Keresés

Részletes keresés

-Phone Creative Commons License 2016.09.20 0 0 547
Előzmény: JohnyBravo3 (543)
-Phone Creative Commons License 2016.09.20 0 0 546

Tényleg! Írtam, visszajött! A rohadt életbe!

Előzmény: JohnyBravo3 (545)
JohnyBravo3 Creative Commons License 2016.09.20 0 0 545

holland 

Előzmény: -Phone (544)
-Phone Creative Commons License 2016.09.20 0 0 544

Melyiket szüntették meg? Mert több gyanús is van...

Előzmény: JohnyBravo3 (543)
JohnyBravo3 Creative Commons License 2016.09.20 0 0 543

Úgy néz ki megszüntették a jelentkezési mail címet :) 

Na én amúgy ezért utálom a demokráciát nincs semmi elrettentés semmi dádá csak simogassuk meg a fasszopót hogy ez nem volt szép.

Az ilyen emberekkel olyan példát statuálnék.Nem húzott le,nem utaltam előre de együtt érzek és ilyet nem lehet csinálni.

Nem a pénz miatt mert más mással húz le hanem a reményünk ami nagyon idegesítő.

Levágni a kezét,felakasztani nyilvánosan.Ilyesmi :)

Előzmény: Leila Cintia Kósa (542)
Leila Cintia Kósa Creative Commons License 2016.09.20 0 0 542

Szia!

 Én és a párom is utazunk 09.25-én. Viszont nem tudom miért de nekem is vanegy kis érzésem..

szputnik Creative Commons License 2016.09.16 0 0 541

Közben felvettek vagyis akarom mondani mehetek Szlovákiába is és Csehországba is mind a 2 helyről pozitívan jeleztek vissza.

szputnik Creative Commons License 2016.09.16 0 0 540
JohnyBravo3 Creative Commons License 2016.09.16 0 0 539

Azt én is megköszönném :)

Előzmény: -Phone (538)
-Phone Creative Commons License 2016.09.16 0 0 538

Linkeld ide azt az oldalt, légyszíves!

Előzmény: Gabo85 (536)
G4gi Creative Commons License 2016.09.16 0 0 537

Igen most már szinte biztos,hogy kamu!!!

Bár nagyon jónak tűnt,de nem valós az már biztos!

Előzmény: Gabo85 (536)
Gabo85 Creative Commons License 2016.09.16 0 0 536

Facebookon van egy-két olyan csoport ,hogy Hollandiában élő dolgozó, magyarok meg hasonló és a hollandiai magyarok csoportban már kibeszélték anno ugyanezt a hirdetést ,hogy kamu. Előbb bukkantam rá.

G4gi Creative Commons License 2016.09.16 0 0 535

Arra gondoltam srácok,hogy facebookon csinálok egy csoportot a címe holland gyári munkára lesz a címe aki gondolja oda csatlakzzon és talán több infót és gyorsabban tudunk áramoltatni.

Előzmény: steelersfun (533)
G4gi Creative Commons License 2016.09.16 0 0 534

Az e-mail címem!

 

Bármi meglepő g4gi@freemail.hu

 

Ide írhatok bátran,ha gondoljátok.

steelersfun Creative Commons License 2016.09.16 0 0 533

Helló.

Mi 10.30.-ai.Indulással mehetünk.

De egyéni utazással.

Kérlekszépen írd meg,hogy 09.25.én.

Felszáltál-e a buszra.?

Ha igen és már kiértetek akkor

hogy milyen a szállás.

Köszi.

Üdv.

Előzmény: G4gi (531)
JohnyBravo3 Creative Commons License 2016.09.15 0 0 532

G4gi!

Hali!

Én amondó vagyok csinálj egy email címet semmi rád utaló dolog nélkül és írd be ide hogy ezen a címen vegye fel veled a kapcsolatot az aki ilyenkor indul és dugjátok össze a fejeteket.

mert így nyíltan lehet senki nem fog neked írni és a szarládának ha átbaszási szándéka van ő vajon mit tudna írni? Semmit mert te kéred az infót nem ő tőled ha ő kér infót akkor gyanakodj mert te csak kéred és ha kapsz megosztod. Ha meg a kedves munkahirdető akinek nincs semmi a füle mögött olvassa ezt hát semmi dolga ő igazat mondott max tiszta vizet önthet a pohárba kamu loginon idebökheti igen is ő tudja az igazat és nem kamu. Én azon agyaltam ha olvastad az előző soraimat inkább az aggaszt hogy ha 850 euró lesz és drágább a szállás akkor az gáz de megkérdezem titokban a főmuftit hogy mégis mennyi az igazi annyi de sajna ennyi merszem még nem volt mert nem kell lehazudni a csillagokat így is mehetünk ha kevesebb csak ne érjen meglepetés és ne kössek ki egy húsfeldolgozóban vagy tököm tudja hol éhbérért.

