Keresés

Részletes keresés

mókusfülecske Creative Commons License 2018.04.09 -3 0 11274

Nem voltam sem lekezelő, sem bunkó. Eddig. Szimplán leírtam a véleményem, mert amit "világutazó, történelem-földrajz szakos" fórumtársunk összehordott, annak fele szimpla butaság. És az, hogy te meg pár hasonszőrű jól informált okostojás elcsöppen tőle, attól még egy rakás szar marad. Például a szalámi glutén érzékenységre, hajóútra, Szingapúrba.......basszus nem érzed az ellentmondást? Nehogy má' pézt' adjunk érte..... meg különben is, a franc se gondolta, hogy egy tál rizses húsért képesek elkérni 10 sgd-t.....és ti ezt véditek, ezt nektek tetszik, ez az igazi beszámoló.

Na olvasgassátok tovább, csak nehogy valaki aki valós infóért jön komolyan vegyen belőle valamit.....

 

"És mi az, hogy "nagy kihívás így 60 felett?"..arcátlanság!".....egyelek is meg, találva érzed magad? De csönd, elvégre nem ugrasz nekem, tehát én sem bántalak....szép napot. Jó utat....:)

Előzmény: Meedea (11272)
álom5 Creative Commons License 2018.04.09 0 1 11273

Akoka25!  Köszönjük a beszámolódat,  nagyon jó volt olvasni!!!!

 

tigrissel és mókussal ne foglalkozz,  nem érdemes.......

Meedea Creative Commons License 2018.04.09 0 1 11272

Mókusfülecske, Tigriskoma..ugyanaz..ha nem ilyen bunkó, lekezelő stílusban fogalmaznád meg a véleményed, nem is lenne baj.

Te magad mondtad,hogy ez egy fórum, ergó van helye mindenkinek, minden utazási stílusnak, legyen az low cost vagy luxus.

És mielőtt nekem ugranál, közlöm veled, hogy nem állok senki pártján, csak és kizárólag az értelmes és felnőtt viselkedés/megnyilvánulás pártján.

És mi az, hogy "nagy kihívás így 60 felett?"..arcátlanság!

 

tigriskoma Creative Commons License 2018.04.08 -2 0 11271

Szingapúr, vagy Singapore. De mivel magyar magyar fórumra irkálsz, javallott az első verzió. Nagy kihívás így 60 felett?

Előzmény: liz 53 (11268)
mókusfülecske Creative Commons License 2018.04.08 -3 0 11270

Szeretnélek informálni, hogy ez egy fórum. Magyarul más is hozzászólhat. Ritkán teszem, de ha marhaságot olvasok, akkor én is leírom, mit gondolok.

Két oka van ennek: egyrészt még mindig egy fórumról van szó, tehát megtehetem, és nem csak akkor, ha minden szavaddal egyetértek. Másrészt, és ez a legfontosabb, hogy akik még csak tervezgetik az útjukat nem szívjanak azzal a sok marhasággal, amit te itt előadsz.

Szalámit itthonról, mi....mert glutén érzékeny....tudod hányan röhögnek ezen? Válogatós is.....mondjam erre mit szoktak mondani? 

Svédasztalos vacsoránál meglepődtél a 2000 forinton....mesélj még kérlek, jól szórakozunk.

Taxi árát is sokalltad, nem beszélj mellé! Én 20 sdg-vel töltöttem fel a ez-link kártyámat (ebből 5 sgd a kártya maga), és 4 napig utaztam vele, +reptér oda vissza....  Nem elég hogy sóher vagy, még ostoba is. Idejössz előadod a nagy utazót, de amikor valaki megjegyzést tesz az összehordott baromságaidra, akkor meg besértődsz. Úgyhogy akivel nem kell foglalkozni, az te vagy.

Előzmény: Akoka25 (11267)
Akoka25 Creative Commons License 2018.04.08 0 0 11269

Kedves Liz!

 

Visszaolvastam, de nem találtam meg az ázsiai utadról  beszámolót. Èrdekelne a Hongkongból induló Celebrity hajótársaság hajójával az úti èlmènyeid.

Ha van egy kis időd, megirhatnád, hogy milyen volt?

Azt hallottam, hogy a Celebrity hajótársaság sokkal magasabb színvonalú, minta Royal.

 

Megoszthatnád a tapasztalaidat!

 

Köszönöm!

Előzmény: liz 53 (11268)
liz 53 Creative Commons License 2018.04.08 0 1 11268

Kedves Akóka !

 

 

Igazán nincs miért magyarázkodnod !

Mindenki maga tudja, hogy miért döntött egy-egy cselekedete mellett .

Megnyugtatlak :bár utazás előtt én is olvastam Singapure kiváló tömegközlekedéséről, 

mégis, mi is kizárólag taxival utaztunk, mert négy főnek ez így nem volt drága, viszont sokkal kényelmesebb.Korunk miatt mi már meggondoljuk, hogy a gyaloglást városnézésre, vagy a 

metróhoz való oda-vissza utakra tartalékoljuk-e. Mi is hajóval érkeztünk, Hongkong-ból / lsd. 11130

Persze rengeteget változott a város első látogatásunk óta, ami majd egy emberöltővel ezelőtt,

24 éve volt.

További sok szép utat kívánok nektek, s kérlek, ne veszítsd el kedvedet a beszámoló írásától.

 

Liz

Előzmény: Akoka25 (11267)
Akoka25 Creative Commons License 2018.04.08 0 0 11267

Kedves Liz!

 

Örülök, hogy tetszett a beszámoló.

A többiekkel, akiknek nem, azzal nem kell foglalkozni.

Sajnos ezen a forumon ès a többin is, mindig vannak kötekedő emberek.

Ez teszi őket boldoggá, hogy mindent megkritizálnak.

Èn azèrt irtam meg őszintèn, hogy más ne kövesse el a hibákat, amibe mi belefutottunk.

Nem sóherságból vittünk szalámit, hanem azèrt, mert a párom glutèn èrzèkeny ès válogatós is.

A hajón mindig tudott mit enni de a többi helyen már nehèzkes volt.

A svèdasztalos vacsoránál pedig azèrt lepődtünk meg az áron, mert tájèkozatlanok voltunk, nem tudtuk az átváltást.

Taxizni meg azèrt taxiztunk, mert hatunknak megèrte ès az elejèn nem voltunk bátrak, de kèsőbb rájöttünk, hogy könnyen el lehet igazodni a metrónál.

Ha mèg egyszer eljutunk Szingapurba, akkor biztosan sok mindent máshogy csinálunk.

Nagyon bele szerettünk a városba.

Előzmény: liz 53 (11261)
mókusfülecske Creative Commons License 2018.04.07 -1 0 11266

Ja persze, nem azért mert nem tudsz mit....á dehogy.

Hanem mert olyan szörnyűségeket írtam....csókollak.

Előzmény: liz 53 (11265)
liz 53 Creative Commons License 2018.04.07 0 1 11265

Még a válaszra is méltatlannak tartalak !

Előzmény: tigriskoma (11264)
tigriskoma Creative Commons License 2018.04.07 -1 1 11264

Kedves, ezek szerint te szereted ha marhaságokkal tömik a fejed, de hidd el, van aki nem. Inkább tényeket írtál volna balfaszozás helyett, hiszen már 2* voltál Szingapúrban......és még a nevét sem tudod leírni. Ha valóban jártál ott, és nem csak átszálltál, akkor tudnád miért írtam amit írtam.

 

Előzmény: liz 53 (11263)
liz 53 Creative Commons License 2018.04.07 -1 1 11263

Pont egy ilyen b....sz miatt mi te,  vonult ki innen cruisos is, aki sok-sok hasznos tanácsával

segítette a hajózni készülőket ! Kár, hogy vele is ez történt !

Ha valaki a segítés szándékával ír , talán nem kéne ilyen degradáló módon minősíteni !

Jobb lett volna a véleményedet  magadnak megtartani !

Előzmény: tigriskoma (11262)
tigriskoma Creative Commons License 2018.04.07 -1 1 11262

Nem vagyunk egyformák, szerencsére....

Aki Szingapúrban képes taxizni a fantasztikus, világviszonylatban is páratlan tömegközlekedés helyett, az egy balfasz. Arról nem is beszélve, hogy sokallja egy tál ételért a 2000 forintot....szánalmas. Szingapúr a keleti Svájc, mégsem drága. De bizosan ezért kellett a szalámit is itthonról vinni.....komolyan, röhej az egész. Vajon az Államokba is vinné a kolbászkát.....? 

Ja, amúgy választani kéne: Szingapúr vagy Singapore....de semmiképpen sem Singapur.

Előzmény: liz 53 (11261)
liz 53 Creative Commons License 2018.04.07 -1 0 11261

Szia Akoka !

 

Szuper a beszámolód !

Te aztán nem sajnáltad az idődet !

Részletes, mindenre kiterjedő, érdekes beszámolódat szívesen olvastam !

Én a következő utunk tervezésénél biztosan hasznát veszem.

Egy hasonló útvonalon gondolkodom , bár Singapur-ban jan.ban voltunk másodszor, de azt a 

várost nem lehet megunni.

 

Köszönöm !

 Liz

 

 

 

 

Előzmény: Akoka25 (11260)
Akoka25 Creative Commons License 2018.04.06 -1 4 11260

Sziasztok!

 

Most jöttünk haza egy csodálatos ázsiai utazásról, szeretném megosztani Veletek az élményeinket.

Sokat olvasgattam a fórumot és ázsiai hajóúton nem sokan voltak, úgyhogy remélem hasznos lesz majd valakinek.

 

2018.03.15-2018.04.01 Ázsia felfedezése, Szingapúr, Bintan sziget (Indonézia), 7 éjszakás hajóút a Mariner of the Seas hajóval, melynek útvonala: Szingapúr-Kuala Lumpur (Malajzia)-Phuket (Tahiföld) két napig-Penang (Malajzia)-Langkawi (Malajzia)-tengeren-Szingapúr, Sentosa sziget

Sosem jártunk még Ázsiában, ezért egy biztonságos útvonalat kerestem, ahol jó a közbiztonság, tisztaság van és nem kell oltás, ezért esett a választásunk Szingapúrra, mint kiinduló bázis pontra és nem bántuk meg, első ázsiai kiruccanásnak éppen megfelelt.

Csodálatos út volt, rengeteg szép helyet láttunk.

Mivel 11 hajóúton voltunk eddig és nekünk nagyon bejött ez az utazási forma, mert a hajón kényelmes, tiszta szállásunk van, finom ételeket eszünk és minden nap színvonalas színházi produkciókat látunk és szórakozunk, ezért nem volt kérdés, hogy most is összekötjük ezt az utazást egy hajóúttal is.

2018.03.15 csütörtök indulás Budapestről, Dohán keresztül Szingapúrba

 A 16.25-ös Quatar géppel  repültünk Budapestről. Ezzel a repülő társasággal sem utaztunk sosem, itt is görcsöltem, hogy túl nagy a repülőtér Dohában, hogy érünk át, mi lesz a csomagunkkal, mert vittünk magunkkal egy kis haza kaját, szalámit és pálinkát, de minden aggodalmam felesleges volt, mert minden simán ment. Ez a légitársaság tényleg a jobbak között van, talán eddig a legjobb, amit próbáltunk. A kézi poggyásznál megadták a méreteket, hogy csak 50x37x25 cm -es bőröndöt lehet vinni, ezért vettem is egy újat, de a kutya sem foglalkozott a méretekkel, figyeltük, hogy simán lehetett vinni a szabvány méretűeket is és a megadott 7 kg-os súlykorláttal sem foglalkoztak, ezen is kár volt aggodalmaskodni. A gépen nagy a hely a lábnak, mivel mi magasak vagyunk, ez külön nagyon jó volt, simán kitudtuk nyújtani a lábunkat. Finom ételeket, italokat hoznak többször is és kérni is lehet, alkoholt is, de mi ezt kihagytuk.

A repülőtéri átvilágításnál a kézi poggyászaink voltak gyanúsak, félre állítottak minket már Budapesten is és Dohában is, mert a fényképezőgéphez vittük jó pár tölthető elemet és töltőt is ez valószínű, hogy bejelzett nekik, emiatt kipakolták a kis bőröndünket, de más semmi nem volt, a nagy bőröndök simán átjöttek a kolbásszal és szalámival, na és a „magyar gyógyszerrel”

Dohában két óránk volt az átszállásra, bőven elég, nagyon jól ki van minden írva, elég messze állt meg a két gép egymástól, egy magas vasutat is igénybe kellett venni, de simán ment minden. Rengeteg magyar volt az első gépen, de aztán Dohában mindenki ment másfelé, végül a Szingapúri gépen rajtunk kívül egy magyar párt láttam.

