Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
brewer 5 napja Creative Commons License 626742

Jó, fantasy-t én is tudok írni :D :D

Előzmény: Bateman (626733)
_fortune nip 5 napja Creative Commons License 626741

ja, így OK, aki pezsgőt iszik, attól nem is csoda, hogy minden furcsaságot összeír :)

Előzmény: Bateman (626738)
brewer 5 napja Creative Commons License 626740

Jaaaa, szóval a poén csak akkor ül, ha te viccelsz? Értem.

Előzmény: appache10 (626732)
Bateman 5 napja Creative Commons License 626739

ez most kapott egy könyvjelzőt;)

Előzmény: keménykalap és ... (626737)
Bateman 5 napja Creative Commons License 626738

ha ez bejön, akkor nehogy már jégkrémet vegyetek nekem! egy láda Dom Perignont szeretnék igényelni a topik hálája jeléül! :P

Előzmény: keménykalap és ... (626734)
keménykalap és ... 5 napja Creative Commons License 626737

Nem vállaltam nagy kockázatot, szerintem a Bate csobban pont az egyetlen aminek reális esélye van:)

Előzmény: appache10 (626736)
appache10 5 napja Creative Commons License 626736

Abból is legjobb fajtát akkor már és szerintem az egy karton az kevés lesz. :)

Előzmény: keménykalap és ... (626734)
appache10 5 napja Creative Commons License 626735

EPIC XD

keménykalap és ... 5 napja Creative Commons License 626734

Ha ez bejön kapsz egy karton jégkrémet :)

Bateman 5 napja Creative Commons License 626733

én egy ilyen fordulatot várnék egy ilyen jellegű változástól:

1. Lolo elmenekül a mekibe

2. "Meki nem fekszik neki" lesz a duma és kap egy 100as zakót Gombocskától:)

3. Hami beül a ferkába, "nem fekszik neki az autó" lesz a duma és kap egy 100ast a piástól

4. a finn behúzza a második vb-jét a digóknál és bejelenti visszavonulását.

5. Bateman kioszt néhány jégkrémet a topiknak és elmegy csobbani;)

Előzmény: keménykalap és ... (626730)
appache10 5 napja Creative Commons License 626732

Én nem örömködök itten csak egyesek annyira jól ismerik a jövőt már hogy nem is tudom még mit keresnek itt ezen a forumon. xD

Előzmény: keménykalap és ... (626730)
_fortune nip 5 napja Creative Commons License 626731

jobb egy sötét ló, mint egy olyan csapat, aminek épp zűrzavar van a vezetésében, és igazából senki nem tudja észérvekkel megtámogatni, miért épp jövőre csinálnának egy esélyes autót.

Előzmény: Cold Heart (626717)
keménykalap és ... 5 napja Creative Commons License 626730

Csak aztán nehogy valóra váljanak a pletyik, mert akkor a korai örömködésnek könnyen az lehet a vége, hogy jövőre Hambi is kimér egy százast :)

appache10 5 napja Creative Commons License 626729

Ennek azért még várd ki a végét nehogy KIMI-Hamilton páros legyen a végén és végül a Bajnoki címért fognak küzdeni mikor Lóló csak szenvedni fog a Mekivel.

Előzmény: brewer (626728)
brewer 5 napja Creative Commons License 626728

Ilyenek ezek a finnek, csendesnek és ártalmatlannak tűnnek, közben meg egész nap azon törik a fejüket, h hogy csinálhatnának ki ;)

Azért némi kárörvendéssel fogom nézni, amint a Kimi-Bianchi kettős vérrel és verejtékkel behozza a Ferrarit a konstruktőrin a hatodikra jövőre :P

Jó, annyi örömük nekik is lesz, h a Mekivel lesznek harcban az ötödik-hatodikért.

Előzmény: candle (626725)
appache10 5 napja Creative Commons License 626727

Finn akna munka gyümölcse lassan beérik.  xD Allison is Kimi fele húzz inkább szóval Lóló-nak lőttek. :P

Előzmény: candle (626725)
dokeee 5 napja Creative Commons License 626726

Az idei feltétlen, a tavalyi sem volt nagyon fasza, előtte azért az első 3-4 ben mindig ott voltak.

Előzmény: Cold Heart (626724)
candle 5 napja Creative Commons License 626725

"Nem hiszem, h Alonso akarta ezt így"

Räjkó kitúrta a p.csába. :-DDDD

Előzmény: brewer (626722)
Cold Heart 5 napja Creative Commons License 626724

na mesélj, melyik év nem volt nekik mélyrepülés :)

Előzmény: dokeee (626720)
brewer 5 napja Creative Commons License 626723

A hírek szerint a Honda motor nem túl acélos. Ugyanezen hírek tavaly azt mondták, h a Merci motor 100 mph-val erősebb, mint a többi, a Ferrari a leggyengébb motor és h a Renault motor nem állt össze.

