Keresés

Részletes keresés

Deibler úr Creative Commons License 2005.10.05 0 0 127
A topikot átolvastam. A Modus Moderandiban van erre a problémára gyógyír. Idézem:

"A folyamatosság és olvashatóság megőrzése érdekében az Etikai szabályzatba ütköző, így törlendő hozzászólásokkal együtt a rájuk adott válaszok is törlésre kerülnek (különösen, ha a hozzászóló a "válasz erre" funkciót használta azok megtételekor). Fentiekből következően azokra a hozzászólásokra, melyek valószínűleg sértik az Etikai szabályzatot, nem célszerű magában az adott rovatban reagálni, hiszen ezek a reakciók is törlésre kerülnek."

Ha provokációnak érzitek, akkor ne reagáljatok rá. A topikot bekedvenceltem. Ha kitör a torzsalkodás, akkor rendet fogok csinálni. Ő így gondolja. Mások nem így. Van ez így. Ha valami érdektelen, ha nincs hozzászólás, akkor a topik elsüllyed.

Most még nem törlök és nem tiltok. Tekintsétek úgy, hogy most húztam egy vonalat.
Angiszeged Creative Commons License 2005.10.05 0 0 126
Nem!
Előzmény: Mikolt (125)
Mikolt Creative Commons License 2005.10.05 0 0 125

Mert evészavaros vagy, na, ezt kell mihamarabb megoldani, mert terhesség és szoptatás alatt komoly gondot okozhat, itt az indexen is van rá példa sajnos:(.

 

ram gondoltal?:)

Előzmény: Angiszeged (103)
Avella Creative Commons License 2005.10.05 0 0 123

Piget, en nagyon orulnek ha itt sokkal tobb magyar dolgozna, igy kuldok Neketek egy web oldalt. Itt mindenki akinek pszichologiabol van vegzettsege talal munkat. Ingyen lehet feliratkozni a web oldara es akkor kuldik ezeket a munka lehetosegekrol az e-maileket. Sok sikert:)

 

Ez a ket allas tanuloknak van. Ez is nagyon jo:)

 

Dear Subscriber,

The following job has been added to BACP jobs online:

----------------------------------------

Job title: Two Student Counsellors - 18 hrs/wk term-time only (32 weeks
per year) (Wales)
Location: Swansea, Wales
Salary: Pro-rata to £22,507 - £29,128 per annum (pay award pending)
Contact: For application form and further details tel. the Personnel
Dept. on 01792 295136 (24 hrs), quoting job ref., or visit <a
href="http://www.swansea.ac.uk/personnel/vacancies">www.swansea.ac.uk/personnel/vacancies</a>
Closing Date: 14/10/2005

DETAILS OF THIS JOB

For University, to provide support to students. Should be a graduate
but must have a professional diploma in counselling or psychotherapy and
be accredited with BACP or an equivalent body or be able to attain this
within a year. Must have min. 300 hours of post diploma supervised
experience. Experience of working in higher education and being able to
counsel in Welsh desirable. Job ref. M0951.
<b><i>Please mention Counselling Jobs Online when applying for this
position. Guardian 28 September, page 6.</i></b>

----------------------------------------

For more information, and to unsubscribe, visit Jobs Online at
http://www.bacp.co.uk

piglet Creative Commons License 2005.10.05 0 0 122
Azt gondolom, hogy ez provokáció, ismét. Hasonlatos ahhoz, ami nemrégiben a GYES/GYED-es topikban volt. Úgyhogy lányok, szerintem hagyjátok.
Avella Creative Commons License 2005.10.05 0 0 121
En Anglaiban elek. Heti 18.5 orat dolgozok es 31 ezer fontos keresetem van.  Halmozottan serult emberekkel foglakozok. Nekem is maratoni egyetemi tanulmanyok utan lett ilyen a fizetesem es kicsit izgultam is mert 33 eves koromban volt ra eloszor alkalmam, hogy szuljek.Mindenki tanacsolt mindent de en nagyon halas vagyok a csaladomnak mert annak ellenere, hogy mindenki szekalt,hogy lekesek a gyerekrol, a csalad melettem allt es tamogattak a tanulamyaimat.

 

Ennek igazan most elvezem a gyumolcset. Eletem a kicsi kroul forog es mindenre raerek amire szeretnek. Termeszetesen evente nehany konferenciara is elmegyek es tartok elodasokat a helyi egyetem is idonkent,de en igy erzem az eletem kereknek.

 

A mi kis egyetlen picinkre pedig csaladtagok vigyaznak amig nem erek haza.

Csakata Creative Commons License 2005.10.05 0 0 120

Hát pont lehet, hogy sejti ( ha az orvosira jár) mivel jár, azért akarja más gyerekét elcsaklizni persze jól megkreált indokokkal és csakis jószándékból.

