Keresés

Részletes keresés

Párizs73 Creative Commons License 2016.11.18 0 0 40379

"Gyáva, emberi nullák gyülekezete :-*" Kommentjeid tele vannak durva személyeskedéssel. Jó lenne ha változtatnál a stílusodon.

Előzmény: Furzli (40370)
Párizs73 Creative Commons License 2016.11.18 0 0 40378

"

Szóval, érdekel itt rajtatok kívül (ásítómacska, TELSTAR, Párizsi73, gingergirl, Replay, és vezető MLM gurutok Mityuka)

...és az újdonsült fikázható vendégen kívül, valaki mást is???

Agyalágyult seggfej banda." Ez bőven kimeríti a durva személyeskedést, de lehet magad sem vetted észre, mert a dühtől elvakulva írtál." Központi MLM sas" stílus.

Párizs73 Creative Commons License 2016.11.18 0 0 40377

"én nem itt élem az életem....hanem odakinn " Úgy érted, hogy valamelyik amway nyáj tagjaként éled az életed?

Előzmény: Furzli (40376)
Furzli Creative Commons License 2016.11.09 -1 1 40376

Igen....most jól leírtad magad, fing. Úgy is érzed magad?Na?....és mit dobott ki a gép? Furz-furzen/ fing-fingani. Bravo okoska és akkor miért is fing a furz L i? Miért, azt határozd meg, hogy MIÉRT, és honnan? 

Az, hogy töröltek mint nick név....nekem nem jelentett elnézést, de semmit....bocsika.A fiókomatnem törölték, csak csináltam egy fosos új nick nevet, hogy boldog tudj lenni, amiért ideírhatod milyen buta, buta vagyok, hogy nem tudtam, hogy töröltek....biztos azért, mert egyébként sem érdekel....arra nem gondoltál?...én nem itt élem az életem....hanem odakinn :-*

Előzmény: ásítósmacska (40375)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.09 0 1 40375

Még hogy nem lettél törölve...! :-DDD

http://forum.index.hu/Article/jumpTree?a=141117938&t=9015742

Előzmény: Furzli (40372)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.09 0 0 40374

most írjam le saját magam, hogy fing? :-DDDDD

Előzmény: Furzli (40372)
Furzli Creative Commons License 2016.11.09 -2 1 40373

Nem fogod szótárban magtalálni, de kapd össze a fikagyúró tehetséged, hátha rákombinálsz mi lehet a Furzli.....kíváncsian várom a tippeket.....

Most legalább időt vesztegethetsz egy kis művelődésre is....balfék....vagy akár Párizsi73 is besegíthet....ha nem csak a magyar irodalom és nyelvészet területén őshonos...bár jócskán kétlem, hogy a tudományára az oktatásban kíváncsiak-e....mert az ember kezelése igen gyatra... B-)

Előzmény: ásítósmacska (40371)
Furzli Creative Commons License 2016.11.09 -2 0 40372

Nem voltam törölve okoska....ne reklámozd, hogy szótár kell 1db. igen közhasználatú európai nyelvhez...

Előzmény: ásítósmacska (40371)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.09 0 1 40371

visszajöttél, törölt nick? :-DDD  Annyi eszed se volt, egy egy kevésbé szellentős nicket válassz magadnak? :-D

a régi hsz-om még mindig érvényes....

ásítósmacska 2016.09.24

0 1 40034

Nemtom, honnan választotta a nickjét, de németül elég "beszédes".... :-D

http://nemet-magyar-szotar.hu/furz.html

Furzli Creative Commons License 2016.11.09 -2 0 40370

Szóval, érdekel itt rajtatok kívül (ásítómacska, TELSTAR, Párizsi73, gingergirl, Replay, és vezető MLM gurutok Mityuka)

...és az újdonsült fikázható vendégen kívül, valaki mást is???

Agyalágyult seggfej banda.

Kíváncsi voltam, van-e rajtatok kívül azóta más is.......

Hát nincs, csak ti........ez már felér egy kisebb csoportosulású szektához.....Guru és báránykái :-P

Voltaképp, még az agykapacitás hierarchiát is sikerült egymás között ennyi idő alatt, ( mióta ide beszorultatok) sikeresen kialakítani.

