Keresés

Részletes keresés

Shongohan Creative Commons License 1999.03.21 0 0 258
ja es ragi, en is szeretnek veled beszelni (beallok a sorba)
ugyh esetleg tajekoztathatnal egy levelben az emailedrol.
nem akarom meg serteni az anti kommando tagjait sem, egyszeruen tulzasba viszitek mar ezt a dolgot, es ha ragi szemet idiota is lenne (de szerintem nem az) ti mar boven utolertetek.
Shongohan Creative Commons License 1999.03.21 0 0 257
ragi rulz. az anti kommando meg nevetseges, nezzetek magatokra akik suxxoljatok ragit. nezzetek meg mostanabn h szol hozza valamihez es mi az elso reakciotok.
neha meglepetes h itt felnott emberek irogatnak, mert nem ezt tukrozi a szinvonal. es nem arrol van szo h ragi idiota hulye......
Ragiku Creative Commons License 1999.03.21 0 0 256
Gondolkozom valami frappás sértésen. De semmi nem jut eszembe.
Na majd holnap.
Úgy sem nézem az Oszkárt
Alfred Creative Commons License 1999.03.21 0 0 249
zsoltu:
Az ilyen megjegyzésekkel azért csínján bánni ám!
Én nős ember vagyok!
Sose tudni, Alfredné mikor bukkanik föl! :-)
Előzmény: Törölt nick (247)
Alfred Creative Commons License 1999.03.21 0 0 244
zsoltu:
A kérdésem elöttiekből, persze...
Előzmény: Törölt nick (242)
bubu Creative Commons License 1999.03.21 0 0 238
;-))
no igen (biztos olvastad a gyerekszajat)
de autozni nem _ennyire_ kockazatmentes ;-))
mar volt olyan, akit lelottek egy orszaguti osszeszolalkozas kapcsan, de ha beleszoritanak az arokba, az se orom

itt meg, amit egy kocsmaban nem lehetne elve meguszni, azer max. esetleg lebombazzak a hotmeledet

Előzmény: Alfred (232)
Alfred Creative Commons License 1999.03.21 0 0 236
zsoltu:
Melyik hozzászólást szeretnéd innen kimoderáltatni?
Alfred Creative Commons License 1999.03.21 0 0 232
bubu:
Én sokat autózom is! :-)
Előzmény: bubu (231)
bubu Creative Commons License 1999.03.21 0 0 231
hehe
a topic remekul illusztralja, hgy az internet egyik funkcioja a fikazasi igeny kockazatmentes kielegitese ;-))
vegulis jobb igy, nem a beosztottat marja le, nem a kutyaba rug bele, nem a csaladdal vesz ossze. idegyon jol lebassza az epp aktujalis jeloltet (ragi, zsoltu, monika, vegulis barki lehet alany)
oszt elegedetten tavozik
21. szazad
Mogorva Creative Commons License 1999.03.21 0 0 227
zsoltu! Csak nem vagy reménytelenül szerelmes, mindannyiunk Mónikájába? :)

Próbálkozz tán virágcsokorral! Esetleg egy doboz bonbon még jobb ötlet lehet, mer ha neaggyisten kosarat kapsz, még mindig megeheted nagy bánatodat feledendő. Na, most képzel el ugyanezt a virágcsokorral. :)

Mindenki Macája Creative Commons License 1999.03.21 0 0 226
Hagyd, reménytelen. Nem érti. Annyira elvan a saját gondoloataival, már-már autista.
Előzmény: Alfred (225)
Alfred Creative Commons License 1999.03.21 0 0 225
zsoltu:
Kevés 35 fölötti van a Taszalon, és különösen olyan, aki az elmúlt húszonöt évben éppen csak futó vendég volt itthon. Sokat írhatna a valódi életéről, a valódi örömeiről, és akkor mindenki elfogadná a valódi kritikáit.
De erre évek óta nem képes, és már nem is nagyon fog megváltozni.
Egy példa: Nitott egy találóskérdéses topicot, persze egy újabb néven. A topic nyitóból ime egy mondat:
"EGY szabály: A feladatot követö harmadik hozzászólásodban meg kell adni a megoldást. Akinek nem tetszik az mennyen az annya valahol várja. Matematikusok kíméljenek. "
Érted amit mutatni akarok? Ez alapvető stílushiba, hagy' ne mondjam jellem hiba...
Előzmény: Törölt nick (216)
Mindenki Macája Creative Commons License 1999.03.21 0 0 224
Most tényleg ennyire sötét vagy, vagy direkt nem akarod érteni?