Legfeljebb késôbb nyit egy topikot – nem birok a párom kölkével, mert az anyja vérét örökölte – cimmel.

Előzmény: Gabiiiiii (114)
mamua Creative Commons License 2005.10.05 0 0 119
az a nő, aki anya és feleség, és nincs állása, igenis dolgozik. a gyerekekért, a férjéért, a családért, az otthon melegéért. az apa nem teljesít olyan jól a munkahelyén, ha otthon nincs minden rendben. tehát az anya is hozzátesz a férje sikeréhez.
Előzmény: dexy (99)
Csakata Creative Commons License 2005.10.05 0 0 116

Azért én nem szeretnék olyan orvos kezei közé kerülni, aki napi 3 órát dolgozik és ez nyilván tartalmazza a továbbképzéseket és szakirodalom tanulmányozását, mert ugye a többi idô a gyerekre kell:))))))

 

(Még szerencse, hogy nem itt és nem állami képzés, mert erre baromira sajnálnám az adómat:)

 

A 3 diplomás mérnök, sikeres, elismert anyukád feladja majd az állását az unokákért és eltartott lesz?

 

 

 

Ez az egész egy vicc:))))))))))))

 

dexy Creative Commons License 2005.10.05 0 0 115

 

 

Valaszolva a kerdeseitekre:

1) Gabiii - Igazad van. Nem tudom, hogy mi fog majd valtozni es nem szerettem volna senkit ezzel megbantani.Tiszteletre melto amit csinalsz. 2 gyereket nevelni egyedul az nagyon nagy dolog. Elnezest ha megbantottalak.

 

2) Saszenka - Tudod te mennyibe kerul egy ev tandij az orvosi egyetemen az USA-ban?? a 38millionak a nagyon sokszorosa mire itt vegeztem. Nem akarom hogy barmi rossz tortenjen a novel csak azt sem szeretem latni, hogy a parom milyen szinten ki van hasznalva. A haz eladasa nem egyszeru.Lettekvolna mar vevok, de a nonek nem felelt meg egy ar sem, pedig a felbecsult arert vettekvolna meg. Pereskedni? Minek? Borzasztonak tartom, hogy volt tarsak ilyeneket tesznek egymassal...En is ott lettem hagyva es nem is akarhogy, de eszembe sem jutna a volt ferjemet perre vinni barmiert is.  Ez a no  nem erdemel meg mas szot mint hogy k,de tudod mit. Igazad van.

 

 

3) Csakata-Nem akarom elvenni a gyereket a notol, de egy alkoholista nagypapa es nagymama neveli mert a no (nem er ra)....

- Anyam ide fog koltozni ahol a testveremmel lakunk. Idegen kezebe soha nem adnam a gyereket meg 3 orara sem

- En a 3 oras napimunkammal tobbet kersek majd mind masok a napi 8 oraval. Nem veletlen tanulok ennyit.

- A csaj nem neha megy el bulizni, hanem a gy-kelnem foglakozik, mert mindig bulizik ha nem suliban van.

Gabiiiiii Creative Commons License 2005.10.05 0 0 114

nagyon szepen kerlek,ne bosszant fel mind a huszinegy-ket eveddel

 

Honnan a francbol tudod te,milyen hormonalis es egyeb valtozasokkal jar egy gyerek?? Honnan tuod,hogy ugyanilyen helyken fognak allni a melleid? Honnan tudod,hogy 60-as lesz a derekad?

Hogy nem jon ki az aranyered es a visszered??

 

Torkedni kell ra,hogy jol nezz ki,de ez egyenileg valtozo.

Es nem er meg mindent

Előzmény: dexy (99)
Csakata Creative Commons License 2005.10.05 0 0 113

Kedves Dexy!

 

Idézlek: "Ez a no NEM neveli a gyereket de lemondani sem hajlando rola"

 

Tulajdonképpen mit akarsz? El akarod venni a csajtól a gyerekét???

 

 

 

A párod exe iskolába jár, gondolom akkor később keresni akar majd!!!!

Amig iskolában van, a szülei vigyáznak a gyerekre.

Ha majd te dolgozol (3,5 órát ha-ha-ha) akkor a te kicsidre idegenek vigyáznak majd, mert nem lesz nagyszülő a közelben, ugyanez lesz a helyzet.

A csaj néha elmegy bulizni. Na és. Örülj, hátha talál valakit, akivel új életet kezd!

 

Ja, és nagy önérzetesen kikéred magadnak más beszédét, de feltűnt az neked, hogy a csajt simán k...-ként emlegetted?

 

 

dexy Creative Commons License 2005.10.05 0 0 110

Dalia

te mirol beszelsz?

dexy Creative Commons License 2005.10.05 0 0 109

Angiszeged

 

Minden hozzaszolasodban ott van az anorexiara a megjegyzesed.Azt nem kerdezted meg, hogy van-e meg ez a kondiciom.Nincsen.

