Keresés

Részletes keresés

johngotti Creative Commons License 2013.01.30 0 0 7494

egyébként engem pár jelenetnél Tony is nagyon felidegesített és ellenszenvet váltott ki pl. mikor Jackiet elveri mert ő is kaszinóba volt, vagy mikro Georgiet veri szét pusztán feszültsége levezetésére...
bár ezeket is Chase direkt rakta bele h egyik embertől se legyen annyira elájulva senki mert ezek bizony gonosz emberek..
zseniális megoldás ez is

Előzmény: convar (7491)
johngotti Creative Commons License 2013.01.30 0 0 7493

sztem is Ralphie volt a legaljasabb. És abban a dokumentum filmben is mondták a karakterre hogy először az volt a cél, hogy megszerettessék a nézőkkel utána meg mint a hidegzuhany mindenki undorodjon tőle. ÉS nálam is pont ez volt :D Az első pár részben még nekem sem volt vele semmi bajom, de miután agyonverte azt a csajt már énis vártam h nyírják már kifele..

Volt a 3. évadban ugye az a rész mikor megerőszakolják Melfit, az sokakat felháborított, többek közt engem is, hogy azt a szálat nem varrták el. De talán ez is még reálisabb szintre emeli a sorozatot.

 

ez a Phil Leotardos rész nekem is nagyon bejött :D és itt még a szinkronhangja is kurva jó volt. Igaz Várkonyi Andráséval sincs semmi bajom sőt hosszabb távon a komolyabb szerepek miatt jobb választás is volt. Frank Vincentet amúgy is vártam a sorozatba nagyon mikor még nem jártam az 5. évadnál aztán csak látom h ő is szerepel benne.. nagyon megörültem.

Előzmény: convar (7491)
johngotti Creative Commons License 2013.01.30 0 0 7492

nem juliára gondoltam hanem egy szimpla kurvára akinek chris fizetett de már nem tudom melyik részben volt. Még az árakat is tárgyaltál h x $+ kokó :d stb

Előzmény: convar (7490)
convar Creative Commons License 2013.01.30 0 0 7491

De még mindig jobb volt mint pl. Ralphi, aki agyon is verte. Ez persze még nem mond ellent  a te állításodnak :)

 

 

Tényleg, új téma :) Sztetek ki volt a legszemetebb, legaljasabb, leggonoszabb figura a Sopranosban?

 

 

Sztem Ralphi Cifaretto. Sztem ő volt a leggátlástalanabb.

 

Utána jön mondjuk Richie Aprile. Azért jobb egy fokkal Ralphinál mert neki legalább volt vmiféle értékrendje, mégha kissé torz is volt :D

 

Utánuk pedig Phil Leotardo. Ő meg azért jobb náluk mert neki már tényleg voltak fontos dolgok is amik számítottak. Pl. a család.

 

 

Emlékeztek erre? Elég határozott fellépése tudott lenni :D

 

 

 

 

De am sztem ők hárman, most az ilyen 1-2 részre beugró karaktereket hagyjuk.

Előzmény: johngotti (7488)
convar Creative Commons License 2013.01.30 0 0 7490

Pedig nem azé, de sztem nem is hasonlítanak egymásra :)

 

Kelli (Cara Buono)

 

 

 

Julianna Skiff (Julianna Margulies - emlékeztek?, ő volt a Vészhelyzet Hathaway nővére :) )

 

 

 

De végülis mind1, nem azért mondtam.

