Keresés

Részletes keresés

suhanórozsda Creative Commons License 2016.04.30 0 3 16965

 

                                                                        Ircsi57 !

 

Köszönöm szépen a választ, de én inkább elkerülöm a hivatalokat, mert ha az ember megbolygatja a "hangyabolyt" abból lehet, hogy csak baj lest.

December 31. még igen messze van, van bennem egy halvány remény az, hogy 18'-ban  választás lesz és arra gondoltam, hogy talán békén hagynak 

és nem fognak piszkálni. A torlódásról már én is hallottam és azt is mondják, hogy pont Hajdú-Bihar van a legjobban lemaradva. Ezt az információt

viszont nem "illetékes helyen" hallottam, de attól még igaz lehet.

 

                                                                            Aranylány0319 !

 

Köszönöm szépen neked is az információt, nagyon remélem, hogy már nem fognak előhúzgálni. Viszont az engem meglepett, hogy te annak ellenére, hogy 56'-os vagy, már nem piszkálnak. A párom is leszázalékolt 56' novemberi, véglegesített és februárba behívták felülvizsgálatra. Hál' Istennek

 rokkantságiba sorolták át, de láthatjátok, hogy nincs két egyforma eset és az ügyintézés sem zajlik mindenhol egyformán.

Aranylány te megkaptad rendesen az átsorolásodat, minálunk ez úgy látszik nem ilyen egyértelmű.

 

      Jó egészséget kívánok   : suhanórozsda

Előzmény: Ircsi57 (16957)
words about future Creative Commons License 2016.04.30 0 5 16964

"Kapok-e értesítést arról, hogy mikor mehetek nyugdíjba?
2016.04.27


Szeretném megtudni mikor mehetek öregségi nyugdíjba, rám is vonatkozik a nők 40 éves munkaviszonya? Sajnos se a Pécsi Nyugdíjfolyósító Igazgatóságnál, se a kormányablakban nem segítettek. Volt 35 év munkaviszonyom, aztán beteg lettem öt évet otthon voltam. Az otthon töltött öt év sajnos nem számít bele a nyugdíjba. Kapom a 29 000 forintos rehabilitációs juttatást, és mellette közmunkás vagyok immár négy éve. 1955.12.10-én születtem, betöltöttem a 60 évet. Arra lennék kíváncsi, hova forduljak, hogy megtudjam pontosan mikor mehetek nyugdíjba. Kiértesítenek erről? Rám is vonatkozik a nők 40 éve?"


"Mindenek előtt kérjen egy hatósági bizonyítványt a nők kedvezményes nyugdíjára jogosító idejéről a következő nyomtatványon.

A jogosító időbe nem számítható be minden szolgálati idő, ezért szükséges az adategyeztetés, amelyet e kérelem beadása után lefolytat Önnel a nyugdíjbiztosító (kormányhivatal).

A rehabilitációs ellátás folyósításának tartama sajnos nem számítható be a jogosító időbe. A közfoglalkoztatás (közmunka) időtartama azonban beszámítható.

Az Önre irányadó nyugdíjkorhatár egyébként 64 év, ennek betöltése előtt csak akkor mehet nyugdíjba, ha teljesíti a nők kedvezményes nyugdíjának feltételeit (legalább 40 évi jogosító idő, amelyből legalább 32 évnek keresőtevékenységgel járó biztosítási jogviszonyban töltött időnek, egyszerűbben fogalmazva munkával szerzett szolgálati időnek kell lennie)."

 

https://www.onyf.hu/m/2015/Nyilvantartas/hatsgi%20bizonytvny%202015.pdf


Kérelem
hatósági bizonyítvány kiállítására 

a társadalombiztosítási nyugellátásról szóló 1997. évi LXXXI. törvény 96/E. § alapján

 

 

 

Egy újabb kérdésfelvetés, egy másik emberi sors.

 

"Hogyan mehetnék 47 év munkaviszony után nyugdíjba?