2018.03.16-án péntek megérkezés Szingapúrba

Szingapúri idő szerint délután 15 órakor szálltunk le ( + 7 órával van több ott), teljesen nyugodt volt az út, sikerült egy szép napfelkeltét is fényképeznem az ablakból és a repülőről látható volt a sok kis sziget, ami Szingapúr körül helyezkedik el és a sok teherhajó is. Nagyon jó volt ez így, hogy az első út Doháig 5 óra, a második Szingapúrig alig 8, tehát majdnem megfelezte az utunkat és így nem volt egyáltalán fárasztó. (tavaly Amerikába a 11 órás repülőutat nagyon nehezen viseltem el, főleg a kis hely miatt is)

Szingapúr független ország, törpe városállam Ázsia délkeleti részén. Az ország fő szigetét északról a 900–1500 méter széles Johori-szoros választja el Malajziától. A sziget déli részét a Malaka-szoros hullámai mossák, amelyben közel 60 kis sziget áll szingapúri fennhatóság alatt. Ez a szoros egyben Indonézia felségvizeinek határa is. Az állam nevét a szankszkrit, simha, vagyis oroszlán és a szintén szanszkrit, pura, azaz város szavakból kapta.

1965-ös Malajziától való függetlenedése óta az Szingapúrban rohamos fejlődés indult el, amit nagyrészt előnyös gyarmati múltjának köszönhet. Szingapúr volt ugyanis a környék brit gyarmati központja. Stratégiai jelentőségű kikötője hamarosan a világ egyik legfejlettebb államává tette a várost.

Changi repülőtérre érkeztünk és meglepődtünk, milyen szép, virágos, kicsit giccses, pillangókerttel, vízesésekkel és orchideák százezreivel, minden jól ki van táblázva, gyakorlatilag nulla nyelvtudással el lehet jönni, tőlünk sem kérdeztek semmit sem, hogy miért jöttünk, csak még a repülőn kitöltött papírral az útlevélbe kellett az Immigration Office-hoz menni, levették az újlenyomatunkat és pecsételtek az útlevélbe és már mehettünk is.

Taxival vitettük el magunkat az első szállodánkhoz a Holiday Inn-be a Katong negyedbe. Az volt az elsődleges szempont, hogy közelebb legyen a komp kikötőhöz, szerintünk egy kicsit megvágott a taxis, mert később jöttünk rá, hogy nem mindegy, hogy milyen taxit veszünk igénybe, a kék taxik sokkal olcsóbbak, ez pedig egy nagyon elegáns kis busz szerű autó volt, bőr ülésekkel, gondolom az ár ettől is magasabb lehet.

Nagyon szép panoráma ablakos szállodánk volt a 12. emeleten, csodás kilátás nyílt a tengerre és a környező házakra, melyek szinte mindegyik úszómedencével rendelkezett.  A szobához járt a palackozott víz is, mi elővigyázatosságból inkább ezzel mostunk fogat.

Még aznap délután kisétáltunk a tengerhez és meglepődtünk rajta, hogy senki sem fürdik, pedig nagyon langyos volt a víz, kb. 30 fok biztosan volt. Már a taxiból is rácsodálkoztunk a város rendezettségére, tisztaságára, a rengeteg trópusi virágra és fára, nagyon tetszett. Jó meleg volt a késő délután ellenére és magas páratartalom miatt még melegebbnek lehetett érezni, nem kellett az egész út során semmi meleg holmi, szinte állandó szaunában voltunk és izzadtunk, az épületekben lehetett egy kicsit felfrissülni, mert mindenhol légkondival hűtöttek.

Betértünk egy boltba és mindjárt tapasztaltuk is, hogy a világ legdrágább városába jöttünk, vacsoránkat a szállodánk alatt lévő  gyors étteremben fogyasztottuk el, egy kis adag rizsért és pár db csirkefalatért fizettünk átszámítva majdnem 2.000,- Ft-ot fejenként.

2018.03.17 szombat elhagyjuk Szingapúrt és áthajózunk Bintan-ra

A szállodánkban nagyon finom, svéd asztalos reggelit kaptunk, ahol nemzetközi konyha képviseltette magát. Többféle nemzetiségű vendég is megszállt itt, többek között Indiaiak, arabok, kínaik, de volt több hozzánk hasonló európai külsejű, vagy ausztrál, szerintem inkább ők jönnek erre-felé, mivel hozzájuk sokkal közelebb van. ( 5 óra repülőút innét Ausztrália)

12-ig kellett elhagyni a szobát, taxit hívtunk, most kék jött és a tegnapi ár negyedéért vitt ki minket a Tanah Merah kompkikötőhöz, igyekeztünk, mert a 14 órakor induló kompra volt jegyünk, mellyel áthajóztunk Bintan szigetre, Indonéziába.

Az Indonéziához tartozó Bintan-sziget, Bali után az ország második legkedveltebb tengerparti úticélja. Szingapúrból az óránként közlekedő, óriási luxuskompokkal mindössze 45-50 perc alatt juthatunk át az egzotikus szigetre. Az északi részen kiváló szállodákat találhatunk, különböző árfekvésben. A resortok között, egyéb lehetőség hiányában, csak helyi kisbusszal lehet közlekedni. A tökéletes nyugalmat kínáló környezetnek és a makulátlanul tisztán tartott, púderfinomságú, fehérhomokos tengerpartjainak köszönhetően méltán veszi fel a versenyt a világ legszebb tengerpartjaival. 

A kompra a magasabb osztályra, az Emerald-ra vettünk jegyet, mert abban benne volt az elsőbbségi beszállás és a gyorsabb ügyintézés és az italok is, biztosra mentem itt is, ezért előre megvettem a jegyeket interneten.

A kompkikötő is nagyon kultúrált, sok virággal, egy mini repülőtérnek lehet nevezni, be kellett adni a feladott poggyászainkat és be kellett ugyanúgy csekkolni, mint a repülőtéren.

Az Emerald osztály utasai egy külön váró teremben várakoztak és kaptunk frissítőket, kávét, teát és snackeket.

A kompra elsőként szállhattunk fel, számozott helyeink voltak és csak lestünk, hogy milyen gyorsan száguldott velünk a komp, lehet, hogy sugárhajtással ment, talán 80 km/h-val hasítottuk a vizet.

1 órás út után odaértünk Bintan szigetre, szerencsére vízum mentes ez az ország is, itt megint volt beléptetési procedúra, ismét a múltkori repülőn kitöltött űrlapot kellett kitölteni és leadni és  pecsételtek, itt már kérdeztek tőlünk pár kérdést, hogy miért jöttünk és hová megyünk, meddig maradunk.

A Nirwana Garden nevű hotelbe foglaltam szállást magunknak a booking-on és a szállodának volt ingyenes shuttle transzfer busza, ami elvitt minket a szállásra.

5 csillagosnak nevezi magát ez a hotel, de azért nem ér annyit, egy kicsit régies, felújításra szoruló hotel, de nagyon szép környezetben van, egy hatalmas kertben a tenger közvetlen partján, nagy kókusz fák  és csodás, buja növények között terül el hatalmas területen.

Ha Szingapúrra azt mondjuk drága, akkor mit mondunk erre a szigetre, vagyis erre a hotelre, horror áron volt itt minden, de a környezet nagyon szép volt első ránézésre.

Miután rendbe szedtük magunkat rögtön a tengerhez vettük az irányt, annyira hívogatott, ezért nem is vettük észre, hogy mik úszkálnak a tengerben, csak amikor kijöttünk a partra, akkor lepődtünk meg, hogy tiszta olajosak lettünk, a papucsomat el is kellett dobni, mert annyira beleragadt a bitumenes olaj, senki sem hívta fel a figyelmünket a repcepción, de a szobánkban sem volt semmilyen figyelmeztető jelzés, hogy ne fürödjünk. Amikor jobban körül néztünk a parton, akkor vettük csak észre, hogy kicsi, fekete táblákkal jelzik, hogy olajos a tenger, de azt nem írják, hogy nem szabad fürdeni, csak annyit, hogy ha olajosak leszünk, akkor menjünk a személyzethez és kérjünk gázolajat, hogy letudjuk tisztítani a bőrünket. Eléggé mérgesek voltunk, hogy ennyire nem izgatják magukat, hogy tájékoztassák az embereket, piros, nagy táblákkal kellett volna felhívni a figyelmet erre, a recepción szólniuk kellett volna, főleg, hogy kiderült, hogy már egy hónapja ilyen a tenger, de sehol nem lehetett róla olvasni, titkolták, mert gondolom, akkor senki sem jött volna ide, mi sem.

A fürdő ruhánkból, bőrünkről lejött, de szegény papucsomból nem tudtuk kiszedni, ezért ment is a kukába, ők meg csak szét tárták a kezüket, hogy nem tehetnek róla, na ez nem volt szimpatikus nekünk. Csalódottak voltunk, ráadásul előre kifizettették a drága szoba árát, nem is tudtunk másik szállodát keresni és nem azért jöttünk el ilyen messzire, hogy csak a medencében áztassuk magunkat.

Este volt egy hangulatos kerti party az udvaron, de itt megint tapasztaltuk a lehúzást, mert azt írták ki nagy piros betűkkel, hogy 550 rúpia a svédasztalos vacsora ára, gondoltuk, hogy milyen olcsó, befizetünk rá, de aztán jött a hideg zuhany, mert apró betűkkel hozzá írták a végére, hogy minden árhoz hozzá kell számítani három db nullát, tehát a svédasztalos vacsoraért 550.000,- rúpiát fizettünk, kb. 10.000,- Ft-ot fejenként, azért eléggé sokaltuk.

Ettől függetlenül finomak voltak az ételek, hangulatos, az este, indonéz táncosok, énekesek szórakoztattak minket.

 

2018.03.18-án vasárnap Bintan sziget, pihenés

A második napunkat pihenéssel töltöttük, a paradicsomi szigeten, ahol a fehér homokos, szép tengerpartot, csak messziről, a medencéből lehetett nézni és nem lehetett fürdeni. A reggeli itt is nagyon változatos, nemzetközi ételekkel, finom villás reggeliket ettünk minden nap, egy kis banánt hoztunk el ebédre magunkkal, ami elég is volt.

Délután tettünk egy nagy sétát a szálloda körül és akkor felfedeztünk egy csodálatos strandot ahol nem volt olajos a víz, igazi paradicsomi hangulat volt, fehér, selymes homok, belógó kókusz pálmák, langyos víz. El is határoztuk, hogy másnap ide jövünk strandolni, végül is csak 300 m-re volt a szállodától. Több étterem kínálta magát horror árakon, de inkább a szobában vacsoráztunk egy kis haza szalámit és kolbászt. Ezen az estén már semmi szórakozási lehetőség nem volt, nem szólt sehol a zene, kiderült, hogy csak pénteken és szombaton van esti program. Az egész hely úgy nézett ki, mintha még előszezon lenne, kihalt volt minden.

2018.03.19 hétfő Bintan sziget, pihenés

 Reggeli után megnéztük, hogy milyen kirándulási lehetőségek vannak a szigeten, megakartuk nézni a fővárost, de jó egy óra taxival, nincs közel, de azért megállapodtunk egy taxissal, hogy körbe visz minket majd másnap, mert most már strandolni szerettünk volna.

Nagyon élveztük a strandolást a szép parton és a langyos vízben, rajtunk kívül talán még volt 4-5 ember, nagyon kihalt volt, de pont így volt a jó. Csak az az egy baj volt, hogy nem lehetett búvárkodni, vagyis snorkellezni, nem volt tiszta, átlátszó a tenger, mint a karibi részen, ez jellemző volt mindenhol, ahol megfordultunk ezen az úton.

Na ezért is szeretjük mi a hajózást, mert itt voltunk ismét egy szép helyen, de este tisztára kihalt volt minden, semmit nem lehetett csinálni, illetve annyit, hogy a szálloda ingyenes buszával elmentünk a közeli bevásárló centrumba, a Lagoi Plázába, hogy lássunk még valamit a szigetből, de nem vettünk semmit, annyira nem érte meg semmi sem, csak inkább a tenger partra sétáltunk le és a következő busszal már jöttünk is vissza. Mehettünk volna bowlingozni még a szálloda mellett lévő bowling terembe ahhoz kaptunk ingyenes jegyeket, de a cipőért fizetni kellett volna, aztán nem volt hozzá kedvünk, így kihagytuk.

Napközben pedig lehetett volna még elefántolni, 10 percért elkértek 3.000,- Ft-nyi rúpiát, de ezt is kihagytuk, nem volt minden nap és délelőtt inkább strandoltunk.

2018.03.20-án kedd pihenés Bintan szigetén

Lemondtuk a taxit és úgy döntöttük, hogy nem megyünk el a 36 fokos kánikulában szigetet nézni, inkább maradunk és strandolunk, pihenünk, kitudja, hogy a hajón mennyi időnk lesz fürdeni címszóval. Mi nagyon vízi csibék vagyunk, imádjuk a tengert, úgyhogy maradtunk és élveztük a strandolást, sikerült jól le is égnünk, pedig 50-es naptejjel kentünk magunkat és árnyékban is voltunk.

A búcsú vacsoránkat a szálloda Dínó éttermében fogyasztottuk el, de most megúsztuk 5.000 Ft/fő árral, pedig csak egy tál ételt fogyasztottunk, egy-egy pohár itallal.