 

 

Am Juliannával Tony is kavart, emiatt ha emlékeim szerint volt is köztük egy amolyan baráti "most akkor kié legyen?" beszélgetés :)

Előzmény: johngotti (7486)
DVlad Creative Commons License 2013.01.29 0 0 7489
Mindennek meg van az ára.
Előzmény: johngotti (7488)
johngotti Creative Commons License 2013.01.29 0 0 7488

hát azért Tony sem egy igazi családapa. Kétlem hogy egy nőnek az kell h megcsalják, felpofozzák stb :)

Előzmény: Törölt nick (7482)
johngotti Creative Commons License 2013.01.29 0 0 7487

maximálisan egyetértek :)

Előzmény: Törölt nick (7483)
johngotti Creative Commons License 2013.01.29 0 0 7486

Az a Kellys rész engem is zavart tényleg a semmiből jött. Mikor még legelőször néztem az egészet nem tűnt fel mert hirtelen azthittem, hogy az a csaj akivel a 6. évadban Chris összebújt meg drogozott és azthittem akkor lesz terhes a csaj de aztán visszanéztem az nem is Kelly volt.

Előzmény: convar (7484)
convar Creative Commons License 2013.01.28 0 0 7485

8MM-ben is játszott, Nicholas Cage oldalán. De persze ott is rosszfiút alakított :) (azért őt is szinte mindig csak ilyenekkel találják meg)

Előzmény: Törölt nick (7474)
convar Creative Commons License 2013.01.28 0 0 7484

"Adriana sztem 10pontos nő ( Tony szerint is /5évad/) :D"

 

Vhogy sejtettem hogy ebben nem fogsz velem egyet érteni :) Válogatós vagyok, no :)

 

 

"Nekem Lorainne Bracco is betudja indítan ia fantáziám mármint még fiatalabb korában ahogy kinézett illetve a sopranosban pár  jelenetben."

 

Áh, ő nekem már nagyon milf :D Anyám lehetne.

 

 

"Am még AJ csajai is kurva jók a 6.évadban, Irina sem rossz az biztos, meg a táncoslányok, főleg abba a már retronak számító tangába:P"

 

Persze, sokadik mellékszereplő szintjén azért volt pár "jónő" a sorozatban. Pl. ott volt Amy a s2e7ben, tudod, akivel Christopher kavar Hollywoodban, amikor először megy oda:

 

 

 

Aztán a s6e18: Sonya, Christopher vegasi nője. Tony akkor találkozik vele amikor elugrik Vegasba:

 

 

Nálam talán Sonya volt a csúcs. OMG, OMG :)

 

 

Nameg ott volt Kelli, és ő már nem is volt annyira a sokadik mellékszereplő. Ugye akit Christopher feleségül is vett. Nekem ő is sokkal jobban tetszett mint Adriana:

 

 

 

Ez a Kelli Montisanti dolog am azért hirtelen lett a nyakunkba zúdítva nem? Az előző részben még azt sem tudtuk hogy a világon van a csaj, a következőben meg már férj és feleség...

 

 

"David Proval: Hát annyira Gandolfini sem túl szimpatikus elős ránézésre :)"

 

Na igen, Gandolfini is tudott olyan csúnyán is nézni hogy olyankor még majdnem engem is kivert a víz :D Csakhogy amikor szánakozó, esendő, szerelmes, (fiát, lányát) szerető fejet vágott ő akkor is u.olyan hiteles volt.

 

Szal Gandolfininek azért mégiscsak szélesebb a színészi eszköztára. Persze ez nem feltétlen jelenti azt hogy jobb színész, nyilván szerencséje is van hogy annyi mindent ki tud fejezni az arcával. Proval tipikus "rosszfiú" arc, neki csak az áll jól.

 

 

Előzmény: johngotti (7464)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.28 0 0 7483

Nem tudom miért van ez, én is ritkán. Pedig olyan ez a sorozat, mint egy jó könyv, bele lehet bújni és többször vissza lehet nézni, mindig van egy kis részlet, amit elsőre nem vettem észre. :) 

Előzmény: johngotti (7480)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.28 0 0 7482

Jacki junior egy elkényeztetett gyökér volt. Bizonyos koron és érettségen túl egy nőnek több kell, mint egy csinos kis pofi és kockahas. :)