Férfiak nyugdíjba vonulásáról érdeklődöm. Születtem 1955-ben. Ipari iskolába kezdtem 1979.09.01-el, melyet 1972-ben fejeztem be. Ezután dolgoztam egy gyárban 1976-ig. 1976. január. 13-tól dolgozom - jelenleg- is közalkalmazotti státuszban, állami cégnél. Az én számításom szerint 51 éves munkaviszony után 2019 júniusában mehetek el nyugdíjba, ez borzalmas...Ezt én sem szellemileg, sem fizikailag már most sem bírom.....Kérem segítsen, hogy milyen lehetőségem van, hogy törvényesen az eddig munkaviszonyom - 47 éves - után nyugállományba vonulhassak.


A férfiak számára minden korhatár előtti nyugdíjazási lehetőség megszűnt, az 1955-ben született férfiak 64 éves korukban töltik be a nyugdíjkorhatárt, vagyis valóban csak 2019-ben igényelheti a nyugdíját. Mindenképpen érdemes addig kitartania, mert ha valóban eléri az 50 évet a szolgálati ideje, akkor a nyugdíjszorzója - amellyel az 1988. január 1. óta elért, nyugdíjjárulék alapját képező kereseteiből számított nettó havi átlagkeresetét kell majd megszorozni - 100% lesz."

 

 

Az emberek teljesítőképességük határán vannak. Megéli-e  vajon majd ez az ember, hogy élvezni tudja a nyugdíjas éveit? Arra mennyi az esély? Hány százalék?

 

 

 

Köszönöm a figyelmet, szép jó reggelt Mindenkinek!

 

csakvirág Creative Commons License 2016.04.29 -3 3 16963

Kedves yaris!Erre is számítottál?Gondolom az ellátás összege nem kedvező.......De ebben a helyzetben,ami van, elègedett Vagy az elbírálásoddal?

yaris49 Creative Commons License 2016.04.29 0 3 16962

Ápr 1-én voltam komplex felülvizsgálatom meg jött a végzés maradtam rokkant ellátott.... Következő vizsgálat 2019- ben lesz...

hagyma boly Creative Commons License 2016.04.29 -1 3 16961

Kedves Judit ! Egy e-mail címet ha adsz akkor arra írok.

Előzmény: judit59 (16959)
sziszi65 Creative Commons License 2016.04.29 0 3 16960

tudnátok segíteni? 2013. augusztusban kaptam B2-t 3 évre , de nem volt meg a szolgálati időm. Múlt héten érkezett meg a Nyugdíjbiztosítótól kikért szolgálati időt igazoló dokumentum. Már megvan a rokkant ellátáshoz szükséges szolgálati időm, de január eleje óta táppénzen vagyok. Beadhatom a rokkant ellátás kérvényemet úgy, hogy táppénzen vagyok? Várhatóan még 1-1,5 hónapig leszek táppénzen. Úgy tudom, hogy csak akkor hívnak be felülvizsgálatra, ha kapnám a rokkant ellátást. Ezt a lehetőséget nem szeretném elszalasztani, és újra kezdeni mindent elölről. Ha ez így van, akkor be kellene adnom az ellátásra a kérelmet, hogy legyen felülvizsgálat. De a táppénzt is szeretném végig vinni, mert kedvezőbb, mint a rokkant ellátás. Köszi a választ, ha tudja valaki pontosan

judit59 Creative Commons License 2016.04.29 0 2 16959

Kedves hagyma boly! Igen jó lenne..mi a menete? Köszönöm .Üdv: Judit

Előzmény: hagyma boly (16956)
Aranylány0319 Creative Commons License 2016.04.29 0 3 16958

Szia! Én Szabolcsi vagyok és 1956-os. Már kb két hónapja megkaptam az értesítést hogy januártól rokkantsági ellátásként kapom változatlan összeggel az ellátásomat! Az indok: öt éven belül vagyok a nyugdij korhatárhoz. 1997 -től vagyok végleges és a régi rendszerben III. csop. rokkat voltam! Remélem hamarosan megkapod Te is az értesítést! Üdvözlettel :Aranylány

Előzmény: suhanórozsda (16954)
Ircsi57 Creative Commons License 2016.04.29 0 3 16957

Szia suhanórozsda!