Nevetséges. (Mityu, te a Szegedi FLP vezetője vagy?.....már csak ha a madárkák jól csiriplik, ott van hasonló nagyságú csoport, amiről te itt vakítod a népet, mindenesetre annyit erre is csivitelnek, hogy annak a forgalma is megvásároltatott .....tudod te?...az mit jelent.Vagy lehet,hogy nem, mert korábbi írásodban közölted, hogy az alsóbb szintek forgalmát te már nem is látod :-X ).....na ja :-D   vicc banda. Gyáva, emberi nullák gyülekezete :-* csók mindenkinek!

ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.04 0 2 40369

Legyen meg itt is, ha már TELSTAR kolléga annyit fáradozott az előkeresésével... :)))

http://forum.index.hu/Article/jumpTree?a=141586556&t=9216061

TELSTAR 1 napja

0 0 6247

Erről beszéltem, nu!  (4. oldal)

http://digit.bibl.u-szeged.hu/00000/00099/01996/00140/dm_1996_140.pdf

Párizs73 Creative Commons License 2016.10.28 0 0 40368

TELSTAR 2003.10.03

0 0 19 "A Sportcsarnok volt tele erőltetten elegáns emvéjessel, akik folyamatosan tapsoltak és bömböltek a dübörgő zenére."

ÉL-JEN-RÁKO-SI! ÉL-JEN-RÁKO-SI!!!

Előzmény: ke_p (17)

Előzmény: Párizs73 (40367)
Párizs73 Creative Commons License 2016.10.21 0 0 40367

Hát tudod ha megnézzük példásul a Rákosi rendszer tapsikolós rendezvényeit és a személyi kultuszt, és megnézzük az MLM tapsikolós rendezvényeket és a személyi kultuszt akkor bizony van hasonlóság. Főleg ha még figyelembe vesszük azt a tényt is, hogy Mihail Gorbacsov elvtárs a Szovjet Kommunista Párt volt főtitkára, a Tiens nevű kínai MLM cégben érdekelt, és MLM motivációs rendezvényeken pózol. A Tiens MLM cég elnökét  pedig a Kínai Népköztársaság kommunista vezetői a legmagasabb kitüntetésekkel elhalmozták.  Korábban már linkeltem videókat is. Tehát nincs szükségem orvosi topikra. Egyébként ha már Amway topik. A Tiens céget az Amwayrol mintázták, amway rendezvényeken pedig volt amerikai elnökök pózolnak. Erről is tettem be korábban videókat.

Előzmény: gingergirl (40366)
gingergirl Creative Commons License 2016.10.21 0 0 40366

Szerintem kevered ezt a topikot a "humortopikkal".

Persze ha ilyen asszociációid vannak, lehet hogy inkább orvosiba kéne írnod.

Előzmény: Párizs73 (40365)
Párizs73 Creative Commons License 2016.10.21 0 0 40365

Köszönjük néked gingergirl pajtás. Ja az a Rákosi. Tehát helyesbítek. Tudod önkritikát gyakorlok. Köszönjük néked gingergirl fórumozótárs.

Előzmény: gingergirl (40364)
gingergirl Creative Commons License 2016.10.21 0 0 40364

A hozzászólásod alapján nem vagyok mlm-es. 

És nem ez az első kijelentésed, ami alapján nem vagyok az. 

Előzmény: Párizs73 (40363)
Párizs73 Creative Commons License 2016.10.21 0 0 40363

Az MLM-sek gyémánt bálványokat imádnak.

Előzmény: Replay (40362)
Replay Creative Commons License 2016.10.20 0 0 40362

Jeleket látsz? Akiknek megjelenik Jézus, azok is jeleket látnak.

Előzmény: gingergirl (40355)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.10.20 0 0 40361

Mert bármilyen nehezedre esik elfogadni élő példa vagy arra, hogy mit vált ki az emberekből ez a fajta mentalitás. :)

Akkor is így van, ha számodra elfogadhatatlan, sértő, akkor is, ha begágod a durcát, ha öri-hari lesz, mint az oviban. :D :D

:-DDD

Nem, nem és nem képes felfogni, hogy az evolúció alapköve az általánosítás. És hát miből általánosít az ember? Azokból az egyedekből, azokból a példákból, amikkel találkozik.

