Keresés

Részletes keresés

lakk-fetis Creative Commons License 2008.02.20 0 0 6787
UUUUpppppss..... Lehet, hogy most lebuktam ??? A francba !
dark-angel Creative Commons License 2008.02.20 0 0 6786

Az idegen csajokat tudom igazolni... még néha az sem zavarja őket, hogy ott vagyok mellette!!!!!!!!!

Neked meg... adok én neked ismeretlen lányokat! :-)

Előzmény: lakk-fetis (6785)
lakk-fetis Creative Commons License 2008.02.20 0 0 6785

Na szevasztok kollegak

 

Nekem az a velemenyem, hogy akkor varhatjuk el a csajoktol, hogy jarnanak igy, ha jo peldaval jarunk elottuk.

Miert tartjak annak ami? Azert mert mi sugalljuk nekik ezt !! Miert nem veszik fel? Mert eroltetjuk !!

Miert varunk arra, hogy masok jarjanak igy, de mi soha? Hat ez meg a beszarisag !! Azt varjuk, hogy valaki mas kezdje el es majd mi is felvesszuk, talan.

Ne haragudjatok de azt kell mondanom, hogy addig amig TI el nem kezditek hordani masok sem fogjak. Ki kezdene el hordani, ha nem azok akinek ez tetszik. Azok akik ezt csak a divat miatt hordanak csak akkor fogjak felvenni ha mar a csapbol is ez folyik, de a csapot nektek kell kinyitni !!!!  

Igy a siras helyett inkabb tessek kimereszkedni az utcara es hordani. A lakk es a letex helyett van sokkal durvabb dolog is amit magukra aggatnak az emberek. Gondolok itt a zold harisnyara, a narancssarga szoknyara es a fekete cipo osszeallitasra.

Ja lehet, hogy nem egy Catsuitban kene az utcara kimenni, egy maskal a fejunkon !! Vagyunk itt tobben akik mar hordjak ezt alkalomszeruen ( L.I.D, dark-angel Dave_k es a tobbiek...a teljesseg igenye nelkul. )  es soha senkitol nem hallottunk negativ megjegyzeseket. Inkabb csak az irigy pillantasokat es a vadidegen csajok akartak kikezdeni az emberrel.

Jo, tudom, most jon az, hogy en videken elek es a tobbi... RENDBEN. De valoban mindenki videki aki ezt a forumot olvassa es shoha nem mozdul ki a 300 lelkes falubol ??? ( Hozzateszem en sem szarmazok sokkal nagyobbol )

 

Na ezen tessek gondolkodni es akkor sirni, ha mi mindent megtettunk azert, hogy elfogadott legyen. Ha ezek utan sem lesz az akkor elmondhatjuk, hogy legalabb megprobaltuk. Legrosszabb esetben nem valtozik semmi.... :)



Devilrider Creative Commons License 2008.02.20 0 0 6784

Én erre csak annyit mondok tüntetőleg: Helló Józsi!

A hideg kiráz ettöl a Helló Kitty-től!

Helló Józsi

 

Echte Ungarische Betyár virtus!

Puszta romantische!

dark-angel Creative Commons License 2008.02.20 0 0 6783

Ja ...és Hello Kittynek.

Most találtam a neten. :-) Szerintem aranyos...

 

dark-angel Creative Commons License 2008.02.20 0 0 6782

Szerintem menj be bármelyik plazába és egy csomóan vannak lakkban.

Különben nem értem miért akkora nagy gond, hopgy a nők 100% nem lakkba jár. Én szomorú is lennék mert eltünnék a fergetegbe. Akkor ki nézne meg? :-)

De komolyan nem értem, hogy miért gond, hogy a lakk most nem divat. Összel ugyis az lesz (nálunk is egyre többen vásárolnak hétköznapra cuccokat és nem körítenek mellé semmi szexuális tartalmat, vagy menj be az üzletekbe és látni fogod, hogy egyre több a cipő, csizma, kkiegészítők, kabátok)

És különben is, ha mindenki lakkban lesz, akkor mi lesz benne az extravagáns, különleges.

