Keresés

Részletes keresés

Jolimama Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101226
Jucus! Jó hangulatú, tartalmas hétvégét kívánok Neked-Nektek, és beszámolóval várunk vissza:)
Előzmény: TJucus (101223)
olimama65 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101225

Mivel holnap dolgozom, ezért most jöttem vissza köszönteni.

Valamennyi Erzsébet nevű topiktársamnak küldöm ezt a képeslapot minden jót 

kívánva.

 

TJucus Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101224

Kedves Erzsébetek, Erzsik, Zsókák és minden rejtőzködő Névnapos!!

 

Perzsike és Erzsimama, Erzsimama 2 (aki igen régen járt erre) nagyon boldog névnapot kívánok Nektek sok szeretettel.

 

 

TJucus Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101223

Szép Estét!

 

Még egy kicsit jöttem hozzátok feltöltődni! Visszarendeztem a gyerekszobát vendégszobává, kicsit elfáradtam.

 

Perzsikém! Nagyon szép a csokrod és egyre szebbek a horgolásaid. Ahhoz képest, hogy azt mondtad nem is tudsz igazán.

 

Judit! Jó hogy előkerültél!

 

Olimama! Téged is köszöntelek, tényleg régen voltál. Persze én is csak hébe-hóba vagyok mostanában.

 

Marino, gratulálok az újabb sikeres órákhoz. Biztosan nagyon jó érzés átadni amit tudsz. és ugye ügyes tanárnak ügyesek a tanítványai is. Jók az ő alkotásaik is.

 

Adrimama! Talán még nem is köszöntöttelek, úgyhogy most megteszem és mindjárt csatlakozom Nusához és a többiekhez, nem szabad feladni, kidobni meg pláne semmit sem szabad. Ahogy ők is írták és mint tudjuk ismétlés ill. gyakorlás a tudás anyja. Tehát minél több un. "elrontott" darabod lesz, annál jobban fog menni és a végén kiderül, hogy nem is rontottad el.

 

Erről jut eszembe, Zsebi, az én egyik harangomra azt mondta a párom, olyan mint a Dart Weder maszkja. Ehhez mit szólsz?? :-((((

 

Martina! Nagyon szép helyen kirándultok, milyen régóta szeretnék már oda eljutni. De hát ami késik......

 

Zsóka! Fantasztikus az a szalagos fácska. Nagyon-nagyon ügyes vagy. Megnéztem, de nem is próbálok rá vállalkozni.

 

Most pár napra elmegyek, holnap jönnek a vendégek és el leszek foglalva.

 

Lányok, Fiúk, olyan jó ide jönni közétek. Mostanában sok problémám van, nehéz helyzetek is előfordulnak nálunk, de ha itt vagyok mindent elfelejtek. És igyekszem is, ahogy tudok ide jönni.

Bocsánat, de ez most kijött és nem is akarom kitörölni.

 

Szép hétvégét kívánok mindenkinek!!!!

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101222
erre én csak most jöttem rá:-)
Előzmény: Jolimama (101221)
Jolimama Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101221
Egyszerre írtunk:-)
Előzmény: Törölt nick (101218)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101220
Rálöttem hogy szertek emberekkel foglalkozni és átadni amit tudok. illetve tanulni is ha valami olyat látoki ami nekem nem megy.
Előzmény: Jolimama (101219)
Jolimama Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101219
marino, már korábban megköszöntem, a levelet, amit küldtél nekem:-))

Igazán örülök, hogy sikered van, jó, hogy át tudod adni a tudásodat. Biztos jó érzés látni, amikor egyre szebb dolgok kerülnek ki a kezeik közül, és arra Te tanítottad meg Őket.
Szépek a munkáik is, amiket mutatsz, további sikeres oktatást kívánok Neked:-)) Ügyes kezű tanítványokat.
Legyen szép az estéd is.
Előzmény: Törölt nick (101216)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101218
Örömmel tettem:-))
Előzmény: Jolimama (101188)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101217
A szakkörösök munkái:-) Ugye milyen ügyesek?
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101216

