Keresés

Részletes keresés

nyusziika13 Creative Commons License 2011.07.29 0 0 83

Kedves Fórumozók!

 

Meglepődve olvastam a negatív hozzászólásokat Dr. Gáspár Leventével kapcsolatosan! Már csak azért is, mert az egyik leglelkiismeretesebb, és legügyesebb plasztikai sebész. Egy elég problémás természetű páciesnse vagyok, aki nagyon elégedett azt eredménnnyel. Egy tubulláris csőmellből, óriási bimbóudvarral gyönyörű, szimetrikus, egyforma ciciket varázsolt.

 

Műtét után minden apró problémával felhívtam, és tekintve, hogy csütörtökön műtött, a hétvégén is kerestem, többször is, és mindig segítséget kaptam.

 

Azóta is, lassan 3 éve már a hozzáállása mit sem változott. Többször is megkerestem, és mindig készségesen segített.

 

Nem vagyok a reklámmenedzsere, vagy valami ilyesmi, csak egy olyan páciens, akinek van tapasztalata a doktorral kapcsolatosan, másrészt több elégedett páciensével is tartom a kapcsolatot.

 

 

Mindnekit szeretettel várunk az alábbi fórumon, ahol több adattal is tudunk szolgálni, ahol beszélgethettek, páciensekkel, operáltakkal, és ahol rengeteg fotót meg tudtok nézni!

 

 

http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=1635

 

winry Creative Commons License 2011.05.19 0 0 82

kedves liliomlili!

írtam neked emailt, de hátha nem olvasod úgyogy azért itt is :)

valószínűleg a Molnár dokihoz is megyek majd konzira mellnagyobbítás ügyben, de még senkitől nem hallottam róla úgy egyébként ezért nagyon megörültem amikor láttam, hogy te nála voltál. privibe megtennéd, hogy megírod a vele kapcsolatos élményeket, tapasztalatokat? köszi!!

Előzmény: liliomlili24 (73)
winry Creative Commons License 2011.05.19 0 0 81

Szia!

Engem érdekelne a tapasztalat :)

Megosztanád priviben?

Előzmény: eva.kincs (80)
eva.kincs Creative Commons License 2011.05.04 0 0 80

Sziasztok! 

Nekem egy iszonyú aranyos doktornő fogja pénteken csinálni meg a szemhéjamat Dr. Ignácz Zsuzsanna medical-plasztika oldalról. Érdemes hozzá menni nagyon kedves és emberségesen bánik a betegekkel, bármilyen plasztikai dologgal lehet hozzá fordulni nagyon jók az árai is. Nagyon rég van a szakmában ő csinál aranyszál behúzást amit ő hozott be az országba, ez a kaollagén termelést fokozza feszes lesz tőle az arc és nem ereszkedik meg. Mellemet csinálta tavaly télen és nagyon meg vagyok elégedve, meg is lézerezte a helyét és alig látszik. Majd ha valakit érdekel szívesen leírom hogy volt, és a szemem is ha túl leszek rajta :) Írjatok ha segíthetek ezzel nektek is! Ha lesz kép teszek fel. Keressétek ők ha nem akartok valami bakterhoz kerülni, olyan rosszakat olvasok, ezért próbálok nektek is segíteni ezzel.

Anitaf80 Creative Commons License 2011.04.29 0 0 79

Az allitasod nem igaz, ugyanis tobb honap utan is barmikor rendelkezesemre allt, akar a mai napig is. Volt hogy a hegek miatt aggodtam, 2 hettel a 6 honapos kontroll elott fogadott es ezek utan is vart kontrollra. Mutet utan is akarmikor kerestem, visszahivott ha epp nem tudta felvenni a telefont. Nemcsak en vagyok igy, hanem a tobbiek is, akiket mutott es persze ismerek.

