Keresés

Részletes keresés

Ariadné Creative Commons License 2000.02.24 0 0 42
Akkor kimutathatnád, édes kis puszi-muksóka!
Előzmény: X polgártárs (41)
X polgártárs Creative Commons License 2000.02.24 0 0 41
Ariadné polgártárs,
köszönöm, hogy felvilágosítottál súlyos önértékelési zavaraimmal kapcsolatban...
Érdekes 5let az xpt day, de nem igazán erre gondoltam :(
Ha valakinek 1 nőnap kell ahhoz, h érezze fontos másoknak ott kezdődik a gáz.
Mert szeretnénk érezni, hogy szerettek, meg kívántok. - bejelentem: szeretem és kívánom a nőket.
maradtam értetlenül, xpt
Előzmény: Ariadné (39)
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.24 0 0 40
1. En ugyis elfelejtem, asse tudom mikoron vagyon.
2. Nekem nincsen szuksegem egy napra sem az evben, hogy unnepellyenek, a noknek meg van vagy
4-5-6 (szuletesnap, nevnap, eljegyzes napja,
hazassagi evfordulo, nonap, anyak napja, 2
honapja jarunk mar...).

Tisztelet a kivetelnek.

Lord_Oberon

p.s.: Emancirol csak annyit, hogy nekem soha nem
volt budos a hazimunka. Nem azt nezem, hogy mit
kell csinyani, hanem azt, hogy mennyire fontos -
nekem vagy neki, ez edesmindegy.

p.s.2: Ha nem engedem elore egy ajtoban, akkor
neveletlen bunko vagyok, ha nem veszem ki a
kezebol a szeket(!), amit errebb kell rakni,
akkor szintugy. EZ az emncipacio, nem mas. Ha en
vagyok olyan gavaller, hogy nem felejtek el
udvariasnak lenni, akkor az mas. De NE VARJAK EL,
hogy megadjam. NEM JAR NEKTEK, csak
megszoktatok. Majd magamtol.
Bizzatok ide, volt gyerexobam.

Ariadné Creative Commons License 2000.02.24 0 0 39
Missy, most rám gondolsz, mint összegyűlt másik nem, és rajtam döbbensz, vagy az itt összegyűlt hímnemen?
Kedves Barom! Érdekes, én meg pont az ellenkezőjét érzékelem, azaz, ha pasi lennék a modern világban, biztosan így gondolkodnék - már csak azért is, hogy ne ríjak ki a tömegből - "kellett nektek egyenjogúság, szukák? Hát akkó' csak dolgozzatok, meg gürizzetek, ugyanúgy mint mi! Házimunka? Elbírjátok ti azt is, miért segítsek, ti akartatok emancipálódni. Ja, szavazati jog? Minek az nektek?" Valahogy így.
X polgártárs meg biztos azt szeretné, ha lenne egy nap neki is. Én megszavazom, mert mindig az pátyolgatja a másikat, aki az erősebb. Ha tényleg erősebb nem vagytok, kényeztethettek egy kicsit minket, nem? Mert szeretnénk érezni, hogy szerettek, meg kívántok. Lökött banda. Minek ezt magyarázni? (Azt hiszem, tudom miért baj ez nektek. Kisebbségi komplexusotok kezd kibontakozni, szűkölve féltek attól, hogy fölétek kerekedünk. Ne féljetek. Nem fogunk.)
magyar tarka nagy barom Creative Commons License 2000.02.24 0 0 38
A baj a női egyenjogúság képetekkel van. Az nem egyenjogúság, hogy a mi szar nekem azt tessék megváltoztatni, ami előnyös azt tessék megtartani. Az én olvasatomban ez azt jelenti, hogy bár különbözőek vagyunk egyikünknek sincs több joga, egyikünk sem jobb vagy rosszabb a másiknál. Nincs se megkülönböztetés, se előjog, se kiváltság, se külön ünnep senkinek.
Ez van.
Előzmény: Ariadné (35)
X polgártárs Creative Commons License 2000.02.24 0 0 37
Elvesztetted a fonalat? :))
Éljen a Nagy Összetartó Erő Ünnepe!
Továbbra sem értem miért kijelölve 1 nap "nőünneplésre".
xpt
Missy Creative Commons License 2000.02.24 0 0 36
csodálkozom (mi több, döbbenek) az itt összegyűlt másik nem hozzászólásain...
Ariadné Creative Commons License 2000.02.24 0 0 35
Jaj, istenem, mit jössz itt a Fidesz családprogramjával? Nem tudom, miért kell félrebeszélni. Egyszerűen csak arról van szó, hogy a nő alkatilag máshogy éli meg a kapcsolatait, mint a férfiak. A legtöbb családban a nők az összetartó erők. Találtál kivételt? Az is engem erősít. Ki beszél a mosogatásról meg a vacsifőzésről? Nekem meg attól van hányingerem, mikor a pasik rögtön az emancipációval hozakodnak elő, ha a nőkről van szó. Csapnivalóan sematikus érvelés az, ha mártírként kijelenti egy pasi, hogy ő is szokott mosogatni.
Előzmény: Törölt nick (33)
maplesyrup Creative Commons License 2000.02.24 0 0 34
Sehonnai Bitang Ember!
válasz erre
Elvtársak !

