Keresés

Részletes keresés

Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32117

,,Gyakran előfordul, hogy a tudósok és mérnökök, akik annyira okosak, még sem sikerül megérteni valamit, ami nyilvánvaló, mindenki más számára."


 

A cikkből én éppen ezt a részt szeretném kiemelni, ami az elméletedre vonatkozik

Arról is írnak a cikkben, hogy a matematika rossz alkalmazása, a pontatlanság is okoz tévedéseket, amit a gyakorlat megcáfol

Ugyanerről beszélek én is :)))))))))))

Előzmény: Torlake (32116)
Torlake Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32116
Előzmény: Csucsu.007 (32115)
Csucsu.007 Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32115

mi a gond?

 

 

Előzmény: Torlake (32107)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32114

Hamar megváltozott a véleményed, vagy túl feledékeny vagy. Olvasd el, hogy azt írtad rólam, hogy Arhimedes forogna a sírjában. Akkor miért is? Nem tűnik fel, hogy folyamatosan ellentmondásba kerülsz nem velem, hanem saját magaddal is?

Előzmény: Torlake (32113)
Torlake Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32113

Rendben akkor biztos én tudok rosszul valamit, ezesetben bocsánatot kérek, és megkérlek, hogy javítsd ki a hibás tudásomat.

 

"Archimedes szerint a vas elsüllyed a vízben"

Én erről nem tudtam, hogy valaha is ilyet mondott volna, biztos hiányoztam ennél a résznél. Tudsz mondani valami irodalmat hozzá, ahol utánanézhetek, hogy később véletlenül se égessem magam ennyire?

 

"de a hajók építésekor más törvényszerűséget alkalmazva úsznak az óceánjárók"

Az én hibás tudásom szerint pont hogy Archimedes törvényének alkalmazásával érik el, hogy a hajók úsznak. Melyik az a törvényszerűség, amire itt gondolsz? Mi az a más megoldás amitől a vas úszik a vizen?

Előzmény: Patent IPO (32110)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32112

Most egy példát mondok a motorok teljesítményének megváltoztatására.

Adott légköri nyomáson a motorok feltöltését meghatározza számtalan tényező, amiért a teljesítményük egy bizonyos érték fölé nem tud menni, mert a szívótorkok kialakítása, a szelepek száma és sok egyéb befolyásolja. Ezt ki is lehet számítani bizonyos képletekkel. Tehát van egy max és nincs annál följebb.

 

De erre kitalálták a turbófeltöltőt és ugyanazok a motorok akár a háromszorosa teljesítményre is képesek.

Ettől még mindenki betartotta a fizikai törvényeket, amert azokat áthágni nem lehet. De egy másik módszert alkalmazva mégis jelentős változás történt.

Hát így van a rulettben is. Vannak törvényszerűségek és vannak ötletek, amelyek kiszámíthatóbbá tehetik a játékot.

Egyébként is a tényeket nem lehet nmegcáfolni. NYERTEM és NYERNI FOGOK :)))))))))))))))

Előzmény: Torlake (32106)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32111

Mi az alapja annak, hogy a te véleményedet nevezed tudományosnak? Szánalom :)))))))))))))

Előzmény: Torlake (32106)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32110

Megint ostobaságot beszélsz. Arhimedest ki cáfolja ? Én? Akkor tanulj meg értelmezni Írást, olvasást..

Annak ellenére, hogy az Archimedes törvény igaz, van más megoldás, amitől a vas mégis úszik a vízen. Gondolod ilyen hülye lennék, hogy a technikai ismereteim ellenére nem adnék igazat a fizikai törvényeknek?

Ez úgy működik, mint a jogászok amikor forgatják a törvénykönyvet, Mivel sok törvény van, keresiik a kiutat, és kivélasztják a legkedvezőbbet számukra az adott szituációban. De a törvényt mégsem lépték át.

Így vagyok a rulettel. Nem csak matematika van a rulettben, hanem egy csomó más tényező is közrejátszik. De aki szemellenzős, az csak egy irányba lát :))))))

Próbálod a hülyeséggel elterelni a figyelmet a tényekről, hogy van nyerő szisztéma. Amint ígértem, szépen alakul a helyzet, meglesz a 4-500 euró hamarosan. De nem tudom majd arra milyen cáfolatod lesz

Előzmény: Torlake (32106)
Jedih20000 Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32109

Ebbe a forumba vagyok regizve itt profiktol tanulhat aki rulettezni akar , van programjuk is ami elég drága , de amit tud az nem pénz érte,

 

http://rm-team-forum.com/index.php

Jedih20000 Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32108

Udv ! én hiszek a Patent IPO ,-nak

én a Secvential rulettet tartom a legjobbnak egy angol konyvben van leirva a szisztéma .