 

 

2018.03.21-én szerda elhagyjuk a földi paradicsomot és visszaérkezés Szingapúrba

Sajnos letelt a pihenés és visszakompoztunk Szingapúrba. Ismét beléptetési procedúra, megint tölteni kellett egy papírt, átvilágítottak és ujjlenyomatokat vettek és csak így engedtek be.

Taxival most a Harbour Village hotelbe vitettük magunkat a második szállásunkra, ami a hajókikötőhöz volt most közelebb. Ez egy három csillagos hotel, kicsit egyszerűnek mondható, de tiszta, reggelit nem adtak. Itt vártuk be a magyar barátainkat, ők csak a hajóútra jöttek utánunk. Este együtt mentünk el taxival a belvárosba a Clarke Quay-hoz, amire azt írják az úti könyvek, hogy top turista látni való.     

A Szingapúr-folyó szájánál található rakpart a 19. század végén a város kereskedelmi központja volt. Még ma is nagy a nyüzsgés a rakparton, de napjainkban már másféle kereskedelmi életet tapasztalhattunk meg, mint akkoriban: trendi éttermek, egyedi butikok, és számtalan más, lenyűgöző épületet láttunk, melyeken megmutatkoznak mind az ázsiai mind az európai hatások. A Clarke Quay éjszakánként a piacból átváltozik egy igazi buli negyeddé, ahol elegáns szórakozóhelyek várják a bulizni vágyókat. Nagyon hangulatosak voltak az esti fények és sok bulizó hely, kerthelyiségek.

Szingapúrban tilos az utcákon enni-inni, 500 szingapúri dollár a büntetés, a cigarettázásért pedig 1000 dollárt  szabtak ki ,valamint még a robbanás veszélyes dolgokért 5.000 dollárt. Ki van írva minden metró állomáson, minden be van kamerázva, a nagy testvér figyel minket. Ezt az ivási tilalmat nehezményeztük a leginkább, mert annyira meleg volt és állandóan szomjasak voltunk.

Beültünk egy hangulatos étterembe vacsorázni, majd egy jót sétáltunk és aludni tértünk.

2018.03.22 csütörtök. Szingapúr, River Cruise és Mariner of the Seas hajóra szállás

Még tegnap megbeszéltük a taxisunkkal, hogy értünk jön a szállodába és visszavisz a Clarke Quay-hoz, hogy nappal is lássuk és felüljünk egy város néző hajóra a folyón. (River Cruise) Érdemes volt ezt választanunk, mert a 40 perces hajóút alatt láttuk a város főbb nevezetességeit, a Marina Bay Sands hotelt.

 A Marina Bay Sands a világ egyik legizgalmasabb szállodaépülete: a három, 55 emeletes tornyon egy hatalmas hajó alakú platform nyugszik, 67 méterrel túllógva a mélység fölé. 2010-ig a kaszinók tiltottak voltak Szingapúrban, ám ekkor két hatalmas komplexum is megnyitott, a szerencsejátékosok nagy örömére: ezek egyike a Marina Bay Sands, míg a másik a Sentosa-szigeten fekvő Resorts World Sentosa. A hatalmas épület otthont ad a világ legnagyobb kaszinótermének, 2561 szállodai szobának, hat különböző stílusú, világhírű séfek által vezetett étteremnek, egy múzeumnak, két lebegni látszó „kristálypavilonnak” (bennük Louis Vuitton és Pangaea Club üzletek), egy műjégpályának, valamint egy elegáns bevásárlóközpontnak is. Az egészet a tornyok tetején nyugvó, 340 méter hosszú Sky Park koronázza meg, rajta egy a 150 méter hosszú medencével, melynek egyik széle a végtelenbe veszni látszik, fantasztikus kilátást kínálva a városra.  ami kaszinó, konferencia és bevásárlóközpont is egyben, 2011-ben nyílt meg és arról híres, hogy a három épületrész tetején van egy hajót mintázó terasz, rajta medencével.  A teraszról gyönyörű kilátás van a városra. A hotel vendégei fürödhetnek csak a medencében.

Láttuk a Szingapúr Flyer a 165 méteres magasságával, 2008-2014-ig a világ legmagasabb óriáskere volt, sajnos most le volt zárva.

A Singapore Flyer 165 méteres magasságával 2008-2014-ig a világ legmagasabb óriáskereke volt

Valamint láttuk még a Merlon szobrot,  ami egy oroszlán fejű és haltestű élőlényt ábrázol és napjainkra Szingapúr nemzeti jelképévé vált, a városközpont mellett található. A városállamban öt hivatalos merlon szobor van elhelyezve. 

A hajó kirándulás után visszamentünk a taxinkkal, (aki közben megvárt minket) a szállodába, hogy kijelentkezzünk és elvitt a kikötőbe, ahol már várt minket a Mariner of the Seas Royal Caribibbian hajótársaság luxus hajója.

Előre be voltunk már csekkolva, meghatározott időpontra, úgyhogy nagyon gyorsan ment a beléptetés, itt is vettek újlenyomatot és be kellett szkennelni az útlevelet, majd a hajótársaság elrakta és csak az út végén kaptuk vissza, azt mondták, hogy ők fognak rá vigyázni, mi vigyünk magunkkal másolatot.

Amikor megkaptuk a fedélzeti kártyánkat, ami már előre el volt készítve, ezzel nyílik a kabin, és erre terhelik a fogyasztást megkérdezték, hogy készpénzben vagy kártyával akarunk-e fizetni, de nem kértek depositot és mikor megkérdeztem, hogy mennyi a minimum nem adtak meg összeget.

Nekünk a foglaláskor adtak a szobához 63 dollár fedélzeti keretet fejenként, úgyhogy úgy gondoltuk, hogy ez lesz a biztosíték, egyenlőre nem fizetünk be semmit, nem is volt belőle baj. (Tavaly a Carnival hajón előre ki kellett fizetni még a terminálban a 250 dollár depositot, az MSC hajókon pedig ott a hajón kell mindig befizetni a 250 dollárt vagy eurót kabinonként attól függ, hogy dollár vagy euró, hogy milyen országban hajózik az ember)

A hajó 15 fedélzettel rendelkezett, 2003-ban készült és az összes utas kapacitás 3114 fő, közép méretű hajónak nevezném, 310 m hosszúságával, 49 m magasságával. A Royal Caribbian hajótársaságnak a legújabb hajói között törpe lenne ez a hajóméret.

Még sosem utaztunk ezzel a hajótársasággal, nekünk ez volt a 12. hajóutunk, nagy várakozással tekintettünk a hajóút elé, mindenkitől azt hallottam, hogy ez a hajótársaság nagyon magas színvonalat képvisel. Eddig mi MSC-vel, Costával, Carnivallal és Aida hajótársaságokkal utaztunk és arra számítottunk, hogy messze túl fogja szárnyalni az előzőeket, valami nagy durranásra számítottunk, de az egész hajóút alatt nem tudtunk rájönni, hogy miért is mondják mások, hogy ez a hajótársaság, annyira színvonalas.

Balkonos kabinban laktunk a 7. emeleten a hajó  elején, nagyon szép tágas, nagy kabin volt, sok rakodó hellyel, de amikor kimentünk a balkonra akkor szembesültünk vele, hogy eléggé igénytelen, mert rozsda foltok voltak a terasz plafonján, koszosnak, festék cseppesnek tűntek a kinti bútorok, a függöny foltos, az ablakot is már régen pucolták meg, ilyet eddig nem tapasztaltunk egyik hajón sem.

A balkonról csodálatos kilátás nyílt Szingapúrra.

A 11 emeleten lévő Windjammer Café büfé étteremben ebédeltünk, ami nagyon kicsi volt, sokkal kisebb, mint az MSC közepes méretű hajóin, pld. Poesia. (Mindig ez a hajó jut eszembe, nekünk nagyon tetszett annak idején, kétszer is utaztunk vele). A büfé étterem választéka elég nagy, bőséges, van külön kínai sarok, glutén mentes ételek, sütemények, amik a korábbi hajókon nem voltak. Italt raktak ki jeges limonádét, és jeges teát, bár ez utóbb nagyon rossz volt, valamint jeges vizet lehetett még inni, teát, és amerikai kávét, de ezeket kérni kellett, nem lehetett saját magunknak csapolni, mint más hajókon, ez furcsa volt, fagyi is volt minden nap a medencénél.

Jól laktunk a büfében és felfedeztük a hajót. Az 5. emeleten volt a Royal Promenád, egy bevásárló utca, ahol főleg fizetős éttermek helyezkedtek el és kabinok. Egy snack bár kapott még itt helyet, amit azért szerettünk, mert 0-24 óráig volt nyitva és finom süteményeket, szendvicseket, pizzákat (glutén menteset is) lehetett kérni, ha éhes maradt az ember, ez mindig tömve is volt, itt a kávé és tea automaták szabadon voltak.

Délután a szokásos mentési gyakorlatot itt is megtartották, de nem kellett felvenni a mentőmellényt. Mindenkit a megadott fedélzeti szintre tereltek és elmondták, hogy kell felvenni a mellényt és mit kell csinálni veszély esetén, majd lefújták.

17 órakor indult el a hajónk Szingapúrból. A medencénél pihengettünk és lemaradtunk a promenádon megrendezett show-ról, amikor beöltöznek a Disney rajzfilm figurák ruhájába és úgy vonulnak, táncolnak. A párom levideózta, mert véletlenül bele futott, amikor a bőröndjét kereste, ugyanis nem akart megjönni.

A medencénél is nagy volt a készültség, szólt a zene, azt hittük, hogy ott lesz valami kihajózós  buli, de nem volt semmi. Ami érdekesség, hogy a minden medence partján áll egy életmentő emberke vigyázban és az egész hajóúton ott kellett nekik állniuk egész nap a tűző napon, még ilyet sem láttunk egyik hajón sem. Ezen a hajón volt két nagyobb medence és 4 jacussi a hajó közepén és az elején még egy felnőtt medence rész. Elhúzható tetejű medencék nem voltak itt.

Hátul egy mászófal és kosárlabda pálya, a nagyobb hajókon szörf szimulátor is van, de itt az nem volt, viszont a harmadik szinten egy szép nagy műjégpálya kapott még helyet, ahol minden nap jégrevüt adtak.

Az ültetéses étterem 3 szintes volt, nagy kristály csillárral, ez nagyon szép és igényes volt. A második ültetésben vacsoráztunk, mely 8 órakor kezdődött, hatan ültünk magyarok egy kör asztalnál és egy indiai, kedves pincérünk volt. 8-8.30-ig lehetett bejönni, utána bezárták az étterem ajtaját. Étlapról kellett választani, ahogy korábban is, a választék elég nagy, mindig volt shéf ajánlat és mindig voltak elérhető fő ételek, viszont nem igen voltak tészta ételek, és rizottó amit megszokhattunk az olaszoknál. A vacsora mindig finom volt és bőséges.

Vacsora után a Savoy színházba igyekeztünk, hogy megnézzük azt a beharagozott Brodway stílusú előadást, amiben szinte minden este csalódtunk, mert nagyon gyengék voltak a színházi előadások.

A mai esténken egy nő énekelt egyedül, nem voltak táncosok, semmi látványosság.

Színház után kerestük az animátorokat, de nem láttuk őket, nagyon bújkáltak és csak a kisebb bárokban szólt zene, ahol meg táncolni nem igen lehetett, mert annyira kicsi volt a tánctér.

2018.03.23 péntek, Kuala Lumpur

Interneten előre leszerveztem egy helyi idegenvezetővel a mai kirándulást, nagyon kevés időnk volt, és jól be kellett osztani. Reggel 7-kor kötött ki a hajónk Port Klang kikötőjében, de csak kb. fél órával később sikerült kiszállni. Ez egy teher kikötő volt és innét ingyenes shuttle busszal kellett kimennünk a kikötőből, a vezetőnk már tudta ezt, és meg is írta nekem, hogy hol fog minket várni, egy tábla volt a kezében a nevemmel, könnyen megtaláltuk. Szimpatikus volt, nagyon felkészült, egész úton rengeteget beszélt Malajziáról, Kuala Lumpurról, tökéletesen beszélt angolul.

Kuala Lumpur Malajzia fővárosa és egyben legnépesebb városa is. Itt található az ország kereskedelmi és gazdasági központja. A város egyike a három maláj szövetségi területnek.

Egyik legfőbb turisztikai látványossága a Petronas-Ikertorony.

Kuala Lumpur 35 km-re fekszik a tengertől. Két kis folyó folyik át rajta: a Gombak és Klang. Éghajlata trópusi, magas páratartalommal és meleggel az év minden napján.

Egy órás út volt a kikötőtől a Batu Barlangig, melyek 60 méter magasan adnak otthont, egy hindu templomnak, és tekintélyes lakójának, a hatalmas istennő Murugánnak. Eme helyen az emberek több esetben is, önpusztító módszereket használnak, de mégsem éreznek fájdalmat, a hívők ezt a barlangban lakó istenségnek tulajdonítják.