Előzmény: G4gi (531)
G4gi Creative Commons License 2016.09.15 0 0 531

Üdv Skacok!

 

Látom nagyon sokan írtok a Holland munkával kapcsolatban.......

 

Kik azok akik elutalták a pénzt is,mint én is?

Már úgy voltam vele nem akarok rajta görcsölgeti igaz-e vagy sem,de miután elküldtem nem lett jobb azóta válaszokat keresek

folyamatosan ezen jár a fejem,hogy igaz-e vagy sem.

Az váljon az ő javukra,hogy kaptam egy díjbekérő nyugtát utazás címen és utalás utána kaptam egy befizetési nyugtát is.

Az utolsó információ amit kaptam az az,hogy a jövő hét elején küldenek fényképeket a szállásról és a címeket is elküldik.

 

No,de...

 

Az előző tapasztalataim alapján nem nagyon tudom eldönteni mit is gondoljak pontosan,egy külföldi cégnél dolgoztam ahol a feltételek eléggé hasonlóak voltak(ingyenes vagy támogatott szállás,ingyenes busz járat stb...)

Az egyetlen jelenlegi félelmem az,hogy akik hasonlóan tettek mit én Budapesten találkozunk a Campona parkolóban és kb 50-en

nézünk egymásra mint borjú az új kapura,hogy hol lehet az a busz.....

 

Van-e valakinek hiteles információja?

 

Én a 9.25-én utazok elvileg reggel 10-kor,ha van más is ezen a fórumon aki szintén ebben a cipőben van írjon kíváncsi vagyok ki

az akinek van esetleg használható információja.

Zotyó2207 Creative Commons License 2016.09.15 0 0 530

Nekem is október 30 az indulás steelersfun .úgyhogy nem took tájékoztatást adni hogy mizu !  Egyébként van olyan aki befizette a 9900-at ? Ha igen , kapott email-ban számlát ?

Előzmény: steelersfun (528)
Balázs Norbert Creative Commons License 2016.09.15 0 0 529

Sziasztok senkinek semmi infója nincs erről a holland melóról?

steelersfun Creative Commons License 2016.09.15 0 0 528

Cseke Zoltán!

Mi október 30.i.indulással mennénk a párommal.

Ha te mész szeptember 25.-én.és már kint vagy ird már meg légyszives hogy mi a helyzet.

 

Előzmény: Cseke Zoltán (521)
JohnyBravo3 Creative Commons License 2016.09.14 0 0 527

Hali mindenki!

Összegezném a tényeket.

Amit megtudtunk az alapján : 1.lesz munka egy gyárban minden fasza 2. nem lesz semmi csak a 10 ezer kell és hello szia 

Ezt ki fogja deríteni az egyik fórumtárs aki írt a philips-nek napokon belül.

Ami fontos de kérdőjeles: 1450 euro: 1.annyi lesz nagyon jó lesz koronát mindenki fejére

                                                         2.a facebook fórumon ha valaki végigolvasta az üzenetváltást ez a faszi egy csaló,kevesebb a fizu pl 850-900 euro és a lakhatás drágább.

Ezek mellett ha pl 900 euró marad meg a lakhatás levonása után még számomra az sem a világ vége nem örülök neki de még mindíg aranyos.

Csak ezek után gondolkodjuk el kamu e: -A hazaút(hogy lehetne megszervezni vajon milyen körülmények mellett jutsz haza?)

                                                              -A wifi(voltam kint németben szar volt a wifi és drága)

                                                              -A munkaidő(12 óra h-sz megfelelne? )

                                                              -Az elhelyezés (4en lesztek 1 szobában kaptok egy matracot ha vesztek ágyat ide hozhatjátok

                                                               ,én laktam úgy 200 euróért hogy 4en voltunk és volt egy matracom)

                                                              -2 havonta 1 hét? ez a menyország vagy mese?

