Keresés

Részletes keresés

grottobee Creative Commons License 2008.07.17 0 0 466

Néha jó, ha vannak bevállalós emberek, akiknek nem csak a szokásos, átlagos ékszereket lehet beszúrni, átlagos helyekre. :) Így fejlődik a  szakma és a szakemberek is. :) Persze, én sem vállalnék be mindent, de láttam már érdekes dolgokat... :)

 

 

www.piercingvarazs.hu

hey,gilr! Creative Commons License 2008.07.15 0 0 464
úramég:O:|
mindenkinek más tetszik...de én ilyet nem csináltatnék az 100...
angyalarcú Creative Commons License 2008.07.15 0 1 463
Előzmény: Törölt nick (462)


angyalarcú Creative Commons License 2008.07.13 0 0 461

újabb:-)   két nap alatt regenerálódott....mákom volt vele:-)

Előzmény: Akinom89 (460)
Akinom89 Creative Commons License 2008.07.13 0 0 460
Új szerzemény? :))
Előzmény: angyalarcú (459)
angyalarcú Creative Commons License 2008.07.13 0 1 459
néha bekukk:-))))))
Előzmény: Akinom89 (458)
Akinom89 Creative Commons License 2008.07.13 0 0 458
De rég láttalak itt! :)
Előzmény: angyalarcú (457)
angyalarcú Creative Commons License 2008.07.12 0 0 457
bimbónál bhová szúrható, ha akarod  mélyebbre is....ha nagy,  akkor  hosszú gyógyulási idő..nekem   közel  4  hónap, igaz nem egy mini került bele...igen a barbell jobb, mert nem himbálózik:-)
Előzmény: Vertigonov (455)
Vertigonov Creative Commons License 2008.07.11 0 0 456
Ja és a csajok "hűháznak" :)
Előzmény: bembaj (452)
Vertigonov Creative Commons License 2008.07.11 0 0 455
Nekem is van egy úgy 5-6 éve. (ez az egyetlen)

Igaz, hogy nem te döntöd el hova kell szúrni hanem a pirszer. A kicsi bimbó nem baj nekem is kicsi, de egy picit eldeformálódhat a másikhoz képest. Be kell valljam én küszködtem az első ékszeremmel sokáig (gyakran begyulladt a bimbó) de amióta kicsérletem egy nem túl pici patkó méretre azóta semmi problémám. Nálam a kis bimbóba kis karika piercing okozott problémát mert ha felált a bimbó akkor vízszintesbe meredt az ékszer is és így irritálódott a ruháimmal. Talán érdemes egy egyenes ékszerrel kezdeni nem pedig karikával, amíg meggyógyul rendesen, de nem vagyok pirszer csak tapasztaltabb viselő.
Előzmény: bembaj (452)
fruzsyka12 Creative Commons License 2008.07.08 0 0 454
 

Én fog PC-t szeretnééék!!

Nem tudvalaki valahol valami olyan helyet akki esetleg ezzel foglalkozik vagy eheez!Fogorvoshoz kell menni?

Ha valaaki tud valamit irjon erre az e-mail címree: fruzsyka12@citromail.hu

elöre is megköszönném!

Akinom89 Creative Commons License 2008.07.05 0 0 453
Páromnak is kicsi a bimbója, és eddig semmi baj nincs a piercingével. (1 éve van nekünk)
Azt, hogy hova kerül a piercer dönti el, mert nem lehet ezt akárhova szúrni.
Sztem először mindenféleképp orvosit fog bele tenni, majd miután meggyógyult utána váltogathatod az ékszereket.
Amelyik lánynak ez tetszik, annak bejön, de biztos akad olyan is akit taszít.

Üdv
Előzmény: bembaj (452)
bembaj Creative Commons License 2008.07.05 0 0 452
csöVI!

pár hete elhatároztam, h mellbimbó pirszinget szeretnék csináltatni. Az érdekelne, hogy számít-e a bimbóm mérete (mivel elég kicsi) ? Olvastam olyat, hogy esetleg kinőhet, ennek mennyire van köze a mellbimbó méretéhez? Kérhetem a "pirszert" (:D) hogy ne közvetlenül a kiálló részén szúrja át, hanem kicsivel mögötte?

Még annyi, hogy ha fekete ékszert szeretnék azért külön fizetnem kell, avgy rögtön szúrás után azt teszik bele?