Az a törzs élte túl a többit, ahol megtanulták, hogy a piros bogyót nem szabad megenni.  (képletes példa, nehogy valamelyik Mlm-es belekössön!!!! :-DDD). És ezt a tudást továbbadták utódaiknak is. Nyilván emiatt esetleg elestek néhány finom piros bogyó élvezetétől (ez a járulékos veszteség), de túléltek.

Hosszú évek óta igazán kevés pozitív példa volt itt meg a másik topikon MLM-ügynök viselkedésből. Hát a felhozatalból kellett a tapasztalatokat levonnunk...

Előzmény: Mityu (40360)
Mityu Creative Commons License 2016.10.20 0 0 40360

Na ez a másik. Szereted megfordítani a hatásmechanizmust... :D A kiváltó ok nem érdekel, csak a hatást sérelmezed,

amit a visszakérdezéseid, a kerülő válaszaid kiváltottak. :)

Nem rossz módszer, csak van akinél bizony átlátszó. :)

Ez a rácsodálkozás a történésekre metódus. Semmi több. :)

Eredendően nem is érdekel, hogy ez egy folyamat része, ahol most tartasz,

az elején kellett volna elgondolkodni, hogy hogyan is válaszolgatsz. :)

De sokadszorra sem veszed a lapot, sokadszorra is ugyan azokat a köröket futod meg... :D
Mint Pistike a mászókával! :D :D

Most már igen nehéz helyretenni a renomét, mert már reflexszerűen utasítanak el akkor is, amikor lehet nem kéne. :)

Mint írtam, egyszerűen nem érted ennek a működését. (Vgay nem akarod, de ez a rosszabb!) :D

Ezért érzik úgy - eléggé nagy eséllyel jogosan - hogy hülyének nézed az itt kérdezőket, viszontválaszolókat, magaslovon ülsz! :D

MLM berkein belül ezt mi már kinőttük, mert tudjuk és óva intünk ettől a módozattól minden tagtársat. :)

Mert bármilyen nehezedre esik elfogadni élő példa vagy arra, hogy mit vált ki az emberekből ez a fajta mentalitás. :)

Akkor is így van, ha számodra elfogadhatatlan, sértő, akkor is, ha begágod a durcát, ha öri-hari lesz, mint az oviban. :D :D

Előzmény: gingergirl (40357)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.10.20 0 0 40359

olyan a helyzet, mint a Pistike a mászókáról leesve még mindig nem érti a gravitáció működését! :D :D

Frappáns hasonlat! Grat! :))

Előzmény: Mityu (40356)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.10.20 0 0 40358

akkor pedig jön a mellébeszélés, az egyenes válaszadás helyett, a hiszti. :D :D

.... de leginkább a VISSZAKÉRDEZÉS.

Mint gingergirl-specialitás. :-DDD

gingergirl Creative Commons License 2016.10.20 0 0 40357

A "félreértések tisztázása" mióta jelenti azt, hogy kérdez mondjuk párizs73 valamit, úgy téve, mintha érdekelné is a válasz, utána a válaszom kifigurázva és kiforgatva látom viszont a "humortopikban"? Ez többször(!) is előfordult. Akkor hogy is van ez a "tisztelet"? Neki nem kéne ezen elgondolkoznia? Nem kéne a "ne hazudj"-on elgondolkoznia, mikor úgy tünteti fel a kérdését, mintha érdekelné, holott nem érdekli a válasz?

Hozzáteszem, a kapott válasszal az adott topikban semmit sem kezdett, nem is reagált rá.

Akkor hogy is van ez?

Ki az az idióta, aki ezek után komolyan vesz és válaszol személyes adatokra vonatkozó kérdésekre?

Te lennél olyan hülye? Minek válaszolni "konkrét kérdésre", mondjuk az üzleti szintedre, ha szerintük egy gold csak fikacsicska, a gyémánt meg néphülyítő csaló?

