Keresés

Részletes keresés

Párizs73 Creative Commons License 3 napja 0 0 39454

Mármint úgy értem, hogy az általad belinkelt videó  tökéletesen illik a humortopikba is.

Előzmény: Párizs73 (39453)
Párizs73 Creative Commons License 3 napja 0 0 39453

Ez a Videó akár ide is bele illik: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9216061

Előzmény: Mutual Friend (39449)
Párizs73 Creative Commons License 3 napja 0 0 39452

Szerintem az ilyen ugrálással, üvöltözéssel mint ami a videón van, már csak a bolongézákra tudnak hatni.

Előzmény: Mutual Friend (39451)
Mutual Friend Creative Commons License 3 napja 0 0 39451

Ezek a cégek amik most itthon és majdan a jövőben prosperálnak uj piacokon az amerikai álmot próbálják meg eladni amíg lehet.

A gond ezzel az hogy az amerikai virágzásuk alatt nem volt megoldott a korrekt információáramlás es marketinggel trendivé tudták tenni azokat a termékeket forgalmaznak.

Mára ez ellaposodott mint a tetoválás. Mára az is - tisztelet a kivételnek - mindenkinek van es akkor vagy deviáns ha neked nincs ... 

Előzmény: Párizs73 (39448)
Párizs73 Creative Commons License 3 napja 0 0 39450

Meghívták már MLM szemináriumra előadónak? Sikere lenne.

Előzmény: Mutual Friend (39449)
Mutual Friend Creative Commons License 3 napja 0 0 39449

Valaha ő is nagy ember volt, anyagilag még most is az. De nem tudott változni a piac után ...

Már amikor felvásárolták a Nokiát és kijelentette hogy az ő ügyfelei gombokat akarnak a mobiljukra kellett volna nyugdíjba mennie.

Az MS ékes példája annak hogy gyökeresen változni kell esetenként mert ami 20 évvel ezelőtt menő volt az ma már nem az ...

Előzmény: Párizs73 (39447)
Párizs73 Creative Commons License 3 napja 0 0 39448

Egyébként ha már Ő  maga hozta szóba a kocsmát, akkor szerintem egy csecsenföldi, vagy dagesztáni kocsmában igencsak csendben lenne.

Előzmény: Párizs73 (39447)
Párizs73 Creative Commons License 3 napja 0 0 39447

A szemináriumokon ahol tapsolnak neki könnyebb dolga van. Ő maga írta ide korábban, hogy még Oroszországban is volt szemináriumi előadó. Mint  írta sok ember több ezer kilométert utazott ( Csecsenföldről, Dagesztánból), hogy hallja Őt beszélni. Abban a közegben sztár. Azonban ez egy másik közeg.

Előzmény: Mutual Friend (39446)
Mutual Friend Creative Commons License 3 napja 0 0 39446

Azért végéből is kijön az arrogancia ha megszorítva érzi magát mivel ennyi ember ellen nehéz védeni a mundér becsületét. Mára már oda szelídültem hogy inkább érzek szánalmat az ember irányába ilyenkor ... 

Előzmény: Párizs73 (39444)
Mutual Friend Creative Commons License 3 napja 0 0 39445

Annak idején nekem sem azt mondta a meghívom hogy amway gyűlés lesz mert ez sokakban ellenérzést vált ki a dolog. Jelen eszemmel én sem tudom hogy elutasítottam volna-e azonnal vagy nem. Ugye csak hajt a kíváncsiság. Annyiban korrekt volt a történet hogy nem kellett jó pofizni emberekkel lehettem egyedül vagyis környezetemben hasonszőrű emberek akik elvoltak a hátsó sorokban. A végén odajött hogy hogy tetszett a dolog... Megbeszéltük hogy velem nagyon rossz lóra tett ezzel a dologgal és harag nélkül elváltunk...

Előzmény: Replay (39436)
Párizs73 Creative Commons License 3 napja 0 0 39444

Előadják a nagy szponzorok a nagy amway szöveget. Aztán sokan  rákeresnek a neten és megtalálják ezt a fórumot is, és elkezdenek dolgokon elgondolkodni. A " Nagy gyémántok" már nem is  tűnnek olyan nagynak.

