Keresés

Részletes keresés

Cz.András Creative Commons License 2013.02.09 0 0 53581

3 játékosról ezt állítjuk ezen az oldalon : http://www.facebook.com/pages/Floorball-To-the-Olympics/473231989374801

" Szeretjük a Labda Művészeteket.

Ti is ? "

Az egyik egy magyar játékos:)

Füfke Creative Commons License 2013.02.08 0 0 53580

SportÜnnep összefoglaló, így is lehetne floorballosainkat díjazni!

 

http://www.komaromtv.hu/fooldal?nv=1116

 

865 ember felhőtlen szórakozása a sport ünnepén!

 

Mindent lehet csak akarni kell!

Cz.András Creative Commons License 2013.02.06 0 0 53579

http://www.facebook.com/pages/Floorball-To-the-Olympics/473231989374801

 

Szerintem egy kicsit Magyar is ez a floorball, nézzétek meg miért.

 

Kérek mindenkit hogy tegyen lépést a Magyar Floorball fejlesztéséért.

 

Ha még valaki nem lájkolta az oldalt legyen szíves csinálja.

 

Csajok: Fantasztikus voltatok a VB-selejtezön. Köszönöm nektek és Petinek!

 

Az MFSZ-nek: Ne hagyjátok a lányokat fizetni a Cseh országi VB-t.

- Szedjétek össze magatokat , decemberig még van idő D O L G O Z N I és megteremteni a lányoknak azokat a feltételeket amik kellene nekik.

 

Megérdemlik!! // Baráti üdvözlettel: András

 

 

Sharky#54 Creative Commons License 2013.02.06 0 0 53578

Ez nem tudom miért, lemaradt.

Itt a facebook esemény:

 

http://www.facebook.com/events/467147846668360/

Előzmény: Sharky#54 (53577)
Sharky#54 Creative Commons License 2013.02.06 0 0 53577

Top 66 Creative Commons License 2013.02.05 0 0 53576

Ezek szerint kroki utazó írta

Előzmény: Füfke (53575)
Füfke Creative Commons License 2013.02.05 0 0 53575

Egy soha nem látott napvilágot cikket publikálunk, ha már a szövetségi stábtagoktól semmi sem érkezik hónapok óta!

 

Bízom benne, hogy a kedves fórum olvasók ezáltal egy kicsit belelátnak a makacs valóságba!

 

"Tábornok nélkül a csatába

 

Véget ért a floorball vb, a Magyar válogatott a 14. helyen zárta a sorozatot.

 

Hazaért a válogatott, ülepednek az események, pihennek a játékosok, a héten két mérkőzés is vár a Krokodilokra.

 

Közben azért el-el gondolkodik az ember az elmúlt napok eseményeiről, eredményeiről.

Nézhetjük egy érdeklődő szemszögéből, aki nem követte nyomon az eseményt, csak a végeredményt látja. Ő azt látja, hogy 14. helyen végzett a csapat. Több agyonfinanszírozott sportágban örömtáncot lejtenének egy ilyen eredmény láttán. A válogatott többek között maga mögé utasította Dánia és Olaszország csapatát, akikkel az örökmérlegünk finoman fogalmazva sem hízelgő ránk nézve. 5 góllal kaptunk ki a későbbi 5. helyezett Norvégia csapatától, ami azért lássuk be minden további plusz információ nélkül, nem egy vállalhatatlan eredmény. Ott van aztán a 33-2 a svédek ellen. Azt gyorsan szögezzük le, hogy ezt a játékot nem lehet tökéletesebben játszani, mint ahogy ez a svéd válogatott tette. Elképesztő volt testközelből látni, hogy zongorázható a különbség köztük és a bronzérmes Svájc csapata között. Összesen 12 gólt kaptak 6 mérkőzés alatt (meg még egyet Varga Geritől amit nem adtak meg) és gyakorlatilag megsemmisítették minden ellenfelüket. Persze ez nem mentesít senkit az eredmény alól, de azért érdemes számításba venni. Kikaptunk a lengyelektől. Ők voltak a közvetlen ellenfeleink és egy szoros mérkőzésen kiegyenlített statisztikával (mondhatná az ember, hogy több szerencsével) felülmúltak minket. Aztán egy sima győzelem Szingapúr ellen és a helyezésért rendezett mérkőzésen egy aranygólos vereség Kanada legjobbjaitól. Egyszerű érdeklődőnk mondhatná, hogy nem olyan rossz ez fiúk, kis szerencsével sokkal jobb is lehetett volna.