 

Én is bihari vagyok, 55-ben születtem és 2008-ban véglegesítettek. Nem tudom milyen távolságra laksz Debrecentől, vagy lehet hogy debreceni vagy, de annyit tudok, hogy a Piac és a  Szent Anna sarkán van az a szürke épület, ott meg tudják mondani a Kormányhivatalban a kérdésedre a választ.

A múltkor jöttem a Klinikáról és gondoltam hogy leszállok a villamosról megkérdezem hogy mi a helyzet, de olyan fáradt voltam, alíg vártam hogy hazaérjek.

Egyébként itt a Betegtársaink azt írják, hogy december 31-ig kell kiküldeni nekik, mert nagy a torlódás.

Üdv.

hagyma boly Creative Commons License 2016.04.29 -1 3 16956

Kedves Judit ! Nekem úgy kezdődnek e betegségeim,hogy ismeretlen eredetű, tehát nem tudni mi okozza. Gerinccsigolyámat pótolták verteboplasztikával Pesten. Kérdésem, hogy egy jó reumatológusra nincs szükséged Győrben ?

Előzmény: judit59 (16955)
judit59 Creative Commons License 2016.04.29 0 2 16955

Kedves csakvirág ! Az előző levedben leírt tüneteket " produkálom...."Az ortopédián legelőször:fogyás, térdrögzítő, dona por pakolás,felpolcolás,borogatás,analg.Második alkalom:gerinc kímélet,chondroprotectiv kúra,lúdtalp betét rendszeres viselése,izomrelaxans per os,borogatás,rheumon gél.Reumatológián írtak föl:conndrosulf 800mg.tb. kámforos kenőcs,ergo terápia, manuál terápia passzív kimozgatás,  más alkalommal: caps flugalin,sirdalud,kenőcsök , borogatások. valamint dona por és azt hiszem flektor por.A gyógyszerekkel nagyon kell vigyáznom..mert most aspirin protectet szedek.....Köszönöm a kedvességed, hogy ennyit törődsz velem.....A nőgyógyászati műtétnek lehet következménye a betegségeim, mert 32 évesen totál műtét..és utána jött a magas vérnyomás és a reumás megbetegedés? Ezt minden kedves hozzászólottól is  kérdezem..... Jó egészséget kívánok neked  és mindannyiuknak  akik itt vagyunk Üdv: Judit

Előzmény: csakvirág (16953)
suhanórozsda Creative Commons License 2016.04.29 0 3 16954

 

                                                                                Szép napot mindenkinek!

 

Még márciusban írtam erre a fórumra, kérve a segítségeteket.   55'-ben születtem, 1996 októbere óta vagyok rokkantnyugdíjas ( ma már rehabos)

2007-től véglegesítettek. Én is beadtam a felülvizsgálati kérelmemet, mert kellett, de a mai napig nem hívtak be vizsgálatra ( hál' Istennek).

Korábban azt a választ kaptam a fórumozóktól, hogy mivel a tényleges öregségi nyugdíj előtt állok (öt éven belül) , már nem fognak behívni , csak egy értesítőt kapok, hogy áttettek rokkantsági ellátottak közé.

Hajdú-Bihar Megyében lakom, azt szeretném megtudni, hogy van-e valakinek tapasztalata ebből a megyéből , hogy folyik az ügyintézés ?

Esetleg van-e valakinek tapasztalata , hogy hasonló korú rehabilitációs járadékban lévő , mikor kapta meg a hivatalos értesítést arról, hogy rokkantsági ellátásba helyezték át ?

Üdvözlettel  : suhanórozsda

csakvirág Creative Commons License 2016.04.28 -3 3 16953

Kedves Judit!

 

Egy nagyon rövid szösszenet... Ezért mondj el minden fájdalmadat az orvosnak.!

 

A csípőízület kopásának tünetei A betegek fő panasza a csípőízület fájdalma, mozgáskorlátozottsága, és az ebből következő sántítás. Kezdetben inkább elinduláskor jelez a beteg fájdalmat, reggeli felkelés után, vagy járáskor, mely mozgásra bejáratódik, enyhül. Később már terhelésre fokozódnak a fájdalmak, majd állandósulnak egész napra. A fájdalom jelentkezhet mélyen a csípőben, a lágyékhajlatban, de felléphet a keresztcsont tájékán. Lesugározhat akár a térdbe is. 

