tudok ott lenni a harmadik héten.

 

előre is köszi

Tamás Creative Commons License 2008.04.07 0 0 14168
Hát, nem tudom... Nekem ez eléggé "macskát a mikróba" jellegű urban legend-nek tűnik. Mindazonáltal vicces. :-D
Előzmény: Törölt nick (14167)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.28 0 0 14167

ma olyan ügyről hallottam :o) Annyira bizarr, hogy nem tudom magamban tartani :o)

 

Volt egy perverz pasi, aki azt élvezte, ha fájdalmat okozhatott másoknak. Ezt a szenvedélyét már nem tudta, hogyan kiélni ... fogta magát, bérelt egy lakást, és kiírta, hogy fogászati rendelő.. bárki bement hozzá, mindenféle érzéstelenítés nélkül kihúzta a fogát.... ezt az egy "kezelést" ismerte... basszus...

 

évekig "praktizált"... amikor lebukott, akkor egy zsák fogat találtak, amiket fétisként őrzött.... a bíróságon meg azon vitatkoztak, hogy ez minek számít, mert ha tényleg rossz volt a fog ...... áhhh

Tamás Creative Commons License 2008.03.25 0 0 14166
Sajnos... Nem sok minden történik, ami miatt lehetne itt bizseregni. Ami miatt bizseregni lehet, az nem itt történik. :-))
Előzmény: Mantova (14165)
Mantova Creative Commons License 2008.03.24 0 0 14165
A topik halott.
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.22 0 0 14164
Szép és érdekes képek, köszönet értük. :)
Előzmény: lmrck (14160)
Mantova Creative Commons License 2008.01.21 0 0 14163
Ejha, ezek nekem nagyon tetszenek, köszönet és hála érte.
Előzmény: lmrck (14160)
Mantova Creative Commons License 2008.01.21 0 0 14162
Na, ezt majd elsütöm néhány ösmerős ügyvédnek (vagy ahogy némelyek mondanák. üdvégynek).
Előzmény: Törölt nick (14157)
Mantova Creative Commons License 2008.01.21 0 0 14161
Az akadémikus úr mindig ilyen költői-de ez nagyon találó. Erdei professzor szintúgy.
Előzmény: lmrck (14158)
lmrck Creative Commons License 2007.12.22 0 0 14160
két meglepetés kép Klösz György fotóapparátjából, 1898-ból (a főépület átépítésének idejéből), valamint egy harmadik kép, mely 1900 körül készült (ismeretlen fényképész)



Tamás Creative Commons License 2007.11.30 0 0 14159
Itt van előttem kinyomtatva, most sajnos nem tudok elmélyedni benne, de vasárnap a repülőgépen meglesz az olvasmányom a PC Guru mellett... :-)
Előzmény: lmrck (14158)
lmrck Creative Commons License 2007.11.24 0 0 14158
bár még csak november vége van, de szerintem megszületett az év legjobb tanulmánycíme, Vékás tanár úr tollából (MJ 10/2007., 590. old.), "Hová lettél, hová levél, oh telekkönyv(i elbirtoklás)???!"

ez simán üti Erdei Árpád "A trónfosztott királynõ uralkodása, avagy a bizonyításelmélet szent tehenét" (bár az már elég régi)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.05 0 0 14157

ma olvastam :o))))))

 

Olyan hideg volt, hogy egy ügyvéd a saját zsebébe tette a kezét ...(ismeretlen)

lmrck Creative Commons License 2007.10.25 0 0 14156
kénytelen vagyok újraértékelni a helyzetet
Előzmény: tracy (14155)
tracy Creative Commons License 2007.10.25 0 0 14155
és akkor már nem is vagy MK-rajongó?
Előzmény: lmrck (14154)
lmrck Creative Commons License 2007.10.25 0 0 14154

"[i]Az Index hibájából pontatlan, és dr. Morvai Krisztina jó hírnevét sértő tudósítás jelent meg "Megint százan fogócskáztak" címmel október 23-án dr. Morvai Krisztina a Corvin közben elmondott - "Nyílt levél Gyurcsány Ferenchez és tettestársaihoz" című beszédéről. Az írásunkkal ellentétben Morvai Krisztina a következőket mondta az október 22-i tüntetéssel kapcsolatosan:

"Ön és tettestársai ismét önkényes bebörtönzésekkel próbálkoztak tegnap éjjel. Másfél órán át, zuhogó esőben, jéghidegben kellett terpeszállásban a házfalat támasztania hét fiatalnak. Nem, Gyurcsány Ferenc, nem dobáltak Molotov koktélt, nem borogattak autókat, nem voltak erőszakos csőcselék. Ne próbálja ismét megvezetni a magyar embereket és a világ közvéleményét."