 

A valóság ennél azonban sokkal árnyaltabb és csak halkan jegyzem meg, hogy 1 Bagi Martinnyira voltunk attól, hogy totális katasztrófába fulladjon a kirándulás. Na persze minden alapigazságok legöregebbike ebben a sportban is megállja a helyét, miszerint végy egy jó kapust. A továbbiak mint edzői stáb, a csapat körüli szervezés és maga a csapat rengeteg egyéb kérdést vetnek fel.

A csapat körüli szervezéssel nem szeretnék sokat foglalkozni, de az első pár szó ami eszembe jut róla az a: nevetséges, nulla és az amatőr. Mivel volt szerencsém az elejétől végigkövetni a válogatott felkészülését és küzdelmeit elég objektív rálátásom van erre. A „nem tudom”, „nem az én dolgom” és az egyéb hasonló kezdetű mondatok sűrűbben potyogtak, mint a hullák pestis idején.

A csapat. Itt mindenkinek megvannak a saját világmegváltó gondolatai, illetve listái a „hogy a fenébe maradt ki” és a „mi a francot keresett ott” fejlécekkel. Persze ez Hazánkban már szinte el is várható, hiszen mindenki mindent jobban tud. Éppen ezért ezt a részt meghagynám mindenkinek, hogy a saját szája íze szerint összerakott válogatottal álmodjon egy szebb világot. Egy dolog mellett azonban nem lehet elmenni. Ez egy ordas hiányosságot leszámítva, egy működőképes és jó csapat lehetett volna. Jó volt a csapategység, mindenki aki ott volt, ott akart lenni és tenni, áldozni is hajlandó volt érte (időt, energiát, anyagiakat beleértve). Sokat lehetne beszélni „mi lett volna ha” és „ideális esetben” kezdetű mondatokkal, de jelenleg ez volt a helyzet és az nálam sem lenne Magyar Válogatott aki nem jár edzésekre és különböző feltételeket támaszt a megjelenésével kapcsolatban. A Nemzeti csapatban való szereplés továbbra sem kiváltság, hanem ki kell érdemelni, ahhoz pedig a játék mellett úgy is kell viselkedni.