Előzmény: ásítósmacska (39441)
Párizs73 Creative Commons License 3 napja 0 0 39443

A Nyilt marketingterv bemutatókon már nem mondják a cégre, hogy Amway, hanem helyette azt mondják, hogy" mögöttünk az Alticor cégcsoport áll."

Előzmény: ásítósmacska (39441)
Párizs73 Creative Commons License 3 napja 0 0 39442

Ezen a fórumon meg nem tapsikoló tömeggel találkozik. Egyetlen fűszeres rajongója azonban itt is van. Zsák a foltját.

Előzmény: ásítósmacska (39440)
ásítósmacska Creative Commons License 3 napja 0 0 39441

Ezért tiltották a neten való barangolást az MLM cégek...! :)

Nehogy valaki megrendítse a lúzereket a feltétlen hitben. :-D

ásítósmacska Creative Commons License 3 napja 0 0 39440

Ja, persze... mert elő van írva a bégetés, és a feltétel nélküli hűség + maximális hit a csodált szponzorok által mondottakban...

ROTFLMAO

Előzmény: Párizs73 (39434)
ásítósmacska Creative Commons License 3 napja 0 0 39439

már 160 mosással traktáltak hogy mekkora cucc az

Pedig ugye a "hivatalosban" konkrétan leírják, hogy tilos más adatokat kközölni, mint amit az Amway mond...

Hát ennyit a szavahihetőőségükről...

A leírt dolgok a GVH miatt vannak, szóban meg nyomják az ótvar hazugságokat továbbra is.

:(((((((

Előzmény: Mutual Friend (39415)
Párizs73 Creative Commons License 3 napja 0 0 39438

Szépen csokorba szedted. Amway nagyotmondások és ferdítések gyűjteménye.

Előzmény: Replay (39433)
Párizs73 Creative Commons License 3 napja 0 0 39437

Erről van szó. Ez itt nem a Net 21 Wes szemináriuma. Mi pedig nem vagyunk tapsikolók.

Replay Creative Commons License 3 napja 0 0 39436

Van egy közeg, ahol mindent elhisznek, de ez egy nyilvános fórum, ezt itt nem lehet megjátszani.

Előzmény: Párizs73 (39434)
Replay Creative Commons License 3 napja 0 0 39435

És egyáltalán nincsenek szövegértési problémáim, nagyon is helyén tudom kezelni a hazugságokat, csúsztatásokat, ferdítéseket, pláne mikor olyan kérésre, hogy hozz bizonyítékot, olyan válasz jön, hogy hozz te bizonyítékot, hogy nem úgy volt.

Párizs73 Creative Commons License 3 napja 0 0 39434

Hozzá van szokva, hogy a szemináriumokon senki nem mond ellent neki, és bármit is mond ünneplik.

Replay Creative Commons License 3 napja 0 1 39433

Soroljam a hazugságaidat, amiért egy kocsmában te kapnád a sorozatos pofonokat?

"- Sosem volt kapható Magyarországon, ez csak Ukrajnában.

- Az ára sem a hivatkozott 5.000,- Ft, hanem kb. 900,- Ft a 4db.

Nem azt mondtam, hogy műanyag palack nem volt, hanem azt, hogy PET palack nem volt!

az UA oldalról idekopizott flakonok soha, sehol másik CLOS országban nem voltak kaphatók, csak UA-ban.

Nem volt műanyag falkon 5.000-ért.

2.200,-ért volt 4db nem PET palack, (550,- Ft/db)

Ezek a palackok ma 7-es sütésüek lennének, mert növényi alapanyagú műanyagok voltak és BPA mentesek!

sosem láttam emvéjes műanyag palackot"

Arra semmiféle bizonyítékot nem hoztál, hogy abban az időben, amiről szó volt, ezek növényi alapanyagú, drága műanyagok lettek volna az emwéjnél.

Előzmény: végé (39401)
Párizs73 Creative Commons License 3 napja 0 0 39432

Az Amwaynál azonban a Clos régióban ugrálhatnak ide, oda, ugyanazzal a csoporttal abban az országban adóznak ami nekik kedvezőbb.