Induljunk ki abból, hogy nem minden férfit kell szeretnünk ....és nem is kell feltétlenül szeretnünk akár egyet is, ha "nem üti meg azt a szintet". Ez egy lehetőség, amellyel élni lehet, és lehetőség arra is, hogy a Férfiak értékelni tudják, hogy mi értékelni tudjuk Őket.

Vagy valami ilyesmi

Off. én beszéltem

Törölt nick Creative Commons License 2000.02.24 0 0 33
Igen én is egyenjogú akarok lenni (se kevesebb, se több!)

És szoktam is vacsival várni este a pénzkeresésből kizsigerelve hazaérő megfáradt nejemet, és mosogatok is, meg bevásárlok. Ráadásul mindketten hányingert kapunk az olyan béna dumáktól mint amilyet Ariadné levágott, miszerint a tiptop kis feleség nem főz férjecskéjére, akkor ők már boldogtalan sajnálni való roncsok. Ezt valami Fidesz családprogramból idézhette, mert kb. olyan szar.

Rh-

Előzmény: magyar tarka nagy barom (28)
CsabA Creative Commons License 2000.02.24 0 0 32
Mivel mindig az ünnepelt fizet, várom, hogy meghívjanak sörözni.
b.lacus Creative Commons License 2000.02.24 0 0 31
Ha megengeditek, én az idei nőnapot, hosszú idő után, kihagyom. Most ők jönnek.

Lc

Detonátor Creative Commons License 2000.02.24 0 0 30
Inkább nőnapn,mint Valentájn.
jeegynullas Creative Commons License 2000.02.24 0 0 29
Tovabb megyek: en no akarok lenni!

Arasztani a harmoniat, a gyereket felpofozni, amiert osszesarozta az uj farmerjet, amikor ausztral-magyarosat jatszottak a teren, kiabalnek a Gezaval, mert nem kepes maga utan elrakni a zoknijait, es mindig osszemorzsal a konyhaban, es sokadikan kivernem a hiszit a szomszed fogaival egyetemben, hogy miert nem kepes halkabban hallgatni legujabb trashmetal gyongyszemeit.

De persze mi nem az ilyen noket szertjuk.

Előzmény: magyar tarka nagy barom (28)
magyar tarka nagy barom Creative Commons License 2000.02.24 0 0 28
Ezt a dumát!
Egyenjogú akarok lenni a nőkkel!
Előzmény: Ariadné (26)
X polgártárs Creative Commons License 2000.02.24 0 0 27
Hát (amivel nem kezdünk mondatot), engem ez erősen egy félbevágott libikókára emlékeztet...
Előzmény: Ariadné (26)
Ariadné Creative Commons License 2000.02.24 0 0 26
Na, szép kis társaság gyűlt itt össze! Komolyan nem tudom elhinni, hogy ezt a dolgot meg kell magyarázni. Arról van szó pupákok (és ne gyertek itt a nagy emancipációs dumával, mert tudjátok jól, hogy ez - szerencsére - nem valósult meg) hogy a nő mellettetek (ha van egyáltalán olyan, aki elviseli az ilyen lökötteket) harmóniát és otthont teremt, vacsit főz, képet tesz a falra azért, hogy Géza hazaérve a munkából egy kicsit jobb kedvre derüljön. Ez vérében van, hiába dolgozik mint az állat. Vagy ha ti nem így érzitek, pechetek van a párotokkal... Keressetek egy ilyet, és aztán jól megünneplitek majd ti is. Mert ez nem csak otthon van így, hanem egy munkahelyen is egyből más a légkör, ha nők is vannak ott. Valahogy emberibb. Na, kezd már derengeni? Tudjátok: egymásra figyelés, beszélgetés...
Vanek Creative Commons License 2000.02.24 0 0 25
Én például meghúzom Zoltán öcsém fülét (jó erősen ám), de virágot nem kap tőlem. Esetleg nyeles virágot, a buborékos fajtából...
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 2000.02.24 0 0 24
Elvtársak !

Induljunk ki abból, hogy nem minden nőt kell szeretnünk ebből az alkalomból és nem is kell feltétlenül szeretnünk akár egyet is, ha "nem üti meg azt a szintet". Ez egy lehetőség, amellyel élni lehet, és lehetőség arra is, hogy a Nők értékelni tudják, hogy mi értékelni tudjuk Őket.

Vagy valami ilyesmi.