De ami nyilatkozatokat olvastam, az sem tölt el nagy bizodalommal, a Honda motorrészlegének vezetője azt mondta, h októberben döntik csak el, h szétszedik-e a motort és az eletkronikus részleget, mint a Merci tette, vagy sem. Szóval jelenleg még ezt a meglehetősen alapvető tervezési kérdést sem döntötték el. A Meki oldaláról tett nyilatkozatok is több, mint óvatosak. Szóval nem hiszem,h a McLaren Honda világverő csapat lesz jövőre, utána meg már 2 év hátrányban lesznek a többiekhez képest.

brewer 5 napja Creative Commons License 626722

Nem hiszem, h Alonso akarta ezt így, ő nyilván maradt volna még 2015-re és ha jó a kocsi, akkor 2016-ra, mivelhogy 2017-ig érvényes szerződése van a Ferrarival egyébként. Úgy tűnik, h az új vezetés akarta ezt nagyon dűlőre vinni, szvsz ezt eléggé elszámolták, Alonso sose volt az a típus, akit nagyon sarokba lehetne szorítani, azt nem szokta jól viselni. Plusz állítólag a Meki 100 millát fizet neki 3 évre, az meg, legyünk őszinték, akkora összeg, h nem sokan mondanának nemet rá, tök mindegy, milyen a kocsi.

appache10 5 napja Creative Commons License 626721

Brawn szerű előny szerintem semmiképp sem lesz a Mclarennel jövőre, max csak egy jó autó ami végre versenyezhet az első helyekért. És azért azt se felejtsük el hogy ha a Mercedes megoldja jövőre a megbízhatósági problémát akkor szerintem még nehezebb lesz ellenük mint idén mivel nyugodtan kijelenthetük a szabályok fényében hogy a többieknek esélyük sem lesz jövőre úgy módosítani a motorokat hogy ne legyenek hátrányban mint idén. És nem gondolnám azt hogy a Honda csak úgy valami hiperszuper megoldással fog berobbanni amivel pariban lesznek. Erre a legjobb példa hogy a WTCC-ben sem tudnak a mai napig nagyot alkotni csak szenvednek a CIVIC-cel és még a nem gyári támogatással rendelkező Sevik is gyorsabbak tudnak lenni esetenként náluk ami így 2 év után már kicsit blama.

Szóval egyenlőre a Mclaren jövőre nagy sötét ló, dehát Lólónak nincs sok esélye, lapot kell huzzon 19-re mert ha még lehúzz még egy évet a Ferkánál sikertelenül azzal szerintem a Karrierjének is betesz mert állandóan ö sem lesz toppon és ki tudja már mennyire fog tudni ezek után is jól teljesíteni. Egyszer mindenki leszálló ágra kerül.

Kedves LÓLÓ fanok nem megsértődni az utolsó bekezdésen. xD

dokeee 5 napja Creative Commons License 626720

Nem gondolom, hogy ez ilyen egyértelmű, az idei év azért nagy vakrepülés volt nekik, mellényúltak, viszont azt a motort nekik csinálják, az idei tapasztalatokat mindenfelől összegyűjtve, az autót meg már régen tervezik köré. Szóval van ugyan sansz a mellényúlásra is, meg egy Brawn-szerű fölényre is.

candle 5 napja Creative Commons License 626719

Azt kihagytam, h komoly csapatoknál már a santander támogatásával sem kelendő. :-)))

Előzmény: candle (626718)
candle 5 napja Creative Commons License 626718

Flame ON

Mint kiöregedett ex-vb, végre belátta Alo, h Vettel és Hami ellen csak akkor lesz esélye, ha 19-re lapot kér. :-DDD

Vicc volt, na. :-)

Cold Heart 5 napja Creative Commons License 626717

hát, ez kurva nagy bukás lesz

a Meki a legjobb motor alá képtelen autót tenni,

és jön egy sötét ló, akiről senki nem tud semmit

hogy gondolhatja ezt komolyan?

ennél még a Ferkában is több a fantázia

Előzmény: brewer (626716)
brewer 5 napja Creative Commons License 626716

A McLaren oldalán betették Alót tegnap a heritage részbe, mint volt pilóta. 

Eddig ugyanis nem szerepelt....

Kezdek megbarátkozni a gondolattal, h Meki + Alo, azt hiszem muszáj lesz, mert relatíve keveseket fog érdekelni, h én ezt krvára nem szeretném :)

Előzmény: appache10 (626714)
zajkszi 6 napja Creative Commons License 626715

runner up, akik az élboly/ dobogósok mögött vannak. (felfutók)

Előzmény: RyanHunterRay (626701)
appache10 6 napja Creative Commons License 626714

Lassan nem csak pletykák lesznek ezek. Szerintem nincs semmi esélye már annak hogy LÓLÓ és Ferrari 2015-re.

Előzmény: RyanHunterRay (626713)
RyanHunterRay 6 napja Creative Commons License 626713

A @pitlanetalk információ szerint Fernando Alonso megegyezett a McLaren-Hondával, mely szerint a spanyol már 2015-től náluk versenyez, méghozzá Button csapattársaként.

Adam Cooper szerint pedig Lewis Hamilton érkezik majd a Ferrarihoz.