Keresés

Részletes keresés

TotalCar címlap TotalCar fórumok
candle Creative Commons License 2 napja 0 0 644024

"Alo nem késne le olyan amatőr módon az ideális féktávról"

Nem Verstappen késett le, hanem Grözsó fékezett korán. Ez a véleményünk különbségének az alapja.

Előzmény: brewer (643942)
jedi1 Creative Commons License 2 napja 0 0 644023

Abban igaza van hogy a Forma 1 sosem volt egyenlősdi. Még abban a sokatok által megsiratott hőskorban sem, sőt...mégis jó volt. Állítólag.

A DRS előzések többsége nem ér annyit, mint a régi időkben. Persze akkoriban is nagy volt a szórás a technika színvonalában, és pláne a pilótákéban. Így akkoriban könnyebben lehetett valaki zseni.

Gumiháború már volt, ti pont örülhettek neki. :-P

Az is igaz hogy manapság a beállításokban kevesebb a kompromisszum. Nyugodtan be lehet lőni az autókat magasabb leszorító erőre, előzéskor úgy is lesz DRS. És úgyis mindenki az elsődleges gumi keverékre állít.

Előzmény: Helter Skelter (644017)
keménykalap és ... Creative Commons License 2 napja 0 0 644022

Miért mit mondjon? Felmarkolom az évi 40 (?) millát cserébe fél szezon alatt lehúzok összesen száz kört, de jól jön a lóvé az euskatelnek :)

Előzmény: Helter Skelter (644019)
Helter Skelter Creative Commons License 2 napja 0 0 644021

Nanda azért még megkajolja a dumáját, két kanállal! :)

Végülis lehet, hogy igaza van, várjuk meg és nézzük meg mi lesz jövőre!

Előzmény: fitosi (644009)
fitosi Creative Commons License 2 napja -2 0 644020

Persze, majd előadja, hogy tulajdonkébb a vb címért küzd, mi meg elhisszük.

Előzmény: Helter Skelter (644014)
Helter Skelter Creative Commons License 2 napja 0 0 644019

:)

Hát nem tűnik valószínűnek a jövő év VB-címért autókázás, de én tévedjek! Soha nem láttam még ilyen mélyen a Mekit és ennyire reménytelennek a helyzetet.

Előzmény: Inner Circle (644015)
Inner Circle Creative Commons License 2 napja 0 0 644018

Mint a vitázójelenet Galláéknál :D "Ne gyere ezzel, te takonyarcú papagájürülék-rakás!!!"

Előzmény: Helter Skelter (644017)
Helter Skelter Creative Commons License 2 napja 0 0 644017

Ez valami viccinterjú akart lenni gondolom, vagy tényleg be volt baszva Jax?

– Nem gondolja, hogy DRS nélkül még pozíciócserék sem lennének?
– És kit érdekel?

– A gumiháborúval viszont aránytalanul nagy hangsúly helyeződne a gumikra.
– Kit érdekel?

– Így viszont végletesen kettészakadna a mezőny a nagyon gazdag és nagyon szegény csapatok miatt.
– Kit érdekel?

:)

Amúgy akkor baromságokat mond hogy az már fájdalmas. Ha megint szabadon lehetne költekezni és fejleszteni, lehet hogy Hami 8x-os lenne! ;)

Előzmény: convar (644004)
RyanHunterRay1 Creative Commons License 2 napja 0 0 644016

Attól függ hogy idén mennyit fejlődik a honda. Ha keveset, akkor nem hiszem. Viszont ha abból indulok ki h a ferka tavaly óta hirtelen mennyit javult akkor semmit sem zárnék ki. :D Elég egy két szálat a helyére tenni, a  hondának még pár futam (ugye márciusban  az volt a csoda hogy egyáltalán MENT, most mg már 4 pont egy 78 körös moncoban).  szóval ez már hatalmas fejlődés. A mekinél meg bőven van pénz. A hondánál meg nem hülyék dolgoznak, én még nem mondanám hogy nem fog vbért meccselni. 

Az hogy fog-e nyerni az neccesebb, de ha lesz egy jó vas már csak szerencse kell hozzá. 4-5 éve meg még simán van,  ha msből indulok ki akkor több is. 

Előzmény: Helter Skelter (644014)
Inner Circle Creative Commons License 2 napja 0 0 644015

Arról is beszéljünk, hogy mikor rászóltak Checóra hogy spórolni kéne a benyával (még egy ember, akinek jól jött az SC), akkor kiírták az ő és JB fogyasztását: kb. 54-59, vagyis a Honda szemkápráztató 10%-kal többet kortyol Monacóban. Ezen azért rághatják még egy darabig a ceruza végét. Jövőre VB-cím?... talán ha itt is lehúz öt évet és majd Vettellel... :P

Előzmény: Helter Skelter (643998)
Helter Skelter Creative Commons License 2 napja 0 0 644014

Szerintetek fog még Alo VB címért küzdeni?

Előzmény: brewer (644003)
RyanHunterRay1 Creative Commons License 2 napja 0 0 644013

És a pénzügyi részét leszarja....az hogy ezt miből lehet finanszírozni az őt nem érdekli, és az sem hogy lesz mondjuk 12 autó mert annyira van keret....

