Keresés

Részletes keresés

GPS Creative Commons License 2016.10.16 0 0 11688

 

Ha már az utolsó napokban több szó is esett a dugásról (és annak különbözó válfajairól) - amivel nincs is semmi baj, hisz az egy rendkívül fontos dolog - na tehát ha már szóbajött, akkor egyszerre 2 emblematikus darabot is kaptunk a témában.

 

1) Először is az Evelin-lány keveredett egy fergeteges (békülő-, vagy bosszú-kefélésbe) - de nem ám bárhol - hanem egy frekventált sétány bokrai között.

 

Itt emlékeztetnék arra, hogy szóbajött annak az izgalmassági-töltete, hogy a dugás kellős közepén bármikor rájuk világíthat a közteres a zseblámpájával, sőt, a szöges-botjával (ha még van ilyen bot) még meg is bögdösheti a az igyekvő fiatelember seggét azzal, hogy:

 

- Hééé, maguk mégis mit csinálnak itten?

- Szerinted? Hülyéje.

 

2) A másik az volt amikor Signora Lettura döngettette meg magát az első (voltaképpen random) palival.

 

Amellett, hogy tényleg meglepiként hatott a villám-aktus - nagyon is életszerű volt.

 

Volt ebben bosszúállás, volt ebben egészséges éhségérzet (ki tudja mikor döngölték meg utoljára a Signorát) és benne volt ebben a pofátlanul-suta Béczy is - akiről lesüt, hogy akkora egy erkölcsi-toprongy, hogy nulla morális tétje van annak, hogy úgymond "fedeztetésre" használják.

Vagyis semmilyen meghasonlást nem okoz bármikor utána a savós szemeibe nézni.

 

Külön szót érdemel a jelenet, amikor Tamás rájuk tört és a hölgy egy grammot sem esett zavarba a kvázi inflagranti miatt.

És igaza is volt: felnőtt özvegyasszony - azzal, akkor és ott dug, ahol a kedve tartja.

 

És itt kiemelném az "ott"-ot, hisz a saját villájában pláne ott dug, ahol csak akar - ha kedve tartja akár a lenti ebédlőasztalon is, ha úgy hozza a helyzet.

.

-zarko- Creative Commons License 2016.10.16 0 1 11687

tedd már magad publikussá e mailag.

Előzmény: Mlle. Grenelle (11686)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.10.16 -1 0 11686

Aha. Értem.... szóval ez jön le rólam...

Előzmény: -zarko- (11685)
-zarko- Creative Commons License 2016.10.16 0 1 11685

Egy ropógósra sült szoláriumbaba vagy ostoba szöke habitussal.de valahogy mindig van bennem egy érzés hogy nem is....

Előzmény: Mlle. Grenelle (11684)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.10.16 -1 0 11684

Ezt most nem egészen értem... kifejtenéd bővebben?

Előzmény: -zarko- (11681)
-zarko- Creative Commons License 2016.10.16 0 2 11683

36 vagy idén. összevissza kapaszkodszbmindenhova index fórumok szoli stb.Kapuzárási pánik fullon van

Előzmény: Mlle. Grenelle (11680)
-zarko- Creative Commons License 2016.10.16 0 1 11682

.....EGY esetleges randin.......

 

Azt se tudom mi az  medence........Autószerelő...... jade nemis soför raktáros

Előzmény: -zarko- (11681)
-zarko- Creative Commons License 2016.10.16 0 1 11681

Tudod az itteni rózsaszinű/medencés megnyilvánulásaid alapján az első gondolatom a hol a kocsikulcs mikor megy a vonat összefüggés lenne..

 

 

Előzmény: Mlle. Grenelle (11680)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.10.15 -1 0 11680

Azt nem mondtam, hogy lerugdosnám magamról, de az biztos, hogy nem kezdenék ki egy nálam sokkal fiatalabb sráccal, mert abban nem látok távlatot...

...az én koromban már inkább férj kellene, család, nem ilyen kalandok...

 

Ha pedig házasságban élnék, nem csalnám meg a páromat. Egy fiatalabbal fixen nem. Kinek hiányzik egy válás? 

 

(Zárójel: nekem is volt hosszú kapcsolatom is, medencénk is. Oda is járt egy srác takarítani. Nem mondom, hogy nem néztem meg néha, de eszembe se jutott volna, hogy megcsaljam vele a páromat.)

Előzmény: GPS (11678)
GPS Creative Commons License 2016.10.15 0 0 11679

 

 

 

 

 

Ugyanakkor, részemről - ha már válogatni lehet - akkor inkább ezt a modellt választanám.