 én azzal is ugykodom, 30usd-bol 1 ora alatt 280usdt csináltam, sajna mivel bonus volt nem tudtam ki venni le kellet játszanom, akkor már "6000 usd"  volt a meg forgatott osszegem, 100 szoros forgatás volt és nem engedte kivenni, sajna  nem számitott bele a rulett,

akit érdekel elmondom a logikát , ami itt nem publkus, emailban várom kérdéseitek,

 

lehet itt piszkálni most már engem is , de nem tartok igényt rá-))))

 


Előzmény: Torlake (32106)
Torlake Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32107

Kicsit nézz utána ennek a dongó sztorinak.

Előzmény: Csucsu.007 (32101)
Torlake Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32106

http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1043201563&no=245

 

Néhány javaslat:

1) Ha egy elméletet meg akarsz cáfolni, tudd az elméletet, és cáfold azt. Ne egy teljesen független elmélet esetleges tévedésével próbáld indokolni, hogy miért lehet a szóban forgó elmélet is téves.

2) Ha mégis ragaszkodsz a tudományos érvek ilyen jellegű aláásásához, akkor a linken olvasható "Földre azt hitték, hogy lapos" kifogás neked is hasznodra lehet a jövőben. Szegény Archimedes ugyanis forog a sírjában a kommented miatt.

Előzmény: Patent IPO (32102)
gamerzsolti00 Creative Commons License 2013.04.12 0 0 32105

szeva Paten IPO milyen szisztémát használsz mert látom hogy sikeres vagy a rulettban...

Winnerdut Creative Commons License 2013.04.12 0 0 32104

32086

Előzmény: Patent IPO (32103)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.11 0 0 32103

Most nehogy azért legyek megköpködve, hogy felbátorítom az embereket, hogy bátran rulettezzenek, mert van esély folyamatosan nyerni!

Nem bátorítok senkit, de arra mindig is biztattam, hogy ész nélkül egy forintot se kockáztassanak. Sok számolgatás, próbálgatás, tesztelés után ha már van valami jó esélyes stratégiája, akkor lehet próbálkozni. Nekem ennyi játék után is majd megszakad a szívem, olyan izgalomban vagyok, nehogy elrontsam, eltévesszem, hogy sikerüljön nyerni. Nem is az összeg nagysága, hanem nem akarok kudarcot átélni. nem akarok veszíteni. Újra és újraszámolok minden lépést, hogy mit lehet még biztonságosabbá tenni

Ha valakinek nincs kiforrott elképzelése, akkor legalább azt határozza meg, hogy max meddig megy el. Ha vesztésre áll, az sose ösztönözze, hogy vissza akarja nyerni. Abból nagy bukta lesz. Meg kell állni és legközelebb lehet több szerencséje lesz.

 

Egy itteni haverommal egy hónapja elmentem, de én ott nem akartam játszani, csak őt néztem . Kezdetben nyeregetett. Én már annyival kiszálltam volna. Tovább játszott, de az nem játék volt, hanem eszetlenség. Mint a villám úgy járt a keze, csak rakta a téteket, de semmi gondolkodással. Akartam neki segíteni, de nem engedett beleszólni. 300 font elvesztésénél én eljöttem, elegem volt a hülyeségéből. Utólag tudtam meg, hogy 1500 fontot veszített akkor este. Nem keres egy hónapban annyit.....

Patent IPO Creative Commons License 2013.04.11 0 0 32102

Archimedes szerint a vas elsüllyed a vízben, de a hajók építésekor más törvényszerűséget alkalmazva úsznak az óceánjárók, a fémből épült repülők is repülnekaz ezerszer könnyebb fajsúlyú levegőben.

 

Tegnapelőtt jött a számlámra az első 100 euró, ma igényeltem a következő 100 euró átutalását. Könnyedén meg lesz hamarosan a beígért 4-500 euró. Újabb feltöltés nélkül

Előzmény: Csucsu.007 (32101)
Csucsu.007 Creative Commons License 2013.04.11 0 0 32101

"mert a gyakorlat nagyon sok dolgot megcáfol a valóságban."

 

pl. a dongó :)

 

 

"egyes aerodinamikai, meg szakértői vélemények szerint a Dongó nem tud repülni!

 

A Dongó ezt a tézist nem ismeri, tehát repül...??? "

 


Előzmény: Patent IPO (32100)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.11 0 0 32100

Ha matematikailag vizsgáljuk, hogy át tudok-e ugrani egy házat, akkor van rá esélyem, mert vagy igen, vagy nem. :))))))))))))))

Ezt százalékosan is ki lehet mutatni, ha akármilyen kicsi esélyt is ad rá az elmélet.