Ez az egyik legnépszerűbb hindu szentély. A területen élő Temuan törzsbéli emberkék régóta használták a hatalmas barlangot, mint menedéket. A nyugati világ az 1800-as évek végén értesült létéről. Ekkor egy amerikai természettudós William Hornaday járta be az akkor még jelentős erdőben nyíló barlangokat. 3 hosszabb és több rövidebb barlang nyílik a területen. A Batu barlangokban zajlik a Thaipusam fesztivál, melynek időpontja január, február hónapokra esik. Ilyenkor 800 000 - 1,5 millió hindu zarándok keresi fel a barlangtemplomokat, és tesz bizonyságot hitének erejéről. A 15 km-re lévő város központjától gyalogosan teszik meg az utat, közben számos rituálét végrehajtanak. Az út végén, a barlang nagytermébe felvezető 272 fokú lépcsősoron az eksztázisban lévő kiválasztott hívők számos komoly sebet ejtve testükön bizonyítják be a számos hindu isten iránti feltétlen hitüket.

Fél órát kaptunk, hogy felfedezzük ezt a szent helyet, a párás, fülledt melegben, nem volt egyszerű felmenni a lépcsőkön, közben még a kis makákó majmokat is megfigyelhettük, ahogy kíváncsian néznek bennünket.

Ezután mentünk a Petronas Ikertornyokhoz. Interneten, előre megvettük a belépőt ezt is a vezetőnk tanácsolta és így várakozás nélkül gyorsan feljutottunk a toronyba.

A Petronas-ikertorony a világ legmagasabb ikertornya volt 2003-ig. (azóta megelőzte, a Burdzs Kalifa Dubaiban a 828 méterével, majd követi Abrádzs Al Bajt Mekkában a 601 méterével, ez követi a New Yorki Word Trade Center az 541 m-el, majd a Lotte Torony Dél-Koreában a 510 m-el, majd jön a Taipej 101 torony az 509 m-el ezután következik Shanghai Financial Center 492 m-el, majd a  Hongkongi Nemzetközi Kereskedelmi Központ a 484 m-el)

A Petronas 451,9 méteres, 88 emeletes, s 39 lifttel lehet feljutni a különböző szintekre. Cesar Pelli argentin építész tervezte az épületet, amelynek megvalósítása 5.6 milliárd USA dollárba került. A poszt modern stílusú torony 1996-ban készült el.

Alaposan megismerkedhettünk a torony építésének fázisaival, majd felrepítettek pár másodperc alatt 170 méter magasra, az úgynevezett Égi hídra. Ez az 58 méter hosszú, 750 tonnás acélhíd köti össze a 41. és a 42. emelet magasságában a két tornyot. Érdekesség, hogy az acélhíd nincs rögzítve a két toronyhoz, hanem tud csúszni rajtuk, a tornyok kilengése miatt. Miután megvizsgáltuk  a környéket az Égi hídról, akkor egy másik lift felvitt a 86. emeletre a kilátó szintre, ahonnan az egész város belátható 360 fokos panorámát élvezhettünk.

Az ikertorony alatt csodás park terül el, szökőkutakkal, sétautakkal, s játszóterekkel. Gyönyörködtünk  a látványban.

Egy órát kaptunk erre, majd vezetőnk elvitt minket a városi piacra és elkezdett vásárolgatni nekünk különféle helyi szuvenírokat, nagyon meglepődtünk rajta, egy-két dolgot elfogadtunk, de amikor a helyi porcelán tányérokat akarta megvásárolni nekünk, azt már nem fogadtuk el, arra hivatkoztunk, hogy elfog törni a csomagban.

Hamarosan indulnunk is kellett vissza a kikötőbe, még az autóval tettünk egy kört a városban, megmutatott pár érdekességet és 14 órára már ott is voltunk a kikötőben.

Tömör gyönyör volt ez a kirándulás, de megérte, mert a hajón nem szerveztek ilyen tartalmas programot és amit szerveztek, azt is sokkal drágábban és megtudtuk más magyaroktól, hogy ők akkora dugóba kerültek az autópályán, hogy fel sem jutottak a Petronas Toronyba.

 

Délután a hajón lehetett egy kicsit fürödni, napozni, pihenni, bár feltámadt a szél nagyon.

 

Ma este van az első gála est, amikor illik kiöltözni, itt ezen a hajón az utasok 80%-a kiöltözött, de találtunk rövid nadrágos,  flip-flop papucsos emberkéket, akiket nem zavart az esti dress kód.

A Royal promenádon gyűlt össze a nép, vagyis inkább ott tolongott, ez nem tetszett nekünk, mert sokkal hangulatosabb lett volna beülni a bárokba iszogatni, mert itt is ugyanúgy, mint az MSC-n megkínáltak minket száraz pezsgővel, és üdítővel, bármennyit lehetett inni és közben  egy zenekart hallgatni, de táncoláshoz nem volt hely.

Az ültetéses étteremben vártuk, hogy legyen valami plusz műsor, ami a gálához illik, de semmi sem történt. Tavaly a fapadosnak mondott Carnival hajón legalább a pincérek táncoltak az asztalon, de itt semmi sem történt.

Arra gondoltunk, hogy majd a színházban csak lesz valami, csak kijön a kapitány köszönteni minket, vagy a tisztek ,vagy az animátorok, de senki sem jött ki. A kapitánnyal sikerült fotózkodnom még a vacsora előtt, véletlenül bele botlottunk a Promenádon, de még csak meg sem kérdezte, hogy honnét jöttünk. Ez is hiányzott, hogy nem üdvözöltek minket a hajón és nem mutatkoztak be, tehát semmi sem történt és a színház is igen gyenge volt ismét. Egy kínai ruhába öltözött emberke bohóckodott először, poénkodott, de mivel nem tudunk olyan jól angolul nem értettük, aztán csinált egy kis attrakciót azért, egy kötélen táncolt, ami kicsit látványos volt, de semmi más nem történt. Az MSC hajókon mindig sokkal látványosabb volt a színház, különösen tavaly a Divinán a karibi részen.

A színház után táncolni szerettünk volna, de megint nem ott volt zene, ahol leginkább van hely, végül a 14. emeleten lévő bárban találtunk egész jó táncolható zenét, de hamar vége lett és utána disco zenét játszottak, ami nem tetszett.

 

2018.03.24. szombat Phuket szigetre érkeztünk

Kis hajós kikötés volt Phuketen, Patonnál horgonyzott le a hajó. Korán odamentünk, ahol osztották a jegyeket a hajóra, de már csak a 11 órakor induló kis hajóra kaptunk sorszámot.

Patong a sziget legnagyobb városa, nyüzsgő éjszakai élettel és telis-tele turistával. A nyüzsi a Baorang sétáló utcán csúcsosodik ki.

Először váltottunk be pénzt, aztán fürödtünk egyet a tengerben. Sokan azt tartják, hogy ez a strand a szigeten a legcsúnyább, de nekünk tetszett, bár nagy volt a tömeg és a tengeri élővilág egy nagy nulla. Bintan szigetén sem tudtunk snorekkelezni és itt sem.

Erre a napra is leszerveztem előre egy hajós programot. Nagyon szerettem volna eljutni a Phi-phi szigetekre, de sajnos mivel ilyen későn kötöttünk ki már nem volt értelme oda átmenni, ugyanez volt a helyzet a James Bond szikla meglátogatásával a Pang Naga öbölben, oda is korán reggel indulnak a kiránduló hajók, mi meg ugye csak 10 órakor kötöttünk ki és 11 után értünk ki a partra.

Ezért úgy döntöttünk, hogy egy másik hajó kirándulásra megyünk, amit egy Phuketen lévő utazási iroda szervezett. Naplemente néző Pang Naga öböl túra volt a neve.

13 órakor jött értünk a transzfer busz és vitt minket a sziget észak-keleti részén lévő Ao Po kikötőbe, mert itt szálltunk fel a panoráma fedélzetes kiránduló hajónkra, ami végig vitt a túránk állomásain, a hajón teljes ellátást kaptunk, legalább 10 fogásból álló vacsorát és korlátlan ital üdítő ital fogyasztás.

Ugyanazon az útvonalon mentünk, mint amerre a James Bond szikla van, csak nem mentünk el odáig.

Phang Naga öböl egy 400km2-en elterülő öböl az Andamán tengerben, a Maláj-félsziget és Phuket szigete között. 1981-ben az öböl nagy részét nemzeti parkká nyilvánították. Tízezer évvel ezelőtt amikor a tenger szintje még alacsonyabb volt, száraz lábbal át lehetett itt kelni a mai Maláj félszigetről a mai Phuket sziget területére, azóta  sekély tenger borította el a tájat, ahol számos különleges madár és halfaj, valamint különleges emlősök, majmok élnek, egészen valószínűtlen szikla alakzatokat láttunk, különleges élmény volt a szigetek barlangjaiban, belső mangróve mocsaraiban tett kajakos kirándulás.

Először a Panak szigetnél szálltunk kajakba, ketten ültünk egy hajóba, plusz még a Thai evezősünk, aki végig vitt minket a barlang rendszeren, egészen szűk bejárata volt a barlangnak, csak nászutas pózban lehetett bejutni. Csodálatosak voltak a tenger mardosta szikláin kialakult cseppkövek, belső sziklakatlanok, bennük mangróve mocsarak.

Visszamentünk a hajóra, majd egy rövid út után ismét kajakba szálltunk és a Hong szigetnél álltunk meg, a hong szobát jelent ,ezekből rengeteg van a szigeten, ezek közül sok tengeri kijárattal is rendelkezik, ezek az árapály által naponta kétszer elöntött barlangok szállítják a tenger vizét a szobákba, ahol csodálatos magróve mocsarak alakultak ki, fantasztikus növény és állatvilággal. Mangróve erdő, hatalmas fák, madarak, rákok és a vízbe nyúló gyökerekre kapaszkodó tüdőshalak, szalamandrák, madarak, majmok, pillangók, bogarak.

Visszavittek a hajóra és mi kihasználtuk a lehetőséget és gyorsan megfürödtünk a langyos tengerben.

Mire megszárítkoztunk már készen is volt a finom ételekkel megrakott svéd asztal. Jól bevacsoráztunk, majd visszaindultunk és egy gyönyörű naplementét csodálhattunk meg útközben.

kb. este 8-ra értünk vissza Patongra. Közben leszerveztünk egy másik programot, mert úgy gondoltuk, ha már éjszaka is ott marad a hajónk Phuketen, akkor már lássunk valami helyi éjszakai programot is, így megnéztük a Simon transzvesztita show-t, ami este 9-kor kezdődött. Tuk-tukkal mentünk el, bár nem volt messze, visszafelé inkább gyaloglást választottuk.

 Simon Cabaret műsora, ami egy hagyományos francia „Cabaret”. Színvonala páratlan, kenterbe veri a Folies Bergère és a Moulin Rouge műsorát. A show tíz remek táncképben mutatja be a kabaré világának legjobb jeleneteit. Látványos volt, bár a hangosítás elég gyenge és play back volt az ének, az utolsó sorban kaptunk helyet és onnét néha azt gondoltuk, hogy vannak nők is a színpadon, de kiderült, hogy egy sem volt.

Az előadás után kijöttek és lehetett velük fotózkodni, persze jó pénzért, de mi inkább csak titokban fotóztuk le őket, nem minden napi látvány volt az biztos.

 

A show után belebotlottunk a patongi piacba és vásárolgattunk, majd egy bárban koktéloztunk, nagyon olcsón lehetett inni finom koktélokat, átszámítva 700 Ft -rt, a hajón legalább a háromszorosa az ár.

 

Éjjel 1-kor mentünk vissza a hajóra, egész éjjel jártak a kis hajók, amik visszavittek a hajóra.

Ezen az egy éjszakán nagyon  rosszul voltam, azt hittem, hogy a hajós kiránduláson sikerült benyelnem valamit, de a többiek is ugyanazt ették, majd a koktélozásra gyanakodtam, hogy hátha csapvízből készült jeget raktak bele a koktéljainkba, de attól sem lehetett, mert a többieknek semmi bajuk nem lett. Nem derült ki, hogy mitől nem aludtam egész éjjel, mert a WC-t látogattam meg elég gyakran.

Azt hittem itt a vég, annyira rosszul éreztem magam.

 

2018.03.25 vasárnap Phuket sziget felfedezése

 

A kimerítő éjszaka után azt hittem, hogy nem tudok részt venni a kiránduláson, de szerencsére jobban lettem, hála a jó magyar „gyógyszernek” azaz a házi pálinkának és a diétának.

A mai napra egy sziget túrát szerveztünk szintén egy helyi utazási irodával. Reggel 9-re jött értünk a kocsi és először elvitt a Big Buddha szoborhoz.