 

Sőt, még arra sem fektetnék nagy hangsúlyt, hogy tud-e rendesen főzni, gyerekruhát varrni a kicsinyeknek.

GPS Creative Commons License 2016.10.15 0 0 11678

 

 

Azt mondod a medence tisztító nem ember?nem lehet FÉRFI?nem lehet jó férj?jó apa?

 

Gondolom a kolléganőnk ilyesmire gondolt - mert az ilyet vélhetően vehemensen lerugdosna magáról.

 

 

(A pali egyébként 30 éves, vegyészmérnök - csak nosztalgiából jár vissza hétvégenként "medencézni" ahhoz a 2-3  családhoz, (akikkel idővel összebarátkozott) és ahol egyetemi éveiben csinálta ugyanezt - ezzel fedezve az egyetemi tanulmányai költségeit)

Előzmény: Böszőke (11676)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.10.14 -1 0 11677

Ezt nem mondtam.

Előzmény: Böszőke (11676)
Böszőke Creative Commons License 2016.10.14 0 1 11676

Azt mondod a medence tisztító nem ember?nem lehet FÉRFI?nem lehet jó férj?jó apa?

Nagyon buta vagy!

Előzmény: Mlle. Grenelle (11672)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.10.14 -1 0 11675

Úgy látszik, az írók szerint minden nő fehérmájú k...a...

...tényleg nem tudnak ettől a klisétől elszakadni???

 

Volt egyáltalán valaha egy normális nő az ÉNB-ben?

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.10.14 -1 0 11674

Szegény Lettura, most feketébbre festik, mint az ördögöt, pedig emlékeim szerint sosem használta semmire Béczy szobáját...

...az özvegy pedig örülhetne, lett egy szép nagy villája a budai hegyvidéken, közel a Fogaskerekűhöz...

gombóc63 Creative Commons License 2016.10.14 0 0 11673

Magdi, a nyelvújító..."...nem viszegetek csomagot a börtönbe" :-)

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.10.14 -1 0 11672

Figyelj, -zarko-, akkor jobb lesz nekem, ha lefekszem egy medencetisztítóval?

Szerintem nem... és az miért baj, ha vannak elvárásaim egy férfival szemben? Gondolom, neked is van a nőkkel szemben... 

Előzmény: -zarko- (11671)
-zarko- Creative Commons License 2016.10.14 0 2 11671

"...mondjuk a személyi edző még elmegy, de a medencésfiút azért már túl alsórendűnek tartanám magamhoz...  "

 

És csodálkozol hogy beléd állnak minden fórumon,meg hogy senkid nincs ennyi idősen?

 

Én nem csodálkozom..Tudod minél magasabb lovon ülsz annál nagyobb a pofáraesés.

 

 

Előzmény: Mlle. Grenelle (11670)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.10.14 -2 0 11670

Értem.

Nekem ez kicsit bizarr. Soha nem jutna ilyesmi az eszembe... és hogy ez valakinek jól tud esni? Fura... lehet, hogy utálok és gyűlölök valakit (ritkán szoktam - nem kenyerem a rosszindulat), de hogy ilyet csináljak...nah neee....

 

Nah várj!

Ez azért kicsit más.

Egyetemista koromban én is csináltam ezt-azt, de amit te írsz, abban tény és való, hogy van izgalom és ráció.

De hogy egy ilyen pasival? Nah abban semmi sincs, nemhogy izgalom. Visszagondolni meg valószínűleg undorral fog rá, és nem érti, hogy csinálhatott ekkora hülyeséget..

De ha már: ha az általad leírt pasi dögunalmas lenne, miért lenne izgalmas Roland?

 

Hát, ennek a Rolandnak mondjuk a kapa kiesik a szájából, akkora tahó...

...mondjuk a személyi edző még elmegy, de a medencésfiút azért már túl alsórendűnek tartanám magamhoz...

(Az urak gondolataiba nem látok bele - én mindenesetre nem rúgnám fel a házasságomat egy kalandért...)

Előzmény: GPS (11669)
GPS Creative Commons License 2016.10.14 0 0 11669

 

"Egyébként, hogy most már kivel fekszik össze, az Letturának úgysem fáj.

 

Ez kb. olyan dolog, mint az életében gyűlölt embernek  lepisálni sírját a temetőben.

Értelme nem sok van - de rohadt jól tud esni :-)))

 

Egy nőben viszont kell legyen annyi tartás, hogy nem egy olyannal kezd el kavarni, akit mások előtt szégyellne..."