Mit gondolsz, mennyi szabadalmat adtak be, ami papíron jó elméletnek tűnt, de gyakorlatban sosem sikerült működőképesen megvalósítani? Mindent a gyakorlat bizonyít, nem az elmélet. Természetesen számításokat mindig kell végezni, magam is állandóan számolok, de nem lehet mindent az elméletre bízni, mert a gyakorlat nagyon sok dolgot megcáfol a valóságban.

Előzmény: Torlake (32098)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.11 0 0 32099

Na most majdnem elküldtem, amiben benne volt a lényeg. De annyira nem tartom mégsem fontosnak, mert tök mindegy, hogy mit gondolsz, vagy mit gondoltok. Valamire nem jöttetek rá és úgy látom nem is fogtok, mert nagyon egyoldalúan látjátok a rulettet.

Feleslegesen jártatom itt a számat :)

De attól a nyereményemet igazoló számlakivonatomat el fogom küldeni amint megkapom, mert addig csak szószátyár vagyok

Előzmény: Torlake (32098)
Torlake Creative Commons License 2013.04.11 0 0 32098

Szinte minden rulettstratéga ugyanazon tévedések valamelyikébe esik bele. Ezek a tévedések azért vannak, mert legtöbbször a józan paraszti eszünket használjuk. Ez az esetek nagy részében hasznos, de a valószínűségszámításnál legtöbbször tévedésekhez vezet.

Az egyik ilyen tévedésed az, hogy a kipörgött számokból bármiféle következtetést le lehet vonni, hogy mi várható a következő pörgetéseknél. A másik tévedésed pedig ezzel összefügg, hogy pl. láttál 3db 0-t egymás után, és hogy akkor itt valami speciális dolog történt.Leírhatnám, hogy ezek miért tévedések, de az megint "csak elmélet" lenne, ezért nem is folytatom ezt a gondolatmenetet.


Mint mondtam, te vagy a sokadik iyen ember akivel találkoztam. Tudod ki volt az első "gyakorlati" rulettstratéga akit megcáfoltam az elmélettel? Saját magam. Én magam is láttam ezeket a "speciális" eseteket és megmondtam a tutit, hogy akkor ezekre majd figyelek és nyerek. Aztán amikor alaposabban megismertem az elméletet, akkor megfigyeltem, hogy az hol ütközik az én gyakorlati tudásommal, és ezekre kihegyezve elemeztem ki random generátorral számokat, sőt élőben kipörgött számok millióit. És kijött, hogy amiket eddig gondoltam az FAIL a gyakorlatban is, és érthető volt végre, hogy miért tévedett a józan paraszti eszem azokban a bizonyos esetekben. Ez ráadásul segített még alaposabban megismerni és megérteni az elméletet. Az elmélet pedig azért jó, mert 1 elmélet lefed végtelen számú gyakorlati esetet.Remélem most már érthető, hogy miért bízom ennyire az elméletben, és miért kételkedek olyan emberekben, akiknél annyival előrébb vagyok (mert igen, voltam ott, ahol most te vagy, csak továbbléptem), hogy hajlandó voltam foglalkozni az elmélettel.

(Ugyanezeket az elméleti alapokat azóta sikeresen alkalmazom a tőzsdén)

 

Javaslom, hogy foglalkozz egy kicsit az elmélettel. Nyugodtan kételkedj benne, azzal semmi probléma nincs, sőt segít jobban megérteni (már ha tényleg foglalkozol vele), mert addig nem lépsz tovább, amíg nem érted teljesen, ez pedig jó.


A másik lehetőség hogy továbbra is értelmetlennek tartod az elmélettel való foglalkozást. Ezesetben fölösleges az egymáshoz intézett további hozzászólás, mert csak egymást idegesítjük vele anélkül, hogy bármiféle előrelépésre lenne esély.

Ha a továbbiakban nem reagálok a kommentjeidre, arra ez a mostani kommentem magyarázat.

Nyugodtan gondold azt, hogy én nem értek hozzá, hiszen én is ezt gondolom rólad. És ezzel nem is mondtam újat, mindkét fél számára kiderült ez már a korábbi kommentekből. Erre mondják az angolok, hogy "let's agree to disagree" és simán lépjünk tovább.

 

Eddig is gondolkodtam, hogy egyátalán visszaírjak-e, de gondoltam ezt még leírom, mint az elméleti megközelítésem indoklása és esetleges végszó.