Végül pedig elérkeztünk az edzői stábhoz. Petri Tuominen kezdte meg a csapat edzését és összeállítását, majd később szürke eminenciásként csatlakozott hozza Pafféri András. Mindenki látta, hogy a finn edző mit tett a széthulló félben lévő DFSE csapatával pár éve, hogy vezette őket Kupagyőzelemre és hogy maradtak versenyben a bajnoki címért az utolsó pillanatokig. Személyes véleményem, hogy a finn mester rengeteg új, hasznos dolgot hozott a hazai floorball életbe amit több csapat is beépített mára a mindennapjaiba és ha ő lenne a legrosszabb szakvezető az országban, akkor most nem a 14. helyről beszélgetnénk. Pontos elképzeléssel, programmal érkezett a csapat élére, de rengeteg alkalommal ütközött a hazai viszonyok által emelt falakba és a csapat körüli röhejes szervezés generálta akadályokba. Aztán az u19-es VB után érkezett segítőként Pafféri András…a körülmények és az egész válogatott hangulata pedig azonnal megváltozott. Jobb/rosszabb lett, teljesen mindegy, de irányt váltott, az biztos. Petri hozzászólásai, észrevételei egyre ritkábban érkeztek visszajelzésként, helyette pedig nem kaptunk semmit, csak furcsa döntéseket. Az egyik ilyen, hogy egy olyan csapat vágott neki a vb 16-os döntőjének, ahol összesen 3 db jobbos játékos kapott helyet. Ebből 1 center és egy hátvéd, a harmadik játékossal meg nem mint alapemberrel számoltak a vezetők. Ha ehhez hozzávesszük, hogy olyan játékosok maradtak itthon, mint Duró Norbert, Galsai Péter, Molnár Kristóf akkor már több szemöldök is felszaladhat igencsak magasra, de akárhogy is a válogatott bal széle kevésbé volt veszélyes, mint egy vagon sportlövő egyesület. Ezzel gyakorlatilag meg is válaszolhatjuk azt a kérdést, hogy miért volt sokkal gyengébb a csapat, mint az elmúlt 2 évben bármikor. Ezen a szinten minden rendelkezésünkre álló fegyvert be kell vetni, hogy versenyben maradhassunk és a bal oldal teljes szanálása nem igazán tartozik a bölcs döntések közé. Szintén teljesen érthetetlen, a „ne mindig a csapattársaiddal játsszál” hozzáállás is. Kis hazánk még kisebb floorball világában meg kellett volna becsülni azokat a létező működő támadó alakulatokat amik folyamatosan évek óta eredményt tudnak felmutatni. Ha ez meglett volna, akkor már csak hátvédeket kell párosítani a csatársorokhoz és kész is egy veszélyes ütőképes csapat. Ehhez képest, az első mérkőzés előtt olyan tanácstalanság uralkodott a stábban a sorok összetételét illetően amilyet még nem igen láttam. Érdekes, hogy az utazó keret ugyanaz volt, mint az egy hónappal korábban meghirdetett és ennek ellenére kész sorok nélkül érkeztünk meg. Kérdezhetné az ember, hogy ez hogy létezik és akkor mi alapján lett eleve összeállítva a keret? Jó kérdés lenne. Minden esetre amilyen határozottsággal hagyta itthon a stáb a fent említett klasszikus bal szélsőket, ugyanolyan fokú tanácstalansággal néztek, hogy nem működik a mérkőzések előtt kidolgozott taktika és mint egy szobor álltak végig minden mérkőzést anélkül, hogy változtattak volna a játékon. (A visszaállunk két sorra nem tartozik nálam a játék változtatása kategóriába, bizonyos körülmények között értelem szerű és alap cselekedet) 0 azaz nulla darab taktikai változtatás, utasítás érkezett a 6 meccs alatt és a csapat feltüzelése is kb annyira működött, mint a világhírű esőt várni Csádban elképzelés. Az eddigi eredményeket és tapasztalatot figyelembe véve Andrástól ez nem volt olyan meglepő, mint Petritől aki korábban ontotta szünetekben a hasznos tanácsokat és változtatott ott ahol kellett. Hogy ennek a képtelenül összeállított keret volt az oka, vagy az, hogy már nem egyedül dirigált a finn mester azt sosem fogjuk megtudni, minden esetre a hibák kiütötték az ember szemét. Két sorral játszottunk amikor 3-al kellett volna, 3-al amikor kettővel. Végsőkig hajszolták a 4 hátvédet akik kb végigjátszották a 6 meccset (előnyt és hátrányt is beleértve) olyan helyzetekben is amikor nemhogy szükség nem volt rá, hanem egyenesen le kellett volna ültetni őket, hogy pihenjenek a következő találkozóra. Csoportellenfeleink meccsét nem nézzük meg, hogy pihenjünk, de azért meccs elé beteszünk egy edzést egy másik városba és buszozunk 3 és fél órát, hogy reggel 7től folyamatos mozgásban legyünk a 16:30-as mérkőzésig, stb…stb…Lehetne értékelni külön-külön a meccseket, de innentől kezdve felesleges. Egyszerűen döbbenetes volt látni ahogy gyakorlatilag kardjába dőlt az edzői stáb a vb-n és hagyta cserben játékosait és a csapatot. Nem véletlen, hogy egyes kultúrákban régen ahelyett, hogy két brigád leöldöste volna egymást, a vezéreik küzdöttek meg egymással. Ha egy csapatnak nincs vezére, állhat bármilyen jó játékosokból, sosem lesznek igazán csapat, csak egy rakás ember akik irányítás nélkül minden jó szándékuk és akaratuk mellett sem fognak sehova jutni. Tábornok nélkül nemhogy háborút, de csatát nyerni sem lehet. Ez nem először és nem utoljára bizonyosodott be."