Előzmény: Black Caviar (75)
Anitaf80 Creative Commons License 2011.04.29 0 0 78

Sziasztok! Szerintem Gaspar Levente nagyon profi es igenis szep melleket csinal. Engem O mutott es szebbeket nem kaphattam volna senki mastol! Igaz, kinek a pap kinek a paplan.... Van egy nagyon jo forum a hoxan, ahol tobb jo orvos munkajat is megnezhetitek, ott azert kiderul hogy pl az altalatok epp lehuzott G.  doki milyen szep munkakat csinal. Rajta kivul sok mas jo orvos is van es a lanyok ott szivesen megosztjak tapasztalataikat a mutet kapcsan, illetve orvosaikrol. A negativ allitasokat orvosokrol  nem art bizonyitani is, esetleg kepekkel ha lehetseges.

hajnicicus Creative Commons License 2011.03.24 0 0 76

gáspár levente egyáltalán nem jó. láttam több mellet is és szerintem nem szépek. a mellbimbot szereti körbevágni és nagyon csunyán varrja vissza. az összes amit láttam csúcsos lett és nagyon nem szép. amugy emberileg nagyon megnyerö, én is voltam nála de szerencsére nem öt választottam. és nekem is sokat kellett várni :)

Előzmény: Black Caviar (75)
Black Caviar Creative Commons License 2011.03.24 0 0 75

Sziasztok!

 

Nekem is az a véleményem ,hogy Levente doktor úr nem a legjobb választás.Sajnos az én barátnőmnek is volt egy második köre ahol sokkal szebb "munkát" láthattam utána másik doktornál.

A körités megvan és a nem valós tájékoztatás.Az ember többet vár el nem kevés pénzért valamint olyan érzésem volt,hogy megszerzett mint egy új ügyfél de a fizetés után nem állt rendelkezésre az elvárt szinten.Sajnálom....

liliomlili24 Creative Commons License 2011.03.24 0 0 74

Arról nem is beszélve, hogy magán klinikáról beszélünk és mégis a Doktor Úr, az összes konzultáció, illetve kontroll alkalmával, ami megbeszélt időpontos, 1órákat váratott.... Az ember szerintem azért is megy magán klinikára, hogy ne rabolják az idejét és ne kelljen órákat várni.. Hát sajnos itt mindig nagyon sokat várnom kellett!!

Előzmény: liliomlili24 (73)
liliomlili24 Creative Commons License 2011.03.24 0 0 73

Szia!

Hát én a Gáspár Leventét egyáltalán NEM ajánlom!!! Én is azért mentem hozzá, mert láttam pár cicit amit ö csinált és szépek voltak de nekem nagyon rossz tapasztalatom van vele kapcsolatban! Nem is lett szép, majd amikor mondtam neki, teljesen kikelt magábol. Én ugy érzem, ha valaki ennyi pénzt a doktor ur kezébe ad (semmi számlát nem adott...) akkor azért had mondjuk már el a véleményünket rola.

Ezek után megmütött Dr. Molnár Miklós, gyönyörüek lettek a melleim, és miután megnéztem a barátnöim mellét, amit G.Levente csinált, meg az enyimet, bátran kijelentem, hogy ég és föld a kettö!!! Ugyhogy ne döljetek be dr Gáspár Levente szimpatikus mosolyának!!

Előzmény: peppino405 (36)
Piett admirális Creative Commons License 2010.11.10 0 0 72

plasztika.net

Előzmény: Letti333 (71)
Letti333 Creative Commons License 2010.10.25 0 0 71
Sziasztok!a mellnagyobbításról érdekelnek az infók.annyi a plasztikai sebész,hogy nagyon nehéz választani,ha tudtok ajánlani jó dokit megköszönöm!
Piett admirális Creative Commons License 2010.10.18 0 0 70
csináld! KELL! a feleségem megcsináltatta, nagyon szépek. most fogunk nagyobbakat berakatni ;)
Előzmény: Dolce 409 (68)
Dolce 409 Creative Commons License 2010.05.07 0 0 68
Sziasztok! Szeretnék mellnagyobbítást és érdeklődnék azoktól akik már csináltattak hogy mi a tapasztalatuk. Megéri vagy inkább ne vágjak bele? Köszönöm a válaszokat!
Szabinka03 Creative Commons License 2008.07.27 0 0 66

Az a helyzet, hogy nem szeretnék a szülés utánig várni, mert az még 3-4 év! Ennél viszont sokkal jobban szeretném! Szinte gyerekkorom óta! A korrekciós műtét kb. mennyibe kerül? 