Előzmény: Patent IPO (32079)
Jedih20000 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 32097

Utban van a Volvo tuti meg lesz a foto én hiszek abban amit csinálok,

kicsibol kel nagyot csinálni, nem tettem be 200 usd-t

a munka nálam az elso én nem hazárdirozok, annál ovatosabb vagyok,

amig a csekkeket kel fizetni azt fizetem, egyszeru ember vagyok, de nem huje,

mindenkinek hidegvért kivánok a játékhoz,  most tesztelem a beirt szisztémát,  amit kombinálok a 0-ra  is teszek, ezt amikor 3 éve kezdtem, nem tudtam igy  csinálni,

 

6 zseton piros

4 zseton 2 tucat

1 zseton a 0

volt amikor 6 porgésbol 3 db 0 jott ki

váltogatom is a piros feketét mert igy jobb a nyeremény arány ma csak Fun-ban teszteltem a szisztémát,

 

holnapra 20 usd nek kel lenni ma keveset tudtam vele szorakozni, 3,6 usd bol 10usd 1 ora alatt sztem jo arány,

 

 

Előzmény: Csucsu.007 (32096)
Csucsu.007 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 32096

Ja, és mivan a Volvóval?

 

 

2011.11.24

"Udv ! bármit irnak a rulett ellen én akkor is fogok játszani!!!!

 

a Volvo Autom képét befogom rakni ide.amire ősszhozom hamar a pénzt

Hajrá matematika!!! és  Rulett ."

 

Előzmény: Jedih20000 (32093)
Csucsu.007 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 32095

"olvasd vissza az irásaimat..."

 

 

visszaolvastam:

 

2011.11.25-ben irtad:


"Ennyi nem kel 200al indulok 10centessel . abbol csinálok 2000-et. stb 4000nél már 1 euroval fogok játszani."

 

 

elérted a 4000-res nyereményt?

 

most visszatértél 1 centes alapra?

 


 


Előzmény: Jedih20000 (32093)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.10 0 0 32094

:-D

Előzmény: Csucsu.007 (32091)
Jedih20000 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 32093

A 16 tapadás itt elonyomre hozott. amirol már volt írásom és ajánlottam rá egy szisztémát is , olvasd vissza az irásaimat, koszi

Előzmény: Csucsu.007 (32091)
Jedih20000 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 32092

A 9es szisztéma,

 

9.) 3 / 2 rendszer

 

Aki kezdo nagyon ovatosan emelje a téteket , nem kel mindig emelni tét veszténél ez nagyon fontos !!!!, én 3 éve játszom , az lehet sok és kevés is , a megérzéseim is az átlagnal jobbak, ez nem nagy képuségbol  mondom, de aki élesben játszik tudni kel hogy a szerencse is kel hozzá,

 

igy emeltem

 

piros 3 Tucat 2 zseton 1cent alap

piros 7 Tucat 4

piros 14 tucat 8

piros 28 tucat 16

 

ennél magasabbra nem emeltem, nem is javaslom senkinek, és sokszor porgettem alapteten a kivárása is játszottam figyelve , hány fekete volt kozbe, stb,

Előzmény: Winnerdut (32089)
Csucsu.007 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 32091

"volt egy érdekes sorozat 16 Db piros, amit még miota rulettezem nem találkoztam"

 

 

majd fogsz,  még ennél hosszabb sorozattal is...

 

főleg ha feketére fogsz tenni....

 

 


Előzmény: Jedih20000 (32088)
Csucsu.007 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 32090

igy kifizetni a nyereményt, még krupiétól nem láttam....

 

 

Előzmény: Winnerdut (32087)
Winnerdut Creative Commons License 2013.04.10 0 0 32089

Szia! Pont ezt a könyvet olvasom, melyik módszer a 20 közül, amivel ilyen jó eredményt értél el?

Előzmény: Jedih20000 (32088)
Jedih20000 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 32088

Udv! a konyvedben irt szisztémát alkalmaztam 1 centes tétben  , a pirosra 3zseton - 2es  Tucatra 2 zseton  1 ora alatt 3,6 usd bol 10 usd lett. sztem az nagyon jo!!! , a duplázásokat ugyan számálni kel de 3-4-5 lépcsonél tobb re ritkán kel emelni, volt egy érdekes sorozat 16 Db piros, amit még miota rulettezem nem találkoztam,

koszi a tippet, jelzem amint nagybb nyreményre jutok,

ezen ruleten jol alkalmazhato amit irtál,

 

 http://member.aurumage.com/?741477

Előzmény: mtiborgyor (32083)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!