Lányoknak bejön ? :D



előre is kösz, Dani
Akinom89 Creative Commons License 2008.06.08 0 0 451
Nyugi, velem együtt is sokan túlélték. :)
Annyi baj volt, hogy miután meggyógyult sikerült megfáznom és a sok orrfújástól ismét begyulladt, de nem tartott sokáig.
Előzmény: loona90 (450)
loona90 Creative Commons License 2008.06.08 0 0 450
Köszi szépen! :) Egyébként szerintem is, ha az ember odafigyel rá, nem löveti, hanem szúratja, meg nem hagyja hetekig begyulladtan, akkor nem lehet baj... Legalábbis remélem. :)
Előzmény: Akinom89 (449)
Akinom89 Creative Commons License 2008.06.08 0 0 449
Nyugi, tényleg elmúlik.
Bnőmnek kiesett és eltűnt a helye. Másik bnőm kivette és semmi nem látszik már neki. Így valószínű, hogy neked is elfog!
Előzmény: loona90 (448)
loona90 Creative Commons License 2008.06.08 0 0 448
Sziasztok!
Na, szóval itt is megkérdezem. :P
Orrpiercinget szeretnék csináltatni, és a lövéses módszert totál károsnak tartom. Azonban félek, hogy ha szúratom, akkor is meg fog esetleg maradni a helye később. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Mert eddig mindenkitől azt hallottam, hogy elmúlik, de kíváncsi lennék, hátha valaki mást mond... Köszi!
Akinom89 Creative Commons License 2008.05.11 0 0 447
Szia!
Kb 1-2 hét, de lehet, hogy hamarabb is elmúlik, mert ember függő, hogy kinek mikor gyógyul hamarabb.
Előzmény: Roger,Roger (446)
Roger,Roger Creative Commons License 2008.05.04 0 0 446
Sziasztok!
Valaki nemtudja h ajakpirszingről a duzzanat,dagadás kb mikor megy le? 1 hét???
Akinom89 Creative Commons License 2008.04.27 0 0 445
Bocs, hogy kijavítottalak...
És tényleg "imádok" másokba bele kötni, de CSAK AKKOR(!!!), ha valami nem tiszta, nem értem, esetleg hülyeség...
Köszi a "szórakozási" lehetőséget...
Előzmény: Elvie (444)
Elvie Creative Commons License 2008.04.20 0 0 444
"ENGEM"(!!!) nem érzéstelenítettek, és csak annyira fájt mint egy"......
De ha mindenáron kötözködni akarsz, akkor ebben is találsz valamit.... Jó szórakozást hozzá.....

No comment....
Akinom89 Creative Commons License 2008.04.18 0 0 443

Máskor írd oda, hogy saját vélemény, hogy tudja az illető,nem biztos, hogy neki is olyan lesz...

Előzmény: Elvie (441)
Elvie Creative Commons License 2008.04.18 0 0 442
Ezt nehéz elmagyarázni, forgatni kell! Beilleszted a végét a lyukba, és forgatva told be a piercinget! :)
Remélem, tudtam segíteni :)
Előzmény: evibaba (440)
Elvie Creative Commons License 2008.04.18 0 0 441
"Azért a piercing szúrás kellemetlenebb, bár mindenkinek más a fájdalom küszöbe" Ez pontosan így van, én nem mindenki véleményét írtam le, hanem csak az enyémet!

Pont azért gyógyul hamarabb, mert ha nem forgatod, és ha véletlenül mégis megmozdul, akkor kitépi a friss sebet, és vérezni is fog.......
Előzmény: Akinom89 (438)
evibaba Creative Commons License 2008.04.17 0 0 440
vki,akinek van orrpiercingje nem tudna esetleg egy jó módszert modnai arra,h hogyan lehet berakni a kampós végű ékszert? nekem nem akar sikerülni...
grottobee Creative Commons License 2008.04.17 0 0 439

Rengeteg infó, jótanács, tapasztalat, képek, azaz minden egy helyen!

www. piercing.varazs.try.hu

Piercing Varázs, minden ami testékszer

Akinom89 Creative Commons License 2008.04.17 0 0 438

"annyira fájt mint egy oltás vagy vérvétel"

Azért a piercing szúrás kellemetlenebb, bár mindenkinek más a fájdalom küszöbe!

Azért nem örültem volna, ha szurinál vagy vérvételnél is átszúrtak volna, mint a piercingnél. :)

Az meg oké, hogy 8 éve van piercinged és semmi bajod nem volt vele, de itt neki az a fő kérdése volt, hogy amíg friss, hastáncolhat-e.

Én nem ajánlom még mindig, mert frisss a seb, de ki tudja.

A mozgatástól meg nem gyógyul hamarabb, hanem nem engedi, hogy ránőjjön a bőr, vagy hús!

Bár akinél én voltam szalonban, ott azt ajánlották, hogy ne mozgassam, de ha nem mozgattam, akkor meg nehezebb volt megmozdítani, mert forrt rá minden.

 

 

 

 

Előzmény: Elvie (437)
Elvie Creative Commons License 2008.04.16 0 0 437
Szerintem nyugodtan csináltasd meg! Nekem 8 éve van köldökpiercingem, és soha semmi bajom nem volt vele. Engem nem érzéstelenítettek, és csak annyira fájt mint egy oltás vagy vérvétel! :) Azt meg mindenki túlélte már! A mozgástól lehet hogy fájni fog, de hát a sebgyógyulás már csak ilyen :) Ha gyakran betadinezed, meg mozgatod, akkor hamarabb is gyógyul!
Sok sikert! :)
Előzmény: Missteria (435)
Akinom89 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 436
"Kollega"! Ez tetszik! :DD
Előzmény: grottobee (434)
Missteria Creative Commons License 2008.04.14 0 0 435
Szia!
Kösszike a tanácsot de a hasamon nem szoktam izzadni :D Ez nem az a "sport":D
A szoli meg a napozás az meg olyan távol áll tőlem mint Makó Jeruzsálemtől xD Szal ien problémám sem lesz :)
De maugy minden fontos tudnivalónak utánnanéztem és utánnakérdeztem!
Aki meg a piercinget szúrja profi piercer!Rengete gismerősöm volt már nála és senkinek semmi baja nem volt!Minden steril!Minden profi!Jah és ami a legfontosabb nem kezdőő talán 15 éve tuti csinájja!Tuti nemfog meglepetés érni!
Ám azért kösszke a tanácsokat!
Előzmény: grottobee (434)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!