Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
RyanHunterRay1 Creative Commons License 17 órája 0 0 641335

Tudjuk a kétes manőverek, to-k....mert ilyen másnak nem volt ugyebár. :D

Előzmény: Bateman (641333)
Helter Skelter Creative Commons License 18 órája 0 0 641334

Mostanában nagyon megkedvelted Vettelt! :)

Egy fundi-alonsóstól ez azért elég szép dolog! :o)

Előzmény: RyanHunterRay1 (641330)
Bateman Creative Commons License 18 órája -1 0 641333

leírtam már ide nagyon sokszor. nem fogsz megint ebbe a témába belerángatni. olvass vissza. legalább addig sem vagy itt:)

Előzmény: RyanHunterRay1 (641323)
Helter Skelter Creative Commons License 18 órája 0 0 641332

Milyen ráhúzását?

Tavaly egész évben itt szopkodtad Rosberget, de miután kikapott hambitól most a TO-val magyarázod mi? :)

A glockozáson már sikerült túltenned magad? ;)

Előzmény: simi1975 (641327)
appache10 Creative Commons License 18 órája 0 0 641331

bocs, félre olvastam egy sort. köszi az észrevételt.

Előzmény: F1 Hierro (641328)
RyanHunterRay1 Creative Commons License 18 órája 0 0 641330

http://gp-live.hu/f1-hirek/lehet-hogy-hamiltonnak-van-gyereke-csak-nem-tud-rola/

vettelbe ezt bírom, mindig talál vmit amivel kicsit odabök. :D 

appache10 Creative Commons License 18 órája 0 0 641329

Ez itt ovoda a köbön beleértve engem is. :D

F1 Hierro Creative Commons License 18 órája 0 0 641328

Senna 80 első hely? Ez hogy a fenébe jött ki? 65 pole-ja volt, 2006-ban ezt is megdöntötte MS.

Előzmény: appache10 (641305)
simi1975 Creative Commons License 18 órája 0 0 641327

Milyen TO-zásra gondolhat az, aki egész évben Lui-t nyálazza és a spa-i ráhúzását verseny-balesetnek nézi? :-)

Előzmény: Helter Skelter (641326)
Helter Skelter Creative Commons License 18 órája 0 0 641326

Milyen to-zásra gondolhat az aki tavaly végig rozikát nyálazta, és az egyetlen örömforrása az volt az évben, hogy ha kiesik hami, akkor Ros lesz a bajnok?!

;)

Előzmény: simi1975 (641325)
simi1975 Creative Commons License 18 órája 0 0 641325

Annyira azért már vagyok itt régen, hogy lássam, hogy téged is csak szelektíven zavar a TO-zás. :-)

Előzmény: Helter Skelter (641324)
Helter Skelter Creative Commons License 18 órája 0 0 641324

Te még sztem új lehetsz itt és nem biztos, hogy minde vst átlátsz. ;)

Én úgy emlékszem hogy amikor a kiemelt státuszhoz társítható akciók megtörténtek akkor nem volt ekkora felháborodás a topicban. Ehhez képest érzem túlreagálva a dolgot! 

Előzmény: simi1975 (641320)
RyanHunterRay1 Creative Commons License 19 órája 0 0 641323

melyik címét kérdőjelezed meg? 2003, 94? 94ben csomó futamról kizárták sztem jogtalanul.....2003ban meg mert visszatolták? tudtommal szabályos volt, hisz járt a motor és az első kerekek az aszfalton voltak. 

Amúgy ez a hami nyilatkozat nagy port kavart itt látom. :D Legalább kk is leírja a véleményét végre, eddig eléggé kivonta magát az alo témákból. 

Előzmény: Bateman (641322)
Bateman Creative Commons License 19 órája 0 0 641322

ha ez kell, hogy több korrektség érkezzen a topikba én nem fogom magam rosszul érezni majd, hogy ha egy esetleges MS cibálás után Titi rámolvassa 2014-et. azon nincs mit szépíteni kiporolta Alo a piást. a részletek úgysem érdekesek csak a végeredmény. ettől még MS múltbeli rosszalkodását továbbra sem tartom korrektnek és vb-inek nagy részét meg is kérdőjelezi számomra. bárcsak egyszer egy ilyen posztot olvashatnék a vezérnoidok bármelyikétől...

visszatérve Alora, részedről is csak annyi kellett volna, hogy elismered Alo az egyik kiemelt primadonna típus a jelenlegi F1-ben. így HAM mondandójának kritikája a szádból mindenki számára oké lett volna. számomra is;)

Előzmény: keménykalap és ... (641321)
keménykalap és ... Creative Commons License 19 órája 0 0 641321

szerintem egy fan attól fan, hogy nem csak rajongottja pozitívumait tudja magáévá tenni, hanem a negatívumait is

Nem gondolnám, hogy ebben a topikban ezt a megjegyzést pont nekem kell címezni.

az a minimum, hogy kisbetűs zárójeles sorba odatolod

Lószart, mama. Miért kéne egy szerintem tahó nyilatkozat utáni véleményemet árnyalnom ezzel, akkor ezentúl az a minimum, hogy MS második karrierjének tárgyalásakor kisbetűvel odaírod, hogy azért Kimi is csúnyán kiszopott 2014-ben.