) Creative Commons License 2000.02.23 0 0 23
Csak súgva kérdem...VAN VALAKINEK Zoltán NEVŰ ISMERŐSE?
Ne tudjátok meg, az enyim mennyit szívott, míg végülis kénytelen volt áthurcolkodni nyárra...

ui.: Egyébiránt kedves hölgyismerőseimet szoktam gondozni, és nem csak Évi 1 szál zölddel. Hálásak is érte rendesen...
ui2.: A nem kedves hölgyismerőseimet is szoktam gondozni. Merthogy nem minden nő szent, de talán mindegyikben van valami szép, ami kihozható...

alienne Creative Commons License 2000.02.23 0 0 22
na kíváncsi leszek nálunk lesz e nagy beb*szás. :D Én vagyok ugyanis az egyetlen nőnemű a kollektívában.
Előzmény: el_mariachi (21)
el_mariachi Creative Commons License 2000.02.23 0 0 21
Remek ez az "ünnep", mert olyankor mindig jól beb@szik az egész kollektíva. :)) Amúgy meg többé-kevésbé egyetértek az előttem szólókkal, mint Anteris, Rhadamantys, alienne, stb, stb...
alienne Creative Commons License 2000.02.23 0 0 20
jé, ez az ünnep még létezik?
utoljára általánosban adtak a fiúk virágoskislányos képeslapot nőnapon. persze a tanítónéni külön rendeletére :)))
bár nő vagyok, valahol Anterissel és Rhadamantyssal értek egyet, mégha nem is fogok olyan csúnyákat mondani, mert nincs rajtam flame-álló öltözet ;)
organic Creative Commons License 2000.02.23 0 0 19
Én annyira imádom a noket, hogy nonapon sem tudom jobban : )
Magányom eluzoi, kívánatom tárgyai, társaim a hétköznapokban, a szerelem kapuorei, boruljatok virágba!

Puszi mindenkinek:
Organic
aki utálja az ünnepeket

happe Creative Commons License 2000.02.23 0 0 18
ehh, ez olyan szar szoveg hogy nem is tudom mit irjak ra... :) te is a tiltsuk-be-az-allva-pisilest mozgalom elszant harcosa vagy? ;)
Előzmény: Törölt nick (16)
jeegynullas Creative Commons License 2000.02.23 0 0 17
Erdekes megkozelites! :-))

De akkor ezek szerint pl. a not csak arrol ismerhetjuk fel, hogy nem bu:fo:g, mikozben a tokeit vakarja?

Tehat akkor jo dolog az emancipacio?

Előzmény: magyar tarka nagy barom (15)
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.23 0 0 16
Na a márc. 8. nekem nagyon a bögyömben van, körülbelül olyan csúnya szavakkal tudom illetni, mint Anteris tette, csakhogy éppen ellenkező okok miatt! Mert ahogy SBE írta, a mocsadék hímek ilyenkor kegyesen megengedik, hogy életük másnapra hagyja a mosogatást, s egy rothadt kórót is adnak ajándékba, esetleg még kielégíteni is megpróbálják párjukat. És kibarnított büszkék magukra, hogy milyen kedvesek, jók, előzékenyek. Azok a nők, akik meg imádják a nőnapot, túl olcsón adják el magukat ennek szarrágó hímsovi társadalomnak. Arról nem is beszélve, hogy általában csak azt ünneplik, ami már kihalt.

Lehet anyázni/apázni, a karácsonyos topicban már megszoktam, hogy az îndexen 90% hasraesik a hülye ünnepektől.

Rh-

magyar tarka nagy barom Creative Commons License 2000.02.23 0 0 15
A nők hosszú munkával elérték azt, hogy teljesen emancipáltnak tekintsem őket. Most két dolgot tehetek:
1. férfinak tekintem Őket, akkor nincs kit ünnepelni,
2, nőnek tekintem magamat is, de akkor ki fog engem ünnepelni.
Nehéz eset, bár a 2. esetből több sör néz ki.
De, mint tudjuk, én csak egy barom vagyok.
X polgártárs Creative Commons License 2000.02.23 0 0 14
Anteris polgártárshoz csatlakoznék, mi értelme van a nőnapnak?
364-5 napon át róluk szól a móka, miért kell kiemelni egy napot külön? Miért nincs férfi-nap, mi a különbség?
Vagy ez csak néhány hímsoviniszta ünnepgyártó végterméke, h nesztek szerencsétlen nők, ha már ilyen nyomik vagytok, kaptok egy külön napot, h örüljetek?
xpt

ui. mivel szerda lesz ezért sört ünneplünk! :)

Törőlt_nick Creative Commons License 2000.02.23 0 0 13
Nem értessz semmit csak vagdalkozol! Anyámban nem a nőt, hanem a világrahozómat tisztelem.
Azt vedd már észre, hogy azért, mert valaki nőnek született, még nem kell feltétlenül kivételes egyénnek tekinteni. Egy úgyanolyan emberi lény, mint én. Miért vagyok én - férfi létemre - rosszabb bármelyik nőnél?
Előzmény: Missy (12)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!