Tudnátok orvosokat ajánlani, mert nincs ismerősöm aki tudna és csak az interneten tudok tájékozódni! Tudtok valamit Sikos Gézáról? Képek alapján nagyon szépen dolgozik! Árban kb. mit jelent az állami illetve magán klinika közti különbség? Egyelőre ennyi! Eddigi segítségeteket köszönöm szépen!

Előzmény: TamásD (65)
TamásD Creative Commons License 2008.07.25 0 0 65
Ha megoldható, érdemes a szülés(eke)t megvárni a plasztikával, mert a terhesség ill. szoptatás alatt változik (nyúlik) annyit az emlő, hogy az addig jól kinéző implantátum + emlő páros eldeformálódhat és ismét korrigálni kell.

TamásD
Előzmény: Szabinka03 (64)
Szabinka03 Creative Commons License 2008.07.25 0 0 64

Sziasztok!!!

 

Jövőre tervezem a mellplasztikát (nagyobbítást) és szeretnék néhány információt szerezni.

Valaki tud jó magánklinikát, egy jó orvossal? Tudtok vmit dr. Sikos Gézáról?

Mennyire befolyásolja a szilikon a terhességet? Még nem szültem, de szeretnék majd pár év múlva.

Válaszotokat előre is köszönöm!

Kriszbea Creative Commons License 2008.05.08 0 0 63
Sziasztok!

Tudna valaki valami infót a pécsi Dr. Kelemen Ottóról? Jól dolgozik? Érdemes hozzá menni?
Köszi!
kheiron Creative Commons License 2008.04.06 0 0 62
:-)
Előzmény: Underappreciated (61)
Underappreciated Creative Commons License 2008.04.06 0 0 61
Csodálatos, köszönöm. Majd utánanézek a szótárban..
Előzmény: kheiron (59)
kheiron Creative Commons License 2008.04.06 0 0 60

Az 1 év a pesszimista változat.

Előzmény: kheiron (59)
kheiron Creative Commons License 2008.04.06 0 0 59

Amit a szó a szótárban jelent - az izmok rátágulnak, már nem érzed, hogy "van ott valami", ilyesmik.

Előzmény: Underappreciated (58)
Underappreciated Creative Commons License 2008.04.06 0 0 58
Mit jelent az, hogy "megszokja"?
Előzmény: kheiron (57)
kheiron Creative Commons License 2008.04.05 0 0 57
Kb. fél-egy évet számíts arra, hogy a szervezeted megszokja az implantot.
Előzmény: Underappreciated (56)
Underappreciated Creative Commons License 2008.04.05 0 0 56

Timi!

 

Jómagam pl mellnagyobbításra "gyúrok". Az bizonyára nagy és hosszantartó fájdalommal jár, hiszen a bőrnek és az izomnak is rá kell nyúlnia majd az implantátumra.

Gondolom a kisebbítés nem olyan "vészes". Persze nyilván a heg és hogy megbolygatják, nem lesz kellemes. De a paraszti szőke (:)) eszemmel azt gondolom, jóval kisebb mértékű és rövidebb a fájdalom.

Oh, most nézem.. Te ezen már túlvagy :)

Akkor hát gyógyulást kívánok! És élvezd az új külsőd egészségben :)

Előzmény: D.Timi (55)
D.Timi Creative Commons License 2008.02.11 0 0 55

Sziasztok!

 

Nekem a következő hónapban lesz mellkisebbítő műtétem.

Valakinek volt már tapasztalat ezzel kapcsolatban, mennyi ideig tart a felépülés, milyen kellemetlenségre számíthatok a műtét után, fájdalmak stb...

 

Köszi!

kheiron Creative Commons License 2007.11.24 0 0 54
Reméljük a legjobbakat. :-)
Előzmény: Underappreciated (53)
Underappreciated Creative Commons License 2007.11.24 0 0 53
Csak tartanék már ott :-)
Előzmény: kheiron (51)
kheiron Creative Commons License 2007.11.24 0 0 51
Ja, a kérdésedre: nincs veszve semmi. :-)
Előzmény: Underappreciated (48)
Underappreciated Creative Commons License 2007.11.24 0 0 50
Bezony :-)
Előzmény: kheiron (49)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!