Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Jam Clerk Creative Commons License 2 napja 0 0 677037

Ha a tavalyi csapattársa pontjaihoz mérjük, akkor alig több, mint kétharmadnyit, mint az, aki anno nem volt elég jó az "élcsapat", de épp leszállóágba lavírozó McLarennek ;)

Én azért továbbra sem tartom Hülkenberget annyira jó, "élvonalbeli" pilótának, aki annyit hozzá tudna tenni egy amúgy jó konstrukcióhoz, Palmerről meg ne is beszéljünk, szóval kiegyezhetünk döntetlenben ;)

Előzmény: Csűrdöngölde (677034)
jedi1 Creative Commons License 2 napja 0 0 677036
Csűrdöngölde Creative Commons License 2 napja 0 0 677035

Volt aki már akkor felvetette, hogy Vettel ezzel nagy előnyre fog szert tenni.

Előzmény: candle (677022)
Csűrdöngölde Creative Commons License 2 napja 0 0 677034

Miután nem egymásnak ellentmondó dolgokat állítottunk, nem lesz az az eredmény, hogy egyikünknek igaza van, másiknak nem. Főleg nem változtat a dolgokon 1 db verseny. Jelenleg úgy néz ki, hogy mindkettőnknek igaza lehet, de abban azért elég jól képben vagyunk, hogy mennyit képes Hülkenberg egy autóból kihozni.

Előzmény: Jam Clerk (677016)
Inner Circle Creative Commons License 3 napja 0 0 677033

"Fernando Alonso will have his first taste of IndyCars on May 3 when he takes to the Indianapolis Motor Speedway for his first test ahead of his Indy 500 debut." (Pf1)

JarnoTrulli Creative Commons License 3 napja 0 0 677032

677022

Előzmény: jedi1 (677031)
jedi1 Creative Commons License 3 napja 0 0 677031
HemörDájjm Creative Commons License 3 napja -1 0 677030

kanada egy jó pálya, nekem nem kedvencem de vannak ott jó futamok ugye... és megpróbálják elcseszni. 

Előzmény: JarnoTrulli (677027)
Inner Circle Creative Commons License 3 napja 0 0 677029

Megvárunk, megvárunk, meccs után MEG-VÁÁÁ-RUNK!!!!!! :(

Előzmény: HemörDájjm (677025)
Marci14 Creative Commons License 4 napja 0 0 677028

Csak az ilyen vak Strollok és Palmerek az első körben törnék szanaszét az autójukat és magukat is ott. Ettől függetlenül baromság az átalakítás. :(

Előzmény: JarnoTrulli (677027)
JarnoTrulli Creative Commons License 4 napja 0 0 677027

2002-2004 tájékán nem volt gond vele, vagy 2007-ben sem pedig akkor se voltak lassúak a gépek

Előzmény: HemörDájjm (677025)
JarnoTrulli Creative Commons License 4 napja 0 0 677026

utána lehet nézni szerintem akinek ideje van rá :)

Pirellis tesztekről jöttek infok évközben. Amennyire én emlékszem a Bullnál Buemi körözött ezeken meg Gasly, tehát lehet ennek alapja hogy nem folyt annyira a dolgokba Verstappen meg Ricciardo

Sőt olyan is dereng hogy az idei Pirellikkel az évközi teszten Wehrlein tett meg nagyon sok kört az idei mezőnyből, főleg a Mercedeses lehetőség miatt, sőt volt amikor a Force Indiánál is ő ment. 

Hamilton mentségére legyen mondva, hogy volt egy teszt amit pár kör után otthagyott mert nem érezte jól magát és akkor is Pascal ugrott be. (most hogy valóban beteg volt, vagy csak leszarta az egészet sose derül ki, de pár körre minek menne oda ha nem érdekelné? szvsz tényleg nem érezhette ott jól magát)

de mondom ezek nem pontos infok de nekem ezek rémlenek...Bullnál Buemi, Gasly ment sokat, Mercedesnél Wehrlein. 

HemörDájjm Creative Commons License 4 napja -1 0 677025

http://f1vilag.hu/hirek/bajnokok-falat-is-megvaltoztatjak-montrealban

idióták...barmok...hozzánemértő hülyék, kretének klubja stb stb. lehet folytatni. 

Inner Circle Creative Commons License 4 napja 0 0 677024

Nekem nem esik nehezemre elhinni, hogy Haminak kb minden fontosabb a tesztelésnél :D

Fenyőfatalp Creative Commons License 4 napja 0 0 677023

Bővebb infóm nincs. De pontosan ugyanez merült föl bennem tavaly is, amikor láttam, hogy már megint a Ferrari (és főként Vettel) tesztel gumikat. Valahogy már számolgatás nélkül is soknak tűnt.

Hogy előny (azokkal szemben, akik kevésbé), az biztos. Hogy pontosan kinek és mekkora, az egy kérdés. De ilyen kiélezett versenyben (ami ki tudja, meddig tart...) akár sokat is jelenthet.

candle Creative Commons License 4 napja 0 0 677022

Ezt nem akarom elhinni:

"...Johansson arra utalt ezzel, hogy Vettel a múlt évben minden versenyzőtársánál több kört teljesített a Pirellivel, miközben a Mercedes és a Red Bull két versenyzője nem is igen folyt bele a munkába, csak egy-egy tesztnapon ültek autóba – Lewis Hamilton akkor is csak pár kört ment, mivel időpazarlásnak érezte a gyakorlást...."