 

De hogy ebből a nagy része igaz és nem szervkereskedőkhöz kerülsz erre mi a garancia???????? Aki szeptember végén megy az írjon hogy mi van ha lesz még lehetősége rá és nem lesz egy árok partján kibelezve. 

Ha 1100 euró is és 200 a lakhatás mond meg ne hitegessenek.És rákérdezni ki merne? Annak az árnyékában hogy a kérdéseivel kizárhatja magát az indulók közül.

Előzmény: Gabo85 (525)
sumik Creative Commons License 2016.09.14 0 0 526

Én a Murányi Józseffel beszéltem. Nekem azt mondta, hogy  ha magam oldom meg a kiutazást akkor nem kell fizetni semmit előre,  és az utazás előtt megkapom a kinti kollégájának a telefonszámát és majd vele kell pontosan egyeztetni, hogy hol találkozzunk és megmutatja a szállást is. Ezért vagyok rá kíváncsi, hogy egyáltalán a philips vesz fel 80-100 embert, mert ők azt azért biztosan tudják. Ebben kértem segítséget és ha megjön a válasz okosabbak leszünk.

Előzmény: Zotyó2207 (524)
Gabo85 Creative Commons License 2016.09.14 0 0 525

Én pedig még reggel 9-kor az első kapott levelük után írtam egy emailt ,hogy jelenleg Amszterdamban tartózkodom és hívja fel a munkáltatóját és az egész procedúrát már Velük rendezem le. Azóta is jön a válasz....

Zotyó2207 Creative Commons License 2016.09.14 0 0 524

Az a gáz hogy mind a 2 indulási időpontnak 23- ig be kell fizetni! De egyébkènt felhívtam ezt a visegrádi lászló urat és bekamuztam hogy kint lakik Amszterdamban  uncsim. Megkérdeztem hogy ő is jöhetne e erre a munkára és annyit válaszolt hogy persze csak neki is át kell esnie ugyanezen a procedúrán ! Nemtom bizonytalanság! 

Előzmény: sumik (522)
sumik Creative Commons License 2016.09.14 0 0 523

A második turnus 10.30-n indul a levél szerint amit küldtek, ahogy a topikban már valaki a teljes levelet kirakta, azt kaptam én is .

Előzmény: Cseke Zoltán (521)
sumik Creative Commons License 2016.09.14 0 0 522

Igen pl engem

Előzmény: Cseke Zoltán (521)
Cseke Zoltán Creative Commons License 2016.09.14 0 1 521

Sziasztok én is felvételt nyertem erre a holland munkára de van itt olyan akinek szept. 25 írtak indulásnak ?

?

sumik Creative Commons License 2016.09.14 0 0 520

Köszi!

 

Akkor hátha kiderül minden az állítólagos szeptember 25, indulás előtt.

Előzmény: Adamvagyok22 (519)
Adamvagyok22 Creative Commons License 2016.09.14 0 0 519

Írtam a philipsnek napokon belül válaszolnak ;) .

Előzmény: sumik (517)
sumik Creative Commons License 2016.09.14 0 0 518

Üdv: 

Ezeket a számokat más én is hívtam, miután belementem a feltételeikbe mondták, hogy küldik futárral a kiadványt.

Pár perc múlva ismét felhívtam őket, hogy meggondoltam magam és mégsem fizetek ki ennyi pénzt a bizonytalanért, mivel ez csak lehetőség és vagy lesz, vagy nem munkám.

Ekkor a hölgy közölte, hogy már nem lehet visszamondani mert már a futárral el is küldte a kiadványt és már át kell venni. Közöltem a hölggyel, hogy ha ilyen gyorsan el tudta küldeni akkor még gyorsabban hívja vissza a futárt és mondja le,  azt válaszolta, hogy már nem lehet. és ekkor már nem az a kedves hang fogadott mint mikor még rá akart beszélni .Akkor jó, ha nem hát nem de én nem fogom kifizetni, közöltem vele és, hogy olyan nincs, hogy mindenképpen át kell venni, de ekkor már én is más hangnemben beszéltem. Láss csodát, nagy duzzogva "akkor lemondom" válasz érkezett és megszakadt a vonal.  

 

Csak ennyit a fenti telefonszámokhoz.

 

Előzmény: Gergő Pupp (509)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!