Ma nagyon jó volt a foglalkozás! Bemutattam Annát a csaptanak:-) Azt mondták olyan mintha a Rabszolgasors című sorozatból lépett volna elő. Malvinával azonosították:-)Mindenki odáigvolt hogy milyen ügyesen varrok. Bevallom őszintén nagyon jól esett ez nekem. A másik nagy dolog az volt ma hogy megtanítottam a kettőscsomó készítését egyiküknek aki nagyon félt a hajócskázástól de irigykedve nézte a többiek szép alkotásait. Úgy csináltuk hogy a hajóra tekertem fehér cérnát és azt összekötöttem a sárga gomboilyaggal . Az ív készítésével keztük hogy jól lehessen látni a sárga csomókat. Így nem esett bele abba a csabdába hogy nem fordul át a csomó. Szinte az első sikerült is. Mostmár csak gyakorolnia kell a mozdulatsort jó sokat. utána majd jön a gyűrű és a tö9bbi is. azt mondta utána hogy nem hitte volna hogy ez neki sikerülhet valaha is:-)) Jóm érzés volt látni hogy sikereült valamit átadnom a tudásomból.

Szép nap volt a mai.

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101215
Hát nekem sem. Tudom hogy neked címezték de szerintem más is ohatatlanul megnézi. Szerintem nem a fórum világához valók az ilyen trágár videók!
Előzmény: Törölt nick (101210)
olimama65 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101214

Sziasztok, szép estét!

Bocsánat, hogy régen voltam, de sok minden összejött. Már délelőtt is próbáltam belépni ide írni, de jó 10 perc után feladtam, mert nem akart bejönni, nem tudom az internet volt rossz, vagy az index. Mivel most sikerült, ha megkésve is

ANTAL LACI: NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok Neked és természetesen minden mostanában ünneplőknek is. Üdvözlöm az újonnan érkezett topiktagokat is. Sajnos nem tudtam teljes egészében a közel 1500 hozzászólást még átolvasni, de azt látom, hogy nagyon sok szép dolgot alkottatok. Elnézést kérek mindenkitől, hogy nem név szerint írom, de most képtelenség lenne.

Én is készítettem angyalkát, de még keményíteni kell. Majd ha elkészül mutatom.

perzsi Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101213

 

 

Kedves Erzsébetek, Zsókák, Zsikék!

 

Névnapotok alkalmából nagyon sok boldogságot kívánok!

 

 

Pár napra elköszönök, megyek unokázni.

vmartina Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101212

A matyó minta a bútorokon is megjelenik.

Ez a szines bogyós-horgolt szegély nagyon tetszett.

Sajnos nem sok képet csináltam, lemerült a gép és persze a tartalék akkumlátorok kinn maradtak az autóban.

Előzmény: Törölt nick (101211)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101211
Ezekből a képekből még tehetnél fel...
Előzmény: vmartina (101208)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101210
Nekem nem jön be. (már az eredetit sem szerettem...)
Előzmény: horgolotucske (101205)
csirip46 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101209
Tudtam, hogy valamit kifelejtettem....Cavinton....
PERZSIKÉM. Csodálatos a csokrod !!!! Nem fogod elhinni, de virágot én még nem horgoltam :-)
Előzmény: perzsi (101177)
vmartina Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101208

Sziasztok!

Örülök,hogy megérkeztek a kis házikók.

Ma Mezőkövesden jártunk, sajnos szakadt az eső errefelé, sok szabadtéri programra nem akadt lehetőség, de egy pár szép képet megint hoztam:

Horgoltszélű hímzés.

Fehérhímzés vertcsipke szegéllyel.