 

A cikk részletesebb változata ecsetelte, hogy Szingapúr OB.II-es szintű csapat volt, Kanada pedig legjobb formájában is valahova a Rudas és a Diamonds közé esik és a vb előtt összesen 2 héttel találkoztak először komplett felállásban...

 

Ezek a vélemények a csapattagok általános véleménye, persze biztosan lesznek, akik ezt tagadják majd, hisz évek óta forgatják nyelvüket az aktuális vezetőségnél, hogy újra és újra a válogatott körül lebzseljenek...

 

Ezek után szegény női válogatottunk tagjai mit is írhatnának erről a mostani kiruccanásról....jesszusom!

 

Top 66 Creative Commons License 2013.02.05 0 0 53574

Nem ,sajnos nem szólt azoknak akiket hiányoltam,ők mondták ezt.Persze ma utólag gyorsan hívtátok Bencét,de pl Mangit már nem.Még ma se...

Tény,bár én kint voltam a meccseken,de nem láttam ennyi embert.Azért régebben és  azóta, jó páran elmentek miattad.3 ember vissza ment,mert most végre ők is játszahtanak, amire a jobb játékosok mellett nem volt lehetőségük.Viszont, velem együtt legalább hét játékos távozik, ezen kellene elgondolkodnod...

A palánkról annyit, ha már ilyen nagy kérdezgetésben vagy a Komárommal, kérdezd meg, hogy ott pakoltunk -e palánkot...

Ott megvoltak a megfelelő körülmények és a megfelelő edző is..

Igazad van, ti nem akartok velem játszani, MI pedig nem akarunk ott lenni ahol te vagy.

 

Részemről ezt a témát lezártnak tekintem, te is ehhez tartsd magad!

Előzmény: Siroki Brijeg (53573)
Siroki Brijeg Creative Commons License 2013.02.05 0 0 53573

Biztos úgy van, ahogy mondod, de azért az tény, hogy mikor elmentetek Komáromba, 3 hét múlva 3 sorral tudtunk játszani. Most 1 nap alatt 3 játékos jelezte, hogy visszatér, mások csak nyáron tudnak visszajönni, mert nincs átigazolási időszak.

 

Az érdekek egyeznek. Te nem akarsz velünk játszani, mi nem akarunk Veled. Akkor mi a baj?

 

A csapatkapitány amúgy szólt azoknak a játékosoknak, akiket hiányolsz. De ez már ne a Te gondod legyen.

 

 

Előzmény: Top 66 (53572)
Top 66 Creative Commons License 2013.02.05 0 0 53572

Kértelek hogy ezt fejezd be .Utolsó kérés,mert belekezdek a mondókámba és akkor nagy baj lesz. Ezzel csak magad alatt vágod a fát!

Csak  egy kis töredéket írok most.

 

A lényeget nem érted.....a palánk meg se lenne,ha én nem pakolom és nem segítek elhozni a Treff centrumból, ahol lefoglalták a tartozásod miatt. Ugyanígy küzdöttem azért a rohadt palánkért már a Népligetben is!

