Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Zsazsi 4 napja Creative Commons License 166918

Malmo-bol nincs fapados olcsobban?!

Előzmény: batman07 (166916)
Spenót 4 napja Creative Commons License 166917

Én már passzoltam az enyémet aagicának, de szerintem rengetegen a szemétbe dobják. Próbálkozz a fészbúkon, ha itt nem jász sikerrel. Ott "kicsit" többen vannak...

Előzmény: batman07 (166916)
batman07 4 napja Creative Commons License 166916

Nem szeretnék nagyon, ingyenélőnek tűnni, de gondolkozom, hogy hazamennék a maratont lefutni. Nézegetem a repjegyeket és, hát nem is nagyon magam miatt, hanem az asszony miatt, szeretnék nem sokat költeni az utazásra és a versenyre. Na már most, az érdekelne, hogy valaki, aki letolta a Wizzair félmaratont és a kupont úgy is csak a kukába dobná, esetleg nem adná e nekem az utazási kedvezményét? Az asszony félig-meddig már áldását adta az útra, de még így is benne lenne a repjegy és a nevezés vagy 80ezerbe. Nem tudom, mennyit adna az a bonusz az utazásra, de érdekelne, hogy tudnék-e azzal is számolni, ha lemennek a jegy árak, és neki vágok az útnak. 

Zsazsi 4 napja Creative Commons License 166915

Komolyan irtam a 4 orat! A versenykorulmenyek sokat dobnak az idon. Gondolom, sajat szurkoloid is lesznek es csak magadra kell figyelned. Kapsz enni, inni, szol a zene...

De azt hiszem, h a legfonotosabb, h Te jol erezd magad az ido mellekes. Majd a kovetkezonel. ;o)

Előzmény: Norka30 (166910)
Spenót 4 napja Creative Commons License 166914

Egyszerűen jól helyezkedtem. Sajnos a sebességemmel egyelőre itt tartok. Csoda, hogy nem a nyugdíjas szekcióban fotóztak le :) Bár, már a nyugdíjasok sem a régiek... ismerünk pár példát. :)

A mosogatórongyos és elhagyott gyerekes beszólásokra nem reagálok, mert a Fény Gyermeke vagyok...

Előzmény: batman07 (166911)
Spenót 4 napja Creative Commons License 166913

Aztadedurva! Én jelenleg 30-at futok ennyi idő alatt. Mondjuk én inkább elrettentő vagyok jelenleg futósebességileg.

Granula!

Laza lesz az a maraton. A legtöbben nem is futnak előtte ekkorát.

Előzmény: Norka30 (166907)
batman07 4 napja Creative Commons License 166912

Gratulálok. 

Én még talán soha nem futottam 30 km-nél többet. Gratula.

batman07 4 napja Creative Commons License 166911

A képen, rajtad kívül mindenki nő.  Nem lehet, hogy rossz versenyre mentél?  :-D

Előzmény: Spenót (166905)
Norka30 4 napja Creative Commons License 166910

5 órát akartál írni, nem? 

Ne viccelődj már :O 

Előzmény: Zsazsi (166909)
Zsazsi 4 napja Creative Commons License 166909

Gratula, ugyes vagy!!!

Latod, kellett ez a lelkednek, siman behuzhato ez a versenyen is 4 ora ala. Ne fusd az elejet, orulj minden km-nek, elvezd ki az elso maratonodat.

Hajra!! 

Zsazsi 4 napja Creative Commons License 166908

Toljak utanad a gyerekedet, akirol picit megfeledkeztel? ;o)

Norka30 4 napja Creative Commons License 166907

Semmi pénzért nem keresném meg az elsavasodott Norkát a fotók közt :) Egyszerűen rossz élmény maradt a vasárnapi verseny. 

Viszont mit ád isten, kárpótolt a mai élménnyel. 30 km lazát terveztem,de olyan jól ment, hogy cirka 3:52 alatt letoltam 36 kilit. És a fal még így sem jött, mentem volna még, de nem akartam az egész napot elcseszni... egyszerűen nem is értem, hogy jött ez össze, ilyen kellemes pulzussal. Kár, hogy nem ma volt a maraton. :) 

Ugye ez biztató??? 

Pinyo 4 napja Creative Commons License 166906

Mosogatóronggyal a kezedben :)

Spenót 4 napja Creative Commons License 166905

Egyszerűen futnak utánam a nők.... :)

Keressétek meg magatokat! Vagy másokat... :)

http://www.futofoto.hu/verseny/71-20140914-29-budapest-felmaraton

Spenót 4 napja Creative Commons License 166904

A minap majdnem vettem egy Merrell Road Glove cipőt. Fél számmal kisebb volt, mint kellene. Egyelőre csak rövideket futottam volna benne, de az a cél, hogy olyanban fussak. 

Na, ezeket a dolgokat is jól ki tudom tárgyalni 4-én, amikor egész napos ChiRunning worksopra megyek. Sajna ugrott a Szigetfutás ezzel...

Előzmény: Alg (166903)
Alg 4 napja Creative Commons License 166903

A Ride egy nagyon jó kis mindenes cipő, nekem az egyel alatta lévő Jazz van, abban kezdtem egy bő éve, most regeneráló+hosszúfutásra van befogva (tempóra, rövidre nemrég átálltam a Merrell bare access-re, félmarcsi is abban ment).

