Keresés

Részletes keresés

mfalcon76hu Creative Commons License 2002.10.24 0 0 3
Gratula Mellba! :-)
Még irigyellek is! :-)
Sajnos nekem csak ritkán volt szerencsém hozzá.
Hogyan sikerül telfogadtani vele ezt a tényt? Hogyan lehetne biztatni a többi nőt is, hogy érezzen rá?
Elvileg egy pisilési inger érezhető olyankor, ezt próbálják visszaszorítnai a nők. Vagy nem jól tudom? Pasi révén nem tudom mit éreznek, csak az elbeszéléseikből következtetek...
Előzmény: Mellba (2)
Mellba Creative Commons License 2002.10.24 0 0 2
Egy kedves barátnőm kezdetben nagyon szégyellte, hogy ejakulál. Én voltam az első az életében, nem sok tapasztalata volt, hogy más is ejakulál-e. (barátnői nem) Mivel kezdetben kizárólag, aztán is sokat szexuáltunk orálisan, negyon félt, hogy zavar engem. Ennek ellenére majdnem mindig eljuttattam odáig (én nagyon élveztem, "büszke" voltam) de sokszor nehezen, hosszan. Aztán valahogy kibukott belőle, megbeszéltük és feloldódott a gátlása. Utána hihetetlen gyorsan és sokat tudott élvezni!
Előzmény: nagypatkany (1)
nagypatkany Creative Commons License 2002.10.24 0 0 1
Volt; keress rá, részben kivesézték a témát.
Nem olyan ritka, és (nem mndenki számára ugyan, de) meg is tanulható, ha valaki akarja.
Ami azt illeti, a vélemények megoszlanak azt illetően, nagyobb, avagy kisebb élvezetet jelent ha valakinél ez előfordul.
Én olyan véleményt halottam (és tapasztaltam) személyesen, hogy nem jelent ugyan nagyobb élvezetet, de ha valamiért talán mégis, annak inkább oka az, hogy sokkal inkább "elengedheti fülét-farkát" a nő, így felszabadultabbá lesz, s nem arra fordítja energiái egy részét, hogy visszatartsa a "magömlését" attól való félelmében, hogy "lepisili" partnerét.
Volt, akinél a két dolog mintegy "összemosódott"
Előzmény: mfalcon76hu (-)


Törölt nick Creative Commons License 2002.10.24 0 0 0
Nem olyan ritka dolog szerintem. Velem nem 0-szor fordult elő.
Előzmény: mfalcon76hu (-)
mfalcon76hu Creative Commons License 2002.10.24 0 0 topiknyitó
Volt már ilyen topic?
Ha volt, ha nem , megkérdezem, hogy ki tapsztalta már?
Most nem a pisiről, pisiszexről van szó, hanem arról a "ritka" dologról amit néhány nőnél fordul elő orgazmus közben.
A témában bőven akad video a neten.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!