 

Tovabbra is ugy gondolom, hogy nagyon roszindulatu ember vagy.

Angiszeged Creative Commons License 2005.10.05 0 0 108

Te miről beszélsz ember??? :)))

fenét vagyok rosszindulatú, te kapod fel a vizet, nem bántásból írtam, amit írtam, hanem segítő szándékkal, de annyi a diplomád, h nem érted:)

Előzmény: dexy (106)
dalia Creative Commons License 2005.10.05 0 0 107
oké, akkor jelzős szerkezet nélkül a kérdés mégegyszer:

bejösz ide itélkezni a párod exéről, és csodálkozol, hogy itélkeznek feletted?
Előzmény: dexy (101)
dexy Creative Commons License 2005.10.05 0 0 106

ANGISZEGED

 

Nagyon rosszindulatu ember vagy. Atmentem egy tragedian es akkor anorexias lettem. Ezt megosztom a forumon es te ezzel visszaelsz?

dalia Creative Commons License 2005.10.05 0 0 104
jólvan na nem lehet kibírni, viszketni kezd a billentyűzet :)))

komolyan annyirafel tud dühíteni, amikor azt gondolja valaki, hogy anyák=elhízott, ronda, férjeiken pöffeszkedő házisárkányok, ez a butaságnak olyan foka, hogy muszáj írnom, na.
Előzmény: Törölt nick (102)
Angiszeged Creative Commons License 2005.10.05 0 0 103

Persze, h nem kell extra súllyal élni, én pl mostanra régi súlyomnál vagyok, de ez miért kabinet kérdés, mikor még nincs is gyereked? Mert evészavaros vagy, na, ezt kell mihamarabb megoldani, mert terhesség és szoptatás alatt komoly gondot okozhat, itt az indexen is van rá példa sajnos:(.

 

Annyira természetes, h a szülő segíti a gyerekét és az később viszont őt (nagyon jól látod), amennyire természetes, h a férfi "eltartja" a gyermekeket otthon nevelő nőt.

 

 

Előzmény: dexy (99)
dexy Creative Commons License 2005.10.05 0 0 101
Dalia te vagy buta.Olvasd el az irasaimat mielott megszolalsz.
dalia Creative Commons License 2005.10.05 0 0 100
bejösz ide itélkezni a párod exéről, és csodálkozol, hogy itélkeznek feletted? buta vagy.
Előzmény: dexy (95)
dexy Creative Commons License 2005.10.05 0 0 99

Angiszeged

 

Termeszetes dolog, hogy az Anyu segit a tandijban. A szulo mindent megtesz a gyerekert. Anyu egyre idosebb.Mire befejezem a sulit, en leszek az aki kuld neki havonta penzt. Es ez is normalis.A felnott gyerek segiti a szuleit.

 

Nem minositem az eves zavarral kapcsolatos megjegyzesedet.

 

Tovabbra is ugy gondolom, hogy a gyerek szules nem azt jelenti, hogy attolkezdev extra 10kiloval kell elni.

 

Az a no aki nem dolgozik, azt a ferje tartja el. Ez teny.

Előzmény: Angiszeged (97)
Gabiiiiii Creative Commons License 2005.10.05 0 0 98

ha itt valaki nem tudja,mirol beszel,az Te vagy.

En pl 15 evig neveltem a gyerekeimet egyedul es egesz normalis kolykok.Igaz,meg nincs sem nekik 3 diplomajuk,sem nekem

Előzmény: dexy (95)
Angiszeged Creative Commons License 2005.10.05 0 0 97

Csak annyit tennék hozzá, h azt érzem, minden bántás nélkül, h anyukád erősen arra nevelt benneteket, h a pasik egyszercsak huss, elhúznak, én viszont nem hiszem, h erre ennyire görcsösen fel kellene készülni, fontosabb, h olyan házasságban vállaljon az ember gyermeket, ami 100%os, igazad van, egy gyerek sosem megoldás_semmire, maximum hab lehet a tortán, de egy amúgy is rossz kapcsolatot csak mégrosszabbá tehet.

 

Amúgy pedig te is függsz valakitől, csak épp az anyukádtól:). Ő fizeti a tandíjad, ha jól értem. Sztem treníroznod kelelne magad arra, h majd egyszercsak lesz egy férfi (akár a mostani), akivel olyan jó kapcsolatot alakítasz ki, h akár időszakosan ő tartson el téged, ergo tőle függj.

{Mondjuk kisgyerek mellett otthon lévő anyukákat nem eltartja a férje, már a kifejezés is rossz.}

 

És hidd el, h ugyan sztem a nők többsége törekszik visszaszerezni régi formáját, igazán a régi sosem lesz egyikük sem, itt most az evészavaros beszélt belőled, ezzel is mihamarabb birkózz meg, még a gyermek előtt!

