Keresés

Részletes keresés

9:3 Creative Commons License 3 napja 0 0 188762

én panaszkodtam a vállamra, ami valójában a felkarom.

Kaptam rá új szert, persze ez is fosat, úgyhogy a következő két hétben jó eséllyel lesznek kihagyott edzéseim. De ha hatásos lesz, akkor végre aludni is tudok majd rendesen, amitől remélhetőleg a futáshoz való kedvem is visszajön. Addig meg ügetek kedv nélkül :)

Előzmény: O/O (188761)
O/O Creative Commons License 3 napja 0 0 188761

Bőnye és vállfájás ügyben is van fejlemény! valakinek fáj itt a válla, ha jól emlékszem. Bőnyém szinte elmúlt, de már bejelentkeztem vele dokihoz, lökés terápiára, így elmentem vele. csalódtam, azt gondoltam lágy Ultrahang szerű bisz-basz lesz, de sűrített levegős bontókalapácsot vagy mit kaptam telibe bele a fájdalomba! Érzés mindent visz, mintha a bokacsontomat két oldalról nagykalapáccsal egyszerre zúznák porrá másodpercenként kb. 5x. megpróbáltam élvezni, kicsit beszélgettünk is. Azóta valóban múlik, még egy kezelés lesz és szerintem vége. A vállamnál, mondta a nevét a doki, de nem tudtam megjegyezni mi a gond. Egy a lapocka fölött induló ín, ami átbújik a váll ízületen és a felkarra tapad van begyulladva.1-1,5 hónapja fáj, nem tudok rá feküdni, nem tudok másik oldalon se feküdni, mert ha lóg is fájt. Szinte alig tudtam oldalt emelni a karomat, beszűkült a mozgása. Erre kollagén injekciót kapok 3x1 ampulla. Ez is javult, ha vége tényleg 20 évesnek fogom érezni magamat :) 

O/O Creative Commons License 3 napja 0 0 188760

Csempával is :) edzeni kell felső testre is!

O/O Creative Commons License 3 napja 0 0 188759

Rókával értek egyet, ha rendesen eszel, nem marad ki étkezés, nincs szükség rá. Javaslom inkább a HIGH5 Protein Recovery regeneráló italporát. Nekem, mikor heti 200 km fölött futottam, minden nap ezt ittam, nem fogytam, nem gyengültem. Ha diéta van, akkor viszont jók a fehérje porok, kiváltható vele étkezés, nem marad a szervezet sok időre fehérje aminosavak nélkül. Pl. ha nem vacsorázol de edzettél délután, reggelig miből regenerálódnának fejlődnének az izmok? Ilyenkor segítenek a fehérjék, esszenciális aminosavak stb. De én nem vagyok szakértő, csak így gondolom, így csinálom.

Előzmény: arra79bona (188748)
O/O Creative Commons License 3 napja 0 0 188758

Nincs mitől! Nem éhezem, minden rendben, jó erőben vagyok. Egyik fiam élelmiszer mérnők a másik EÜ-s, tud újra éleszteni, azt mondták nyugodtan bízzam rá magukat. A legkisebbet beíratom sírásónak, hátha csődöt mond a két bátyja :) Rendben leszek, jöhet a Fertő-tó! lehet 2 kör lesz :)

Előzmény: Spenót (188742)
Csempa Creative Commons License 3 napja 0 0 188757

Én tehén túrót használok alapvetően, ha meg az esti futás után éhesen ébredek hajnalban, akkor egy BCAA+Glutamin kombót veszek be éppen az izmaim védelmében, de ez nem feltétlenül szükséges.

Inkább szerezz be kézi súlyzót, ahhoz még pár húzódzkodás, hasizom, hátizom és fekvőtámasz heti 2-3 alkalommal, és már inkább fejlődni fog az izomzatod, nem leépülni. Használni kell az izmokat, más megoldás nincs.

bmalag Creative Commons License 3 napja 0 0 188756

Így van, nekem is meglátszott a vérképemen. Már csak ízesítésre használom. 

Előzmény: rrroka (188752)
O/O Creative Commons License 3 napja 0 0 188755

Bocs, ebből hogy lett hivatkozás????

Előzmény: O/O (188754)
O/O Creative Commons License 3 napja 0 0 188754

Ja-ja, tetszik nekem is a vicc....ha máson kell röhögni! :)

Előzmény: Csempa (188737)
rrroka Creative Commons License 3 napja 0 0 188753

Nem, egy multivitamin féle az elvékonyodó hajra. :D

Előzmény: budai10 (188741)
rrroka Creative Commons License 3 napja 0 0 188752

normál táplálkozás mellett nincs szükség külön fehérjebevitelre, sőt leterheled vele a veséd. kb testépítőknek, meg súlyemelőknek, nehézatlétáknak kell, akik tonnákat mozgatnak edzésen, futóknak semmikép. ha az izmod fogy, akkor az nem azér tvan, mert kevés a fehérje, hanem mert nem hazsnálod.