Mióta "értelmes vita" az, hogy az ellenzők véleménye szerint ebben a vállalkozásban csak csalóként, hazudva, másokat megkárosítva lehet eredményt elérni és ettől az alapvetésüktől egyszer sem térnek el, mindennemű értelmes és konkrét választ semmibe vesznek? Milyen "értelmes vita" az, mikor mlm-hez még csak nem is köthető bűncselekményeket (prostitúció, drog, stb) szorítanak az mlm kalapja alá?

Van értelme bármit nekik mondani?

Veled azért jópofiznak, mert ugyanezt a véleményüket erősíted lépten-nyomon a sztoriddal, hogy milyen bugos a rendszeretek és inkorrektek a vezetőitek.

Megismétlem: semmilyen fórumon, nicknévvel sem, semmilyen személyes adatom nem adom ki, és aki ezt nem fogja fel, sajnálni sem tudom, egyszerűen hülye.

Mityu Creative Commons License 2016.10.20 0 0 40356

Amikor pedig konkrét értelmes, egyenes kérdést tesz fel itt bárki (akár nem szakmabeli, ha ez szakma egyáltalán és nem ügyeskedés),

akkor pedig jön a mellébeszélés, az egyenes válaszadás helyett, a hiszti. :D :D

Vagy a sablonszöveg, hogy itt bármit is válaszolsz soha nem lesz elég... :O :D

Mondjuk amit eddig csináltál számomra elég szépen jelzi, hogy nem is válthatna ki más reakciót. :D

Ez lemaradt a hozzászólásodból, drága! :D

Érdekes, hogy rólam tudják, hogy MLM-mel foglalkoztam, azt nem mondom, hogy foglalkozom, x eredményt el is értem

mégse érzem azt, hogy kiforgatják a szavaimat, fricskáznak, nem kapok cinikus megjegyzéseket... 

Lehet mégiscsak el kéne gondolkodni a TISZTELET és a NE HAZUDJ két opción. :D

A legtöbb esetben pont azért kérdeznek itt legtöbben, mert a félreértéseket szeretnék tisztázni. :D

Viszont a kapott válaszok legtöbbje alkalmatlan ezen félreértések tisztázására. :)

Ez is elég jól megfigyelhető. :D 

Csak, mint említettem már, kb. olyan a helyzet, mint a Pistike a mászókáról leesve még mindig nem érti a gravitáció működését! :D :D

Előzmény: gingergirl (40350)
gingergirl Creative Commons License 2016.10.20 0 0 40355

Elolvastad, amire adtam a linket?

A jelek szerint nem..

Előzmény: Replay (40354)
Replay Creative Commons License 2016.10.20 0 0 40354

Ez az idelinkelt hozzászólás abszolút nem tartozik a tárgyhoz.

Előzmény: gingergirl (40352)
Párizs73 Creative Commons License 2016.10.20 0 0 40353

Vedd meg mind a 200. könyvet. Te úgyis  tovább tudod adni az üzlettársaidnak.

Előzmény: gingergirl (40350)
gingergirl Creative Commons License 2016.10.20 0 0 40352
Előzmény: TELSTAR (40351)
TELSTAR Creative Commons License 2016.10.20 0 0 40351

"3 polcnyi porfogó, amit már 10 éve ki kellett volna dobni."

Nem tíz éve, azonnal.

Én megpróbáltam antikváriumnak eladni. Kiröhögtek.

De milyen embertípus az, aki az egyik mlm-ben legalábbis vitatható dolgokat lát, erre kipróbál még 8-10 másikat is? Csak a külcsín más, a nóta ugyanaz!...

Előzmény: W140-S300TD (40348)
gingergirl Creative Commons License 2016.10.20 0 0 40350

"Azt viszont nem értem, hogy MLM üzletben csalódott emberek minek járnak ide? Nyilván vezekelni, vagy másokat lebeszélni."

Igazad kehet. A csalódottak azért járhatnak ide.

Egyébként megfigyelhető, hogy ha egy bizonyos, általad elért eredmény elérésének a tényét közlöd, amit itt némelyek nem értek el, hajlamosak rögtön a "dicsekvés"-ként minősíteni, amikor pedig nem értenek valamihez, vagy nincs tapasztalatuk abban, amiről beszélsz, érteni sem hajlandók amit leírsz (sőt direkt félreértik), akkor meg jön a "szállj le a magas lóról".

Előzmény: W140-S300TD (40338)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!