Phuket sziget déli részén egy 400 méter magas hegyen épült, vagyis még ma is épül. Sokan mondják, hogy Phuket legmagasabb pontján, de ez nem igaz. A hely kiválasztásánál nem a magasság dominált, hanem hogy a legtöbb helyről látható legyen. Ez sikerült is, a szobor 45 méter magas, belseje templom lesz. Vagyis kifejezetten az ősi meditációs gyakorlat megőrzése és tanítása fog történni benne. Most még ideiglenes templom (gyakorlatilag, hatalmas fészer) funkcionál, de ez a jövőben meg fog szűnni és helyére több kis épület fog épülni. Fentről a kilátás pazar. Látni lehet egész Phuket várost, Chalongot, Kata, Kis-Kata beach –et. Csodálatos volt.

Ezután a What Chalong templomot látogattuk meg, ami lenyűgözött bennünket.

Wat Chalong, Phuket legfontosabb buddhista temploma és egyben legnagyobb is a szigeten található 29 buddhista kolostor közül.

Jókora területen, több épület fekszik elszórtan.  A teremben lévő szobrokat, azoknak a monkoknak a tiszteletére állították, akik az 1876-os ónbányász lázadáskor békét közvetítettek a harcoló felek között és ápolták a sebesülteket. Sok thai jött ide, hogy a monkok áldását kérje, és a csuklójukra kötött karszalagtól remélték, hogy az megvédi őket a betegségektől és sérülésektől.

A szobrok előtt egy szőnyeg van leterítve, ide érkeznek sorban a thai-ok. Állítólag sokan jó szerencséért fohászkodnak.

Egy szál virággal (bimbós lótusz) a kezükben imádkoznak, majd a virágot egy urnába helyezik. Az oltárszerűség lábánál különféle jóseszközök találhatók. Az egyik féle két fadarabból áll, mint egy félbevágott mangó. Ezt feldobják (miután feltették a kérdésüket) és attól függően "igen" vagy "nem" a válasz, hogy egyforma felükre esnek le vagy különbözőre. A másik fajta jóseszközt úgy kell elképzelni, mint egy hosszúkás hengert melyben bambuszpálcikák vannak. Ezeket ütemesen rázzák addig, amíg egy pálcika ki nem esik a földre. A pálcikán található számhoz tartozik egy rövid leírás. A megfelelő papírt egy közeli asztalról lehet elvenni. Sajnos csak thai nyelven érhetőek el az okosságok.

 

Ezek után a hívek a szobrokhoz járulnak és aranyfóliát ragasztanak rá, és pénzadományokat is adnak (akár kedvező választ kaptak kérdésükre, akár nem :)

 

Továbbá azt is meg kell említeni, hogy 10 percenként hatalmas robaj zavarja meg a csendet, kis thai tűzmesterünk szorgalmasan pakolja petárdákkal az udvari kemencét. Állítólag ezzel mutatják ki hálájukat azok, akiknek teljesült korábbi kívánságuk.

A harmadik épület a legmonumentálisabb, egy 60 méter magas „sztupa” (másnéven halom, a buddhista építészet egyik jellegzetes alakja) , legfelső emeletén szent ereklyéket és drága köveket őriznek.  A háromszintes épület tele van  Buddha szobrokkal és Buddha életét bemutató festményekkel. Cipőt le kell tenni a bejárat előtt.

 

A következő látni való, egy kesu diót feldolgozó üzem volt, ahol lehetett kóstolgatni is a különféle ízesítésű finom csemegéket és persze vásárolgatni is.

Ezután megnéztük a sziget legdélebbi kilátó pontját, majd a Kata-Karon kilátópontot, nekem ez tetszett jobban.

Visszafelé megálltunk a karon strandon, hogy végre strandolhassunk is. Én szerettem volna kipróbálni a sokak által emlegetett Freedom beach-et, de ez most nem fért bele a szoros programba.

Szép volt ez a strand is, de a tengeri élővilág itt is nagy nulla volt, semmit sem lehetett látni a víz alatt.

16 órára értünk vissza Patongra, ahol még volt egy gyenge óránk elkölteni a maradék pénzünket, mert 18 órakor indultunk tovább Penang felé.

Végre volt egy kis időm kiülni a balkonra és megcsodálni a naplementét.

A vacsorát kikértem, de ott is hagytam, még nem jött teljesen rendbe a gyomrom.

A színház ma sem volt nagy szám, egy ausztrál énekesnő énekelgetett, az ausztrál vendégek elvoltak tőle ájulva.

 

2018.03.26 hétfő, Penang sziget felfedezése

 

A mai napra nem szerveztünk le előre semmit sem, gondoltuk sétálunk George Town-ban az óvárosban és amit tudunk gyalogosan megnézünk.

Penang Malajzia szövetségi állama, a Maláj-félsziget északnyugati részének tengerpartján fekszik. Penang egyben a sziget neve is, amelyet a Maláj-félszigettel egy 13,5 kilométer hosszú híd köt össze. Nagyjából ezer négyzetkilométeren másfél millióan laknak itt 

A legnagyobb város, George Town óvárosát 2008 júliusában a világ kulturális örökségének részévé

 

Amint kiértünk a kikötőből megrohamoztak minket a taxisok, mint minden szigeten vagy kikötési ponton ez a jellemző, úgyhogy nem szabad befizetni a hajón semmire sem, mert töredékéért megtudja az ember maga is szervezni a kirándulást.

Itt is ez történt, hogy felkeltette az egyik taxis program kínálata az érdeklődésünket és megalkudtunk vele, hogy elvisz minket a szigeten néhány szép templomhoz és a Penang hegyre.

4 órás körben egyeztünk meg, 50 dollár lett  volna hatunknak, ami nagyon kedvező ár.

Először a George Town-ban található Wat Chaiyamankalarm templomhoz vitt el minket, ahol megcsodálhattuk a fekvő Buddha szobrát, amely a világ harmadik legnagyobb Megvilágosodott Buddha szobra.

Ezután elvitt egy boltba, ahol  kézzel rajzolt vagy nyomott mintájú batikolás folyamatát lehetett megnézni és vásárolgatni lehetett a különböző ruhákból, nagyon szépek voltak, úgyhogy vásároltunk mi is, majd egy kávé kóstolgató helyre vitt, ahol szintén lehetett vásárolni és egy édesség boltba, gondolom jutalékot kapott ezeken  a helyeken, itt elég sok időt elpazaroltunk.

Ezután felmentünk a Penang hegyre terepjárókkal, mivel ezt javasolta, hogy ez gyorsabb, mint siklóval felmenni. Két terepjáróba fértünk be, mert hatan voltunk, közben láttunk egy csomó majmot.

Sajnos a párás idő miatt a kilátás nem volt az igazi a 833 méter magasságból, azért halványan ki lehetett  venni a hajónkat is a kikötőben és láttunk egy hindu templomot, de volt botanikus kert szerűség is, ajándék boltok.

Ezután a Kek Lok Si templomhoz vitettük magunkat, ami lenyűgözött, erre azt mondják, hogy Malajzia legnagyobb buddhista temploma. Hatalmas, káprázatos épületegyüttes, Nemcsak a méretével kelti fel a figyelmet, hanem a különleges építészeti stílusával és a hangulatával is. A templom burmai, thai és kínai építészeti jegyekkel rendelkezik, ami egy igazán érdekes egyveleget alkot.

A Penang városában található Kek Lok Si viszonylag új templomnak számít, hiszen történelme csupán 1891-ig nyúlik vissza.  A Legfőbb Boldogság templomaként is ismert Kek Lok Si lenyűgöző látványt nyújt a számtalan Buddhát ábrázoló szent képével és más buddhista tárgyaival. Malajzia legnagyobb buddhista temploma Délkelet-Ázsia egészéről vonzza a zarándokokat. A komplexum legfőbb látványossága a IV. Rama temploma, ahol nem kevesebb, mint 10.000 Buddha faragványt lehet megcsodálni.

Még egy érdekes templomot megakart mutatni ,ez pedig a Kígyó Templom volt, ami Sungai Kluangban található, a világon egyedülálló kínai templom, ahol viperák őrzik a szentélyt. Hüllőkből akadt a környező fákon is.

Lehetett fotózkodni jó pénzért kígyókkal, a baráti társaságból ki is próbálták.

 

Két órával hosszabbra sikerült a kirándulás, úgyhogy rá is kellett fizetnünk még 40 dollárt, de így sem volt drága, mivel  6-an voltunk, elégedettek voltunk a mai programmal is, sok szépet láttunk, 18 órára értünk vissza a hajóra.

Ma úgy döntöttünk, hogy a büfé étteremben vacsorázunk.

A ma esti színház egész jó volt, végre előkerültek a táncosok és négy énekes is énekelt, most ütötte meg először a megszokott színvonalat az előadás, majd színház után egy órás össztáncot hirdettek a medencénél, ami emlékeztetett az olasz színvonalra.

 

2018.03.27 kedd, Langkawi, Malajzia

 

Rendeltünk egy taxit, még a Kuala Lumpuri vezetőnk ajánlotta, de egyre-jobban esett a taxisok színvonala, míg az első kikötési pontunkon perfekt angolsággal vezettek minket, itt az utolsón már csak egy-két szóban tájékoztatott minket, hogy hol járunk, mikor indulunk tovább. Ez a taxis egyáltalán nem beszélt angolul és elég szűkszavú volt, egész úton.

Langkawi sziget, avagy malájul Pulau Langkawi Malajzias északnyugati partja közelében fekszik. Langkawi a legnagyobb sziget egy ugyancsak Langkawinak nevezett szigetcsoport részeként. A szigetcsoport kerek száz mészkőszigetből áll. Langkawi közel van a thai határhoz. A sziget központi városa Kuah, ami Langkawi délkeleti részén fekszik. Észak-Malajzia két legjelentősebb szigete, Langkawi és Penang jellegben lényegesen különbözik egymástól. Penang erősen városias és eredetiségéből már sokat vesztett. Langkawi gyérebben lakott és a sok érintetlen dzsungeles erdő valami titokzatosságot kölcsönöz a szigetnek. A helyiek maguk is ,,Kis mennyországnak" nevezik a szigetüket.

 

Első állomásunk a Sky Bridge. Melyhez  felvonó megy  fel.  A közel 700 méteres magasságban található híd valóban nem vezet sehová: a két végén 1-1 kilátó található. Különlegessége, hogy az egész hidat egyetlen, ferde oszlop tartja középen. Igazi mérnöki csoda, 700 méterre felvezető felvonó a világ leghosszabb fesztávú felvonója, a maga 2,2 kilométerével. Mellette van még két kilátó, ráadásul kicsit magasabban is, így felülnézetből is megcsodálhattuk a páratlan panorámát

Miután kigyönyörködtük magunkat, a jegyünk tartalmazott még egy 6D-s virtuális hullám vasutazást, úgyhogy azt is kipróbáltuk, csak nem jöttünk rá, hogy mitől volt ez 6D-s, de jó volt.

Majd a Seven Wells-vízesésnél álltunk meg, amely szép volt, még ha nem is volt benne annyira sok víz. A parkolótól körülbelül négyszáz lépcsőfokot kellett másznunk felfelé, hogy felérjünk a vízesés tetejére, ahonnan remek kilátás volt, és itt kis természetes medencék alakultak ki, amiben meg is lehetett fürödni.

A következő túránk a Mangrove erdő túra volt. A mangrove erdőről azt érdemes tudni, hogy olyan, mint egy őserdő. Mocsaras, iszapos, nem lehet keresztülmenni rajta, sós vízből táplálkozik és csak csónakkal lehet megközelíteni. Az erdő úgy alakul ki, hogy a mangrove fának három látszatra egyforma, de különböző termése van: - az egyik lesüllyed a vízben és a "szülő fával" együtt erdőt alkot, - a másik lebeg a víz tetején, így elég messzi területekre is elkerülhet és terjeszti ezt a növényfajt, - a harmadik pedig az előző két típus összegzése, mert ennek a termésnek az egyik vége nehezebb mint a másik és így függőleges helyzetben úszik a vízben. Nekünk nagyon kényelmes volt az út, mert csak hatan utaztunk egy nagy motorcsónakban (plussz a vezető). Első megállónk egy kis öbölben volt, ahol megnéztük, hogy hogyan etetik a sasokat, utána folytattuk utunkat a denevér barlang felé. A barlang nem volt túl nagy viszont denevér bőven volt benne, szerencsére nappal volt és mindegyik aludt. Gyorsan megnéztük őket majd tovább mentünk egy halfarmra: a legérdekesebb a rája etetése és simogatása volt. A rájának nincs foga, így az ennivalót közvetlenül a szájába lehet tenni.

A napot pedig a Tanjung Rhu Beachen fejeztük be, szép volt maga a strand, de a tenger vize forró volt, lehetett talán 36 fokos, ami már egyáltalán nem üdített, főleg, hogy a levegő is kb. annyi volt.

A víz alatt látvány itt sem volt, mint ahogy eddig sehol sem, zavaros volt a víz .Ki is volt írva, hogy vigyázzunk az áramlatokkal, egy folyónak a vize folyt bele pont ebbe az öbölbe, talán azért is volt olyan zavaros a víz, nem is értettük, hogy miért pont erre a strandra hozott el minket, lehet, hogy itt is kapott jutalékot?