 

Nem tartás kérdése: a "bűnös szitu = plusz izgalom".

 

Szerinted miért dugnak párok a lehető leg-képtelenebb helyeken? Vendéglő mosdójában, liftben, parkban, stb.?

Nincs hol keféljenek? Dehogy nincs. Na de ez milyen izgi már?

 

Ugyanúgy, miféle izgalom lenne abban, ha egy ilyen csaj talál magának egy korban hozzáillő, jólszituált, jóképő, nem ivó-nem dohányzó-munkából egyenesen hazajáró, család- és otthon-centrikus fószert?

Remek választás lenne... de ugyanakkor dög-unalom is, valljuk be.

 

Az írók nem tudnak kilábalni az "úrinő-béresgyerek"-kliséből...

 

Mondjuk ez már túlhaladott egy kicsit, mert ma már a nagycsasszonyok a medencés-fiúval, illetve a személyi fittness-trénerükkel dugatják meg magukat - különös előszeretettel.

 

(Csakúgy, mint ahogy az urak állampolgári kötelességüknek érzik megdugni a 19 éves, egyetemista bébiszitter-lányt :-)))

.

 

Előzmény: Mlle. Grenelle (11668)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.10.14 -1 0 11668

Az rendben van, amit mondasz.

Mindössze a választását nem értem. Az átlagnál jobban kinéző, negyven körüli, gazdag üzletasszony. Mit akarhat egy ilyen egy Rolandtól? Sokkal jobbat is kaphatna, akár magakorabelit, akár fiatalabbat. Nem egy ilyen trógert... aki egyébként elég hamar ki is piszkálná a vagyonából, ha alkalma nyílna rá. És amennyire az írókat ismerem, alkalmat fognak neki teremteni...

Egyébként, hogy most már kivel fekszik össze, az Letturának úgysem fáj. Egy nőben viszont kell legyen annyi tartás, hogy nem egy olyannal kezd el kavarni, akit mások előtt szégyellne... Az írók nem tudnak kilábalni az "úrinő-béresgyerek"-kliséből... 

Előzmény: GPS (11664)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.10.14 0 0 11667

Ez olyan tipikusan "Béczys" volt.

Előzmény: Krampusz01 (11666)
Krampusz01 Creative Commons License 2016.10.14 0 0 11666

Tamás: "Bécy! Meghalt a főnököm!"
Bécy: "Nem mondod. Azt hittem, élve temetik."

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.10.14 0 0 11665

De miért pont Roland?

Miért kell ennyire futtatni a fickót?

Miért ő az, aki minden nőt megkap, akinek minden sikerül?

Ez az ürge nagyon a szerencse kegyeltje... csak tudnám, mit esznek rajta az írók...

Előzmény: GPS (11664)
GPS Creative Commons License 2016.10.13 0 0 11664

 

Egy évekig sértett és megalázott asszony még ennél cifrább dolgokra is képes - ha alkalma nyílik rá.

Márpedig most Katalin asszonynak nagyon is tágra nyílt.

.

Előzmény: Mlle. Grenelle (11663)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.10.13 0 0 11663

Bocsánat.

Ezzel együtt undorító egy manővernek tartom ezt az ötletet. Mégis, ez a nő, és egy Roland??

Előzmény: GPS (11662)
GPS Creative Commons License 2016.10.13 0 0 11662

 

De mi a túrónak szpojlereznek itt? Mi a francnak kel olyan "jólinformáltnak" lenni - hogy elrontsák mások szórakozását?

.

Előzmény: Mlle. Grenelle (11661)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.10.13 0 0 11661

Ó, persze, hogy szánnak, rajta keresztül lesz Rolandból klubfőnök...

Előzmény: GPS (11660)
GPS Creative Commons License 2016.10.13 0 0 11660

 

"Csak nekem van olyan érzésem, hogy Lettura felesége (Katalin) csak pár odavetett vonással lett megalkotva?"

 

Kinézetre a figura jól lett megválasztva (az egykori "jócsaj" - aki mára már kissé aszott, főleg a férje trógerségei miatt) - de ha szánnak neki komolyabb szerepet is a jövében, akkor lehet még rádobnak pár markánsabb "vonást" a karakterre.

.

Előzmény: Mlle. Grenelle (11659)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.10.13 0 0 11659

Csak nekem van olyan érzésem, hogy Lettura felesége (Katalin) csak pár odavetett vonással lett megalkotva?

Furinak és kidolgozatlannak tűnik a személyisége... ráadásul valahogy nincs benne, hogy ez a nő Rolanddal kavarjon...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!