Előzmény: arra79bona (188743)
Spenót Creative Commons License 3 napja 0 0 188751

Én BiotecUsa Whey Zerot eszem. Finom a csokis, mint egy habos kakaó. :) 

bmalag Creative Commons License 3 napja 0 0 188750

Jónak tűnik a kajád, nem a kevés fehérje lehet a baj. A felsőtest edzést kell fokozni. Nekem is elvékonyodik a karom ha csak futok, hiába iszogatom a beef proteint.

Ermak Creative Commons License 3 napja 0 0 188749

OFF

Tudtok olyan topikot/FB-csoportot, ahol arról megy a beszélgetés, hogy adott közúti balesetben ki (mennyire) lehetett a felelős? Volt egy koccanásom, és a másik persze nem ismeri el, hogy bármi része lenne benne.

Köszi előre is!

ON

arra79bona Creative Commons License 3 napja 0 0 188748

Hasonló az okok nálam is keményebb fogyasztás után most edzés növeléses időszakba léptem ami nálam heti kb 40-45 kilit jelent,fogyasztásnak most már vége van viszont elkapott másfél-két hete ez a hányásos-hasmenéses vírus is így kicsit túl ment a fogyás amúgy is mint ami tervbe volt... Kezeimről sajnos kicsit kopott az izom a kúra alatt hiába figyeltem a fehérje bevitelre nem volt elég a tojás,joghurt,túró,cs.mell kombo eddig sajnáltam rá a pénzt meg kicsit szkeptikus is vagyok-voltam az ilyen cuccokkal kapcsolatban de még mi előtt túl látványosba csúszna a leeresztésem jó lenne változtatni. 

Előzmény: budai10 (188745)
budai10 Creative Commons License 3 napja 0 0 188747

Na igen de inkább a helytelen táplálkozás mert olyankor sokszor még a vassszöget is megenné az ember nem,hogy ne egyen. 

Előzmény: Mr Long (188746)
Mr Long Creative Commons License 3 napja 0 0 188746

Sokan elkezdik keményen tolni és nem esznek eleget hozzá. 

Előzmény: budai10 (188745)
budai10 Creative Commons License 3 napja 0 0 188745

Mióta futsz mennyit km nyomsz havi szinten most hol tartasz pl fogyasztod ép magad stb. csinálsz más sportot is futás  mellet?

Normál esetben akkor kezdenek el fogyni drasztikusan az emberek izomból ha pl fogyassza magát és  többségben magas pulzuson nyomja vagy fokozatot vált és keményem tolja az edzéseket de akkor nem csak izomból fogy ilyenkor elkezdi leszálkásítani magát.

Mr Long Creative Commons License 3 napja 0 0 188744

En Scitech wpp-t hasznalok, abbol van bananos, amit szeretek. Abiotech nekem nem jott be izre. Most a scitech akcios ho vegeig, tobbet adnak valtozatlan aron, legalabbis plakaton ezt lattam. Lehet erdemes lenne elmenni es 1-1 adagos mintakat venni, kiprobalni es amelyik izlik azt venni nagy kiszerelesben. 

arra79bona Creative Commons License 3 napja 0 0 188743

Sziasztok!

Edzés utánra fehérjéből ki mit-mit használ? Valamit el kell kezdenem tolni kaja mellett mert elégé elkezdtem fogyni utóbbi hetekben izomból... Biotechet és Scitecet nézegetem bár utóbbi baromi drága.

Spenót Creative Commons License 3 napja 0 0 188742

Legalább sopánkodhatnál kicsit... :) 

Előzmény: O/O (188736)
budai10 Creative Commons License 3 napja 0 0 188741

Csak B 12 semmi mást? 

Előzmény: rrroka (188738)
Spenót Creative Commons License 3 napja 0 0 188740

Végre valami pozitívum. :) 

Előzmény: rrroka (188738)
Spenót Creative Commons License 3 napja 0 0 188739

Homlokig töltöttem magam endorfinnal. Ma nagyon jól ment, inkább csak fékeznem kellett az érdemi 9.5km-en. 5:55 volt a cél. Régen ment ilyen lazán.

rrroka Creative Commons License 3 napja 0 0 188738

Én elkezdtem B12-t szedni, +1,1 kg-nál járok és most is kajás vagyok. :)

Előzmény: Csempa (188737)
Csempa Creative Commons License 3 napja 0 0 188737

Plasztikai sebészettel fogyni nem ér!!!

(bocsibocsibocsi, de nem lehetett kihagyni!)

Előzmény: O/O (188736)
O/O Creative Commons License 3 napja 0 0 188736

82,2 kg-80,3 kg-79,4 kg, hetente. Ebben egy disznóvágás is benne volt. 

Spenót Creative Commons License 4 napja 0 0 188735

Még a sós banánon sem jutottam túl :) 

Előzmény: gurtnis (188734)
gurtnis Creative Commons License 4 napja 0 0 188734

Egyél citromot!  :)

Előzmény: Spenót (188722)
sequelguru Creative Commons License 4 napja 0 0 188733

75.5kg --> eddig -1.1kg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!