Mielőtt a hajóra értünk betértünk egy kis boltba, ahol olcsón lehetett vásárolni sört, amit felcsempésztünk a hajóra, de egyikünknél megtalálták és elvették, eddig is mindig vittünk fel üdítőt  a hajóra, sosem szóltak, de úgy látszik a sör tiltó listán van, szerencsére a miénket nem vették el, gyorsan felvittük a kabinba.

Ma este volt a második gála est, amikor illik egy kicsit felöltözni, ezért ma ismét az ültetéses étteremben vacsoráztuk és vártuk, hogy lesz-e lángoló torta, de nem volt. Csak a szakácsok jöttek ki, őket lehetett megtapsolni. Semmi más nem történt ezen a gála esten sem, a színház sem volt különösebben jó, egy bűvész hülyéskedett, poénkodott és kihívott a közönségből embereket, akiket szívatott, ezen lehetett nevetni, de szerintem ez sem gálára való műsor volt.

Mint ahogy az első gálán sem jöttek ki köszönteni bennünket, itt sem köszönt el tőlünk senki sem. amit nehezményeztünk.

 

2018.03.28. szerda, tengeren vagyunk egész nap

 

Végre ma volt egy kis pihenésünk a hajón, nem kellett sehová sem rohannunk, aludhattunk tovább, mert eddig eléggé feszített volt minden nap a programunk, korán keltünk minden nap, pedig későn feküdtünk le, de sok szép programban volt részünk, úgyhogy nem bántuk.

Még egy kis plusz barnaságot szereztünk, minden nap jó idő volt, napos, meleg, abban nem szenvedtünk hiányt. Visszaadták az útleveleinket és ebéd után meglátogattuk a jégpályát, most először volt rá időnk a hajóúton. Kíváncsiak voltunk rá, mert korábbi hajóinkon nem volt jégpálya.

Egy nagyon színvonalas jégtánc revü műsort láthattunk, nagyon tetszett, ha minden este a színházban hasonló színvonal lett volna, akkor nagyon meg lennénk elégedve. Kb. 1 órás műsort adtak elő, sok szereplővel, táncosokkal, igazán látványos volt, mint egy cirkuszi show.

Délután sajnos pakolnunk kellett, letelt a hajóút, furcsa volt ezen a hajón, hogy este 10-ig ki kellett tennünk a bőröndöket az ajtó elé és este 9-ig kellett rendezni a számlát.

Ma is a büfében vacsoráztunk, mert elment az idő a pakolással. A színházi időpontok  itt korábban voltak, az első ültetésnek 9-kor, a másodiknak 7-kor, de mi mindig a 9 órásra mentünk ,mert befejeztük 1 óra alatt a vacsoránkat az ültetésesben, gyors volt a kiszolgálás és nem ettünk olyan sok fogást.

Az utolsó estén azért kitettek magukért, mert a négy énekes énekelt és a táncosok is sokat szerepeltek és egy élő zenekar játszott még a színpadon, nekünk tetszett, de tény, hogy egy búcsú estre lehetett volna egy nagyobb show-t is csinálni.

Egy utolsót még táncoltunk a Lotus bárba az 5. emeleten, ez volt a kedvenc helyünk és rendeztük a számlát, egy kicsit később ,mint este 9, de nem szóltak érte.

 

2018.03.29 csütörtök, visszaérkezés Szingapúrba, hajóút vége, 03.29-04.01 -ig városnézés folytatása Szingapúrban

10 órakor szálltunk le a hajóról. Összességében jó volt, de többet vártunk ettől a Royal Caribbian hajótársaságtól vagy royal hajótól, szerintünk messze elmaradt a színvonal az MSC-től.

 

Az elkövetkező napokban még megnéztük Szingapúrban a Marina bay szállodát, ahonnan csodás kilátásban gyönyörködtünk, valamint a Garden Bay the Bay világító fáit, a csodás Flower Dome-t és a Clude Forestet.

Sétáltunk a little Indiában, a kínai negyedben, megnéztük az arab utcát, egy világörökség részét képező nagy botanikus kertben gyönyörködtünk és végül szórakoztunk és strandoltunk Sentosa szigetén, de itt sem volt víz alatti világ.

 

Nagy élmény volt Szingapúr, bármikor visszamennénk, mert kimaradt még pár dolog, többek között az állatkert, ahol lehet reggelizni az orángutángokkal és éjszakai szafarira is lehet menni.

 

Nagyon jó a metró közlekedés, a 3 napban sokat metróztunk, buszoztunk, mindezt egy 20 dolláros túrista kártyával, ami nem is volt sok, a világ legdrágább városához képest.

Felejthetetlen élményekben volt részünk ebben a két és fél hétben.

reni1973 Creative Commons License 2018.04.06 -1 0 11259

Szia Akoka25!

 

Köszönöm szépen a beszámolót. Kicsit én is tartok ettől a hajós úttól, h "lepukkant" lesz a hajó vagyis a szobák. Már voltunk másik társasággal (Royal C) és szuper volt. Sajnos a számunkra megfelelő időszakba csak a Carneválnak vannak útjai. Na mind1. Megpróbáljuk a leg többet kihozni belőle.

Köszönöm.

Előzmény: Akoka25 (11258)
Akoka25 Creative Commons License 2018.04.05 -1 0 11258

Szia!

 

Idemásolom a tavalyi beszámolómat erről a hajóútról, amit kérdeztél:

(Akkor újították fel a csúszdákat amikor mit ott jártunk, nem tudom, hogy azóta újítottak-e még valamit a hajón)

 

2017.03.18. 3. nap Indulás a Carnival Glory hajóval Miamiból kelet-karibi útra.

Útvonal: Miami-tengeren-Dominika-St.Thomas-San Juhan-Grand Turk-tengeren-Miami

A szállodát 11-ig kellett elhagyni és taxit rendeltünk, hogy odaérjünk a kikötőbe, de nem gondoltuk, hogy egy taxis hiénát fognak hívni, nem a sárga rendes taxi jött értünk. Szerintem megvágott minket, mert erre a rövid kis szakaszra elkért 32 dollárt.

Pont a Carnival hajótársaság épülete előtt tett le minket és a bőröndöket rögtön le is adtuk. A hordár tartotta a markát a borravalóért és kevesellte a 2 dollárt, amit adtunk. (hát így járt, nem vagyunk hozzászokva a borravalóhoz)

Nagyon gyorsan bejutottunk az épületbe, 11.30-ra volt időpontunk, be voltunk on-line csekkolva, megnézték a papírokat és oda irányítottak a cheking pulthoz, ahol elkérték az útlevelet és a pénzt. Itt nem a hajón kellett a depositot letenni, hanem még itt kint a terminál épületében. Nem mondták, hogy mennyit kell, csak amit gondolunk és arról sem szóltak, hogy megkapjuk-e a 200 dollár fedélzeti kreditet, amit ajándékba adtak.

A hajóra gyorsan felszálltunk. Ez a hajó olyan Poesia méretű, de sokkal alacsonyabb, mert csak 11 emeletes és nem olyan szép. A belső burkolatok nem olyan igényesek, kicsit régies is. A 3. emeleten lévő liftes bárba tereltek minket, ez volt a hajón a legfelkapottabb hely, egy kisebb színpad található a közepén. Itt lehetett előfizetni az ital csomagokra is. Itt a Carnivalnál ami megérte az a szóda csomag volt (más néven üdítős), mi azt vettünk, napi 6,5 dollárért és nem kellett mindegyikünknek megvenni, elég volt egy főnek. Igaz egyszerre csak egy üdítőt adtak, de 5 perc várakozás után lehetett menni a következő italért. A dobozos italokat pedig felbontva adták, nem engedték felbontatlanul elhozni. Az all inclusive csomagot napi 55 dollárért kínálták, ez annak érte meg, akik sokat isznak, mert elég drágák az italok. Egyszer-kétszer ittunk koktélt és több mint 10 dollár volt darabja, úgyhogy ha valaki egy nap megakart inni 5-6 koktélt és bort, sört, akkor már megérte.  Mi most ezt kihagytuk. A büfé étterembe mentünk ebédelni, ahol lehetett inni limonádét, jeges teát az automatából és persze vizet, valamint teát és híg. lötty kávét, ami nagyon nem ízlett nekünk. Tea választék sem volt túl nagy, csak két féle, zöld tea és fekete tea.

Az ebéd változatos, főleg amerikaiaknak kedvező, sok hamburgeres, mexikói sarok, marha húsok. Olaszos tészták mint az msc-n nem voltak, viszont talán itt sokkal több féle sütemény és torta volt és finomak is. Az ananászt sajnálták, főleg sárga dinnye, cukordinnye, alma, banán és narancs volt, de gyümölcs salátát is adtak, mint az MSC-n. Szóval éhezni itt sem lehetett és pizzát is sütöttek, de az sem volt annyira finom, mint az olasz hajókon.

3 órakor lehetett a kabint elfoglalni és hamarosan részt kellett venni egy mentési gyakorlaton, de itt furcsán csinálták. Mi az MSC-shez vagyunk szokva és az Aidán is így volt, hogy mentőmellényben beterelik az embert egy helyiségbe és elmondják mit kell tenni, de itt mi amikor masíroztunk mentőmellényben a megadott helyre, ránk szóltak, hogy menjünk vissza a kabinba és nézzük meg a TV-ben a mentési gyakorlatot, aztán lefújták és vége lett.

5-kor indult el a hajónk és gyönyörködtünk a kilátásban, nagyon szép ez sok kis pálmafás sziget, kis hajókkal és a beach-ot, ahol előző nap strandoltunk.Csodás időnk volt, sütött a nap, de a szél feltámadt és egész hajóúton elkísért.

Este a 6 órakor kezdődő első ültetésben ültettek le egy két személyes kis asztalkához, ami még csak meg sem volt terítve. A hajó legvégében volt az étterem és a nagy ablakokon ki lehetett látni az óceánra. Nem tetszett ez a kis asztal, mert alig fértünk el és sokkal jobb lett volna társasággal vacsorázni. Gyorsan megvacsoráztunk és felnéztünk még a büfébe egy kis kiegészítésért és sikerült látni a naplementét is először és utoljára ezen a hajón. 7 óra 30 perckor ment le a nap, a többi szigeten előbb, vagy ugyanekkor, de akkor meg éppen vagy borús volt az ég, vagy nem végeztünk a vacsorával.

Animátorok nincsenek egyáltalán ezen a hajón, ezt furcsának is találtuk. Egy cruise igazgató van, tisztára úgy néz ki, mint a mi kis vörös Kabosunk unokája lenne, ő próbálta szórakoztatni a népet, több kevesebb sikerrel. Napjában többször bejelentkezett a hangosbemondón, de nem sokat értettünk belőle mit mondott. A színház nem volt színvonalas, átlagosnak mondhatnám. 4 férfi, 4 nő énekelt 5 este és táncolt, se akrobaták, se magasabban képzett énekesek nem voltak, vagy más egyéb produkció.

A 3 emeleten lévő bárban volt egy nagyobb zenekar, ők jól játszottak, de sokszor nem volt hely, mert túl pici volt a színpad, ahol nagy hely volt, ott sosem játszottak, nem is értettük az okát.

Ami még nagyon nem tetszett ezen a hajón, a légkondícionálás. Annyira hidegre állították, hogy meglehetett fagyni. Én sokszor pulóvert is vettem még a blézer alá és még úgy is fáztam, sikerült jól meg is fáznom az út során, de ezek az amerikaiak nagyon forró vérűek, semmit sem fáztak, egy szál kivágott ruhában járkáltak és a férfiak szinte minden este rövid nadrágban és papucsban jöttek vacsorázni, sokakat még az sem zavarta, hogy éppen gála vacsora volt. A másik ami furcsa volt, hogy minden étkezéshez hozták a kancsó jeges vizet. Amint leültünk már tölteni is akart a pincér a poharunkba, amit mi mindig elhárítottunk, bőven elég volt a jéghideg klíma is.

2017.03.19. vasárnap 4 nap, hajózásnál a 2. Egész nap tengeren

Ezen a napon elvoltunk nagyon keseredve, mert sajnos nem volt jó időnk, végig borús, szeles, hűvös volt az idő. A hajónak volt egy elhúzható tetejű medencés pihenő része, ott húztuk meg magunkat, de ott meg olyan lárma volt, mert az összes gyerek ott tolongott. A medencékbe nem fürödtünk, nem tetszett, hogy túl sok ember volt bent. Itt jóval kevesebb fürdési lehetőség volt, főleg azért is, mert a csúszda részt felújították éppen és le volt zárva, emiatt kapta mindenki a 200 dollár fedélzeti költőpénzt, amit le lehetett fogyasztani.