Részletek: http://www.webbeteg.hu/cikkek/mozgasszervi_betegseg/11763/csipoizulet-kopasa

 

Szép estét! :)

 

csakvirág Creative Commons License 2016.04.28 -3 3 16952

Kedves Rewena!

Ha elfogadsz egy tanácsot... Sztm. keresd meg a leírt problémáddal Szakértő Asszonyt a weboldalán.

Ha kevés az ideje, akkor inkább azt olvassa és,-válaszolja meg először, az én véleményem szerint.

Tényleg csak jóindulatból írom, nem belekotyogni szeretnék.Szép estét kívánok Mindenkinek! :)

http://www.versenykepesseg.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=86&Itemid=674

words about future Creative Commons License 2016.04.28 0 2 16951

Dr. Kovács Tamás ügyvéd 

 

... az új komplex minősítés során olyan a matematikai degresszív számítási képletet alkalmaznak, mely a betegre nézve sérelmes, az érintett valós egészségi állapotát az nem tükrözi.

Kitért még az életkor szerinti diszkriminációval kapcsolatosan arra a tényre is, hogy a rokkantságot nem tervezi meg előre senki. Ez az állapot nem életkorfüggő. Az 57 év alattiakat rokkantakat érintő diszkrimináció következményeiről is szólva, károsnak és jogsértőnek vélte az azonos társadalmi csoporton belüli hátrányos megkülönböztetést akár a felülvizsgálati visszaminősítéseknél, akár egy újraszámolt nyugdíjnál.

Kritikusan véleményezte a rokkant-évek teljes időtartamának elvételét, a visszamenőlegesen is alkalmazott nyugdíj jogfolytonos idők elvonása miatt."

 

 

Rewena Creative Commons License 2016.04.28 0 2 16950

Kedves BJszakert!

2008 óta vagyok 3 fokú baleseti járadékos, most a megváltozott munkaképességű vizsgálaton b1 minősîtést kaptam. Ezzel csak annyi probléma van, hogy a baleset óta nincs munkaviszony így 0 biztosítási napom van. Most tudtam meg hogy a baleseti  járâékot nem veszik figyelembe ,  15 napom van fellebbezni, de nem tudom hogy van értelme.

Ön szerint van e lehetőség ezen változtatni?

Köszönettel:

Rewena

csakvirág Creative Commons License 2016.04.28 -3 2 16949

Kedves Judit!

 

Azzal kezdeném, amire nagyon felkaptam a fejem.

Értem, h. nem szeretsz panaszkodni, sztm. ezzel Mindannyian így vagyunk. De ezt egy orvosnál,nem lehet megtenni!

Nekem azonnal eszembe jutott, h. nincs-e összefüggés a csípő,-és a térd fájdalmad között.???Mivel u.azon lábadon van a panasz.... A térd egész biztosan nem okoz csípő fájdalmat,ezzel ellentétben olyat hallottam, h. a csípő betegsége, kopása lesugárzik,-és ezért okoz térd fájdalmat!Na ez nem játék!Ezt muszáj alaposan kivizsgáltatnod Judit!

Igen a térdrögzítő használata bizonyos helyzetekben MUSZÁJ,de rövid ideig!Pont amiatt,amit leírtam tegnap.Tehát napi szinten megdolgozunk,mi térdesek a minél erősebb combizomért, a rögzítés pedig leeszi azt.

Olyan,mint tehermentesítés lehet sokszor indokolt, de az NEM rögzítő.

Lehet két mankó, lehet bot,lehet egy mankó használata.Ha egy mankó a fájó végtag ellenoldalán kell a kezedbe a mankó.Nem tudom van-e mankód,esetleg próbáld ki.Ha nincs mankód, fel kell íratni orvossal, arra még van támogatás,úgy tudom.

