Keresés

Részletes keresés

exlexman Creative Commons License 2008.05.31 0 0 486
Itt minden napszemüveg és szemüvegkeret is eredeti ez biztos: www.szemuvegkeret.com
Előzmény: Elias90 (481)
exlexman Creative Commons License 2008.05.31 0 0 485
Sajnos NEM! :( A kérdés, hogy milyen napszemüveg, mert a lencse cseréje is párban van!
Előzmény: kacagógerle (484)
kacagógerle Creative Commons License 2008.05.29 0 0 484
Sziasztok!

Karcos lencsét lehet valamivel javítani?Leesett és pont a látóirányba keletkezett a karcolás,és eléggé zavar a nézésben.

Uvex Yuma
TAndrea111 Creative Commons License 2008.05.27 0 0 483
Szia,
én még tavaly rendeltem bár más márkát. Én meg vagyok elégedve vele. De külföldön is körbenéztem.
http://www.ftv.com/fashion/page.php?P=2079
FashionTV-nél nem durva 15$-ért Dezső&Géza szemüveg?
Andrea
Előzmény: Helianthus.annus (482)
Helianthus.annus Creative Commons License 2008.05.26 0 0 482
Nekem azért kicsit erős 15.000-ért DG (Dezső és Géza) napszemüveg.
Előzmény: Elias90 (481)
Elias90 Creative Commons License 2008.05.24 0 0 481

Sziasztok!

Most készülök venni egy komolyabb napszemüveget és keresgélve a neten ezt az oldalt találtam : http://www.partyruha.net szerintetek ezek eredeti cuccok ?

Előre is köszi.

Helianthus.annus Creative Commons License 2008.05.20 0 0 480
Nekem Ray-Ban szemüvegből van vagy 5db. Számomra az Oakley nagyon bohócos kinézet. Meg a Ray-Ban már akkor napszemüveget csinált, mikor az Oakley optikusait pelenkázták. :-D
Előzmény: Törölt nick (479)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.18 0 0 479

Sziasztok!

 

Segítsetek legyetek szívesek! Fémkeretes napszemüveget szeretnék venni. Oakley-t, vagy Ray-Ban-t javasolnátok inkább? És miért? Minden Ray-Ban üveglencsés? Polarizáltat szeretnék. Köszi előre is!

Dirty Dog hungary Creative Commons License 2008.05.13 0 0 478
Szia

Mi forgalmazunk Dirty Dog napszemüvegeket. Írj egy e-mailt a címeddel a dirtydoghungary@vipmail.hu-ra. A szemüveget postán utánvétellel tudod átvenni, de akár személyesen is találkozhatunk.
Köszi
Dirty Dog
Előzmény: GGergo87 (464)
boco1 Creative Commons License 2008.05.11 0 0 477
Sziasztok Elszeretném adni az Eredeti Armani szemcsim akit érdekel az írjon emailt. Meg van a tokkja meg a törlőkendője kb 2 szer használtam.
fatlui Creative Commons License 2008.05.08 0 0 475
Sziasztok szeretnék venni Oakley X-metal juliet keretet ha bárkinek van eladó és küldene nekem képeket róla emilbe : fatlui@freemail.hu akkor bizniszelhetünk
exlexman Creative Commons License 2008.05.07 0 0 474
Befáradsz bármely optikába ahol van UV ellenőrző és megnézik! Amit én tudok az Székesfehérváron van a Koronázó tér 4-ben! Zalka Optikában.
Előzmény: K1do (472)
K1do Creative Commons License 2008.05.05 0 0 473
CE 7853 A filter Cat.3
Előzmény: K1do (472)
K1do Creative Commons License 2008.05.05 0 0 472
Sziasztok!

Van egy Polaroid napszemcsim, olaszba vettem. Érdekelne hogy/hol tudom megnézni eredeti-e? Mondjuk neten, lehet-e?

A szárában van egykis információ: CE 7853 A fikter cat.3

Le lehet ez által neten valahogy ellenőrizni?

THX!
exlexman Creative Commons License 2008.05.04 0 0 471
Szia,

Néztél már magadnak típust, vagy tudod a keret méreté? --tehát van valami elképzelésed, hogy mit szeretnél?
Előzmény: R O\'SULLIVAN (470)
R O\'SULLIVAN Creative Commons License 2008.04.16 0 0 470
Sziasztok! Kis segítség kellene hogy Szegeden hol lehet Polaroid napszemüveget kapni...

Köszönettel.:R O Sullivan!
exlexman Creative Commons License 2008.04.13 0 0 469
Szia,

A megoldás, vagy polaroidos szemcsi, vagy előtétes szemcsi, polaroid szűrővel. Akkor lesz 2 szemcsid is, egy ami sima szemcsi ,a másik meg előtéttel, napszemcsi.
Egyébként bővebben tudnak neked segiteni: irj emailt ide és lesz gyors válaszod: szemuvegkeret(kukac)szemuvegkeret.com . Zalka Attila látszerész mestert keresed és lesz megoldás.
Előzmény: Kevanaar (468)
Kevanaar Creative Commons License 2008.03.27 0 0 468
Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni.
Év eleje óta van szemüvegem a dioptria nem vészes de cylinderes!
Korábban napos időben Polaroid napszemüveget vettem fel főleg vezetéshez (a polárszűrő hatás nekem fontos).
Most gondban vagyok a korrekciót nem nélkülözhetem de már zavar a napsütés, kellene a napszemcsi.
Évekkel ezelőtt halottam olyat, hogy állítólag Polaroidot lehet külön készítteni dioptriás/cylinderes változatban.
Meg tudja ezt erősíteni valaki?