Mi úgy döntöttük inkább kirándulásra költjük, úgyhogy befizettünk 3 kirándulásra. Ahogy ott magyarázkodunk a pultnál, egyszer csak megszólal tört magyarsággal a hölgy, hát ő is magyar, már 6 éve itt dolgozik a hajón, kicsit elfelejtett magyarul, rendes volt sokat segített nekünk. Valamint az étteremben is dolgozott egy erdélyi magyar férfi, István, aki szintén nagyon kedvesen beszélgetett velünk minden nap az étteremben. Még egy magyar dolgozott a hajón, ő a bárpincérek vezetője volt, vele csak egyszer tudtunk beszélni, nagyon elfoglalt volt.

Talán ezen a hajón a kirándulások nem annyira lehúzósak, mint az olaszoknál, viszont  van ami itt volt drágább, pld, az internet vagy az italok. Nem szoktunk sosem venni internet csomagot, de kellett valami kis szórakozás ezen a hajón, unalmas volt, napközben nem igen szólt a zene és nem volt torna, vagy  tánc tanulás, mint az olaszoknál, hiányoztak az animátorok. 30 dollár volt egy hétre az alap net csomag, amivel lehetett facebookozni és csetelni és bejelentkezni a családnak, barátoknak, mert valamiért az egész út során nem tudtunk telefonálni, nem kapcsolódtunk rá a hálózatra, még Miamiban sem.

Ma volt a Gála vacsora és kíváncsian vártam, hogy miben lesz más, mint más hajókon és egyáltalán felfognak-e öltözni az emberek. Kb. a 80% öltözött fel, a többiek maradtak a rövidnadrág-papucs verziónál. A vacsora közben bejelentették, hogy show time. A két szintes étterem alsó részén a tálaló asztalokra felugrott néhány pincér és karibi táncot lejtett. Elég mókás volt, ügyesek voltak, közben volt szalvéta lengetés, ezt átvették az olaszoktól. Ezen kívül még három estén volt ugyanez a műsor, a végére már unalmassá vált.

A színházban egy kicsit talán színvonalasabb volt a műsor és több bárban szólt a zene, a kaszinó bárjában igazi karibi hangulatot csináltak a zenészek, de mi sajnos ezekre a karibi táncokra nem igen tudtunk táncolni, de jó volt elnézni az amerikaiakat akik tudták a koreográfiát. Sok mexikói utas is volt, meglehetett őket ismerni, ők nagyon jól táncolták ezeket.

A kapitány és a legénység egy része köszöntőt mondott a liftes bárban, de nem kaptunk ingyen koktélt, csak a tisztek koccintottak a mi egészségünkre egy pohár pezsgővel.

 

2017.03.20. hétfő, 5.nap, hajózásnál a 3. Dominikai köztársaságba érkeztünk

Dominikai Köztársaság spanyol nyelvű Karib-tengeri ország, amely a Hispaniola szigeten osztozkodik francia nyelvű Haiti-vel. Nem szabad összetéveszteni egy másik karibi országgal, a sokkal kisebb Dominica közösséggel.

A Karib-szigetek legújabb kikötője Dominikán, melyet a Carnival Corportaion Plc. építetett több millió dollárból, Puerto Plata közelében, Amber cove.  A kapuit pár éve nyitotta meg számos medencével, bárral és szórakozási lehetőséggel.

Ezen a szigeten volt az első fakultatív kirándulásunk amire befizettünk. Szerettem volna elmenni a sziget keleti részére, Punta Cana-ra, de oda nem szerveztek kirándulást, ezért a sziget északi részén, nem messze a kikötőtől vittek el egy privát strandra. Egy teher autóra felszerelt nyitott busszal döcögtünk el a jó hepe-hupás utakon. Láttunk pár putrit útközben, nagyon szegények élnek erre-felé, de a természeti környezet szép volt, sok zöld pálmaliget, virágok, dombok.

Az idő kitisztult mára, ragyogott a nap és jó meleg is fogadott bennünket, ez jellemző volt az egész útra, a szigeteken meleg, a hajón hideg, kint és bent is.

A strand nagyon szép volt, bár nem fehér homokos, mint ahogy mi vártuk, de tiszta volt a víz, lehetett használni a strandon mindent ingyen, napágyakat, kajakot, bordot, volt ugráló és egy kalandpark, bár azért külön kellett volna fizetni, ezt kihagytuk. A parton ingyen koktélozgathattunk, bár nem voltak olyan finomak. Megkóstoltam a kókusz vizet, kókuszból, de semmi különös íze nem volt, egyszer elég is volt. Finom all inclusive ebéd is járt ehhez a programhoz, kimondottan változatos ételek, köretek, saláták és finom gyümölcsöket szolgáltak fel, sokkal jobb volt, mint a hajón.

A kikötőben még megnéztük ezt a mesterséges kikötőt, nagyon szépen megcsinálták, vízesést építettek, gyönyörűen parkosították, felvirágozták, aztán pár méterrel odébb ott van a szegénység.

Színházban 60-70-es évek slágereit énekelték és még kijöttek a bárba is egyet táncolni.

2017.03.21. kedd. 6. nap, a hajón a 4. St. Thomas, amerikai virgin szigetekre érkeztünk

Az Amerikai Virgin-szigetek három szigetből áll: St. Thomas, St. John és St. Croix, kb. 60 ezren lakják, 22 km hosszú, 3-5 km széles, legmagasabb pontja 519 m. E szigetek a Kis-Antillák szigetcsoporthoz tartoznak. A déli part középső részén fekszik a sziget fővárosa, Charlotte Amelie. St. Tomas még St. Croixhoz képest is mozgalmasabb. St. Thomas alapvetően a turizmusból él. Charlotte Amelie óvárosa valóságos bevásárló paradicsom. A keskeny utcák tele vannak üzletekkel. Egymást érik az ékszerboltok.
A régebben kalózok által is igen kedvelt sziget, történelmi központja: Charlotte Amelie, amely a hamisítatlan piaci hangulatáról híres és a helyi karibi zenétől hangos.

Ezen a szigeten is a fakultatív kirándulást választottuk, szerettük volna látni a híres Magen bay-t, a világ 10 legszebb tengerpartja között méltán számon tartott helyet,  valamint egy kicsit a szigetet is felfedezni.

Itt is nyitott buszokkal vittek, de nem volt rázós az út, látszik, hogy ez a sziget gazdag, szép autók és házak mindenfelé. Már a hajóról nézve is nagyon tetszett, egy szép öbölbe úszik be a hajó, zöld hegyek közé, háttérben sok kis hajóval, egy kicsit Horvátországra emlékeztetett. Nekem ez a sziget vitte el a pálmát a 8 közül. Az első megálló a híres Magens’ Bay. Itt két óra szabad időt kaptunk. Fehér, púderszerű a homok, hasonló, mint a South Beachon, de itt finomabb szemcsés és egyáltalán nem hullámzik a víz, mert egy zárt elég nagy öbölben van a strand, kellemes, langyos a víz, szép nagy pálmafák a strandon, sajnos jó nagy tömeg is, úgyhogy elsétáltunk a strand legvégére, ott már nyugalmasabb volt és sziklásabb is a part, ott lehetett szép kagylókat látni. Haza akartam volna hozni, de nem igen engedik, akkor még nem tudtuk és felvittük a hajóra, de később kiderült, hogy jobb megszabadulni tőlük.

Nagyon hamar eltelt ez a pár óra és menni kellett vissza a buszhoz. Innét elvittek egy kilátó pontra, ahol kaptunk egy kis fotó szünetet, csodálatos panoráma tárult elénk, messziről lehetett látni ezt a strandot is.

Ezután a Fekete Szakáll kalóz házát mutatták meg, érdekes volt, csodás kilátás nyílt a kertből a kikötőre, lehetett integetni a hajónknak is. Láttuk a híres kalózok szobrait az egyik teremben és a kertben.

Innét gyalog lehetett lesétálni a hegyről a városba. A program itt ért véget, de kaptunk szabad időt és nem akartunk a belvárosban olyan sokat sétálni, inkább a hajó kikötő felé igyekeztünk, mert ott számos bolt várja az utasokat, ahol bevásárolhatunk az itthon maradottaknak egy kis suvenirt.

Itt egy kicsit megtréfáltuk magunkat, mert bele botlottunk abba a buszba, ami elvitt minket a programokra, azt hittük, hogy ő fog visszavinni a kikötőbe, de egy másik ugyanolyan buszhoz irányított, ami vissza is vitt, de nem ingyen, mivel ez nem a kirándulás része volt, csak egy gyűjtő járat, ami a kikötőbe szállította vissza az utasokat, persze jó pénzért.

Ma is tetszett a műsor, 80-90-es évek disco slágereire énekeltek, táncoltak, a színház után a crusie director átvette az animátor szerepet és játékot szervezett a liftes bárban, igazi jó hangulat volt, mindenki ott tolongott és táncolt, énekelt, sajnos ezt csak ezen az egy estén szervezte meg.

2017.03.22. szerda, 7. nap, a hajón az 5. San Juan szigetére érkezünk

San Juan Puerto Rico fővárosa és 420.000 lakosával egyben a sziget legnagyobb városa is. Spanyol telepesek alapították 1521-ben, mellyel a Karib térség második legrégebbi európai alapítású települése. Ma számos látnivalóval és történelmi emlékkel hívogatja a turistákat, mi több, a vásárlás szerelmesei számára is rengeteg lehetőséget tartogat ez a pezsgő karibi település. Hatalmas előnye, hogy mindez a számos tenni- és látnivaló a kikötőtől néhány lépésnyire tárul elénk.

A kikötő és az óváros közelsége lehetővé teszi, hogy a látványosságokat egyéni séta alkalmával fedezzük fel tetszőleges tempóban.

 Pár percen belül elértük mi is az óvárost, ahol hangulatos utcácskák, terek, bárok és éttermek vártak minket.  Az erődhöz is rövid idő alatt eljutottunk, ahonnan feledhetetlen kilátás nyílik az óceánra és a városba vezető tengeri bejáratra.
Az Old San Juan-i épületek többségének spanyol cseréptetője, kovácsoltvas erkélye van, az utcák pedig macskakővel vannak borítva és általában nagyon szűkek. Old San Juan fő látnivalói közé tartoznak azok az erődök, amiket a spanyol telepesek építettek, hogy megvédjék a várost a kalóztámadásoktól. Ezek közül a leghíresebb a 16. századi Fort San Felipe del Morro és a 17. századi Fort San Cristobal, melyek a San Juan Állami Történelmi Lelőhely (San Juan National Historic Site) részei.

Az erődtől visszafelé végig a tengerparton sétáltunk vissza, azt gondoltuk, hogyha találunk szép strandot, akkor fürdünk, de azok nem ezen a részen voltak, taxival lehetett volna eljutni oda, de ez most kimaradt. Vettem egy szép könyvet a szigetről, ha legközelebb erre járunk, biztosan megnézzük majd a természeti szépségeit is, de ez a kis városi séta is nagyon jó volt.

Délután lehetett még egy kicsit élvezni a strandolást a hajón, mert most kivételesen nem volt hideg, bár a szél nagyon fújt továbbra is.

Estére mondjuk jól belázasodtam és megfáztam, úgyhogy én kihagytam ma a szórakozást, de nem is maradtam le semmiről, mert ma valami játék volt a színházban.

2017.03.23. csütörtök 8. napunk, de a hajón még csak a 6. Grand Turk

A Turks- és Caicos-szigetek földrajzilag a Bahama-szigetvilág folytatásai. A 40 szigetből álló szigetcsoport – melyből csak nyolc lakott - a floridai Miamitól délkeletre, kb. 1000 kilométer távolságban fekszik. Nyugatra, dél-nyugatra 300 km-re Kuba kezdődik, dél felé pedig 200 km-re található Hispaniola szigete, melyen ma Haiti és a Dominikai Köztársaság osztozik. A szigetcsoport eredeti őslakosai a Taino Lucaya indiánok voltak, s nevük a “Szigetek embere” jelentéssel bír, azaz ezzel a nem túl kreatív elnevezéssel illette őket Columbus legénysége, amikor 1492 körül Grand Turk szigetén megpillantották őket. A Turks név pedig az eredetileg a török (angolul Turk) szó birtokos szerkezetének Turk’s (töröké) összeolvadásával jött létre, mivel néhány szigeten ez a kaktuszfajta őshonos növény.  A szigetcsoport brit koronagyarmat, a napjainkban szalonképes megfogalmazás szerint brit tengerentúli terület. Itt található a szigetek fővárosa, Cockburn Town, valamint a JAGS McCartney nemzetközi repülőtér, a turisták számára türkizkék vizű, hófehér homokos strandjai is méltán vonzó célponttá teszik Grand Turk szigetét.

A hajónk közvetlen a part mentén kötött ki, ahol hófehér homok és gyönyörű tengerpart várt minket, így mi úgy döntöttünk, hogy nem is megyünk máshová, maradunk ezen a csodálatos strandon és nagyon jó választásnak bizonyult. A parton számos bár és étterem, valamint egy szörf szimulátor is várt.

A víz alatt nagyon szép, színes halakat lehetett látni és nagyon élveztük a strandolást a kristálytiszta türkiz kék langyos tengerben. Ezen a szigeten volt talán a legjobb a strandolás, főleg a víz alatti szép élővilág élménye miatt is.