HOGY JÖN A TÉMÁHOZ AZ, HOGY MINDEN HOZZÁSZÓLÁSODAT FELHASZNÁLOD ARRA, HOGY BELERÚGJ MÓNIKÁBA?

Nem a rugdosással van a baj, tudjuk, te nem a lányokat szereted. De tényleg nem veszed észre, hogy ugyanazt csinálod, mint amit másoktól nehezményezel?

Előzmény: Törölt nick (219)
Mogorva Creative Commons License 1999.03.21 0 0 223
Szerintem szívjunk békepipát, oszt kérjük meg Mónikát, hogyha kilakkozta a körmeit változtassa má a topic címét, mondjuk ilyetén formán:

"Beszélgetni akarok Ragikuról"

Kár lenne konfrontálódni egy holnap már, mondjuk, akalamakala néven jelentkező valaki miatt.

Adjunk neki egy újabb esélyt. Csináljon magának itt, egy anoním mailcímet valami értelmes néven és kezdjen beszélgetni a többiekkel. Ha nagyon igyekszik, akkor legalább 1 hétig nem fogja senki sem felismerni. Persze ezen erősen csodálkoznék, de hátha nincs igazam...

NOS RAGI*? Benne vagy?
Agárdi meg csókótat!

Mindenki Macája Creative Commons License 1999.03.21 0 0 220
"Te leülsz beszélgetni valakivel egy presszóban. És a körülötted ülők folyamatosan rugdossák az asztalt, megjegyzéseket tesznek rád és a beszélgetőtársadra, üvöltetik a magnót, és véletlenül rádöntik a málnaszörpöt. Hát, ha te ezek után is képes vagy értelmes beszélgetésben maradni, akkor ahhoz gratulálok."

Látod, bajnokom, a Ragika pontosan ezt csinálta itt idáig. Még mindig nem érzed, mekkora farizeus vagy?

Előzmény: Törölt nick (216)
Mindenki Macája Creative Commons License 1999.03.21 0 0 217
Unatkozom...
Előzmény: Mogorva (214)
Mindenki Macája Creative Commons License 1999.03.21 0 0 215
Ez mennyiben tartozik a Ragikuval folytatott bájcsevelyedhez? Erre felelj először!
Nekem ez nagyon cool. Sehol ennyi bohócon nem lehet egyszerre röhögni. Sehol nem állítottam, hogy nem lenne cool. Látod, annyira barom vagy, hogy ki sem látsz a fejedből. Röhögtess még egy kicsit!
Előzmény: Törölt nick (213)
Mogorva Creative Commons License 1999.03.21 0 0 214
Zsoltu!

egyesek odáig merészkednek, hogy dühükben levélbombákat
küldenek, persze erkölcsi alapon, mert ők olyan magasan áéllnak, hogy még ezt is megtehetik.

Nézzük a dolgot a másik oldaláról:

egyesek odáig merészkednek, hogy dühükben topicbombákat (napi 30-at) nyitottak, persze erkölcsi alapon, mert ők olyan magasan áéllnak, hogy még ezt is megtehetik. A többiek meg türjék...

Nos? Az éremnek most is, mint mindig kettő oldala van, nem is szólva az éléről.. Ne nyafogjunk, elvégre beszélgetni jöttünk. Az pedig ezeddig nem volt. Pedig várom nagyon. Szeretném beismerni tévedésem, kérlek jó példával járjatok elől és bizonyítsátok be, hogy Ragika igenis nem egy olyan, büdös gyökér, mint aminek én tartom. Esküszöm, bocsánatot fogok tőle kérni. Megtettem ezt már mással is. Nem mondtam, hogy tévedhetetlen vagyok, de csak azért nem leszek mézes-mázos, hogy még nagyobb hülyét csináljak magamból.