Előzmény: johngotti (7479)
Gice Creative Commons License 2013.01.28 0 0 7481

na, így már beugrott, hogy Ralph nője volt először

 

Előzmény: johngotti (7478)
johngotti Creative Commons License 2013.01.27 0 0 7480

am tök fura életemben nem találkoztam Nő maffiózók rajongóval :))

Előzmény: Törölt nick (7466)
johngotti Creative Commons License 2013.01.27 0 0 7479

ne érts félre nem vagyok homokos :D De Jackie Juniort is megfigyeltem h mennyire jó kiállású jóképű egy gyerek (volt)

Előzmény: Törölt nick (7474)
johngotti Creative Commons License 2013.01.27 0 0 7478

igen az lesz az az ő hangjára hasonlított legjobban amit néztem.
Óh pedig elég sok érszbe benne volt :) különösen a 4. évadban de az 5.ben is benn volt pár epizódban. Eredetileg Ralph nője volt de aztán Tony összejött vele kis dilemmázás után. Az 5. évadban tűnik fel utoljára megég az arca és Tony szakít vele. Bár nem éppen ezért csak így jön ki a lépés

Előzmény: Gice (7477)
Gice Creative Commons License 2013.01.27 0 0 7477

Valentina viszont Kéri Kitty, szóval bejött, hogy Tony egyik jó nőjének a hangja :)

(amúgy erre a Valentinára nem is emlékszem...)

Előzmény: Törölt nick (7476)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.27 0 0 7476

Utána néztem, mert érdekelt: Gloria Trillo - Pap Vera

 

http://www.magyarszinkron.hu/?module=news&action=show&nid=83221

Előzmény: Gice (7475)
Gice Creative Commons License 2013.01.27 0 0 7475

nagyjából 90%-ig biztos vagyok benne

nov-dec folyamán újranéztem a sorozatot és úgy sakkoztam ki, hogy Kéri Kitty lehet a magyar hangja (de persze lehet, hogy nem pont Gloriáé, hanem egy másik "Tony jó nője" karakteréé)

Előzmény: johngotti (7473)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.27 0 0 7474

örülök, eddig minden barátnőm hülyének tartott miatta. :)

De a vicces, hogy láttam egy csomó filmjét, de nem tűnt fel, annyira mellékszereplő volt, a Tiszta románcban, A szóljatos a köpcösnek... Még a Mexikóit is előbb láttam, mint a sorozatot, jó mondjuk itt már főszereplő, a meleg bérgyilkos. :)

Előzmény: johngotti (7472)
johngotti Creative Commons License 2013.01.27 0 0 7473

am biztos h Kéry Kitti volt a szinkronhangja? Most néztem róla interjút és nem nagyon hasoníltott..

Előzmény: Gice (7467)
johngotti Creative Commons License 2013.01.27 0 0 7472

nem lep meg hogy tetszik. Egy dokumentumfilmben mutattak róla fiatalkori képet és ott is mondta a narrátor h kifejezetten jóképű volt. Pár epizódban én is elkaptam róla pár olyan hirtelen jelenetet ahol sztem teljesen rendben van

Előzmény: Törölt nick (7466)
johngotti Creative Commons License 2013.01.27 0 0 7471

Jah igen őt kifelejtettem mondani pedig eszembe volt. Tetszik nekem is az biztos na de a best az Artie felesége. Kathrine Narducci. huh... az NŐ

Előzmény: Gice (7467)
johngotti Creative Commons License 2013.01.27 0 0 7470

egyik szereplő magyarhangjában sem lehet csalódni. A maffiózók ezen a téren is 10 pontos. Én megkockáztatom h nem élvezném annyira eredeti nyelven mint magyar szinkronnal.  Ez elég ritka. Kérí Kitt :) jó tudni, nem tudtam h ki lehetett a szinkronhangja.