Előzmény: Bateman (641319)
simi1975 Creative Commons License 19 órája 0 0 641320

"És hát azért azt is érdemes lefenni, hogy ha nem lett volna a ham nyilatkozatnak valóságtartalma, akkor nem lett volna ez ennyire túlreagálva a fanbojoktól! ;)"

Ez kicsit olyan logika, hogy ha valaki tagadja, hogy iszik, akkor az azért van, mert alkoholista. :-)

Előzmény: Helter Skelter (641312)
Bateman Creative Commons License 19 órája 0 0 641319

szerintem egy fan attól fan, hogy nem csak rajongottja pozitívumait tudja magáévá tenni, hanem a negatívumait is. tehát, ha ütöd HAM-ot a nyilatkozata miatt, az a minimum, hogy kisbetűs zárójeles sorba odatolod, hogy tudod, azért némi alapja azért van a mondandónak, HAM stílusa ide vagy oda, amivel szerintem mindenki egyet is értene.

Előzmény: keménykalap és ... (641315)
Helter Skelter Creative Commons License 20 órája 0 0 641318

Ha történetesen egyezik és ha történetesen még igaz is akkor azért elég sokat.

Alapjában azért elmondható, hogy túl lett lihegve ez a pár mondat lsd. Degeczi olvtárs szavait.

Előzmény: keménykalap és ... (641316)
Helter Skelter Creative Commons License 20 órája 0 0 641317

Miért ne lehetne?

Csak furcsa hogy az amit te pl. néhány héttel ezelőtt ténynek véltetek az mennyire fájó tud lenni ha egy versenyző szájából hangzik el kritikaként.

A heve egyetnemértéssel én azért korábban nem mindig találkoztam! ;)

Előzmény: keménykalap és ... (641315)
keménykalap és ... Creative Commons License 20 órája 0 0 641316

És ha történetesen egyezik, akkor az mit változtat? Nem azt vitattam, hogy Alonso ne szeretné az ilyen kis könnyítéseket, de ne kezdjük el újra. 

Előzmény: Helter Skelter (641314)
keménykalap és ... Creative Commons License 20 órája 0 0 641315

Egyébként Alonso fanként nem lehet véleményt formálni? Miért ne ítélhetnék el bármit amivel nem értek egyet? Azért mert a spanyolnak volt pár meredek húzása akkor drukkereinek kuss a neve és a véleményét gyengíti, fanbojkodássá teszi a spanyol előélete? Vagy hogy gondolod te ezt az egészet?

Helter Skelter Creative Commons License 20 órája 0 0 641314

Na de hát ezt te írtad be, tehát a te véleményed egyezik Hamival! :)

Innentől kedve meg önmagaddal mész szembe nem velem.

A sportszerűségről teljesen felesleges vitatkozni, ha a saját álláspontodat is hajlítgatod ebben az ügyben attól függően hogy ki beszél a dologról.

Előzmény: keménykalap és ... (641313)
keménykalap és ... Creative Commons License 20 órája 0 0 641313

Azért azt remélem vágod, hogy van különbség. Ha valaki ide beírja, hogy Kimi aspergeres akkor maximum görgetünk egyet az egérgombon, de ha ezt teszem azt Massa nyilatkozza akkor jogosan felháborodik mindenki.

Azt kéne lassan megérteni, hogy nem a TO-s esetek miatt van zajongás, persze értem én a terelés okát. Szerintem pilótapreferenciák nélkül is megállapíthatjuk ez nem volt egy sportszerű nyilatkozat.

Hambi baba megtehette volna azt is amikor a pletyiről kérdezték, hogy ő bizony nem kér ilyet mert a tiszta verseny híve. Pont. Lezárhatjuk, korrekt, mindenki mehet tovább, de nem ő szükségét érezte, hogy rúgjon egyet a másik kettőn pedig ezt aztán senki nem kérte tőle.

Helter Skelter Creative Commons License 20 órája 0 1 641312

Kb. Annyira releváns, hogy ha igaz amit írtál akkor igaza van Haminak! :)

Nekem az a furi ezekkel a TO-s esetekkel kapcsolatban, hogy mindig az Alo fanok zajonganak leghangosabban! :)

És hát azért azt is érdemes lefenni, hogy ha nem lett volna a ham nyilatkozatnak valóságtartalma, akkor nem lett volna ez ennyire túlreagálva a fanbojoktól! ;)

Előzmény: keménykalap és ... (641301)
Inner Circle Creative Commons License 21 órája 0 0 641311

Amikor az Alo- és Hami-félékről szóba kerül, hogy mekkora hívei az egyenlőségnek, az olyan, mint amikor St Antonio herceg az alvilágot keresi, és minden kocsmában azt mondják neki, hogy itt még sosem láttak bűnözőt, ide csupa biciklibajnok jár :D

Előzmény: Degeczi (641310)
Degeczi Creative Commons License 21 órája 0 0 641310

Jó darabig élt is itt a kifejezés, h "watmórájheftudú-zni" :)

Előzmény: simi1975 (641302)
keménykalap és ... Creative Commons License 21 órája 0 0 641309

Igen, egy körön nem egy nagy ász a spanyol, ez a fanjainak is nyilvánvaló. 2007-ben a nagy négyesből, Massa, Kimi és az újonc Hami is jobban kvalizott mint Alonso. Vettel azonos technikával simán verné az időmérőkön.

Előzmény: appache10 (641305)
Csűrdöngölde Creative Commons License 21 órája 0 0 641308

Nálam Rosberg.

Előzmény: Helter Skelter (641258)
Csűrdöngölde Creative Commons License 21 órája 0 0 641307

Nem fogok ebbe belemenni, mert azzal csak folytatnám, de szerintem elég egyértelmű.

Előzmény: pajaci (641242)
Csűrdöngölde Creative Commons License 21 órája 0 0 641306

Én is innen szoktam erről informálódni. :)

Előzmény: keménykalap és ... (641241)