Nem felel meg a valóságnak az, hogy azt állította volna, hogy nem is voltak Molotov-koktélok, és nem is borogattak fel autókat, csak néhány fiatal ázott el az esőben. Morvai Krisztina a hét fiatal ügyének összefüggésében említette azt, hogy az ő részükről nem volt Molotov-koktél és autóborogatás. A fentiek miatt Morvai Krisztinától elnézést kérünk.[/i]"

 

a hülye index miatt Én is elnézést kérek a Tanárnőtől

Tamás Creative Commons License 2007.10.23 0 0 14153
Ja, egyébként Orbán Viktor a mai beszédben hálásan emlegette Morvai Krisztát, meg a tevékenységét... Végre Morvai megkapta a kis elismerését (attól tartok, ez lesz a max egyébként). Mit lehet mondani, az az ürge is jogi diplomát kapott valamikor...
Előzmény: Tamás (14152)
Tamás Creative Commons License 2007.10.23 0 0 14152

Engem ebben az egészben csak az zavar, hogy itt van most Morvai, aki itt lelkesen akar tetszelegni ebben az új önjelölt szerepében, amihez minden joga megvan, de nem zavar senkit, hogy egy szemfényvesztés az egész?

 

Mert én tarthatok az emberi jogokból a nemzetközi jog keretében húsz előadást is a qrva egyetemen arról, hogy milyen politikai és egyéb összefüggései vannak, hogyan hat ez pl. az ENSZ szervezeti struktúrájára, és viszont, meg hasonló kérdésekről, mire jönnek ezek az überjogászok, és leírják a baromságaikat (beleírják pl. az Emberi Jogok Bizottságát, ami mellesleg már akkorhoz képest is két éve megszűnt, úgyhogy tré az egész, fingjuk sincs róla), elnevezik jelentésnek, aztán terjesztgetik a nagyvilágban.

 

Wittner Mária meg most arról szónokolt, hogy az Európai Parlament elé akar terjeszteni ezt meg azt. Halvány segédfogalma sincs csórikámnak arról, hogy mi is az az Európai Parlament, de amikor majd elküldik a levesbe, akkor majd megy a nyivák.

 

Hogy egy Eva Maria Barki itt időről időre megjelenik, és akkora hamuban sült faszságokat hord össze a nemzetközi jogról, hogy a fal adja a másikat...

 

A úgymond "szakma" meg tojik az egészre magasról, mert 1) vagy van jobb dolga is, mint elmeroggyantakat terelgetni (amit megértek), 2) vagy maga sem ért hozzá igazán (ezt el tudom képzelni), 3) vagy pedig a maga kis politikai szemüvegén keresztül nézi a dolgokat, és annak rendel alá mindent (sajnos ez a legvalószínűbb). De leginkább a 2)-3) együtt az, ami jellemző.

 

Mijaf.sz értelme van annak, hogy színvonalasan próbáljunk oktatni???

 

Az érdemi vita helyett meg arról szól Morvai megítélése, hogy zsidózott-e vagy nem. Ki a francot érdekel, hogy zsidózik-e?? Majd akkor kéne ezzel foglalkozni, ha szakmailag rendben lesz, amit mond, de még ettől is igen távol vagyunk...

Előzmény: lmrck (14151)
lmrck Creative Commons License 2007.10.23 0 0 14151
én MK-rajongó lettem, menthetetlenül. eddig dave chappelle-ért és jerry seinfeldért voltam oda, de a Tanárnő kezd náluk is viccesebb lenni

"Morvai szerint nem is volt hétfőn zavargás

Mint kiderült, a Független Jogászbizottság szervezésében tüntetnek éppen a Corvin közben. A bizottság nevében Morvai Krisztina emlékezett a tavaly történtekre. Morvai szerint a hétfői zavargásokról szóló híradások hamisak, hiszen nem is voltak Molotov-koktélok, és nem is borogattak fel autókat, csak néhány fiatal ázott el az esőben. Beszéde végén köszönetet mondott Gyurcsány Ferencnek, hogy tavaly európai polgárból magyar hazafivá válhatott.
"
Előzmény: Tamás (14150)
Tamás Creative Commons License 2007.10.12 0 0 14150
Rettentően gáz, de hát ha valakinek ez tetszik, akkor nem lehet vele mit csinálni...
Előzmény: lmrck (14148)
lmrck Creative Commons License 2007.10.12 0 0 14149
ráadásul elég illusztris társaságba került az "Áldjon" oldalon (mondjuk leszámítva a gój motorosokat)
Előzmény: lmrck (14148)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!