Előzmény: Spenót (166890)
Spenót 4 napja Creative Commons License 166902

Sajnos nekem elég sok ilyen 5letem van, de iszonyú drágán lehet 5leteket levédetni. Emiatt ingyen szórom őket. :)

OFF

Én még meg is csinálnám a Runtasticnak a fejlesztési részét hobbiból, de valszeg nem adnák ide nekem ezért a rendszer forráskódját... Kellene egy felület a cipők regisztrálására meg egy módosítás a jelenlegi felületen az aktuális cipő kiválasztására. 2-3 adatbázistábla kellene még, oszt ennyi. Szerintem ettől a programozók se gőzölnének be, csak ha holnapra kellene az egész letesztelve... :)

Az meg az ő bajuk, hogy a UI fejlesztést rengeteg platformon meg kell csinálni... Ja, riportokat is móosítani kell az új mező miatt. Összedobnék nekik egy normális lekérdező felületet is, mert vannak problémáim a jelenlegivel.

Ha pl. lehetne szövegesen keresni a megjegyzés mezőben, akkor a cipőt már most is be lehetne írni és ez alapján szűrni az edzéseket... Ezt aztán tényleg nem tartana sokáig belemókolni...

ON

Előzmény: viktor a takarító (166901)
viktor a takarító 4 napja Creative Commons License 166901

Éppen emiatt az adatbázis miatt le kellett volna védetned az ötletet, és utána felvetni nekik...de komolyan :-)) 

Előzmény: Spenót (166897)
batman07 4 napja Creative Commons License 166900

Nahát!! Pont tegnap előtt kezdtem el írni a cipő használatokat. Most, hogy két cipőt használok futásra én is elkezdtem jegyezni a futásaim mellé, hogy melyik cipőben futok. A végén érdekes lesz kivonogatni a dolgokat, meg lehet sok idő is. 

Előzmény: Spenót (166891)
Sánta Kutya (SK) 4 napja Creative Commons License 166899

Viszont a programozóknak meg munka. Na most ha a programozóknak szerencséjük van, akkor a titkárság nem a marketingeseknek továbbította a ötletet. Merthogy ők a programozókat tudnák ölni érte. :-)

Spenót 4 napja Creative Commons License 166898

(1 db ráadásul-t utólag visszavonnék...)

Spenót 4 napja Creative Commons License 166897

Ráadásul idővel lenne egy igen értékes adatbázisuk arról, hogy ki milyen cipőt használ és hány km-enként vesz újat... Szerintem a marketingesek ölni tudnának egy ilyen folyamatosan frissülő adatsorért... Ráadásul mindenki önként és dalolva töltögetné az adatokat.

Előzmény: viktor a takarító (166893)
Spenót 4 napja Creative Commons License 166896

Az asszony elkavarta valahova az eddigi egyetlen maratonomat teljesítő nyugdíjazott Adidasomat. Őt semmire nem használtam, csak néha leporoltam. /mármint a cipőt :) / Tökre zavar, hogy nincs meg...

Előzmény: -sanci- (166895)
-sanci- 4 napja Creative Commons License 166895

Évente hordom haza fatermonak a kertészkedésre ítélt cipőket, gondosan kimosva csili-vilin ott állnak sorban a polcon, s továbbra is egy 91es adidasban nyomja a fűnyírást, sajnálja az "újakat befogni erre" :) Bár a Pennybe már egy Montrailben jár, ez már haladás :)

amatőr 4 napja Creative Commons License 166894

...köszönöm! :)

...majd a nyugdíjas otthonban felelevenítjük az élményeinket a PB-kről...
Bár te még fiatal tacskó vagy, na. :)

Előzmény: esz-ki-mo (166886)
viktor a takarító 4 napja Creative Commons License 166893

Ez mekkora ötlet, grat!

Előzmény: Spenót (166891)
viktor a takarító 4 napja Creative Commons License 166892

Nem is tudom, nekem mostanában a Mizuno cipők jönnek be, neutrálisak. A Sayonarat most használtam pár 20 km felettire is, legutóbb a Visszér félmarcsin, és semmi fájdalom nem volt,pedig nem ez a legpárnázottabb cipő, és közben elég könnyű is (na meg nagyon szép:-)). Az újrakezdő cipőm, egy egyszeri Wave Mustang 6-t még mindig használok akár 20 km-es futásokra is (efölött már nem az igazi), lábfájás nélkül, pedig vagy 6 éve vettem. Az Asics gel nimbusban cirka 1000 kili fölött fájt a lábam, és azóta újra próbáltam, de megint fájt benne, szóval fűnyírós cipő lett belőle...úgy is van benne zöld szín :-)))

Spenót 4 napja Creative Commons License 166891

Írtam Runtastic-éknak, hogy lehessen bejelölni a futás végén, hogy melyik cipőben futottam és akkor automatikusan szólhatna is, ha kezdi elhagyni magát a cipő.

Köszönték az 5letet... ennyi.

Ez mivel készült? Hogy kerül bele a km?

Előzmény: rrroka (166889)
Spenót 4 napja Creative Commons License 166890

Köszi! :)

Az utolsó Saucony cipőm tovább bírta a futást, mint én. Még mindig megvan valahol. Rosszul járt, mert kertészkedős cipőként végezte... Remélem, most én nyerek és ezt sikerül szétfutnom rendesen :)

A Saucony cipőnél úgy érzem, hogy keményebb a talpának az a része, ami a földdel érintkezik, mint más cipőimnél. Emiatt hangosabban futok benne. Remélem, ez a talpközépre érkezés ezt a hanghatást is csökkenti majd.

Saci néni a Szigeten majdnem minden alkalommal rám szólt, amikor még előző futóéletemben elfutottam mellette. Folyton felvertem a sziget csendjét. :) Mondjuk, amíg nem fájt a térdem, hülye módon nem hallgattam rá... csak akkor futottam halkabban, ha közel értem hozzá. Egy barom voltam...

Érdekes, hogy nekem az lenne logikus, hogy talpközépre érkezéssel hangosabb legyen a becsapódásom, de nem így van.

Előzmény: rrroka (166888)
rrroka 4 napja Creative Commons License 166889