Akkor a te pakolós fiúcskáid hol voltak? Sunnyogtak és féltek,rám hagyták az egészet!Egyébként tényleg nem túl sokat pakoltuk a palánkot, ezt elismerem. Paraszt is szoktam lenni a pályán, ezt is elismerem. De!Tudom hol a határ és ott mindig megállok!Veled ellentétben!Nem tudok róla,hogy olyan sérülést okoztam volna, hogy a játékos, aki ellen szabálytalankodtam, nem tudta volna folytatni a játékot!17 év alatt!Ez a nem mindegy. Nem csak nekünk kellene tisztelni a játékosokat és edzőt,hanem fordítva!Nekünk is igényünk lett volna erre!Mi az elején megadtuk a tiszteletet,de sajnos ezt te nem viszonoztad felénk,sőt sokszor megalázó, kellemetlen helyzetbe hoztál fiatal embereket és minta családapákat. Sajnos ez neked eszedbe se jut,mert önző vagy és sunyi. Elmondanád  hogy lehet úgy csapat találkozót összehívni,hogy a csapat legfontosabb játékosait nem hívod meg?(Nem magamra gondolok)Micsoda mocskos sportszerűtlen dolog ez!Azok a játékosok sokszor a vérüket adták a csapatért,megsérültek,volt hogy dolgozni se tudtak  meccs után. Azért,mert tudod a véleményüket és az nem ugyanaz mint amit te hallani akarsz, inkább nem is szólsz nekik. Te aztán becsületes demokrata vagy!Egyébként az eredeti aresból hányan voltatok ott?Ott volt vagy 5 ember, a maradék pedig, akinek esetleg szóltál, arra sem méltatott, hogy elmenjen. Tudod lehet hazudozni és másra terelni a figyelmet,nem tudod leplezni magad!Érdekes, állandóan az én viselkedésemet mondogatod,miközben te edzőként verekedni akarsz a bírókkal,nézőkkel,úgy kell lefogni. Összeverekedsz a játékosaiddal és akár a szüleivel is. Megvered a bírót,mert az kéri a pénzét tőled. Összetöröd a berendezést, mások tulajdonát. Soroljam még?Ezek egy részét a pálya közelében,más részét  már a meccsek után tetted!Pályán kívül se tudsz ember lenni!Azt gondolom,hogy én megérem a pénzem a pályán,sokszor sportszerűtlen vagyok,de legalább annyiszor sportszerű. Ha kell, az ellenfeleimnek is igazat adok, bármilyen fórumon. A csapattársaimat pedig, veled ellentétben mindig védelmem alá vettem!Mindegy, hogy milyen szintű  játékos volt,akkor is megvédtem. A pályán kívül pedig minta ember próbálok lenni,ami legalább olyan fontos.

Más előtt meccs közben vagy akár egy beszélgetésnél nem túrom az orrom, nem rágom a körmöm,nem köpködöm azt el,nem vakarom a tökömet 1 percenként,nem vagyok 2 hete hordott foltos, büdös ruhában,nem zabálok  és iszom „műcolát” és nem  nyammogok beszélgetés közben, vagy meccs megbeszélés közben a másik arcába. …Remélem magadra ismersz  a fenti sorokban!

 

Csoda, hogy megtudtunk idáig maradni egy ilyen ember közelében. Ez is a mi jóindulatunkat és emberségünket dicséri. Mások szóba se állnak egy ilyen emberrel. Lenézik és lebecsülik. Persze mindezt még talán el is nézhetné bárki,ha intelligens, jellemes ember lennél,olyan aki tudja hol a helye és másokkal jóindulatú és becsületes!

Egyébként jobb ha tudod, sok kulturált  floorballos   ember van,azért mert ezeket ők eddig neked  nem mondták,mögötted mindig is beszélték,sőt még ki is nevettek..Végre van valaki aki őszinte és megmondja ezt neked,hátha észre se vetted idáig. Látod megint segítek ,végre tudsz ezen is változtatni.

 

Na jó egyenlőre befejezem,de ha kell folytathatjuk tovább az eszmecserét.

 

 

 

Siroki Brijeg Creative Commons License 2013.02.05 0 0 53571

Elég érdekes úgy kivállni, hogy előtte pár órával kizártak.... Nem mindegy a sorrend.

De végül is az érdekek nem ütköznek, Te nem akarsz velünk, mi Veled.

 

Azért az ellenfél tisztelete ne annak ütővel történő gerincen szűrásában mutatkozzon meg, a csapattárs tisztelete pedig ne abban, hogy nem engeded pályára lépni, mondván szarok, majd ha mégis játszik pár percet, akkor csak a fikázás a jussa.

 

Még arra leszek kiváncsi, hogy ki fogja elpakolni a palánkot. Mert akik helyettetek el szokták rakni, (csapattársak tisztelete?)azok itt maradtak.

 

 

Előzmény: Top 66 (53570)
Top 66 Creative Commons License 2013.02.05 0 0 53570

Kedves Floorballosok!

 

Egy elég érdekes, de nem meglepő hírrel szeretnék szolgálni. Mindenkinek tanulságos lehet.