Előzmény: jedi1 (644012)
jedi1 Creative Commons License 2 napja 0 0 644012

Tényleg mond valamit.

_fortune nip Creative Commons License 2 napja 0 1 644011

sajnos leszóltak, hogy mindenképp egy észak-amerikai riportalany kell.

Előzmény: hitman (644005)
RyanHunterRay1 Creative Commons License 2 napja -1 4 644010

Ha téged annak néz akkor nem téved....

Előzmény: fitosi (644009)
fitosi Creative Commons License 2 napja -4 0 644009

Alfonz engem Szaddam propaganda miniszterére emlékeztet, aki még akkor is fújta a süket dumát, amikor az amerikaiak már csak pár km-re voltak Bagdadtól. Hihetetlen, hogy mennyire hülyének nézi az embereket.

brewer Creative Commons License 2 napja 0 0 644008

A Renault azt a filozófiát követi, hh vmi szar, akkor kicseréli. A Honda meg azt h addig mennek vele, amíg meg le nem rohad. A Renault hozzáállás kezd szimpatikusabb lenni nekem :)

Előzmény: hitman (644000)
convar Creative Commons License 2 napja 0 0 644007

Azt szokták mondani hogy a részeg ember a legőszintébb, tehát ez igazából csak felerősítette a mondanivalót :)

Előzmény: hitman (644005)
convar Creative Commons License 2 napja 0 0 644006

Épp egy fél órája néztem utána. Not bad, not bad :D

http://velvet.hu/gumicukor/2015/05/22/gigi_hadid_ugy_kipakolta_a_csocseit_hogy_csak_nezunk_galeria/

Dehát Lewis egy úriember, ő biztosan nem ezeket figyelte :o)

Előzmény: RyanHunterRay1 (644001)
hitman Creative Commons License 2 napja 0 0 644005

vajon Zsák mennyire volt bebaszva az interjú alatt? párszor lekomcsizza a riportert. talán nem kellett volna megmondani, honnan jött...

convar Creative Commons License 2 napja 0 0 644004

Úgy látom nem volt még. Jacques megint megmondta a frankót. Sőt, ennyire talán még sosem, szal talán most volt a legfrankóbb :)

http://www.nemzetisport.hu/f1/villeneuve-a-jelenlegi-rendszerben-nem-is-beszelhetunk-f1-rol-2415117

Tudom hogy a nyersessége által eléggé megmondóember stílusban nyomja, így azt is hogy sokan ezért nem is szeretik itt, de sztem itt és most akkor is mond néhány nagy igazságot. (pl. a DRS-ről :P)

brewer Creative Commons License 2 napja 0 0 644003

Cukipofa :) Bár a módszer nem rossz, senki nem vádolhatja azzal h negatív lenne és h nem hinne a csapatban. Bónusz: Ron egyre vörösödő feje.

Szerintem a bicikli csapat lekerült a napirendről. Most nyári gokart tábort szervez a kis spanyoloknak, ami mondjuk vicces azután h pont egy hete fejtette ki, h igazából nem túl jó h nem volt rendes gyerekkora, de biztos a mostani héten már más témákkal foglalkoztak a pszichológusával ;) ;)

JarnoTrulli Creative Commons License 2 napja 0 0 644002

majd 1 hét aztán Szejcingerről cikkeznek megint

Előzmény: RyanHunterRay1 (644001)
RyanHunterRay1 Creative Commons License 2 napja 0 0 644001
hitman Creative Commons License 2 napja 0 0 644000

és még így is jobban állnak, mint a Renault... =}

Előzmény: brewer (643988)
Helter Skelter Creative Commons License 2 napja 0 0 643999

Na ezt se gondoltam volna.

Előzmény: F1 Hierro (643997)
Helter Skelter Creative Commons License 2 napja -1 0 643998

2015.05.25. 14:19

Alonso: Inkább most, mint majd a bajnoki csata hevében…

Nem volt csalódott a kiesés miatt

F1 Hierro Creative Commons License 2 napja 0 0 643997

Viszont még így is frissebb az utolsó monacói győzelmük, mint a Williamsnek és a Ferrarinak.

Előbbinek 2003-ban sikerült utoljára (Montoya), utóbbinak 2001-ben (Schumacher)!

Előzmény: Helter Skelter (643993)
Helter Skelter Creative Commons License 2 napja 0 0 643996

Azt hittem csapatot akar építeni és naggyá tenni! :)

Tényleg a biciklis csapatból lett/lesz valami?

Előzmény: brewer (643995)
brewer Creative Commons License 2 napja 0 0 643995

Nem tom, leginkább csak a jövő hónapban megnyíló gokart pályájával és múzeumával foglalkozik mostanság, azok miatt nagyon lelkes. Meg gondolom minden nap megnézi a bankszámlájának egyenlegét, mielőtt kiválasztja az előre megírt 10, lelkesítő, happy Meki tweet egyikét, amit aznap kitesz a falára :D

Előzmény: Helter Skelter (643993)