A sántítás,persze,h. nekem is van.Az úgymond "csak" egy tünet. Mivel fáj,tegyük fel a bal lábad, arra nem lépsz rá teljes súllyal, mert fáj!!!Tudat alatt is véded,tehermentesíted,ezért a jobb térdedre terhelsz.

Amikor gyógyulás következik be, reméljük lesz ilyen, a gyógytornász tud Neked kimondottan olyan feladatokat mutatni, amivel ez az egyensúly nagyon hamar v.állítható. De idővel magától is visszaáll, csak jóval hosszabb idő.

Értem én, h. nem szeretsz kérni, meg azt is, h. az orvosok túl vannak terhelve.Csak ezek a mozgásszervi betegségek olyan nagyon közeli, rokoni kapcsolatban állnak egymással, h. nem lehet semmi panaszodat kihagyni. Egy mondatból következtet egy jó ortopéd sebész, bármi összefüggés gyanújára.

Hál Istennek nekem egy hihetetlenül jó ortopéd sebész orvosom van és mindemellett EMBER!!!!

Milyen gyógyszereket szedtél??Non-szteroid gy.csökkentőt?Fájdalomcsillapításra mit írtak??

Szép napot kívánok Mindenkinek! :) Virág

judit59 Creative Commons License 2016.04.28 0 4 16948

Kedves medvegyilkos!     Ugyanabban a cipőben járok mint Te.. csak én több éve nem kapok semmit  ugyanúgy nem értettem semmit ebből a komlex rendeletből....pedig régebben olyan helyen dolgoztam , hogy napra kész kellett lenni a csökkent munkaképesség mindenre kiterjedő szabályaival. két hét kellett míg meg értettem  a jogszabályokat .. és , hogy mi mért van..magyarul.. hogy lehet le csökkenteni a pénzt ..és hogy lehet több embert ki tenni a rendszerből...már le írtam itt  a tapasztalatom....vagy betegségeket hagynak ki....vagy a BNO kód nem egyezik, vagy a betegség idejének kialakulásán sakkoznak.... és ez tényleg nem munkaügyi kérdés....2003 óta volt csökkent munkaképesség mértéke utána, ŐEK, most meg mennyire vagy egészséges..csűrik csavarják.. nem volt könnyű nektek ..nagyon  megértelek ..és sajnálom.... az utolsó mondataiddal is egyetértek.....Üdv: JUdit

Előzmény: Törölt nick (16947)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.28 -1 5 16947

Kedves judit59!Itt kevés a rossz szándékú elmebeteg troll.Két évig ellátás nélkül voltam,mert fogalmam sem volt a komplex rendeletről,a %-okról.Akkor rájöttem ezek egytől egyig Gazemberek!Három gyermeket neveltünk gyesből és a családi pótlékból,egyetlen fillér szociális segély nélkül,mert az csak a nemmagyaroknak jár.Amikor betegségeket hagynak le,az már nem munkaügyi színjáték.Legyen szép napotok!

Előzmény: judit59 (16944)
hagyma boly Creative Commons License 2016.04.28 -1 3 16946

Köszönöm a válasz Kedves Judit ,szép napot és jó egészséget kívánok! 

Előzmény: judit59 (16945)
judit59 Creative Commons License 2016.04.28 0 3 16945

 Nem    Kapuvár , vagy Csorna  mikor hová megyek ..nem rég lakunk itt még nem vagyok tájékozott , hogy hová érdemes menni. Üdv: Judit

Előzmény: hagyma boly (16943)
judit59 Creative Commons License 2016.04.28 0 3 16944

 Kedves medvegyilkos  ! Nem rossz szándékkal írtam , hogy ellátást.....de az a neve rokk, ,vagy rehab. ellátás....bizony abból nem lehet megélni,de ez őket nem foglalkoztatja..képzeld el aki még ezt sem kapja ,mert nem volt meg 5,10,15, éven belüli előírt munkaviszonya  vagy mit én , hogy levették a %-ot.Üdv: Judit  Minden jót kívánok!

Előzmény: Törölt nick (16937)
hagyma boly Creative Commons License 2016.04.28 -1 3 16943

Kedves JUdit ! Megkérdezhetem,hogy a Győri kórházba jársz a betegségeddel ?