Előzmény: Mityu (39428)
gingergirl Creative Commons License 3 napja -2 0 39431

Hány embert tegyek le eléd, aki a cége saját városában, 20+ éves cégben csinált rekordokat? 

Előzmény: Mityu (39429)
Párizs73 Creative Commons License 3 napja 0 1 39430

GA magyar gyémántként van nyilvántartva, mégis a hálózatának 90%-a Ukrajnában, Oroszországban, Kazahsztánban van. Magyar ember? Igen. Magyar csoportokkal csinálta meg a nagy üzletet? Nem. Be kellene fejezni az MLM-ben a néphülyítést " A Te is meg tudod csinálni" címűt. Az MLM-ben talán 2%-lék ér el olyan szintet, hogy fő állásban tudja csinálni. Nem  a gyémántokról beszélek, mert azok még a 2%-léknak is a töredékei. Szégyen, hogy Magyarországon az Amway 25. éve alatt lett kb 20 . gyémánt lett miközben a színpadról teli torokból ordítják a GO DIAMOND szöveget, félrevezetve az embereket. Igen, ezt hívják agymosásnak. Az FLP-ben talán három gyémánt  van a régióban és Miklóska mégis kiabálta a színpadról, hogy " Te is lehetsz milliomos, és nem forintban, hanem euróban".

Előzmény: Mityu (39428)
Mityu Creative Commons License 4 napja 0 0 39429

S még valami. Azt se felejtsük el, hogy egészen más eredménye van egy frissen nyitó országban a forgalmazói eredményeknek, mint abban az országban, ahol már 8-15 éve fut az adott cég az adott termékeivel (tudjuk, Irma néni a kivétel, aki 7 éve dinamikusan dinamikus). :) Ezért láthatunk a mérlegadatokban először ugrásszerű értékeket, majd az évek során csökkenést. :)

Ezt még befolyásolja az adott ország kereskedelmi rendszere (árkalkulációk, adók, stb.), annak változásai, egyéb gazdasági döntések (tapasztalat, pl. elszámolás alapok dollárról eurora való átváltása, drasztikusabb áremelés, szomszédos országban beszerezhetőség eltérő, alacsony áron, ennek az üzletszabályzaton belüli tilalma, annak szankcionálhatósága, stb.) :)

Mityu Creative Commons License 4 napja 0 1 39428

Azt tegyük hozzá, hogy a nemzetközi szponzorálás szabályai eltérőek az országon belüli szponzorálás szabályaival. Tehát mire neked horvátországi vonalból kézzelfogható jövedelmed lesz, addig állj féllábon. :D

Azt se felejtsük el, hogy legtöbbször azért tudja be majdnem mindenki magyar minősülésnek az elért szintet, mert az adott ország (és nem régió) irodájánál van regisztrálva. Így megy ez az FLP-nél is. :)

Nekem úgy van horvát-szerb vonalam, hogy életemben nem jártam egyik országban sem, mégsem horvát szintként jelent meg a minősülésem, hanem magyarként. Ha történetesen a horvát irodában regisztráltam volna (ami lehetetlen lett volna akkoriban, mert az még nem is létezett), akkor horvátként minősített volna a rendszer. Hiába vagyok magyar állampolgár. :)

Mutual Friend Creative Commons License 4 napja 0 0 39427

Ejnye már!

Személyeskedünk (Pitiánerkedünk) érvek helyett ...

Előzmény: végé (39426)
végé Creative Commons License 4 napja -3 0 39426

Így van, a még "egyszerűbb népek", akik szintén "nem tudják megérteni e remek szisztémát" meg ide irogatnak, hogy miért lehetetlen.

Egy fa körül szaladgáltok körbe-körbe és kiabáljátok, hogy eltévedtetek az erdőben :-)

.. na jó éjt!

Előzmény: Mutual Friend (39424)
végé Creative Commons License 4 napja -2 0 39425

... mint ahogy Neked sem kellene keverned a kűlső szemlélő tájékozatlanságát, a tényekkel.

Előzmény: Mutual Friend (39421)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!