 

2012 február elsejétől az Ares férfi felnőtt OB1-es csapat játékosainak 70 %- a kivált a csapatból, gyakorlatilag az Ares mint OB1-es csapat már csak mint név létezik. Ennek számos oka van, melyeket reggelig sorolhatnánk, de azért pár mondatban megpróbálom összefoglalni.

Hosszú ideje, az Ares működése olyan egyéni érdekre épül, amely már nem a csapat szakmai előrelépését szolgálja.

Azon játékosok, akik az Ares elhagyása mellett döntöttek, nem tudnak azonosulni sem a szakmai feltételekkel, sem az edző és csapatvezető pályán és pályán kívüli viselkedésével és értékrendjével.

Gondolom, egyértelmű, hogy mire is gondolok..

Ezek a játékosok szeretnének normális körülmények között sportolni, tisztelve egymást és az ellenfeleiket is. A csapategység a kiválástól függetlenül erős, együtt képzeljük el a jövőt, bevállalva még azt is, hogy sajnos az idei bajnokságban már nem léphetünk pályára.

Továbbra is készülünk a jövő megmérettetéseire!

 

Nádor K

Cz.András Creative Commons License 2013.02.04 0 0 53569

¤ Van 1 pár magyar vonatkozású " cikkk ". Náná hogy van.

 

¤ A Mission Impossible (lehetetlen küldetés) csapatáról természetesen.

 

¤ Magyarország még mindig az oldal lájkolása 3. helyén..

 

http://www.facebook.com/pages/Floorball-To-the-Olympics/473231989374801

 

Siroki Brijeg Creative Commons License 2013.02.04 0 0 53568

Én is gratulálok a lányoknak!

Ugyanakkor az elnökségnek el kell gondolkodnia, hogy vajon nem érdemelnek-e ezek a lányok több törődést.

Mert nagyon rezgett a léc! Pedig kis odafigyelésel ez a selejtező magabiztosan vehető lett volna, nem kellett volna az utolsó pillanatig izgulni.

 A lényeg, hogy meg van! Tanuljon belőle mindenki!

Cz.András Creative Commons License 2013.02.04 0 0 53567

Én is csatlakozom GRATULÁCIÓDHOZ György.

- Péter és a lányok minden elismerést megérdemelnek.

 

És remélem hogy " jutalomként " a Péter maradhat mint felelős edző a csapatnak a VB play offban decemberben.

- Kivitte a csapatot a VB-re!!!

 

Nem is tudom elképzelni mi lenne ha 2x vagy 3x annyi játékosaink lenne mint most.

- De az nem a játekosok vagy az edzök munkája, hanem a klubboké és a szövetségé.

 

Semmiből ezt csinálni , hihetetlen teljesítmény LÁNYOK és PÉTER.

 

Üdv.: Cz. András

 

 

 

 

 

Előzmény: kaaapaaacs (53566)
kaaapaaacs Creative Commons License 2013.02.03 0 0 53566

Gratulálok a Magyar női válogatottnak a sikeresen megvívott VB selejtezőért.A mai viszonyok között szerintem ez ÓRIÁSI eredmény.Decemberben ott leszünk Csehországban szurkolni is.Mégegyszer oriási gratula LÁNYOK,és természetesen megkövetem és gratulálok Péternek is.Tisztelettel:Váradi György    

Füfke Creative Commons License 2013.02.03 0 0 53565

Pfneiszl Péter az Év junior férfi sportolója!

Előzmény: Füfke (53564)
Füfke Creative Commons License 2013.02.03 0 0 53564

Bár a díjat nem ő kapta, de jelölt volt! Gratulálok!

Előzmény: Füfke (53562)
gája Creative Commons License 2013.02.03 0 0 53563

Továbbjutott a női floorball válogatott a selejtező csoportjából, úgy néztem.

Füfke Creative Commons License 2013.02.03 0 0 53562

 

Idén is kitüntették Komáromban a legjobbakat!

 

Több éve szajkózom, hogy minden évben a SportÜnnep után, vasárnap meg lehetne tartani a floorball díjkiosztót pazar körülmények között, "fillérekért", hiszen úgy is be van rfendezve a csarnok! Sem a Vörös érában, sem a mostaniban nem kellett ez a fajta segítség! Számomra érthetetlen...