Előzmény: judit59 (16942)
judit59 Creative Commons License 2016.04.28 0 3 16942

Kedves hagyma boly   ! Köszönöm szépen.......Üdv: JUdit

Előzmény: hagyma boly (16939)
judit59 Creative Commons License 2016.04.28 0 3 16941

Kedves csakvirág   ! Hüh...hát nagyon köszönöm..nagyon sokat segítettél. A térdrögzítőről nem gondoltam volna, hogy ilyen "mellék" hatása van..valószínű ezért fájnak a combjaim?Nem vagyok panaszkodós típus.......  én is biztos információkat ..hagytam le amikor az orvosnak elmondtam a panaszaim ..de Ők is túlterheltek  annyi beteg van  nem jut idő ránk.... legalábbis Miskolcon így volt. Most itt hátha másképp lesz. De az az igazság kérni nem szeretek, nekem kellemetlen,hogy mondjam az orvosnak , hogy ide vagy oda küldjön.Két hét múlva megyek röntgenre  és aztán majd nem tudom mikor vissza az ortopédiára. Neked nálam komolyabb betegséged van  úgy értelmezem..injekciós kúrát egyszer kaptam... nem is értem porcépítőt mért nem javasoltak...kenőcsöket , borogatást és szigorú pihenést írtak elő a gyógyszerek mellé. És neked is van olyan tüneted , hogy "húzod" a lábad? Nagyon szépen köszönöm ..még egyszer..Üdv:Judit

Előzmény: csakvirág (16940)
csakvirág Creative Commons License 2016.04.27 -3 4 16940

Kedves Judit!Látom hagyma boly is, medvegyilkos is, W A F is segítettek Neked. :) Tényleg rengeteg segítőkész Betegtársunk van itt. :)

Tehát, én a csípővel kapcsolatosan,nem tudok Neked segíteni,mert nem ismerem a betegséget.Nekem térd és kéz problémáim vannak,abban tudok segíteni.Illetve csak próbálok,hiszen ehhez kinek,milyen betegsége párosul

még,ugye nem mindegy...

Nekem egészen más BNO kódjaim vannak,mert alaphelyzetben a térdkalácsom is beteg,a porcok is hiányosak és betegek,a kopás is nagymértékű.Nekem több térdműtétem volt ezek kapcsán.

 

A lúdtalpbetét m.képpen pozitív.A fizikó is teljesen rendben van,hiszen ideig óráig segített a fájdalmadon.Sajnos a kopásos betegségek ezekkel az általad is leírt váltakozó intenzitású,de erős fájdalmakkal járnak.Ha éppen tudsz is gyógyszert szedni,az is ideig óráig csillapítja csak a fájdalmadat,sajnos.Tehát a kezelések is ilyenek,én amondó vagyok,amit igénybe lehet venni,tudsz rá beutalót kérni, minden, valamicskét, is segítő kezelést el kell fogadni.A mágneses kezelést is nyugodtan kaphatnád, egyáltalán nem bántja a vérnyomásodat, sőt...,megfelelő programmal még csökkentheti is!BEMER terápia,igy tudsz rákeresni,-és olvasni róla.

Amiket az ortopéd orvosoddal kellene megbeszélni, h. Neked ez milyen fájdalmakat okoz,-és kéred, h. amire csak lehet,arra küldjön el. TB ellátott alapon gondolom! 

Mindegyik ideig óráig fog segíteni,legalábbis én így élek,-és ezt tapasztalom, de segít.

Emellett a létező legfontosabb a GYÓGYTORNA, a mindennapos gyógytorna!Fáj, tudom,h. a gyógytorna fáj,viszont hihetetlenül FONTOS!

Minél erősebb a combizom, annál több terhet vesz le a térdről.Rengeteg féle feladat van,amit lehet végezni,rengeteg.Nem tudom,h. Neked kimondottan a hajolás,vagy még emellett mi az,ami megemeli a vérnyomásodat.??