Üdv,
Kevanaar
joci.86 Creative Commons License 2008.03.13 0 0 467
Sziasztok!
Nemrég (2-3 napja) vettem egy Saxoo márkájú napszemcsit, annyira nem volt annyira olcsó, mondjuk, h a 4 számjegyű számok közül a legkisebb... :) Westendben boltban vettem garival mindennel együtt... Az van ráírva polarizált is, kipróbáltam amit olvastam egy másik fórumon írtatak, vagyis jobbra-balra döntve a fejem, érzékelhetően más volt a kép :) Az ablakkeretemről visszaverődő fény elég vakítóan tükröződött, kipróbáltam úgy, hogy 90fokkal eldönöttem a szemüveget erre is, arra is. Amikor föggőlegesen állt, akkor bár sötétebben, de ugyanúgy vakított a visszavert fény, viszont normális állásban a vakítás megszűnt :) Tehát ezt jelenti a polarizálás? És még egy dolog. Ha már valóban polarizált, mint ahogy ki is derült, akkor nagy valószínűséggel az UV-szűréssel sincs gond igaz? Egyébként nem tudja valaki melyik cég gyártja a Saxoonak a napszemüvegeit? Köszi
exlexman Creative Commons License 2008.03.11 0 0 466
Szia,

A CEBE szemüvegekkel kapcsolatban keresd meg ezt az email cimet szemuvegvilag(a)szemuvegvilag.com . Az árakkal kapcsolatban is tud segiteni neked Zalka Attila látszerész mester. A többi kérdésedről nem is beszélve.
Előzmény: Menta3 (461)
wilbury Creative Commons License 2008.02.28 0 0 465
Hú, ez f*szán néz ki! Nekem is kell!!!!!!
Előzmény: GGergo87 (464)
GGergo87 Creative Commons License 2008.02.23 0 0 464
Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogy hol kaphatnék Dirty Dog "Ace" napszemüveget?ilyetilyet
s.edi Creative Commons License 2008.02.19 0 0 463

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni. Vásároltam egy-BERTONI DRIVE D 200E- típusu napszemüveget.Ez egy cserélhető lencsés szemüveg, elvileg drive lencsés.

Van hozzá egy füst és egy sárga színű lencse, de csak a sárgának a szélére van ráírva, hogy drive. Lehet a füstszínű az csak egy sima lencse? :(

Hogyan tudom én ezt megállapítani, hogy mindkettő drive lencse-e?

 

 

wilbury Creative Commons License 2008.02.07 0 0 462
Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogy hol lelhetek kerek lencséjű napszemüveget (tudjátok, olyan John Lennon félét)? Végignéztem végtelen kínálatot a weben, de semmi.

Kösz a választ.
Menta3 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 461
Hello sziasztok!

Laikus vagyok, és ezért előre is bocs, ha hülyeséget kérdezek. Szóval szemüvegcsere lesz lassan aktuális nálam, és hát nézegettem kereteket, és a cebe szemüvegkeretek között találtam nagyon jókat. Viszont az egy kicsit fura volt, hogy eléggé sportos kinézetük van. Ez azért van, mert a cebe csak kifejezetten sportszemüvegeket gyárt, vagy az "alapszemüvegeik" is kicsit sportos beütésűek. Továbbá még olyan kérdésem van, hogy nincs-e vkinek bővebb információja a cebe 0856 illet cebe 0859 L5 szemüvegekről illetve áraikról, mert sehol nem találam róluk elég infót, viszont ez a két modell az, ami sztem jól vegyíti a sportosságot az eleganciával!
Még egy kérdés talán, hogy a fényre sötétedő lencsékről mi a véleményetek!
Előre is köszi válaszotokat!
kacagógerle Creative Commons License 2007.12.05 0 0 460
Szevasztok!
Vettem egy napszemcsit aminek sötétkék a kerete,de én feketét szeretnék.
Van olyan festék amivel be lehet normálisan festen?
Matt,enyhén gumis hatású a keret anyaga mert sportszemüveg.
lakas_deli Creative Commons License 2007.08.31 0 0 459
Tragedia az a veboldal... lassu, nehezen kezelheto, tele kulso reklamokkal...
Előzmény: exlexman (454)
Merida131 Creative Commons License 2007.08.17 0 0 458
Sziasztok!

Smith Buzzsaw-hoz keresnék sötét lencsét!

Ha jó áron van akkor az egész szemüveg érdekelne.

bubik131@freemail.hu cimre légyszives

jacobs Creative Commons License 2007.08.10 0 0 457

Kedves Mindenki!

 

Egy kis segitségre lenne szükségem a következö dologban.

Van nekem egy Carrera cég által gyártott napszemüvegem (SHARK) tipusú,

cserélhetös lencsével de sajnos nem találtam céget aki árulna a szemüveghez lencsét és a szárához gumit.

A segitséget előre is köszönöm

Jacobs

Lebenstod Creative Commons License 2007.08.05 0 0 456
Köszönöm.
Előzmény: szerencsutca (455)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!