Sharky#54 Creative Commons License 2013.02.01 0 0 53561

Sziasztok!

 

A mai napon Diamonds-Torpedo edzőmeccs lett volna Gödön 20:00-tól.

 

Sajnos a vendégek lemondták, és mivel a fél csapat az U19-el van, így mindenképp keresnénk ellenfeleket ma estére.

 

Tisztában vagyok vele, hogy 6 óra alatt nem lehet összeverbuválni egy csapatot, így egyéni jelentkezőket is várunk!!

 

keressétek Bálint Olivért: 06 30 420 6620

 

Persze csapat is jelentkezhet telefonon, elsőbbségi sorrendben :)

 

Kösz,

Sharky

Siroki Brijeg Creative Commons License 2013.01.29 0 0 53560

Hétvégén a 2 Görög hibátlan!

Siroki Brijeg Creative Commons License 2013.01.29 0 0 53559

Az U 9-es bajnokságon két kedves fiúcska próbált meccset vezetni. Sajnos nem volt senki aki segítsen nekik, pedig itt lehetne megtanítani őket. VAjon hol van ilyenkor a JT Bt  ???

Szegények fújtak mindent, ami eszükbe jutott, de legnagyobb bajuk a helyezkedéssel volt.

Veszprémben ez ngyon jól megy Zoli és Tamás segítségével, ott már nagyon ügyesek a fiúk. Akik vasárnap voltak, biztos ők is ügyesek lennének, ha segítséget kapnának.

Füfke Creative Commons License 2013.01.28 0 0 53558

Mindezek a bunda országában...hiteltelen!

Előzmény: Sharky#54 (53557)
Sharky#54 Creative Commons License 2013.01.28 0 0 53557

ha ez nálunk is így menne, kiváncsi lennék mennyire változna meg gyökeresen minden...

 

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-breking_ot_eltiltott_a_juventusnal_-70536

strew Creative Commons License 2013.01.28 0 0 53556

Szolnok Cannibals Floorball Klub

Alapítva: 1994

Cím: 5000 Szolnok Baross G. út 41. alagsor (2012 júliustól)

Elnök: Nagy Sarolta (2012 júliustól)

E-mail: szolnok.cannibals@gmail.com (2013.01.27-től)

Honlap:

 

Edzéseink helyszíne időpontjai:

Szolnoki honvédség  Szolnok, 5008 Kilián út 1.

Hétfő 20:00-22:00

Péntek 15:00-18:00

Vasárnap 18:00-20:00

 

Waldorf  (opcionális)

Kedd 18:00-19:30

Csütörtök 18:00-19:30

 

Tagdíj: 3000Ft/hónap

A Honvédségi edzéseinket csak tagjaink látogathatják személyre szóló igazolvánnyal, a Waldorfos edzések viszont nyilvánosak.

 

Előzmény: gabesz939 (53554)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.28 0 0 53555

paksi csapat nevében köszi a tegnapi szervezést (FFL), jól éreztük magunkat :)

 

Dombóvár elleni meccs közben felvett GoPro-s felvétel megtekinthető itt:
 

Sajnos nem tudtuk feltölteni teljesen az akksiját, így hamar lemerült...

gabesz939 Creative Commons License 2013.01.27 0 0 53554

Szia!

 

Hozzátok lehetne menni edzésre ? Vagy  már megvan a csapat ?

Mert el akarnék kezdeni floorballozni ismét. Régen űztem 1 évig, versenyeken is indultunk, de sajnos abbahagytam. Most ismét elkezdeném ha lenne rá mód.

Előzmény: strew (53552)
gája Creative Commons License 2013.01.27 0 0 53553

Felnőtt unihoki (3mezőny+1 kapus) kupát rendeznénk február végén Bölcskén maximum 8 csapat részvételével, ha lenne rá érdeklődés, felélesztve a régi Karhu Kupát. Érdeklődni: galosijano@freemail.hu Részletek később!

strew Creative Commons License 2013.01.27 0 0 53552

A cannibals fk új e-mail címe.

szolnok.cannibals@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!