És a fiatal lányok nem akarják felvenni a lakkot arról meg már ismeritek a véleményemet. Lehet, hogy én élek jó környéken, de nekem még senki nem mondta azt, hogy nem érdekli és nem vennék fel. (még a szomszéd néninek is tetszettek a kabátok, pedig ő is már a 60 felé van :-) )

 

Ja ..és a barátnőm nem venné fel.. talán nem egy catsuittal kell kezdeni. :-) De az első randi második mondata ez legyen.. higgyétek el sokkal rosszabb is van egy pasinál mint ez. (Például: Szívem, kikötözhetnélek, mert olyan szívesen csinálnék a hátadra piros csíkokat. Vagy egyéb más jellegű emberhez nem méltó dolgok (pld. mmegcsalás stb)

 

És hogy a nagyközönség mit gondol.. az mindenkinek a saját bizonyítványa. És a az ember tömegben buta és könnyen irányítható.

00001 Creative Commons License 2008.02.19 0 0 6780

Lehet hogy a ti környezetetekben sokan kipróbálnák ezeket a ruhákat, esetleg még hordanák is, ennek csak örülök! De én az utcán nem ezt tapasztalatom. Mondom, lehet én járok mindig rossz helyen, rossz időben, de én egy kezemen meg tudom számolni hányszor láttam leányzón valami fényes rucit...:-( Tény, hogy az áruk nem éppen baráti. A Micsoda nő sztem csak csepp volt a tengerben, nem hiszem hogy az a film bármit is befolyásolna...egyszerűen a lányoknak ez a rögeszméje és kész...de azt csak ők tudják miért.

 

Előzmény: NightGirl és StarWish (6779)
NightGirl és StarWish Creative Commons License 2008.02.19 0 0 6779
Élőben én sem láttam, de meg néztem a TV2-s videót. Ami fontos, hogy nem cicaruha, hanem kétrészes, ezzel nekem le is rombolta a Macskanő érzést. (Bocs, nem kötekedni akartam!) A másik, hogy a mai elbutitó médiától én nem vártam mást, ha lenne lehetőségem NightGirl-el elmennék a Mokká-ba, s elmondanák az igazat, de nem hiszem, hogy szavunk lenne a "sztrárokkal" szemben.
A fiatal csajok talán már nem ismerik annyira a Micsoda nő-t, ami anno elhiresitette nálunk ezt a hozzáállást. (Meg azt hiszem a Las Vegas Végálomás volt ilyen.) Pédául a környezetünkben sokan kiprobálnák, de se nekünk, se nekik nincs pénzük, vagy önbizalmuk. Mert vallukbe elég feltünő.

StarWish
Előzmény: 00001 (6777)
ZsePeti Creative Commons License 2008.02.19 0 0 6778
GREENLIGHT-BEYONCÉ-VIDEO RMX
http://www.youtube.com/watch?v=zKHwmXVz9yY
00001 Creative Commons License 2008.02.19 0 0 6777
A Mokkás adásra visszatérve. Én nem láttam élőben, de már nem is bánom! Csatlakozom az előttem szólókhoz! Kár volt ráerőltetni Anitára azt a catsuitot, mivel rohadtul cikinek érezte, emiatt nem is állt jól neki egyáltalán (Michelle Pfeiffer, na ő szexi volt anno!). Keleti Györgyit alapból gyűlölöm, ronda mint a bűn! Kis Hegedűs Réka jól reagált, kár volt a sado-mazot belekeverni (már megint)…Papp Gergő hozzááállása volt a legszimpatikusabb…Szóval megint bemutatták a médiában a lakkdivatot, amiről megtudtuk, hogy olyan, mint egy „szaunaruha” és jobb ha az ember gyűrűt vesz a kedvesének Valentin napra! Éljen, hurrá!

Kadaferi: Sajnálom, hogy így alakult nálatok a szitu! Ez is ékes példája annak, hogy a legtöbb fiatal nő mennyire óckodik ettől az egész lakk/latex/bőr világtól. Túl kurvásnak tartják, ez itt a baj! És egyik nő sem szeretne kurvának látszani…

Ez egy olyan beidegződés náluk, mint az átlagembereknél az ostor bőrszerkóval akkor az egyből sado-mazo…Miért van az, hogy egy csomó idősödő asszonyságon látok nap mint nap lakk-kabátszerűségeket, fiatal csajszikon sosem!! Lakkfétis-sel beszélgettem egyszer erről, ő azt mondta, hogy márpedig igenis látni fényes holmikba bújt leányzókat…ezek szerint én egy másik bolygón élek:-(((