Matyóhímzett kazula

 

margitmama Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101207
adrimama!!! Nagyon szép gyüjteméyed van, nem kell szerénykedned, ügyes vagy, üdvözöllek margitmama
Előzmény: adrimama (101178)
margitmama Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101206
Perzsi!!!(kém)!! Gratulálok a szép csokrodhoz. Nagyon ügyes vagy. Puszillak margitmama
Előzmény: perzsi (101177)
horgolotucske Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101205
Laci ez halálos csak neked mutatom ismered? a szemeböl ömlöttek a könnyeim a nevetéstöl:D lacinak csaklacinak csaklacinak csak
Előzmény: Törölt nick (101180)
Jolimama Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101204
fpárduc jó olvasást:-)) Aztán gyere és mesélj!
Előzmény: fpárduc (101201)
Jolimama Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101203
Szia Judit!
Örülök, hogy itt vagy:-))
Előzmény: LRJudit (101191)
adrimama Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101202

Kicsit nem voltam itthon, és akkora öröm volt bekapcsolni a gépet, és olvasni a szavaitokat, hogy valóban könybe lábadt a szemem! Mindig vallottam, hogy olyan közösség, aminek a tagjait valami szorosan összeköti, az csak építő, segítő és gyógyító lehet!!!

 

Minden szóból éreztem, hogy nem csak a "nyugi, te sem vagy ostoba", hallatszik, hanem valóban a biztatás és a segíteni akarás!!!

 

Köszönöm a meghívókat is, és megpróbálom egyedül, de ha nem megy, sikítok!

 

Olvasni is szeretlek benneteket! Néha próbáltam chat-elni, de sohja nem éreztem, hogy "beszélgetünk", csak mindenki mondta a magáét.

 

Nagyon örülök, hogy itt vagyok!

 

De most, megyek alkotni:)))) A löketet megkaptam!

 

Mindenkinek köszönöm, és alig várom, hogy az emlegetett találkozón személyesen is megismerkedjünk!

 

Adrimama

fpárduc Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101201
Szervusztok!
Megnéztem az sorszámot:
Hajajj! Olvashatok vissza kb 200-at!
:D
Megyek is!
csirip46 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101200
ADRIMAMA. Nusával tökéletesen egyet értek. Volt már olyan, hogy félre tettem, mert nem értettem, aztán pár év múlva kezembe került és rájöttem, befejeztem :-) Csak azt nem értettem, hogy mit nem értettem.
Képtár. Látom, hogy freemail-os leveleződ van. Ott is van fototár, felrakhatod oda is és az adatlapodon a fototár elérhetőségét írod be és mi csak rákatt és ott is vagyunk...
Remélem, hogy jól írtam...
Előzmény: adrimama (101179)
karpamer Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101199


Szép kézimunkázást és kellemes, családias beszélgetést kivánok Mindenkinek!


Mára semmi bajom nincsen. A tegnap esti állapot is 10 évente érint meg egyszer. Ezért is érzem magamat fúrcsán betegnek :)))
Az imént említett gömb középső mintájából már elképzelt magának egy nyakláncot :)) Még pár mintával megtoldom és készen is lesz.


Ma - ugy látszik - a postások topikos-napja volt. Nekem csikpe-Marikától érkezett levél egy - számomra elkészíthetetlen, de "szemrevaló" terítővel. Köszönöm. Percekig csak néztem, néztem - hátha megértek valamit abból, hogyan is lesz vékonyabb és vastagabb fonalakból egy virágokkal diszített terítő. ( Nekem ez magas....)
Aztán hozott még a postás egy majdnem 30 000Ft-os gázsszámlát .(( Azt is csak néztem, néztem.....a folytatás a nézés után nem volt azonos a terítőjével :))
karpamer Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101198
Szia!


A gömb az gyönyörü, de nem az enyém :))) Ez még nem jelenti azt, hogy én ennél szebbet készítsek !! :))))
Előzmény: perzsi (101177)
ZsebiB Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101197

Lia! Így már tényleg nincs kétségem! :-) Ami igazán megható volt ebben a történetben, az az, hogy a sofőrnek így eszébe jutottam a fonalakról.. nekem ez esett a legjobban!

 

Zsóka! Te jó ég! Ezt a fát tényleg te csináltad? Hűű de szép!! Neked aztán van türelmed, no meg persze ügyességed is! :-) Na ez biztos kifogott volna rajtam!!

 

Adrimama! Nagyon szépeket alkottál! Az a keresztszemes macis minta különösen tetszik! Annak lesz még folytatása? Bár nekem már így "mozaikszerűen" is tetszik :-)

Előzmény: Lia63 (101085)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!