Ragi*-al szemben én EZT vállalom, saját becsületes nevemen, azonosíthatóságom teljes tudatában.
Akkor most ki is a jellemtelen?

Előzmény: Törölt nick (203)
Mindenki Macája Creative Commons License 1999.03.21 0 0 212
Ne verd már magad ennyire kisfiam, még bajod esik! Szóval az a bajod, hogy az általad nyitott kib@szott Szent Topikban egy csapat nem vonatkoztat el Ragikutól és teljesen másról kezd el beszélni, sebnyalogat, kutyapicsáz, anyáz, fenyegetőz. Értem.

Akkor csak egyet kérdezek! Te az összes hozzászólásodban rúgsz egyet a Mónikába, ráadásul igazságtalanul. Ez mennyiben tartozik a Ragikuval folytatott bájcsevelyedhez? Szánalmas képmutató vagy, bogaram!

Előzmény: Törölt nick (209)
Alfred Creative Commons License 1999.03.21 0 0 211
zsoltu:
Öntsünk. De ez így kissé zavaros. Ha te kifejezetten és kizárólag kettesben kívánsz beszélgetni, akkor küldjél levelet. De ha nyílt fórumon szólitasz meg valakit elkerülhetetlen, hogy azok akiket a téma érdekel hozzászóljanak, így tettem én is.
Még mindíg állítom, hogy a kommandó visszafogott volt.
De vedd észre te is, hogy Rag* nem nagyon akart veled csevegni, és te sem tudtál túl sokat - a többiek lehurrogása mellett - Ragikával foglalkozni.
Előzmény: Törölt nick (209)
Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.03.21 0 0 210
Jajdejo, elvesztettem a jo hosszú hozzászólásom. Mégegyszer a lényeget:
Szerintem eddig JT írta a legokosabb dolgokat. Szerintem a következőket illene figyelembe venni: A törzsasztal jellegével, és működésével mindenki tisztában van. Többek között azzal is, hogy egy ez teljesen ingyenes szolgáltatás, amiért egyik beíró sem fizet egy kanyit sem, és ezért senkinek sincs jogalapja bírálni a rendszert, hogy miért ilyen_és_nemolyan. Másrészt, hogy ha valaki elkezd piszkálni, azellen ha meggebedsz sem tehetsz semmit - csak azt éred el, hogy te magad jól felidegesíted magad, a másik fél meg szórakozott egy jót. Úgyhogy aki lelkesen kirohan, hagyja magát provokálni, támad és érvel: szerintem pont úgy élvezi a dolgot, mint aki az egészet elkezdte. Az egyetlen megoldás az lehet, ha jól távoltartom magam minden ilyen vitától. Ezt az egészet is csak azért írtam le, hogy hátha akad még itt valaki, aki bedőlne egy ilyen virtuális bosszantásnak...
Alfred Creative Commons License 1999.03.20 0 0 207
zsoltu:
Ha Rag* akart volna veled csevegni, megtette volna úgy is, hogy a kommandó közben fröcsög. Teljesen úgy fested le a dolgot, mintha pl Bozgor Pávián írása felülírná Rag* bejegyzését.

"Na most én ezek után nem csodálkozom azon, ha erre elveszti valaki a fejét."
Azt hiszem, vannak nálam autentikusabb személyek is annak elmesélésére, hogy mi volt előbb: Ragika valamelyik ős-nickjén, vagy az anti-Ragika kommandó...