Tényleg ennyire balfxsz volt az egész élmezőny, Vettelt leszámítva? Van erről valakinek bővebb infoja?

http://www.m4sport.hu/2017/04/21/vettel-a-gumimagus-lesz-e-ellenszere-a-mercedesnek/

Cold Heart Creative Commons License 4 napja 0 0 677021

igen, megtaláltam, azért fogtam fel, hogy forrással adta.

csak ez nem egy autosport vagy gphírek, hogy mindenki tudja, honnan jött :)

Előzmény: JarnoTrulli (677018)
JarnoTrulli Creative Commons License 4 napja 0 0 677020

nem baj

csak odaírhattad volna hogy Indyguide fb oldaláról

Ha már másolod legalább ennyit megérdemelnek hogy a többi tudja honnan a dolog

Előzmény: HemörDájjm (677019)
HemörDájjm Creative Commons License 4 napja -1 0 677019

Onnan vagy ez baj? Jót írtak, meg jókat is szoktak. 

Előzmény: JarnoTrulli (677018)
JarnoTrulli Creative Commons License 4 napja 0 0 677018

szerintem ezt a fészbúkról szedte, ott van jelen ez az oldal

Előzmény: Cold Heart (677017)
Cold Heart Creative Commons License 4 napja 0 0 677017

Na, mar fejlodsz a forrassal! 

Egy linket is dobhatsz legközelebb, ha nem egy ismert oldalrol van szo

Előzmény: HemörDájjm (677013)
Jam Clerk Creative Commons License 4 napja 0 0 677016

"Ezért is írtam, hogy Hogy mennyire van ebben benne a pilótapárosuk, az megint más kérdés, de szerintem egy 35 %-ban biztos. Lehet, hogy fejlődött a csapat meg a kocsi, de akik vezetik, nem nagyon tudják kihozni belőle a maximumot /vagy pláne nem a 120 %-ot, like an animal ;) /"

... írtam én.

"Míg a Renault kis hatékonysággal váltotta jó eredményekre a tempóját /.../

Nico Hülkenberg az előző két versenynek a 7. rajthelyről vághatott neki, de Kínában két perc alatt benyelt két büntetést, Bahreinben pedig visszaesett a nála hátrébbról induló Sergio Pérez és Romain Grosjean mögé. Ausztráliában csupán egyetlen pozíció választotta el a pontszerzéstől."

... írja a cikk.

Palmerről ezen kívül egy büdös szó sem esett, csak arról, hogy Hülkenberg mit hozott össze ezzel az ígéretes csomaggal. De egyébként legyen igazad ;)

Előzmény: Csűrdöngölde (677009)
_fortune nip Creative Commons License 4 napja 0 0 677015

még gyorsan elvezetett egy meccset otthon, aztán visszavonult.

Előzmény: JarnoTrulli (677012)
JarnoTrulli Creative Commons License 4 napja 0 0 677014

csak arra nem tér ki, hogy a Mclaren úgy térne vissza mint ahogy van ez az Alonso csapat (tehát konkrétan egy Andretti Autosport által nekik adott gép, szerelőkkel mindennel együtt), vagy ők maguk intéznének mindent

Előzmény: HemörDájjm (677013)
HemörDájjm Creative Commons License 4 napja -1 0 677013

Indyguide:

Mikor érkezik a McLaren az IndyCarba? 
Korábban Mansour Ojjeh, a McLaren egyik részvényese megszellőztette, hogy akár teljes szezonra is beléphetnek az IndyCar sorozatba. Most Zak Brown is nyilatkozott a Racer hasábjain. Elmondta, hogy a McLaren motorsport történelme igazán szerteágazó. Háromszor nyertek Indy 500-at, megnyerték a Le Mans-i 24 órást, a Can-Am sorozatot, a Formula 5000-et. 
„Még mindig az F1 áll nálunk a középpontban, de a részvényeseink közül többen is úgy gondolják újra nyitni kell más izgalmas területek felé is. Az IndyCar sorozatban való szerepléshez három tényező együttállása szükséges.
1. Versenyképesnek kell lennünk. 
2. Kereskedelmi szempontból jövedelmezőnek kell lennie. 
3. Illeszkednie kell a márkánkhoz. 
Úgy vélem az Indy 500-on mindegyik pontnak megfelelünk és az egész sorozatban is képesek vagyunk megfelelni ennek a három kritériumnak.”
Brown beszélt arról is, hogy a McLaren motorszállítóként beléphet-e:
„Az autóipari leányvállalatnak már megvan a maga versenyprogramja. A GT3 és a GT4. Nem akarok a nevükben nyilatkozni, de azt hiszem kevés az esély, hogy motorszállítóként beszálljanak az IndyCar szériába.”

JarnoTrulli Creative Commons License 5 napja 0 0 677012

Előzmény: _fortune nip (677006)
HemörDájjm Creative Commons License 5 napja -1 0 677011

Az atleticot még úgy sem vertük le az elődöntőben, minden máshol már igen. :D 

HemörDájjm Creative Commons License 5 napja -1 0 677010

Mondtam én nektek. :D 

Előzmény: Inner Circle (677008)
Csűrdöngölde Creative Commons License 5 napja 0 0 677009
Előzmény: Jam Clerk (676246)
Inner Circle Creative Commons License 5 napja 0 0 677008

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!