Sok sikert!

 

Előzmény: dexy (91)
dexy Creative Commons License 2005.10.05 0 0 95

EGY LANY

 

Semmit nem kell ahhoz az  Anyunak tennie, hogy mi kondicio nelkul szeressuk.

 

Biztos vagyok benne, hogy neked nincs sem foiskoliai sem  egyetemi diplomad. Ha lenne akkor tudnad, hogy 3 mernoki egyetemi diploma megszerzese eredmemy. Intelligenica es diploma kozott nincs osszefugges....es talan meg egy foiskolai diplomat is ossze lehet szedni egy buta embernek, de harom mernoki egyetemi dilomat az azert nem.

 

 

Az elethez valo okossag az fuggtelen a diplomatol, de csak hogy visszakanyarodjun a temahoz, Anyam diplomaitol fuggetelenul vagy diplomaitol fuggve egyedul nevelte fel a ket gyereket es meg azt is tudta nekunk biztositani, hogy mind a ketten orvosira jarunk az USA-ban...EZ ELEGGE  NAGY DOLOG EGY EGYEDUL ALLLO NOTOL!!!!!

 

Arra szeretnelek megkerni, hogy  ne minositsd az Edesanyamat. Nagyon udvariatlan vagy.

 

Most mar tenlyeg mennem kell es azt hiszem erre a forumra tobbet nem is jovok,mert itt a tobbseg csak itelkezni szeret.(Tiszteleet a kivetelnek.)

 

Nagyon szomoru, hogy ilyen bekeseredett es irigy emberek mint te peldaul gyereket szulnek.Te mire leszel kepes a gyerekedert? Tudod te egyaltalan, hogy mi az hogy lemondani? Nem irigykedni kene,hanem tenni azert, hogy neked is jobb legyen.  

 

zso70 Creative Commons License 2005.10.05 0 0 93

Szóval, történelmietlen, de a pasid- nem pejoratív, a férjem is a pasim - miért ment bele a gyerekprojektbe, ha nem akarta??

ha ez a történet Magyaro-on van, akkor nem értem, hogy miért fizet asszonytartást? Ha itt van, s a váláskor megszületett anyagi megosztásban az szerepel, hogy a ház fele-fele,s az ex lakik benne, akkor miért nem tesz azért, hogy valoban megkapja az 50%-ot?? mondjuk polgári peres uton?? ha birósági végzése van a vagyon megsoztásról ( márpedig anélkül nincs válás ), akkor simán kérheti a saját részét, a nőcinek el kell adni a házat, a feléből még mindig vesz magának bőven vmi, s a pasid is megkapja, ami jár neki.

Előzmény: dexy (90)
dexy Creative Commons License 2005.10.05 0 0 92
Most mennem kell.Koszi a hozzaszolasokat:) Sziasztok
dexy Creative Commons License 2005.10.05 0 0 91

En ma is minden este meleg vacsival varom a parom. Kiveve apeneteket amikor este 10-ig vannak oraim.

 

Nekem a csalad a legfontosabb ugyhogyteljesen egyetertek veled.

 

De azokat noket mint a parom volt noje lenezek.

dexy Creative Commons License 2005.10.05 0 0 90

Zavar, hogy azt nem engedi,hogy a parom nevelje a gyereket de o nem foglakozik vele.

 

Az anyagi resze pedig azert zavar,mert ez most ugy nezki, hogy az en parom azert van a foldon,hogy ennek a komolytalan nonek kuldje a penzt es adja az anyagi biztonsagot.

Gabiiiiii Creative Commons License 2005.10.05 0 0 89

Szerintem senki nem mondta azt,hogy eleted vegeig tartasd el magad.

En kimondottan fontosnak tartom,hogy meg tudjak allni a sajat labamon,sose lehet tudni,mit hoz a sors.

De ez nem jelenti azt,hogy leneznem,vagy ne ertenem meg azokat,akiknek fontosabb,hogy minden este meleg vacsoraval varjak haza  a parjukat

 

Es vannak az eletben olyan periodusok,amikor atertekelodnek a dolgok es egy pillanatig nem jutott eszembe,hogy megalazo lenne szamomra,amikor az en dolgom az volt,hogy ellassam a kicsit,gondoskodjam a nagyobbakrol es a haztartasrol.

 

Ha mar  kicsit megnonek,mas lesz a helyzet,de amig kicsi,addig senki masra nincs szuksege annak a gyereknek,csak rad.

 

Letojja magasrol,hogy mibol veszel neki ezt-azt,o csak az oledbe akar bujni,nem erdekli a penz,csak az,hogy veled lehessen

Előzmény: dexy (82)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!