ZsePeti Creative Commons License 2008.02.19 0 0 6776

Madonna - Human Nature (1995)
http://www.youtube.com/watch?v=7emPXuqN1xc
ezérdekes Creative Commons License 2008.02.19 0 0 6775
Köszönöm. Latexre semmiképp nem gondoltam, nálam a lakk és az ezüstlamé volt a tipp.
A kép egyébként a Csupasz pisztoly 33 1/3-ból van. Oscar díj átadás paródia.
Előzmény: Latex Bond (6772)
NightGirl és StarWish Creative Commons License 2008.02.19 0 0 6774
Az Első oldal! oldal jó linkje....
Előzmény: NightGirl és StarWish (6773)
NightGirl és StarWish Creative Commons License 2008.02.19 0 0 6773
Latex a leg ime a skennelt Hot!-os képek Tornóczky Anitáról, vigyázz 2 mega körüliek. Ezért is nem tudtam ide feltölteni.... Meg akkor olvashatatlan lenne a szöveg :D Remélem jól sikerült beillesztenem....

StarWish

Első oldal!
Második oldal!
Harmadik oldal!
Latex Bond Creative Commons License 2008.02.19 0 0 6772

Az ezüst színű anyag általában lycra, spandex vagy selyemszatén, ami persze nem jelenti azt, hogy ne lehetne akár műbőr, vagy rugalmas műlakk bevonatú stretch lycra, azonban ebből a színből ezek lényegesen ritkábbak. Az ezüst festésű műbőrnek egész más a fénye és mivel ez a kép valamiféle gálán készülhetett, nem valószínű, hogy a csaj egy a műbőrhöz hasonlóan kevéssé szellőző és durva esésű anyagból készült ruhában lépett volna fel.

Latexből pedig egészen másképp néz ki az ezüst és nem is ilyen a tapadása (a kesztyűből egyértelműen kiderül, hogy nem latex).

Emelett lehet még lurex vagy esetleg miniatűr flitterekkel borított szatén.

Előzmény: ezérdekes (6769)
djt-123 Creative Commons License 2008.02.19 0 0 6771
Nem spontán ugrottam be szerdán és pénteken vannak nyitva 16-20 között.
Előzmény: Törölt nick (6736)
NightGirl és StarWish Creative Commons License 2008.02.19 0 0 6770
Találtam egy érdekes cikket, de...
Ez sem jött be!

StarWish
ezérdekes Creative Commons License 2008.02.19 0 0 6769
Szerintetek miből van a ruha anyaga? Van két tippem, de nem tudom eldönteni.
Latex a leg Creative Commons License 2008.02.18 0 0 6767

Üdv LatexMan-ia!

Melyik HOT magazinba lehet megnézni a képeket?  Ami ezen a héten jelent meg Én mem találom benne.

Előre is köszike.

 

Előzmény: LatexMan-ia (6735)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.17 0 0 6766
Szia!
Az O utca az Arany Janos utcai metromegallonal van,annaka tuloldalan kezdodik.
Nyitva leszunk mindennap 12-tol 18-ig,ugyhogy varlak sok szeretettel!
Előzmény: Manilax (6757)
Tamáss Creative Commons License 2008.02.17 0 0 6765

 

Sziasztok!

 

Egyszer sem használt lakk bikini felső eladó! Olivértől származik Eladás oka: Kicsi lett!

Kb. 75/b méret. A pántok állíthatóak.

4000 Ft

De ha van egyéb ajánlat, beszélhetünk róla.

Tamás

latexruha Creative Commons License 2008.02.17 0 0 6764

Szia!

 

A női ruha érdekelne, akár holnap Bp-en átvenném, vagy ha vidéken van átutalom az árát és elküldöd?

 

A címem: raffyba@freemail.hu

 

Köszönöm

l.i.d. Creative Commons License 2008.02.17 0 0 6763

kadaferi!

 

Szerintem ne add még el a cuccokat, mindkettő jól néz ki, és az áruk is nagyon barátságos! Hátha enyhül a nejed egy kicsit, és ha máshol nem is, de a hálószobádban szolgálni fogják az örömödet. A feleségednek pedig biztos nem okoz fizikai fájdalmat a viselése ennek a szép ruhának. Beszéljetek még a dologról!