Én voltam rehabilitációs intézetben 26 napig,pont amiatt, h. kompletten, személyre szabottan megtanuljam a gyógytornát!!Emellett voltak vizes tornák,egyéb kezelések is... Engem az ortopéd orvosom utalt be.

A térdrögzítő használata hasznos,de nagyon kevés esetben,-és ideig.Ugyanis a térdet egy biztonságos,kényelmes helyzetben megtartja,térdkalácsot,szalagokat,mindent.Pont ez a kényelmes helyzet miatt a combizom nem dolgozik még járásnál sem!Ezért pont a legfontosabb izmot sorvasztja,a combizmot!

Én azért nem tudok Neked segíteni a gyógytornában, mert más esetek vagyunk. Mint írtam, nekem a csípőm rendben van,ez nem gátol.Emiatt nekem brutál kemény combizom feladataim vannak,mert a térdem viszont nagyon rossz.

Én visszamennék az ortopéd sebész dokimhoz,a panaszaimmal is,a továbbiakban pedig, h. mi,mik azok amik TB támogatott alapon igénybe vehetőek és segítenének a fájdalmadon.Ha eljutsz ezáltal egy csoportos gyógytornára, ott már m.képpen mondanod kell a gyógytornásznak a magas vérnyomásodat stb.... Tehát már ki tudsz alakíttatni és megtanulni egy HATÉKONY MOZGÁSFORMÁT.Azt otthon is minden napi programba bele kell olvasztani.

Szedsz valami porcépítő tablettát???Az is bejut a szervezetbe és épít!

Nekem rengeteg porcépítő injekciót nyomtak/nyomnak a térdeimbe.Az célzottan az ízületbe megy,direkt módon,mint rostos porc épül be. Ha a porc pusztulása elkezdődött,az újra nem termelődik,nem épül sajnos. Ezért építik pl. ezen módon is,-és ezt hívják rostos porcnak. Azt hozzáteszem, h. ez a porcépítő injekció sajnos nem TB támogatott, ezt fizetni kell.... 

Semmiképpen NE törődj bele abba,h. nem tudnak segíteni, mert az injekciózáson kívül,én sem fizettem semmi más kezelésért,beutalóért.Fürdőbe is tudnak 10 alkalmas ingyenes belépőt adni.

De ehhez kőkeményen ki kell nyitni a szánkat és kérni,mert magától,ezek szerint, a Te dokid nem ajánlja, az amúgy megkapható kezeléseket!!!Nem tudom tudtam-e ezekkel bármit is segíteni,bízom benne,h. igen.

Szép estét kívánok Mindenkinek! :)

 

 

hagyma boly Creative Commons License 2016.04.27 -1 4 16939

 

 

Kedves Judit ! ITT nézz körül légyszíves, hátha megtalálod !


M00-M99A csont-izomrendszer és kötőszövet betegségei

 

http://www.orvosok.hu/bno-kod-kereso/M00-M99

Előzmény: judit59 (16934)
ildó66 Creative Commons License 2016.04.27 0 5 16938

Én nem érzem úgy,hogy feladtuk volna!Mindenki a saját lehetősége szerint harcol azért,hogy reálisan bírálják el az állapotát.

Valóban nem lehet ennyi pénzből megélni, de sajnos abban sem reménykedem - amíg erre ellenkező példát nem látok-, hogy aki végigjárja azt az utat amit Te írsz nagyobb összegű ellátásra van esélye.

Ennek ellenére drukkolok Neked!

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.27 0 2 16937

Kedves judit59!Ellátásnak nevezed az alamizsnát amit a legtöbben kapunk?Elkeserítő ahogy olvasom a betegtársak hozzáállását.Feladták.  Az érdekvédők hazudoznak,kizárólag látszatból vannak jelen.Nekem senki se mondja,hogy 30000-60000 ft-ból megélnek,és elégedettek az ellátásukkal.

Előzmény: judit59 (16933)
judit59 Creative Commons License 2016.04.27 0 2 16936

Oh.....köszönöm ez biztos nekem szól.. sokat segítettél ezzel...köszönöm Üdv:Judit

Előzmény: words about future (16935)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!