Előzmény: Törölt nick (199)
ZöPö Creative Commons License 1999.03.20 0 0 205
zsoltu, inkább menj aludni. De ha már ide írkálsz, gondolkodj is egy kicsit! Ha nem akarsz, jön a Crying Game és nem te leszel a Boy George magyar hangja.
Előzmény: Törölt nick (203)
ZöPö Creative Commons License 1999.03.20 0 0 202
Látod, zsoltu, én igazán olyan szépen és tisztelettel szóltam a Rag*-hoz és mit kaptam cserébe? A nevem dafke rosszul írja, ez persze szíve joga. Csak bugris dolog, tudod. Hogy nem tudja, kicsoda Kurt Vonnegut? Az már kicsit vastagabb. Azért csak melengesd tovább a szíveden!
Előzmény: Ragiku (147)
ZöPö Creative Commons License 1999.03.20 0 0 200
Elnézést, több részletben fogok válaszolni.

zsoltu, ez a tükrös bizonyítás kicsit sántít. Főleg, ha összeveted Rag* dumáival. Ha most te is elkezded ITT magyarázni a Himnuszt, azt kell mondjam, semmit nem fogtál fel abból, amit a Pávián Fábián vagy én magyarázni próbáltunk. Nem a Himnuszról volt a lényeg... Olvasni ezek szerint te sem nagyon tudsz. Ha pedig szerecsenmosdatásba kezdtél, lelked rajta. Ne felejtsd el: aki korpa közé keveredik, azt megeszik a disznók.

Előzmény: Törölt nick (135)
bubu Creative Commons License 1999.03.20 0 0 198
kedves gonosz, merrefele abban a nagy orszagban?
Előzmény: Yfel (197)
Yfel Creative Commons License 1999.03.20 0 0 197
"Egy elamerikaiasodott személy inkább meghalna, minthogy 6 tojásból sült szalonnás rántottát enne, mert ezt errefelé a koleszterol miatt öngyilkossággal egyenlőnek tartják"
A marhak... pedig ha tudnak milyen finom :))))
Hogyan tartozik ossze a piros arany a honvaggyal? Nekem nincs honvagyam, bar szeretem Magyarorszagot, megis szoktam piros aranyat venni... nincs is annal jobb izesito :)

Yfel

Előzmény: Pintyöke (195)
Yfel Creative Commons License 1999.03.20 0 0 196
Hatha Raginak nem hinnel: Lehet, en is szoktam venni...

Yfel

Előzmény: Mogorva (194)
Mogorva Creative Commons License 1999.03.20 0 0 194
Ragi*!
A menü: Persze, hogy offenzív. Nekem legaláb is. Narancslé (freshly squezed),
francia kenyér (friss), Land-O-Lake vaj, szinnek Piros Arany, ...

Na ne boríts ki! Nehogy azt mondd, hogy Amerikában is lehet kapni Piros Aranyat!
Lehet? Hol gyártják?

Előzmény: Ragiku (157)
Alfred Creative Commons License 1999.03.20 0 0 193
zsoltu:
18.-án hajnali egykor kezdted a kisérletedet, most 20.-a 21:30. Végignéztem az egészet, és ezt a négy hozzászólást találtam, amiket direkt neked írt Ragiku:
1999-03-18 03:19:57
1999-03-19 14:31:13
1999-03-19 17:49:09
1999-03-20 02:33:30
Ezt elkönyvelheted akár sikernek is, bár aki áttekinti a topicot az inkább azt láthatja, hogy te szólongatod Ragit, ő pedig minden ötödikre válaszol, szó se róla meglepően higgadtan. Melletted olvasható az anti-Ragika kommandó szintén elég visszafogott véleménye, valamint a hozzám hasonló köznép apróbb megnyilvánulásai.

"Meg kell állapítanom, hogy az itt lévők nagy többsége egyáltalán nem képes beszélgetésre "
Igen, és ebbe a csoportba tartozik szerintem Rag* is.
Azt, hogy a beszélgetésre képtelenséget mi okozza azt sajnos nem tudom. Én pl egész jól elbeszélgettem veled, te is elbeszélgettél itt másokkal, viszont Raginak talán nem dobtál föl beszélgetésre inkább alkalmas témát. De lehet, hogy más a baj...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!