 

Egyébként honnan rendelted őket? Ez a férfiruha kifejezetten tetszik nekem!

Előzmény: kadaferi (6760)
kadaferi Creative Commons License 2008.02.17 0 0 6762
Jó,Úgy látom lassan már spammelni fogom a topicot.:(
Szóval 11.000 ft fele 5500.
Szóval a 2 ruha együtt 11.000ft, vagy 5500ft/db.
Hiába,no. Matematikusnak készülök!:)
Előzmény: kadaferi (6761)
kadaferi Creative Commons License 2008.02.17 0 0 6761
Jaj, bocsánat!A legfontosabb lemaradt!
A ruhák anyaga nem latex, hanem vinyl.
Előzmény: kadaferi (6760)
kadaferi Creative Commons License 2008.02.17 0 0 6760
Sziasztok!
Én csenedes olvasótok voltam idáig.
Terveztem azonban, hogy mi is elmegyünk a feleségemmel a következő partyra. Meg is leptem egy ruhával és egyuttal elő is vezettem neki az ötletem.
Hát, nem alakltak úgy a dolgok, mint ahogy én azt a fejemben elképzeltem. Nagyon kiakadt:(((
Pontosabban azon, hogy "ki akarom vinni a nyílvánosság elé" a hálószobába való dolgokat.
Így most kénytelen vagyok eladni a vásárolt ruhákat.:((((
Sajna egy kicsi esély sem mutatkozik arra, hogy meglágyulna a szíve.

A ruhákról:
Mindkettő m-es. A férfi ruha 1Xvolt felvéve egy méretpróba erejéig, a női pedig csak ki volt bontva, a fentebb írt okokból kifolyólag. :(
Külföldről vettem, ha jól emlékszem még a számla is meglesz valahol,de azt nem ígérem biztosra.
A két ruha együtt 11.000ft lenne, vagy 6500ft/db.

12
max69 Creative Commons License 2008.02.16 0 0 6759
Szerintem végig kell gondolni, hogy általában kik nézik ezt a műsort. Ez az olyan "normális" embereknek készül, akik elvárják, hogy a műsorvezetők így reagáljanak az "extrém" dolgokra. Ennek a résznek az volt a célja: mutassunk valami érdekeset, de ne úgy, hogy az átlag begyöpesedett agyú ember véletlen felháborodjon, mert akkor nagy baj lesz, csökken a nézettség.
Előzmény: l.i.d. (6758)
l.i.d. Creative Commons License 2008.02.16 0 0 6758
Na, basszus! Most jól beégtem! Az öcsém is (grancy) felhívta rá a figyelmemet, hogy az faszi, nem csaj. Mindegy, elég jól sikerült neki az átváltozás, és ő mondott egyedül jó dolgokat (is). A műsorvezető csávó tényleg jól be volt gerjedve, szerintem össze is kente a gatyáját rendesen. Csak azt nem tudom, miért nem mondta, hogy kurvára tetszik neki ez a stílus. Pöcs!
Előzmény: merkur22 (6753)
Manilax Creative Commons License 2008.02.16 0 0 6757

Merre van ez a O utca 4. szam mert nemtalalok ilyen utcat.

Biztos rovidites.

 

Aruld el!

 

Ha nem publikus Kuldjetek mailt az

alex.coomann@gmail.com cimemre!

 

Manilax

Előzmény: Törölt nick (6749)
Kontrol Sende Creative Commons License 2008.02.16 0 0 6756
Ja, bezzeg a műsorvezető csávó gerjedt, ahogy kell!
Kelety Györgyi pont úgy beszélt mint vmi elcseszett fapina, aki elvárja az ékszert, de a szexet inkább hanyagoljuk...ez azért lehet, mert egy elcseszett fapina.
Kis Hegedűs Réka meg elkezdte volna mondani, h neki ez bejön, de a többiek prűd hozzáállása miatt sztem vissza kellett fognia magát.
Anitán meg jól mutatott a szerkó, kit érdekel milyen hülyeségeket pofázik.
A buzi csávó volt a legnyitottabb, kár, h nőnek képzeli magát.
Előzmény: l.i.d. (6752)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!