Snorkell túrákat szerveztek a strandról, a hajón lévő második magyar pártól tudtuk meg, hogy érdemes volt elmenni, mert beljebb még szebb volt az élővilág, hatalmas kagylókat találtak, amiket a parton árulták 10 dolcsiért. Gondolkoztunk rajta, hogy megvegyük, de nem akartuk cipelni. A hajóra visszatérve láttuk, hogy milyen jól tettük, hogy nem vettük meg, mert sorban vették el mindenkitől. A magyar főpincérünktől tudtuk meg, hogy védettek és büntetik a kivitelüket  az országból.

Ma volt este a második gála vacsora, amikor is fordított lett a kiöltözős arány 20% kiöltözött, 80% maradt a rövidnadrágos, papucsos kombinációnál. Nagyon nem tetszett ez nekünk, mi mindig megfeleltünk a fedélzeti újságban megadott elvárásoknak, vagy még egy kicsit többet is teljesítettünk.

A mai színház vitte el nálunk idézőjelben a pálmát, mert ahelyett, hogy egy színvonalas záró show-t láttunk volna, helyette egy hipnotizáló pasi hívott fel a közönség közül embereket, akiket megpróbált hipnotizálni, elaltatni és mindenféle furcsa dolgot csináltatott velük, de mivel mi nem értettünk belőle semmit, ezért ott hagytuk. A magyar honfitársainktól tudtuk meg, hogy nagy jó volt, rettentő sokat nevettek rajta. Hát nem tudom, akkor sem gála estre való egy ilyen műsor, szerintem.

2017.03.24 péntek 9. nap, de a hajón a 7. Egész nap tengeren.

A végéhez közeledett sajnos az első hajó utunk és még egy kicsit a tenger is kimutatta a foga fehérjét búcsúzóul. Hatalmas hullámok lettek, alig lehetett menni a hajón. Már éjszaka is lehetett érezni, akinek a gyomra kényes, ők nem sokat aludtak az éjszaka, szerencsére mi bírtuk de a párom reggelre már rosszul lett és nem is bírt reggelizni, nekem csak az volt a bajom, hogy nem bírtam rendesen járni a hajón, csak mintha tisztára részeg lennék, nem volt egy kellemes érzés. István ajánlotta, hogy igyunk alma levet ez mindig volt reggelinél és együnk sok zöld almát, az rendbe teszi a gyomrunkat és tényleg igaza volt, mert a tengeri betegek is hamar átvészelték ezt az időszakot és pár óra múlva semmi bajuk sem volt. Délutánra megnyugodott egy kicsit a tenger és még lehetett egyet fürdeni is a medencében és most egész jó hangulatot is csináltak, szólt a zene és elindították egy próba körre a csúszdát, volt nagy tolongás körülötte.

A ma esti színház egész jó volt, elbúcsúztak tőlünk. Lehetett itt is választani hogy kirakjuk-e a bőröndöt, vagy visszük magunkkal, mi ezt választottuk, nekünk ez egyszerűbb, még reggel is be lehet fejezni a pakolást.

Megvettünk pár fotót, itt nem volt akkora lehúzás, mint az MSC-n, 15 dollár volt egy fotó és még egyet adtak ajándékba is és nem ellenőrizték annyira őket, úgyhogy szép sorban le is tudtuk őket fotózni a telefonjainkkal.

2017.03.25 szombat visszatérés Miamiba, szerencsére nekünk még lesz egy körünk

7 órától kirúgták az embereket a hajóról, nekünk maradt még egy jó fél óránk, mert befizettünk egy kirándulásra, az Evergladesre, lehetett menni, de úgy, hogy mindent be kellett pakolni a buszba és a kirándulás végén a busz a repülőtérre vitte az utasokat. Mi pedig visszajöttünk a kikötőbe egy másik busszal, de nem kellett érte külön fizetnünk, bár azért pár dollárt adtunk borravalóként, ugyanis mindenhol elvárják ezt.

Az idegenvezető és a vámtiszt is üdvözölt minket, hogy milyen jó nekünk, hogy jövünk vissza, ugyanis a hajós terminálban még át kell esni egy útlevél vizsgálaton is és nem kell leadni azt a papírt, amit adnak a hajón vámárú nyilatkozatként, összetépték, feleslegesen dolgozott, aki kitöltötte.

A Flordia déli részén fekvő Everglades Nemzeti Park őrzi az Everglades édesvízi mocsarainak élővilágát. Az 1947. december 6.-án alapított park területe 6105 km², s ezzel az Egyesült Államok második legnagyobb nemzeti parkja, annak ellenére, hogy ez a terület az eredeti vizes élőhely területének csak 20%-a. Dél-Florida őslakói, a szeminol indiánok füves víznek nevezik az Evergladest.

Airboattal tettünk egy jó fél órás kört, de alig láttunk állatokat, pár aligátor sütkérezett a parton de olyanok voltak, mintha be lettek volna nyugtatózva, vagy kitömöttek lennének, mindenesetre szép volt a természet, pár madarat láttunk még.

A hajókázás után aligátor bemutató volt, majd sétálni lehetett a kertben a szép növények között. Kicsit azért többet vártunk ettől a kirándulástól.

Előzmény: reni1973 (11257)
reni1973 Creative Commons License 2018.04.02 0 0 11257

Sziasztok!

Szeptember végén megyünk 1 hétre a Carnival Gloryval Miamiból. (Miami-Dominica-St Thomas-San Juan-Grand Turk és Miami útvonalon) Volt valaki 2017 ben vagy esetleg már az idén ezzel a hajóval a felújítás óta?

 

Bármi infó ami hasznos lehet?

Köszönöm.

Üdv

Reni

Meedea Creative Commons License 2018.03.27 0 0 11256

Szia Lioliom,

Vistával nincs tapasztalatom, barátaink voltak Tensivel - elégedettek voltak velük, Hajosutak.commal is minden okés volt. Ha nincs nyelvi akadály, foglalhattok a vacationstogo.com oldalról is vagy a hajótársaságok oldaláról.

Jó tervezgetést!

Előzmény: Törölt nick (11254)
Meedea Creative Commons License 2018.03.27 0 1 11255

Passz..nem tudom mi lehet a baj.

Keress rá külön külön a kikötőkre, bal oldalon "Keresés", a gyorskeresést hagyd aktívan és mindenképp a "Hajo utak" topicban legyél.

Előzmény: ise0919 (11252)
Törölt nick Creative Commons License 2018.03.27 0 0 11254

Üdvözlet Mindenkinek!

Érdeklődöm Ti hol foglaltok utat?Vista vagy Hajósutak.com?Melyik a segítőkészebb,jobb?Esetleg máshol?Most megyünk ,mennénk ilyen útra először!

alphabetti Creative Commons License 2018.03.27 0 0 11253

Szerintem nincs Bp-Genova repülőjárat, max átszállással, vagy a Bp-Milánó+busz megoldás létezik. Mi eddig mindig autóval mentünk.

Az oldalsó keresőbe beírod a városokat, rengeteg infót fogsz találni. Marseilleről, Barcelonáról, Rómáról én is biztosan.

Az Orchestra közepes méretű hajó, sőt lassan a kisebbek közé fog tartozni. Mi vele utaztunk először, nekem tetszett. A nagyobbak talán nagyvonalúbbak, ennek meg megvan a varázsa, hogy nincs akkora embertömeg rajta.

Előzmény: toregene (11248)
ise0919 Creative Commons License 2018.03.26 0 0 11252

Szia Meedea ! 

 

Nagyon örültem a linkeknek , de nem nyitja meg hiába kattintottam rá :( Aztán próbáltam bemásolni de ott is mindig vissza ugrik . Valamit nem jól csinálok ? Ha lenne valami tipped erre ? :)

Előzmény: Meedea (11251)
Meedea Creative Commons License 2018.03.26 0 0 11251
Előzmény: toregene (11248)
Meedea Creative Commons License 2018.03.26 0 0 11250

Szia,

Ha minden változatlan, akkor nincs közvetlen BP-Genova járat..mi 2015 szeptemberében BP-München-Genova útvonalon repültünk, Air Dolomiti társasággal, Lufthansa társasághoz tartozik, az ő weboldalukon foglaltam a repegyet. Maga a repülőút 1óra 50 perc.

A hajóról nem tudok infóval szolgálni, nem utaztam vele.

Az útvonalról: van infó itt bőven, a kikötőkre keress rá a topicon belül. Gépről később majd linkelek..csak legyen időm.

Előzmény: toregene (11248)
Utas2 Creative Commons License 2018.03.25 0 1 11249

Köszi mindenkinek a bátorító szavakat. Akkor igyekszem megírni.

T-35 nappal az indulás elött már megtörtént a becsekkolás. A kabin még változhat, mert megpróbáltam egy upgrade-t egy mini-suite irányába, indulás elött 2 nappal meglátjuk. De a mostani sem rossz, balkonos family suite a 14 emeleten...:-))))

 

kirándulásokat még nem foglaltam, csak nézegetem. Kár, hogy Nápolyban május 1-én köt ki a hajó, mert Pompei aznap zárva.

 

Viszont már elöre foglaltam egy japán látvány-vacsit (népszerü program), a többi kötetlen.

Előzmény: Utas2 (11242)
toregene Creative Commons License 2018.03.24 0 0 11248

Sziasztok,

egy kérdés, ill. lehet, hogy több is lesz belőle... MSC Orchestra okt. vége - nov. eleje. Budapestről melyik a legoptimálisabb járat Genovába és vissza (ha lehet szeretnénk elkerülni a 3 órás Milánó-Genova buszutat). Azért nem találok közvetlen járatot mert nincs, vagy mert ennyire béna vagyok?!

Minden információt megköszönnék, aminek hasznát vehetjük az úton. Hajó, szolgáltatások, fak. utak, ilyesmi - a kötelező borravalóról azt hiszem már kiművelődtem a fentiek alapján:)

Visszaolvasva 1-1,5 évet, sajnos nem találtam használható infókat.

Nagyon-nagyon köszönöm előre is, ha segítetek!

balab Creative Commons License 2018.03.22 0 3 11247

A múltkori keserű hangvételű kritikám után egy csupa öröm, nagyon pozitív hajós utunkról tudok beszámolni. Félig-meddig munka révén kerültünk Vietnámba és beneveztünk egy hét éjszakás, Mekong-deltából felfelé tartó folyami hajóútra melynek végállomása Siem Reap volt. A tengeri utaknál megszokott hajóméret után miniatűr világba csöppentünk, de ez csupán a méretre vonatkozott, mert ezen kívül számunkra mindenben felül múlta a kis hajó a nagyobbakat. A túra Saigonból indult, itt történt a becsekkolás, innen busszal vittek minket a folyóig. A hajó utasait két busz szállította, gyakorlatilag a 26 kabint kezdettől fogva ketté osztották és e szerint a beosztás szerint zajlottak a későbbiekben a kirándulások is. A hajó főként napközben haladt, ennek ellenére délelőtt és délután is programok voltak. Egyszer mentünk éjjel, így az út többi részében lehetőség volt gyönyörködni a tájban, valamint a vízen és partján folyó életben. A kis létszám lehetőséget nyújtott közvetlenebb kapcsolat kialakítására az útitársakkal akik többségében amerikaiak, továbbá angolok, németek, belgák voltak. Az étkezések minden esetben a hajón voltak, a kínálat vietnámi/kambodzsai ételekből, valamint nyugati ételekből állt és minden nagyon finom volt. A lehető legnagyobb elismeréssel tudok nyilatkozni a személyzetről, akik minden erejükkel azon voltak, hogy a hajó utasai jól érezzék magukat, mindezt olyan természetes kedvességgel tették, hogy nehéz szavakba öntenem azt, ami ezt a vendéglátás kellőképp jellemezni. Úgy voltak hihetetlenül segítőkészek, hogy az ember nem érezte magát kellemetlenül, nem éreztük azt a - nem tudok rá jobb szót - szolgalelkűséget ami jellemző néhány ázsiai népre. 

A programok változatosak és érdekesek voltak, többek között két alapítványi iskolát látogattunk meg, ahol a szegény családok gyermekei ingyenes oktatásban részesülhetnek. Nagyon megható volt, mikor a záró esten kiderült, hogy a negyven fős személyzetből az a hét ember akiket külön név szerint kihívtak, ebből az iskolából került ki és legalább 7 nagyon szegény családnak a megélhetéséhez mi is hozzájárultunk azzal, hogy részt vettünk ezen az úton. 



 

Meedea Creative Commons License 2018.03.19 0 0 11246

A születésnapomon indulsz :-D várom a tartalmas beszámolód. Legyen csodás utad!

Előzmény: Utas2 (11242)
reni1973 Creative Commons License 2018.03.19 0 0 11245

Kedves Luszika!

 

Mi szeptemberben megyünk velük és örülnék minden friss ifónak. Pl a hajó állapota felújítás után, esetleges zsúfoltság, internet stb...

Nagyon jó utat és jó szórakozást.

 

Üdv

Reni

Előzmény: luszika (11182)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!