Előzmény: Gice (7467)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.27 0 0 7469

Tipikus végzet asszonya, még női szemmel is. :)

Az a baj ezzel a típussal, hogy "megeszi" a pasikat, ha meg nem, Toniba ugye beletört a foga, akkor magát emészti fel.

Előzmény: Gice (7467)
Gice Creative Commons License 2013.01.27 0 0 7468

revidiálom magam: nem "messze", de ő a legjobb nő

Előzmény: Gice (7467)
Gice Creative Commons License 2013.01.27 0 0 7467

szerintem messze Gloria (a Merci eladó) a legjobb nő a sorozatban

de aláírom, hogy ahhoz, hogy így gondoljam, szükség volt Kéri Kitty hangjára :), szóval jó szinkronhangot találtak neki

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.27 0 0 7466

A topikot felpezsdítvén egy "Kinek melyik pasi/nő jön be a sorozatból?" játékot is le lehetne kezdeni.

Én egy perverz ízlésű csaj vagyok, nekem bejön Gandolfini, vagyis a 3. évadban (?) mikor szerelmes lesz a mercis csajba szerintem kifejezetten vonzó. Elegáns, romantikus, spontán, ez kell a nőknek. Meg a magabiztosság. :)

 

Előzmény: johngotti (7464)
johngotti Creative Commons License 2013.01.27 0 0 7464

jó nők téma: ízlések és pofonok :) Meadow egyébként a második évadra a való életben nagyon lefogyott így Chase elgondolkodott h lecseréli, de végül egy beszélgetés alkalmával sikerült meggyőznie Jamie- t h úgy kell kinéznie mint egy kertvárosban lakó lány nem mint egy topmodell. Ebben énis osztom a véleményed, h ettől életszerűbb. Adriana sztem 10pontos nő ( Tony szerint is /5évad/) :D
Nekem Lorainne Bracco is betudja indítan ia fantáziám mármint még fiatalabb korában ahogy kinézett illetve a sopranosban pár  jelenetben. Am még AJ csajai is kurva jók a 6.évadban, Irina sem rossz az biztos, meg a táncoslányok, főleg abba a már retronak számító tangába:P

 

dr. Melfi karaktere: Most már értem h gondoltad az ta mozgásteret abszolút igazad van. Carmela és Dr. Melfi is ugyanolyan főszereplők de Melfinek tényleg kevesebb szerepe van gyakorlatilag. De abszolút hitelesen játsza a pszichiáter szerepet.

 

David Proval: Hát annyira Gandolfini sem túl szimpatikus elős ránézésre :) Nekem David Provallal Tony szerepében csak annyi lett volna a bajom h elég idős lett volna hozzá ugyan ez a (z akkori) kinézetén egyáltalán nem látszik. 65 lett volna az utolsó részre :D

 

livia: igen elsőre abszolút nem tűnik fel. Én is így jöttem rá, hogy hallottam abban a dokumentum filmben h Chase nagy dilemmában volt, Nancy Marchand halála után, hogy mi legyen a karakterrel. Egy "utolsó ütközetet" még mindenképp akart Tonyval és az anyjával.

Sőt ha mégjobban megfigyeled a második évadban azért már a színésznőn eléggé látszott, hogy beteg nagyon levolt fogyva meg ilyenek. A 3. évadban meg mikor odamontírozták még az első évadbeli alkata volt.

Ginny Sack: Kicsit akkor rosszul fogalmaztam. 2000 elején nylít szereplőválogatást hirdetett a HBO a sopranosba és sima civil jelentkezők közül választották be Ginny Sack megformálóját. Tehát ő egyáltalán nem volt színész

 

pilot rész: Jó pár szereplőn az  a félév nem látszik. De nekem pl Tony feje sőt az egész teste egy hangyányival véknyabb volt :D Meadowon látszik h kicsit fiatalabb a második részhez. A legelső részbe abszolút kislány volt de a 2. résztől azért már elkezdett belőle csajszi válni

 

Előzmény: convar (7463)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!